2 Bed וילה מבודדת in Torrevieja ב- Torrevieja, וילה צמודה

2-חדר שינה וילה ב- Torrevieja

דירת וילה צמודה עם 2 חדרי שינה וטרסה שמשית במיקום שקט בטורבייחה. הנכס ממוקם באזור אורבני בקרבת החוף, עם גישה נוחה למתקנים הדרושים לחיי היומיום. הבית בנוי על שטח של 53 מ"ר ומציע פוטנציאל לשיפוץ לפי צרכי הדיירים. הטרסה הפרטית מספקת מרחב פנאי חיצוני. הנכס נמכר כפי שהוא, עם אפשרות להתאמה אישית לפי העדפות הרוכשים.

€112,000
2
חדרי שינה
1
חדרי אמבטיה
53 m²
שטח דירה
€112,000
מחיר
1 km
מרחק מהים
למגורים
סטטוס בנייה

סיכום

  • וילה צמודה עם 2 חדרי שינה וטרסה פרטית במחיר התחלתי של €112,000
  • ממוקם באזור מגורים שקט בטורבייחה, בקרבת חופי הים ומתקנים עירוניים
  • הנכס דורש שיפוץ קוסמטי, מה שמאפשר התאמה אישית לפי צורכי הדיירים
  • מיקום אסטרטגי בין אליקנטה למורסיה, עם גישה נוחה לתשתיות ושירותים
  • אפשרות להשקעה במחיר סביר עם פוטנציאל להערכת שווי לאחר שיפוץ

השוואה אזורית

הנכס המוצע מייצג אפשרות פיננסית נגישה יחסית בהשוואה לפרויקטים אחרים באזור טורבייחה. למשל, פרויקט APARTMENTS PALANGRE BEACH באותה עיר מציע דירות החל מ-€160,000, בעוד EDIFICIO SUN & CENTER מתחיל מ-€169,000. פרויקט OASIS LAGUNA 2 באזור אורבניזסיון אל ראסו מציע מחירים גבוהים אף יותר, החל מ-€227,000. הנכס הנוכחי, אם כי דורש שיפוץ, מציע ערך כספי עבור קונים המוכנים להשקיע בשיפוץ והתאמה אישית. בהשוואה לאזורי יוקרה אחרים בקוסטה בלנקה, כמו מרבייה או בנידורם, טורבייחה מציעה מחירי נדל"ן סבירים יותר תוך שמירה על איכות חיים גבוהה. בטורבייחה, כמו בכל עיר ספרדית, חשוב לזכור שמועדוני השכנים ופסטיבלים מקומיים הם חלק מרכזי בחיי הקהילה.

שאלות נפוצות

האם הנכס דורש שיפוץ משמעותי?
הנכס דורש שיפוץ קוסמטי אך לא שינויים מבניים משמעותיים. הבנייה בסיסית ויציבה.
האם נדרש רכב פרטי במיקום זה?
רוב השירותים הבסיסיים נמצאים במרחק הליכה. למרחקים ארוכים יותר כמו שדה התעופה או מגרשי גולף מומלץ רכב.
מה מצב התשתיות בנכס?
הנכס כולל חשמל וחלונות כפולים. מערכות אינסטלציה קיימות אך ייתכן שידרשו עדכונים במהלך השיפוץ.
האם זוהי השקעה טובה להשכרה עונתית?
המיקום בטורבייחה והקרבה לחופים הופכים את הנכס לאטרקטיבי להשכרה עונתית לאחר השיפוץ.
אילו מתקני פנאי קיימים בקרבת המקום?
במרחק 3 ק"מ נמצאים חופים עם דגל כחול. מגרשי גולף נמצאים במרחק 8-11 ק"מ. קיימים גם מרכזי ספורט ובריכות שחייה ציבוריות.
מהן עלויות האחזקה השנתיות הצפויות?
עלויות האחזקה תלויות בגודל הנכס ובמידת השיפוץ. באופן כללי, מס עירייה, חשמל ומים הינן העלויות העיקריות.
כמה זמן ייקח להשלים את השיפוץ?
משך הזמן תלוי בהיקף העבודות. שיפוץ קוסמטי בסיסי עשוי להימשך 2-3 חודשים, תלוי בזמינות קבלנים מקומיים.
האם השכונה שקטה בחודשי החורף?
האזור שומר על אוכלוסייה קבועה גדולה במשך כל השנה, אך יש ירידה בפעילות תיירותית בחורף, מה שמקנה יותר שקט.

