2 Bed Stan na srednjem spratu in Riviera del Sol u Riviera del Sol,

2-спаваћа соба Стан на средњем спрату у Riviera del Sol

Ovaj stan se nalazi u srcu Rivijere del Sol, na samo kratkoj udaljenosti od plaže, nudeći spoj udobnosti i mediteranskog načina života. Smešten u mirnom rezidencijalnom području, okružen zelenilom, pruža povlašćeni položaj za uživanje u svim čarima svakodnevnog života na obali, uz obezbeđen pristup brojnim sadržajima.

€294,000
2
Spavaće sobe
2
Kupatila
93 m²
Stambena površina
€294,000
Cena
2.1 km
Udaljenost do plaže
Za useljenje
Status gradnje

Sažetak

  • Useljiv apartman sa 2 spavaće i 2 kupatila u mirnom rezidencijalnom delu Rivijere del Sol.
  • Lokacija na pešačkoj udaljenosti od plaže (393m) i gradskih sadržaja poput prodavnica i restorana.
  • Orijentacija jugozapad, sa pokrivenom terasom i pogledom na vrtove, uz povremeni pogled na more.
  • Dobro povezan sa aerodromom Malaga (27km) i drugim obližnjim gradovima.
  • Prosečna godišnja temperatura od 17.9°C i 3.881 sunčanih sati godišnje.

Regionalna poređenja

U poređenju sa projektima poput Aquamar u Torre del Mar (od 269.950 €), Lantana Residencial u Mijas-u (od 205.000 €) i Etherna Homes 2 u Esteponi (od 259.000 €), ovaj apartman u Rivijeri del Sol, sa cenom od 294.000 €, pozicioniran je u višem cenovnom rangu, ali nudi neposrednu blizinu plaži i urbanim sadržajima što ga izdvaja. Torre del Mar je poznat po dugim peščanim plažama i nešto mirnijoj atmosferi, dok je Mijas-Pueblo poznat po tradicionalnom šarmu. Estepona nudi modernije projekte i luksuznije marine. Lokacija Rivijere del Sol, između Fuengirola i Calahonde, pruža dobru ravnotežu između turističke aktivnosti i mirnijeg rezidencijalnog života, sa izvanrednom infrastrukturom i uslugama na dohvat ruke, što opravdava nešto višu cenu u odnosu na jeftinije opcije u drugim gradovima.

Često postavljana pitanja

Kakav je stvarni pogled sa terase apartmana?
Terasa nudi pogled pretežno na zajedničke vrtove, sa povremenim, ograničenim pogledom na more. Direktni, neometani pogled na more nije primarna karakteristika ovog apartmana.
Da li je neophodno posedovati automobil za život u Rivijeri del Sol?
Iako su mnogi sadržaji, uključujući supermarket i apoteku, na pešačkoj udaljenosti, posedovanje automobila olakšava pristup udaljenijim plažama, golf terenima i drugim gradovima. Postoji i javni prevoz, ali sa automobilom je mobilnost veća.
Koje su karakteristike grejanja i hlađenja u apartmanu?
Apartman poseduje klima uređaj sa funkcijom grejanja i hlađenja (Hot A/C). Takođe je navedeno prisustvo kamina, što doprinosi udobnosti.
Da li je Rivijera del Sol pogodna za život tokom cele godine?
Da, Rivijera del Sol je naseljeno područje sa stalnim stanovnicima, što obezbeđuje da su sadržaji poput prodavnica i restorana otvoreni tokom cele godine. Blaga klima takođe doprinosi udobnosti van turističke sezone.
Kakve zajedničke sadržaje nudi kompleks?
Kompleks poseduje zajednički bazen, što stanovnicima pruža mogućnost opuštanja i rekreacije u okviru stambenog prostora.
Koji su očekivani mesečni troškovi za održavanje stana?
Očekivani mesečni troškovi obuhvataju zajedničke troškove zgrade (comunidad), porez na imovinu (IBI) i potencijalne troškove komunalnih usluga. Detalji o visini zajedničkih troškova nisu dostupni u ovom pregledu.
Koliko dugo traje proces kupovine stana u Španiji?
Proces kupovine obično traje od 4 do 8 nedelja od potpisivanja predugovora do konačnog upisa u zemljišne knjige, uz uslov da su svi dokumenti u redu.
Kako je lokacija pozicionirana u odnosu na planinske predele?
Iako se primarno nalazi na obali, planinski predeli i prirodni parkovi su dostupni za jednodnevne izlete iz ove regije, nudeći mogućnosti za planinarenje i istraživanje unutrašnjosti Andaluzije.

Analiza projekta

Ključne karakteristike lokacije, stanova, faze projekta i stavovi za pažnju.

