2 Bed Vidējā stāva dzīvoklis in Riviera del Sol rajons: Riviera del Sol,

2-guļamistaba Vidējā stāva dzīvoklis pilsētā Riviera del Sol

Šis dzīvoklis atrodas Riviera del Sol, pašā Malagas provincē, piedāvājot pievilcīgu dzīvesveida pieredzi piekrastes pilsētā. Projekts atrodas pilsētas vidē, nodrošinot ērtu piekļuvi dažādām ikdienas ērtībām. Ar savu atrašanās vietu tas piedāvā sabalansētu pieeju gan atpūtai, gan praktiskai dzīvei, padarot to par pievilcīgu iespēju dažādām gaumēm un vajadzībām.

€294,000
2
Guļamistabas
2
Vannasistabas
93 m²
Dzīvojamā platība
€294,000
Cena
2.1 km
Līdz pludmalei
Gatava dzīvošanai
Būvstāvoklis

Kopsavilkums

  • Gatavs dzīvošanai dzīvoklis ar 2 guļamistabām un 2 vannasistabām Riviera del Sol.
  • Atrodas pilsētas vidē ar ērtu piekļuvi veikaliem, restorāniem un pludmalei (393 m).
  • Renovēta virtuve un vannasistaba, marmora grīdas un dienvidrietumu terase.
  • Labas transporta saites, 26 km līdz Malagas lidostai.
  • Vidējā gada temperatūra 17.9°C, saulainas dienas un pievilcīga dzīves kvalitāte.

Reģionālā salīdzinājuma

Salīdzinot ar citiem reģiona piedāvājumiem, piemēram, Aquamar Torre del Mar (sākot no €269,950) vai Lantana Residencial Mijas (sākot no €205,000), šis dzīvoklis Riviera del Sol piedāvā labu pozīciju starp šiem cenrāžiem, ar sākuma cenu €294,000. Etherna Homes 2 Esteponā (sākot no €259,000) ir līdzīgā cenu kategorijā. Riviera del Sol izceļas ar savu pilsētas dzīves stila piedāvājumu, nodrošinot ērtu piekļuvi gan pludmalēm, gan ikdienas pakalpojumiem, kas varētu nebūt tik izteikts citos, vairāk nerezidentu vai attālākos rajonos. Kamēr citi projekti var piedāvāt zemāku ieejas cenu, šis piedāvājums apvieno gatavu stāvokli, renovētas telpas un privilēģiju atrasties tiešā tuvumā dažādiem pakalpojumiem, padarot to par stabilu izvēli tiem, kas novērtē ērtības un piekrastes dzīvesveidu bez nepieciešamības braukt tālus attālumus pēc ikdienas vajadzībām.

Bieži uzdotie jautājumi

Vai šī dzīvokļa atrašanās vieta ir pārāk pilsētnieciska?
Dzīvoklis atrodas pilsētas vidē, ar ērtu piekļuvi veikaliem un restorāniem, tomēr tas ir ieskauts dārzos un atrodas netālu no pludmales, piedāvājot līdzsvaru starp pilsētas ērtībām un piekrastes mieru.
Cik tālu ir tuvākā pludmale un vai piekļuve ir ērta?
Tuvākā pludmale, Playa de Calahonda - Riviera, atrodas 393 metru attālumā. Nogāze uz pludmali ir 6.4%, kas ir nedaudz stāva.
Kādi ir galvenie apdares materiāli un tehniskie risinājumi?
Dzīvoklī ir marmora grīdas, renovēta virtuve un vannasistaba. Ir nodrošināta gaisa kondicionēšana (karstā un aukstā gaisa režīms) un kamīns. Nav norādīta specifiska energoefektivitātes klase.
Kāds ir tirgus potenciāls šāda veida īpašumiem Riviera del Sol?
Riviera del Sol ir populārs rajons Costa del Sol, kas piesaista gan tūristus, gan pastāvīgos iedzīvotājus. Tas nozīmē stabilu pieprasījumu pēc īpašumiem, gan dzīvošanai, gan īstermiņa un ilgtermiņa īrei.
Kādas ir koplietošanas iespējas projektā?
Projekts piedāvā koplietošanas baseinu, kas nodrošina papildu atpūtas iespējas iedzīvotājiem.
Kādi ir papildu izdevumi, kas saistīti ar īpašumu?
Papildu izdevumi var ietvert komunālos maksājumus (ūdens, elektrība, internets), koplietošanas telpu uzturēšanas maksu (comunidad), nekustamā īpašuma nodokli (IBI) un iespējamās apdrošināšanas izmaksas.
Kāds ir pirkšanas process Spānijā šāda gatava īpašuma iegādei?
Pirkšanas process parasti ietver piedāvājuma iesniegšanu, līguma parakstīšanu (contrato de arras), hipotēkas noformēšanu (ja nepieciešams) un galīgo īpašumtiesību reģistrāciju pie notāra (escritura pública) un zemesgrāmatā.
Vai šajā apkārtnē ir nepieciešams auto?
Lai gan daudzas ikdienas ērtības ir sasniedzamas ar kājām, automašīna varētu būt noderīga, lai pilnvērtīgi izmantotu plašākās reģiona iespējas, piemēram, apmeklētu tālākas pludmales, golfa laukumus vai lielākas pilsētas.