ניתוח הפרויקט

מאפיינים מרכזיים של המיקום, הדירות, שלב הפרויקט ונקודות לדיון.

מיקום

הנכס ממוקם בטורבייחה, עיר חוף ים-תיכונית בפרובינציית אליקנטה. הוא נמצא באזור מגורים שקט בקרבת החוף, עם גישה למתקנים עירוניים. המיקום מאפשר הן שקט יחסי והן נגישות לשירותים חיוניים. המרחק לחופים הוא כ-3 ק"מ, והמרכז העירוני נגיש בקלות.

תוכנית דירה

הנכס מתאים לזוגות או ליחידים המחפשים דיור קומפקטי עם אפשרות להתאמה אישית. שני חדרי השינה מספקים מקום מספיק למגורים פרטיים או לאירוח זמני. הטרסה הפרטית מציעה מרחב נוסף לפעילות חיצונית. הנכס מתאים גם לאנשים המחפשים בית חורף או נכס השקעה באזור תיירותי.

סטטוס בנייה

הנכס הוא נכס קיים שהבנייה שלו הושלמה. עם זאת, הנכס דורש שיפוץ קוסמטי המציע הזדמנות להתאמה אישית על פי צורכי הדיירים. הבנייה כבר בוצעה וממתינה לרכישה ושיפוץ. אין תכנון להרחבה או לשינויים מבניים משמעותיים בעתיד.

נקודות לדיון

הנכס אינו כולל חניה פרטית מקורה ומסתמך על חניה ברחוב. גודל הנכס מוגבל ל-53 מ"ר, מה שמצריך תכנון יעיל של החלל. המרחק למתקני ספורט כמו מגרשי גולף הוא מעל 8 ק"מ. הנכס אינו כולל מתקני בריכה פרטית או שטחי גינה נרחבים. אין גישה ישירה לחוף הים.

אורח חיים וסביבה

נכס זה מתאים לזוגות צעירים המחפשים דיור ראשון בספרד במחיר סביר, או לזוגות בגיל הפרישה המעוניינים בבית חורף באזור חם. הגודל הקומפקטי של הנכס מתאים גם לאנשים שמבלים חלק ניכר מהזמן בחוץ ואינם זקוקים למרחב מגורים נרחב. המיקום באזור אורבני מפותח מתאים לאנשים המעדיפים נוחות וגישה קלה לשירותים במקום שכונה מבודדת. משקיעים המחפשים נכס במחיר נמוך יחסית עם פוטנציאל להערכת שווי לאחר שיפוץ ימצאו עניין באפשרות זו.

איכות בנייה וגימור

הנכס הוא בניין קיים שדורש שיפוץ קוסמטי, מה שמציע הזדמנות להתאמה אישית של רמת האיכות על פי התקציב וההעדפות. כפי שעולה מהתיאור הקיים, הנכס כולל חלונות כפולים התורמים לבידוד תרמי ואקוסטי. המבנה הבסיסי נראה יציב, עם טרסה פרטית המאפשרת פעילות חיצונית נעימה. הציוד הבסיסי, כולל חשמל, כבר קיים במקום. בתהליך השיפוץ, ניתן לשדרג את מערכת החשמל, להתקין מיזוג אוויר, ולשפר את בידוד המבנה כדי להפחית את עלויות האנרגיה.

סביבה ואורח חיים

מחיר וזמינות

מחיר הנכס מתחיל מ-€112,000, מה שהופך אותו לאפשרות פיננסית נגישה יחסית בהשוואה לנכסים דומים באזור. המחיר משקף את העובדה שהנכס דורש שיפוץ קוסמטי. עלות השיפוץ תשתנה בהתאם להיקף העבודות והחומרים שייבחרו. בהשוואה לנכסים דומים באזור, כמו דירות בפרויקטים חדשים יותר המתחילים מ-€160,000, הנכס הזה מציע ערך טוב למי שמוכן להשקיע בשיפוץ.