Lokacija

Ova nekretnina je strateški pozicionirana u urbanom okruženju, sa svim neophodnim sadržajima na pešačkoj udaljenosti. Udaljenost od 27 km od aerodroma i dostupnost javnog prevoza osiguravaju dobru povezanost, dok blizina plaža doprinosi atraktivnosti lokacije za stanovanje i odmor.

Tlocrt

Sa dva prostrana apartmana i dva kupatila, od kojih je jedno renovirano, ovaj stan zadovoljava potrebe za komforom i privatnošću. Dnevni boravak otvorenog plana i jugozapadno orijentisana terasa idealni su za opuštanje i druženje, pružajući prijatan ambijent tokom cele godine.

Status projekta

Ovaj stan, iako označen kao useljiv, predstavlja deo urbanizovanog područja sa pažljivo planiranim stambenim jedinicama. Iako nije novogradnja u klasičnom smislu, odlikuje ga dobro stanje i renovirani delovi, što ukazuje na tekuće održavanje i adekvatnu brigu o nekretnini.

Važni detalji

Projekat ne nudi direktan pogled na more sa svih pozicija, već pretežno na zajedničke vrtove, uz povremeni pogled na morsku pučinu. Iako je u blizini plaže, ona nije na samo par koraka, a nagib terena ka obali zahteva izvesnu fizičku spremnost.

Životni stil i okolina

Ovaj stan je pogodan za pojedince ili parove koji traže mirno prebivalište blizu obale, sa svim sadržajima na dohvat ruke. Takođe je odličan izbor za porodice koje cene blizinu škola i rekreativnih aktivnosti, poput golf terena i sportskih centara. Investitori će prepoznati potencijal lokacije za izdavanje, s obzirom na turističku atraktivnost regiona i blizinu plaža. Useljivost odmah čini ga privlačnim za kupce kojima je potreban brz prelazak ili planiraju odmor tokom godine.

Kvalitet izgradnje i završne radnje

Stan poseduje kvalitetnu završnu obradu, sa renoviranim kupatilom i kuhinjom koje doprinose svežini i funkcionalnosti prostora. Mermerni podovi dodaju notu elegancije i dugotrajnosti, karakteristične za mediteranski stil. Ugrađeni plakari nude praktično rešenje za skladištenje. Pokrivena terasa, orijentisana ka jugozapadu, obezbeđuje prirodno svetlo i prijatan prostor za boravak na otvorenom, sa pogledom na baštu.

Okolina i stil života

Cena i dostupnost

Početna cena ovog apartmana iznosi 294.000 evra, nudeći 93 kvadratna metra stambenog prostora sa dve spavaće i dve kupatilske sobe. Dostupnost je odmah po kupovini, budući da je objekat useljiv. Cena po kvadratnom metru je oko 3.161 evra, što ovu nekretninu pozicionira u srednji cenovni rang za ovu urbanu lokaciju na obali, nudeći dobru vrednost s obzirom na karakteristike i lokaciju.

€294,000
Cena
2
Spavaće sobe
93 m²
Stambena površina
2
Kupatila

Okolina i stil života

Rivijera del Sol, smeštena na obali kod Malege, nudi dinamičan životni ritam uz pogodnosti urbane sredine. Stanovnici mogu uživati u svakodnevnoj blizini restorana, prodavnica i apoteka, dok su plaže na svega nekoliko minuta hoda. Okruženje sa zelenim površinama doprinosi osećaju mira, uprkos blizini gradskih sadržaja. Ovo je mesto gde se život odvija u skladu sa mediteranskim temperamentom, sa idealnim uslovima za život tokom cele godine, kao i za povremeni odmor.

Zatražite informacije

Lokacija i okolina: Riviera del Sol

Okolina i pristup

Život u Rivijeri del Sol podrazumeva svakodnevnu dostupnost gradskih pogodnosti. Supermarket (146 m) i apoteka (155 m) su na pešačkoj udaljenosti, kao i brojni restorani i kafići. Škole i zdravstvene ustanove nalaze se u prečniku od 2 km, a aerodrom Malaga je udaljen samo 27 km, olakšavajući putovanja. Javni prevoz je dobro organizovan sa 50 stajališta i 4 linije u blizini.

Mapa i lokacija

Ova lokacija u Rivijeri del Sol, blizu obale i gradskih sadržaja, nudi savršen balans između dostupnosti i mirnog okruženja. Blizina plaža i raznovrsnih rekreativnih opcija čini je atraktivnom za različite životne stilove.

Alt text: Panoramic view of a mountainous landscape with a small town below.

Pozicija u regionu

Rivijera del Sol se nalazi između popularnih gradova kao što su Mijas i Fuengirola, pružajući pristup svim njihovim sadržajima, a istovremeno nudi mirnije okruženje. Pozicionirana je centralno na obali Costa del Sol, što olakšava istraživanje celog regiona, od Marbelje na zapadu do Torre del Mar na istoku.

