2 Bed דירה בקומה אמצעית in Cabo Roig ב- Cabo Roig,

2-חדר שינה דירה בקומה אמצעית ב- Cabo Roig

דירת מגורים זו ממוקמת בקאבו רויג, אליקנטה, אזור המושך אליו תושבים המחפשים קרבה לים ולמתקנים עירוניים. הפרויקט ממוקם בסביבה אורבנית, עם גישה נוחה למגוון רחב של שירותים. המרחק מהים ומחופי הרחצה מדגיש את מיקומו, תוך שהוא מציע נוחות יומיומית לתושביו.

€205,000
2
חדרי שינה
1
חדרי אמבטיה
71 m²
שטח דירה
€205,000
מחיר
0.2 km
מרחק מהים
למגורים
סטטוס בנייה

ניתוח הפרויקט

מאפיינים מרכזיים של המיקום, הדירות, שלב הפרויקט ונקודות לדיון.

מיקום

הדירה ממוקמת בקרבה ישירה לקו החוף, בתוך אזור עירוני המאופיין בריכוז גבוה של שירותים זמינים. מיקומה מאפשר גישה רגלית נוחה למסעדות, בנקים ובתי מרקחת, דבר המצביע על סביבת מגורים פונקציונלית.

תוכנית דירה

הנכס מיועד לרוכשים המחפשים מגורים קבועים או בית נופש בסביבה עם שירותים מלאים. שני חדרי השינה והחדר האמבט המוצעים מתאימים למשקי בית קטנים או לזוגות, תוך שמירה על נוחות ופונקציונליות.

סטטוס בנייה

הדירה היא חלק ממתחם קיים, שנבנה ואוכלס. השלמת הבנייה כבר בוצעה, והנכס מוכן לאכלוס מיידי. אין מידע זמין על תוכניות בנייה עתידיות או שלבי פיתוח נוספים במתחם.

נקודות לדיון

הפרויקט אינו מציע גישה פרטית ישירה לחוף, למרות הקרבה. כמו כן, אין מידע על חניה ייעודית מעבר לחניה ברחוב. מיקום בעיר עם צפיפות גבוהה של מבנים מגביל נוף פנורמי בלתי מופרע.

פרטי הפרויקט

פרויקט 2 Bed דירה בקומה אמצעית in Cabo Roig
עיר Cabo Roig
אזור Costa Blanca
מחיר €205,000
שטח דירה 71 m²
מחיר למ"ר €2,887 / m²
חדרי שינה 2
חדרי אמבטיה 1
חניה לא
בריכה לא
גינה לא
סטטוס בנייה key_ready
מרחק מהים 0.2 km
סיום 1970
פורסם 2026-05-16

Ref: VL149270

מקור: Wikipedia, Wikidata, INE, Junta de Andalucía

אורח חיים וסביבה

נכס זה עשוי להתאים לאנשים המחפשים בית נופש נגיש לחופי הים התיכון, עם כל השירותים הדרושים במרחק הליכה. הוא מתאים גם למשקיעים המעוניינים להשכיר את הנכס, הודות למיקומו האטרקטיבי ותשתיות התיירות הקיימות. הזוגות או המשפחות הקטנות שיעריכו את הנוחות של מגורים באזור עירוני עם גישה קלה למסעדות, חנויות ומתקני פנאי. כמו כן, הוא יכול להתאים לאנשים המחפשים אורח חיים נינוח יותר, עם אפשרות לבילוי בים או במרינה הסמוכה. האקלים הנוח והזמינות של פעילויות פנאי במהלך רוב ימות השנה הופכים אותו למקום אטרקטיבי למגורים.

איכות בנייה וגימור

הדירה כוללת מערכת בקרת אקלים (מזגן) לשיפור נוחות המחיה. פרטי הגימור הספציפיים, כגון סוג החומרים במטבח ובחדרי האמבטיה, ריצוף, דלתות וחלונות, אינם מפורטים במידע הזמין. התיאור מתמקד בעיקר בפונקציונליות ובאווירה הכללית של הנכס, כמו גם באפשרויות השימוש במרפסת. הדירה בנויה בסגנון המקובל באזור, תוך שימוש בחומרים סטנדרטיים לבנייה באזורי חוף.

סביבה ואורח חיים

מחיר וזמינות

הדירה מוצעת במחיר התחלתי של 205,000 אירו. מחיר זה משקף את המיקום בקרבת החוף ואת גודל הנכס. אין מידע זמין על טווחי מחירים נוספים או על שינויים במחירי הדירות המוצעות. המלאי מוגבל לדירה זו, והיא זמינה לאכלוס מיידי, מה שעשוי להשפיע על קבלת ההחלטות של רוכשים פוטנציאליים.

€205,000
מחיר
2
חדרי שינה
71 m²
שטח דירה
1
חדרי אמבטיה

סביבה ואורח חיים

קאבו רויג מציעה סגנון חיים המשלב קרבה לים עם נגישות למתקנים עירוניים. הדירה ממוקמת בלב אזור פעיל, כאשר שירותים חיוניים כמו סופרמרקטים, בתי מרקחת ומסעדות נמצאים במרחק הליכה. המרחקים הקצרים לטיילת ולחופים, כגון פלייה קאלה לה קאלטה (200 מטר), מעודדים שגרת יום הכוללת טיולים לאורך החוף. קרבתה של הדירה למתקני ספורט ובילוי, כגון מרינות ומרכזי ספורט, משלימה את ההיצע. עם זאת, חשוב לציין כי מיקומה של הדירה בסביבה אורבנית צפופה עשוי להשפיע על רמת הרעש והפרטיות ביחס לנכסים באזורים מרוחקים יותר.