€112,000
מחיר
2
חדרי שינה
53 m²
שטח דירה
1
חדרי אמבטיה

סביבה ואורח חיים

באזור המגורים סביב הנכס, החיים מתנהלים בקצב איטי יחסית לעומת המרכז התיירותי של טורבייחה. בבוקר, תושבים פוקדים את בתי הקפה הסמוכים והשווקים המקומיים לקניות בסיסיות. המיקום מאפשר הליכה רגלית למרבית הצרכים היומיומיים, כולל סופרמרקטים, בתי מרקחת ומסעדות. בצהרי היום, האזור שקט בדרך כלל, מה שמאפשר מנוחה בבית או פעילות בטרסה הפרטית. בערב, האזור חוזר לחיים עם פתיחתם של מסעדות ובתי קפה לקהל המקומי. סופי השבוע מציעים אפשרויות פנאי מגוונות, החל מבילוי בחופים הקרובים ועד לטיולים בטבע שבסביבה.

בקש פרטים

מיקום וסביבה: Torrevieja

סביבה ונגישות

הנכס ממוקם במרחק הליכה קצר מהמתקנים העירוניים החיוניים. הסופרמרקט הקרוב נמצא במרחק של כ-700 מטרים, מה שמאפשר קניות יומיות ברגל. בית המרקחת נמצא במרחק דומה, והבנקים הקרובים נגישים בקלות לצורכי שירותים פיננסיים. מרכז העיר טורבייחה, עם מגוון רחב של חנויות, מסעדות ובתי קפה, נמצא במרחק קצר בנסיעה או בהליכה של כמה דקות. התחבורה הציבורית באזור מפותחת יחסית, עם 12 קווי אוטובוס העוברים בסביבה ו-50 תחנות אוטובוס המקלים על התניידות ללא רכב פרטי.

מפה ומיקום

המפה מציגה את מיקום הנכס בטורבייחה, באזור מגורים שקט בקרבת מרכז העיר. ניתן לראות את הקרבה לחופי הים התיכון ואת המיקום האסטרטגי בין אליקנטה למורסיה. המפה מדגישה את הגישה הנוחה למתקנים עירוניים ולתשתיות התחבורה העיקריות. הנקודה הכחולה מסמנת את מיקום הנכס המדויק, כאשר האזור הירוק מסמל פארקים ואזורי נופש קרובים.

Alt text: Studio apartment with city view, featuring a balcony and modern decor.

מיקום באזור

הנכס ממוקם בטורבייחה, עיר חוף בפרובינציית אליקנטה בחבל ולנסיה. טורבייחה מהווה חלק מקוסטה בלנקה, אזור תיירותי פופולרי בדרום-מזרח ספרד. העיר ממוקמת בין שתי ערים גדולות חשובות: אליקנטה (44 ק"מ צפונה) ומורסיה (39 ק"מ דרומה). הקרבה לאליקנטה מאפשרת גישה לשירותים אוניברסיטאיים, בתי חולים מתקדמים ומרכזי תרבות, בעוד הקרבה למורסיה פותחת אפשרויות לעבודה ומסחר.

נגישות ושירותים

החופים הקרובים ביותר, פלאז'ה דל קורה ופלאיה דל קורה, נמצאים במרחק של כ-3 ק"מ מהנכס, נסיעה קצרה של כ-5-10 דקות ברכב. אלה חופים פופולריים עם דגל כחול המציעים מתקנים מתאימים למשפחות. מרכז העיר טורבייחה נגיש תוך 10-15 דקות ברכב או בקו אוטובוס ישיר. שדה התעופה אליקנטה-אלצ'ה (ALC) נמצא במרחק של כ-35 ק"מ, נסיעה של כ-30 דקות ללא עומסי תנועה משמעותיים. מגרשי הגולף הקרובים ביותר, כמו וילאמרטין (8.5 ק"מ) וקמפואמור (10 ק"מ), דורשים נסיעה של 15-20 דקות.

מרחק מהים 1 km
Alicante-Elche (ALC) 35 km
Valencia (VLC) 168 km

מקור: OpenStreetMap, Google Maps

Cozy apartment with city view, featuring a balcony and modern decor.

טבע ואקלים

A spacious apartment with a city view, featuring a balcony and modern amenities.