Pristup i sadržaji

Nekretnina je udaljena 393 metra od najbliže plaže, Playa de Calahonda - Riviera, dok su golf tereni poput Cabopino Golf na oko 3.2 km. Aerodrom Malaga je lako dostupan za 27 km, a centar Malage se nalazi na nešto većoj udaljenosti. Brojne sportske centre i marine su takođe u neposrednoj blizini, čineći lokaciju idealnom za aktivne stanovnike.

Udaljenost do plaže 2.1 km
Malaga-Costa del Sol (AGP) 26 km
Gibraltar (GIB) 70 km
Fuengirola 8.7 km

Izvor: OpenStreetMap, Google Maps

White-walled building with terracotta roof, balconies, and potted plants.

Priroda i klima

Cozy balcony with sea view, blue planters, and lush greenery.

Regija se odlikuje mediteranskom klimom sa prosečnom godišnjom temperaturom od 17.9°C i bogatstvom sunčanih sati (3.881 godišnje). Ovo omogućava ugodno provođenje vremena na otvorenom tokom većeg dela godine, sa sezonom kupanja koja traje oko 4 meseca. Nadmorska visina od 135 metara i blaga, ali primetna, padina ka plaži (6.4%) doprinose svežini i pruža povremeni pogled na more.

3881 Сунчаних сати/год.
4 Сезона купања (мес.)
17.9°C Просеч. годишња темп.
135m Nadmorska visina

Izvor: Open-Meteo (2020, 2025 просек)

Plaže i rekreacija

Oblast nudi pristup nekoliko plaža, uključujući Playa de Calahonda - Riviera (na 393m), poznatu po plavoj zastavici. U blizini se nalaze i brojni sportski sadržaji, kao što su golf tereni (Cabopino golf na 3.2 km), teniski tereni i sportski centri. Marina Puerto Cabopino je na 3.7 km, nudeći mogućnosti za vodene sportove i nautički turizam.

Плаже

  • Playa de Calahonda - Riviera 2.1 km
  • Playa de Calahonda - Rocas del Mar 2.3 km
  • Playa de Calahonda - Calahonda 2.3 km
  • Playa El Bombo - El Bombo 2.5 km
  • Playa El Bombo - Cabo Rocoso 2.5 km
  • La Luna-Royale Beach 2.6 km

Golf

  • Par 3 Course 3 km
  • El Soto Golf 3.2 km
  • Cabopino golf 3.2 km
  • Campo Asia 3.6 km

Izvor: OpenStreetMap

White-walled room with arched windows, blue flower pots, and a tiled roof.

Pozicija u regionu

Vodič kroz oblast: Riviera del Sol

Ključne činjenice

Klima

Mesec Prosečna temperatura Padavine
Јануар 11.5°C 61 mm
Фебруар 11.7°C 64 mm
Март 13.6°C 53 mm
Април 15.4°C 37 mm
Мај 17.4°C 34 mm
Јун 21.4°C 7 mm
Јул 24.7°C 1 mm
Август 25.2°C 2 mm
Септембар 22.1°C 10 mm
Октобар 18.5°C 54 mm
Новембар 14.7°C 78 mm
Децембар 12.2°C 69 mm

Sadržaji u blizini

24 restaurant
4 pharmacy
3 bank
7 cafe
1 dentist

Висина и терен

135m Nadmorska visina
2.1 km Udaljenost do plaže
6.4% Нагиб до плаже

Транспорт

26 km Malaga-Costa del Sol (AGP)
70 km Gibraltar (GIB)
416 km Alicante-Elche (ALC)
8.7 km Fuengirola

Detalji projekta

Projekat 2 Bed Stan na srednjem spratu in Riviera del Sol
Grad Riviera del Sol
Region Costa del Sol
Cena €294,000
Stambena površina 93 m²
Cena po m² €3,161 / m²
Terasa 16 m²
Spavaće sobe 2
Kupatila 2
Parking Ne
Bazen Da
Vrt Da
Status gradnje key_ready
Udaljenost do plaže 2.1 km
Završetak 1988
Objavljeno 2026-05-16

Ref: VL718815

Izvor: Wikipedia, Wikidata, INE, Junta de Andalucía

Milan Jovanović
Milan Jovanović
Ekspert za nekretnine

Милан Јовановић помаже клијентима из Србије да остваре своје циљеве на шпанском тржишту некретнина. Његова посвећеност гарантује ефикасан и успешан процес.

Višejezični predstavnik uz podršku VI. Vaš upit obrađuje tim iza ovog sajta.

Odgovor u roku od 24 sata

Zainteresovani?

Ostavite svoje podatke i primate informacije o dostupnosti, cenama i tlocrtima.

Tehnički podaci
Apartman nudi 93 m² stambenog prostora.
Nalazi se na nadmorskoj visini od 135 metara.
Najbliži supermarket je udaljen samo 146 metara.
Zatražite informacije WhatsApp