2 Bed Stan na srednjem katu in Cabo Roig u Cabo Roig,

2-spavaća soba Stan na srednjem katu u Cabo Roig

Ovaj apartman nalazi se u dobro održavanom kompleksu Buenavista u Cabo Roigu, na Costa Blanci. Lokacija nudi neposrednu blizinu mediteranske obale i pogodnosti urbanog okruženja. Projekt je namijenjen pojedincima ili obiteljima koje traže nekretninu u popularnoj obalnoj regiji s dobrim pristupom plažama i lokalnim sadržajima.

€205,000
2
Spavaće sobe
1
Kupaonice
71 m²
Stambena površina
€205,000
Cijena
0.2 km
Udaljenost od plaže
Useljivo
Status gradnje

Analiza projekta

Ključne karakteristike lokacije, stanova, faze projekta i točke pažnje.

Lokacija

Apartman je smješten u Cabo Roigu, poznatom po svojim plažama i marini. Nalazi se unutar pješačke udaljenosti od obale, s izravnim pristupom lokalnim sadržajima kao što su restorani i trgovine. Okruženje karakterizira kombinacija stambenih zgrada i zelenih površina.

Tlocrt

Ovaj apartman odgovara potrebama za životnim prostorom u toploj klimi, s naglaskom na praktičnost i udobnost. Dvije spavaće sobe i balkon nude funkcionalnost za stalni boravak ili odmor. Blizina mora i osnovnih usluga čini ga pogodnim za one koji cijene ljetni način života.

Status projekta

Projekt je završen i spreman za useljenje. Trenutno ne postoje planirane faze izgradnje ili proširenja, što omogućuje brzu dostupnost nekretnine. Stanje objekta odgovara završnoj fazi građenja.

Napomene

Ovaj apartman ne nudi izravan pogled na more iz svake prostorije, niti privatni parking. Udaljenost od zračne luke Alicante-Elche iznosi oko 44 km, što zahtijeva organizirani prijevoz. Nema vlastitih sportskih sadržaja kao što su teniski tereni ili teretana unutar neposredne blizine samog objekta.

Detalji projekta

Naziv projekta 2 Bed Stan na srednjem katu in Cabo Roig
Grad Cabo Roig
Regija Costa Blanca
Cijena €205,000
Stambena površina 71 m²
Prosj. cijena po m² €2,887 / m²
Spavaće sobe 2
Kupaonice 1
Parking Ne
Bazen Ne
Vrt Ne
Status gradnje key_ready
Udaljenost od plaže 0.2 km
Završetak 1970
Objavljeno 2026-05-16

Ref: VL149270

Izvor: Wikipedia, Wikidata, INE, Junta de Andalucía

Životni stil i okolina

Ova nekretnina je prikladna za kupce koji traže stalni dom u mediteranskom podneblju, ili kao drugu rezidenciju za odmor. Pogodna je za parove ili male obitelji koje cijene blizinu plaža (Playa Cala la Caleta udaljena je samo 77 m) i mogućnost uživanja u aktivnom životnom stilu s pristupom sportskim objektima i golf terenima (Villamartin Golf udaljen 3.8 km). Također može poslužiti kao investicija za najam, s obzirom na turističku popularnost regije. Oni koji preferiraju život u urbaniziranom području s dobrim pristupom uslugama, ali i mirom obalnog okruženja, pronaći će ovu lokaciju privlačnom. Klimatski uvjeti, s prosječno 3.846 sunčanih sati godišnje, podržavaju vanjske aktivnosti tijekom većeg dijela godine.

Kvaliteta gradnje i završni radovi

Apartman je opremljen klima uređajem za kontrolu klime. Podovi su popločani, što je uobičajeno za mediteranske rezidencije i doprinosi lakoći održavanja. Prozori imaju rolete, koje pružaju dodatnu sigurnost i kontrolu nad svjetlom i toplinom. Kuhinja i kupaonica su funkcionalno opremljene, iako specifični detalji o materijalima i markama nisu navedeni. Zgrada je izgrađena s ciljem pružanja udobnog životnog prostora, s naglaskom na praktičnost i dugotrajnost materijala u priobalnom okruženju. Zajednički bazen i vrtovi su dio opće ponude objekta.