Projekta analīze

Atslēgas informācija par atrašanās vietu, mājām, projekta posmu un uzmanības punktiem.

Atrašanās vieta

Projekta atrašanās vieta Riviera del Sol nodrošina tiešu piekļuvi piekrastes dzīvei, vienlaikus atrodoties pilsētas vidē, kur visas nepieciešamās ērtības ir sasniedzamas ar kājām. Šī stratēģiskā pozīcija nozīmē, ka pludmales un pakalpojumi ir viegli pieejami, radot ērtu un dinamisku dzīves vidi.

Plānojumi

Šis dzīvoklis ir piemērots tiem, kas meklē praktisku un ērtu mājokli piekrastes rajonā. Ar divām guļamistabām un divām vannasistabām tas piedāvā pietiekami daudz vietas pārim vai mazai ģimenei. Renovētā virtuve un vannasistaba piešķir papildu komfortu, savukārt terase nodrošina āra atpūtas iespējas.

Projekta status

Projekts ir pabeigts un gatavs dzīvošanai, kas nozīmē, ka nav jāgaida būvniecības pabeigšana. Tas ļauj jaunajiem īpašniekiem nekavējoties sākt baudīt savu jauno mājokli un tā piedāvātās priekšrocības, bez papildu laika vai stresa, kas saistīts ar jaunuzceltu īpašumu iegādi.

Uzmanības punkti

Šis dzīvoklis neatrodas tieši pie jūras, bet gan tuvumā (apmēram 393 metru attālumā). Lai gan ir koplietošanas baseins, privāts baseins nav pieejams. Tāpat nav norādīts, ka būtu pieejama privāta autostāvvieta vai noliktava, taču šie aspekti varētu tikt precizēti.

Dzīvesveids un apkārtne

Šis dzīvoklis ir piemērots vairākiem dzīves scenārijiem. Tiem, kuri meklē pastāvīgu mājokli Spānijā, tā atrašanās vieta pilsētas vidē ar visām nepieciešamajām ērtībām rokas stiepiena attālumā, nodrošina komfortablu ikdienu. Ja jūs meklējat atpūtas objektu, piekļuve pludmalei un golfa laukumiem (3.2 km) piedāvā plašas brīvā laika iespējas. Tā arī varētu būt pievilcīga investīcija, ņemot vērā tūrisma potenciālu un pastāvīgo pieprasījumu pēc mājokļiem šajā reģionā. Renovētās telpas un gatavais stāvoklis nozīmē, ka jūs varat sākt baudīt savu Spānijas dzīvesveidu nekavējoties, bez papildu remonta nepieciešamības.

Būvniecības kvalitāte

Dzīvokļa apdarē izmantoti kvalitatīvi materiāli, kas nodrošina gan estētisko pievilcību, gan ilgmūžību. Marmora grīdas visā mājoklī piešķir telpām eleganci un viegli kopjamu virsmu. Guļamistabā ir renovēta vannasistaba, kas palielina komfortu un privātumu. Virtuve arī ir renovēta, nodrošinot modernu un funkcionālu darba vidi. Jumta terase ar dienvidrietumu orientāciju nodrošina dabīgu apgaismojumu visas dienas garumā, radot patīkamu atmosfēru. Iebūvētie skapji nodrošina papildu uzglabāšanas vietu.

Apkārtne un dzīvesveids

Cena un pieejamība

Šobrīd piedāvājumā ir dzīvoklis ar divām guļamistabām, kura sākuma cena ir €294 000. Šī cena atspoguļo dzīvokļa atrašanās vietu piekrastes zonā ar labu infrastruktūru un gatavo stāvokli. Cenā ietilpst dzīvoklis ar 93 m² platību, divām vannasistabām un piekļuvi koplietošanas baseinam. Papildu informācija par citām pieejamajām vienībām vai līdzīgiem piedāvājumiem šajā rajonā varētu sniegt plašāku priekšstatu par tirgus situāciju.

€294,000
Cena
2
Guļamistabas
93 m²
Dzīvojamā platība
2
Vannasistabas

Apkārtne un dzīvesveids

Riviera del Sol piedāvā dinamisku, bet tajā pašā laikā mierīgu dzīves ritmu. Dzīvoklis atrodas pilsētas vidē, kas nozīmē, ka ikdienas vajadzības, piemēram, pārtikas preces un aptieka, ir sasniedzamas dažu minūšu gājiena laikā (attiecīgi 146 m un 155 m). Šis rajons ir populārs gan pastāvīgajiem iedzīvotājiem, gan atpūtniekiem, nodrošinot dzīvīgu atmosfēru visa gada garumā. Tuvumā esošie restorāni (24) un kafejnīcas (7) ļauj baudīt vietējo gastronomiju un socializēties. Lai gan tas ir pilsētas rajons, projekta atrašanās vieta dārzu ieskautā vidē un nelielais attālums līdz pludmalei (393 m) nodrošina piekļuvi atpūtai dabā.

Pieprasīt informāciju

Atrašanās vieta: Riviera del Sol

Apkārtne

Dzīvojot šajā dzīvoklī, ikdienas dzīve ir cieši saistīta ar apkārtējās pilsētas infrastruktūras ērtībām. Tuvumā atrodas vairāki restorāni (24), kafejnīcas (7), aptiekas (4) un bankas (3), kas ļauj visu nepieciešamo nokārtot ātri un bez liekām problēmām. Pārtikas veikals ir tikai 146 metru attālumā, padarot ikdienas iepirkšanos vienkāršu. Veselības aprūpes centrs atrodas 10 km attālumā, nodrošinot medicīnisko palīdzību. Rajonā ir pieejamas arī vairākas izglītības iestādes, tostarp 15 pamatskolas un 10 vidusskolas, kas varētu būt svarīgi ģimenēm ar bērniem. Sabiedriskais transports ir labi attīstīts, ar 4 OV līnijām un 50 pieturām tuvumā, kas atvieglo pārvietošanos bez personīgā transportlīdzekļa.

Karte un atrašanās vieta

Šī karte parāda dzīvokļa atrašanās vietu Riviera del Sol, Málaga provincē. Tā izceļ tuvumu jūrai, pludmalēm un svarīgākajām apkārtnes ērtībām, piemēram, veikaliem un restorāniem. Kartes skats palīdz vizualizēt attālumus un piekļuvi galvenajiem transporta mezgliem un rekreācijas objektiem.

Alt text: Panoramic view of a mountainous landscape with a small town below.

Novietojums reģionā

Riviera del Sol atrodas stratēģiski svarīgā vietā starp populārākajām Costa del Sol pilsētām. Tā atrodas tuvu Mijas Costa un Fuengirolai, piedāvājot vieglu piekļuvi abu pilsētu plašajām tirdzniecības, izklaides un kultūras iespējām. Attālums līdz Malagai (aptuveni 26 km gaisa līnijā) nodrošina piekļuvi galvaspilsētas pakalpojumiem un lidostai. Šī pozīcija ļauj baudīt piekrastes dzīves mieru, vienlaikus atrodoties tuvu lielāku pilsētu dinamikai un infrastruktūrai.

Satiksme un infrastruktūra

Projekts nodrošina labu piekļuvi gan pludmalēm, gan galvenajām transporta artērijām. Tuvākā pludmale, Playa de Calahonda - Riviera, atrodas 393 metru attālumā, savukārt citas Calahonda pludmales ir sasniedzamas 1 km attālumā. Golfa entuziastiem pieejami vairāki laukumi, piemēram, Cabopino Golf (3.2 km). Lidosta Malaga-Costa del Sol atrodas aptuveni 26 km attālumā (gaisa līnijā), kas nodrošina ērtu piekļuvi starptautiskajiem lidojumiem. Vilcienu stacija Fuengirola ir 8.7 km attālumā. Elektroauto uzlādes punkts ir pieejams 1.1 km attālumā.

Līdz pludmalei 2.1 km
Malaga-Costa del Sol (AGP) 26 km
Gibraltar (GIB) 70 km
Fuengirola 8.7 km

Avots: OpenStreetMap, Google Maps

White-walled building with terracotta roof, balconies, and potted plants.

Daba un klimats

Cozy balcony with sea view, blue planters, and lush greenery.

Riviera del Sol reģions bauda Vidusjūras klimatu ar vidējo gada temperatūru 17.9°C. Vasaras ir siltas un saulainas, ar sauli spīdot vidēji 3,881 stundas gadā, kas ir būtiski garāks nekā daudzās citās Eiropas vietās. Peldes sezona ilgst apmēram 4 mēnešus, kad ūdens temperatūra sasniedz 20°C vai vairāk. Šī atrašanās vieta virs jūras līmeņa (135m) var nodrošināt patīkamu vēju un skatu uz apkārtni. Tomēr nelielā, bet stāvā nogāze (6.4%) uz tuvāko pludmali var prasīt papildu piepūli kājāmgājējiem.

3881 Saules stundas/gadā
4 Peldsezona (mēneši)
17.9°C Vid. gada temp.
135m Augstums vjl.

Avots: Open-Meteo (2020, 2025 vidēji)

Pludmales un atpūta

Reģions piedāvā plašas iespējas atpūtai pie ūdens un brīvā dabā. Tuvākās pludmales, piemēram, Playa de Calahonda - Riviera, atrodas tikai 393 metru attālumā, un tām ir piešķirts Zils karogs, kas apliecina to kvalitāti un tīrību. Papildus peldēšanai un sauļošanās, tuvumā pieejami arī sporta centri, piemēram, Finca Naundrup un Club del Sol (1.2 km), kā arī vairāki golfa laukumi, tai skaitā Cabopino Golf (3.2 km). Puerto Cabopino un Puerto Deportivo de Fuengirola (attiecīgi 3.7 km un 9.2 km) piedāvā jahtu un ūdenssporta iespējas.

Pludmales

  • Playa de Calahonda - Riviera 2.1 km
  • Playa de Calahonda - Rocas del Mar 2.3 km
  • Playa de Calahonda - Calahonda 2.3 km
  • Playa El Bombo - El Bombo 2.5 km
  • Playa El Bombo - Cabo Rocoso 2.5 km
  • La Luna-Royale Beach 2.6 km

Golf

  • Par 3 Course 3 km
  • El Soto Golf 3.2 km
  • Cabopino golf 3.2 km
  • Campo Asia 3.6 km

Avots: OpenStreetMap

White-walled room with arched windows, blue flower pots, and a tiled roof.

Novietojums reģionā

Vietas gids: Riviera del Sol

Galvenie fakti

Klimats

Mēnesis Vidējā temperatūra Nokrišņi
Janvāris 11.5°C 61 mm
Februāris 11.7°C 64 mm
Marts 13.6°C 53 mm
Aprīlis 15.4°C 37 mm
Maijs 17.4°C 34 mm
Jūnijs 21.4°C 7 mm
Jūlijs 24.7°C 1 mm
Augusts 25.2°C 2 mm
Septembris 22.1°C 10 mm
Oktobris 18.5°C 54 mm
Novembris 14.7°C 78 mm
Decembris 12.2°C 69 mm

Tuvākie objekti

24 restaurant
4 pharmacy
3 bank
7 cafe
1 dentist

Augstums un reljefs

135m Augstums vjl.
2.1 km Līdz pludmalei
6.4% Slīpums uz pludmali

Transports

26 km Malaga-Costa del Sol (AGP)
70 km Gibraltar (GIB)
416 km Alicante-Elche (ALC)
8.7 km Fuengirola

Projekta informācija

Projekts 2 Bed Vidējā stāva dzīvoklis in Riviera del Sol
Pilsēta Riviera del Sol
Reģions Costa del Sol
Cena €294,000
Dzīvojamā platība 93 m²
Cena par m² €3,161 / m²
Terase 16 m²
Guļamistabas 2
Vannasistabas 2
Autostāvvieta
Baseins
Dārzs
Būvstāvoklis key_ready
Līdz pludmalei 2.1 km
Pabeigšana 1988
Publicēts 2026-05-16

Ref: VL718815

Avots: Wikipedia, Wikidata, INE, Junta de Andalucía

Laima Bērziņš
Laima Bērziņš
Nekustamo īpašumu eksperts

Laima Bērziņš palīdz klientiem no Latvijas orientēties Spānijas nekustamo īpašumu tirgū. Viņas rūpīgā plānošana nodrošina pārdomātu un drošu pirkumu.

Mākslīgā intelekta atbalstīts daudzvalodu pārstāvis. Jūsu pieprasījumu apstrādā šīs vietnes komanda.

Atbilde 24 stundu laikā

Interesē?

Atstājiet savus datus, lai saņemtu informāciju par pieejamību, cenām un plānojumiem.

Tehniskie dati
Dzīvokļa dzīvojamā platība ir 93 m².
Reģionā ir vidēji 3,881 saulainas stundas gadā.
Tuvākais supermārketis atrodas 146 metru attālumā.
Pieprasīt informāciju WhatsApp