האקלים בטורבייחה הוא ים-תיכוני טיפוסי עם טמפרטורות ממוצעות שנעות בין 11°C בחורף ל-27°C בקיץ. הטמפרטורה השנתית הממוצעת היא 18.7°C, היוצרת אווירה נעימה לאורך כל השנה. כמות השמש השנתית מגיעה לכ-3,854 שעות, מה שמציב את האזור כאחד מהשמשיים ביותר באירופה. עונת השחייה בים נמשכת כחמישה חודשים, כאשר טמפרטורת המים עולה על 20°C. הנכס ממוקם בגובה 22 מטר מעל פני הים, עם שיפוע מתון של 1.9% לכיוון החוף.

3854 שעות שמש/שנה
5 עונת שחייה (חודשים)
18.7°C טמפ' שנתית ממוצעת
22m גובה

מקור: Open-Meteo (2020, 2025 ממוצע)

חופים ופנאי

באזור טורבייחה קיימים שבעה חופים המוכרים בדגל הכחול, המעידים על איכות מים גבוהה ומתקנים מתאימים. החופים הקרובים ביותר לנכס הם פלאז'ה דל קורה ופלאיה דל קורה, במרחק של כ-3 ק"מ. חופים אלה מציעים חול זהוב ומים צלולים, עם מתקנים כמו מקלחות, שירותים ובתי קפה לנוחיות המבקרים. חובבי גולף יכולים ליהנות ממספר מגרשי גולף באיכות גבוהה בטווח של 8-11 ק"מ מהנכס, כולל מועדון הגולף וילאמרטין ומועדון הגולף קמפואמור.

חופים

  • Platja del Cura Blue Flag 1 km
  • Playa del Cura Blue Flag 1.1 km
  • Cala del Palangre 1.3 km
  • Playa de Los Locos Blue Flag 1.5 km
  • Cala Higuera 2.1 km
  • La zorra 2.3 km

Golf

  • Club de Golf Villamartín 8.8 km
  • Real Club de Golf Campoamor 10.6 km
  • Club de Golf Las Ramblas de Orihuela 11.1 km
  • Las Colinas Golf & Country Club 13.2 km

מקור: Blue Flag 2026, OpenStreetMap

Alt text: Modern apartment with city view, balcony, and rooftop terrace.

מיקום באזור

מדריך אזור: Torrevieja

Torrevieja is a Mediterranean-seaside city and municipality on the Costa Blanca, in the province of Alicante, Valencian Community, in southeastern Spain. The city is in one of the only Spanish-speaking areas of the Valencian Community.

עובדות מרכזיות

71.8 km² שטח

אקלים

חודש טמפ' ממוצעת משקעים
ינואר 11.3°C 31 mm
פברואר 11.8°C 21 mm
מרץ 14.4°C 27 mm
אפריל 16.5°C 27 mm
מאי 19.5°C 26 mm
יוני 23.5°C 9 mm
יולי 26.4°C 3 mm
אוגוסט 26.9°C 3 mm
ספטמבר 24.1°C 23 mm
אוקטובר 19.8°C 40 mm
נובמבר 15.4°C 37 mm
דצמבר 11.9°C 30 mm

שירותים בסביבה

168 restaurant
3 school
26 pharmacy
24 bank
45 cafe
27 dentist

גובה ושטח

22m גובה
1 km מרחק מהים
1.9% שיפוע לחוף

תחבורה וגישה

35 km Alicante-Elche (ALC)
168 km Valencia (VLC)
368 km Malaga-Costa del Sol (AGP)

פרטי הפרויקט

פרויקט 2 Bed וילה מבודדת in Torrevieja
עיר Torrevieja
אזור Costa Blanca
מחיר €112,000
שטח דירה 53 m²
מחיר למ"ר €2,113 / m²
חדרי שינה 2
חדרי אמבטיה 1
חניה לא
בריכה לא
גינה לא
סטטוס בנייה key_ready
מרחק מהים 1 km
סיום 1970
פורסם 2026-05-22

Ref: VL658047

מקור: Wikipedia, Wikidata, INE, Junta de Andalucía

Noa Shapiro
Noa Shapiro
יועץ נדל"ן

נועה שפירו מלווה באופן אישי לקוחות דוברי עברית ברכישת נכס בספרד. היא מבטיחה תהליך שקוף, מובן ונטול דאגות.

נציג רב-לשוני בסיוע בינה מלאכותית. הפנייה שלך מטופלת על ידי הצוות שמאחורי אתר זה.

מענה תוך 24 שעות

מעוניין?

השאר פרטים וקבל מידע על זמינות, מחירים ותוכניות דירות.

נתונים טכניים
טורבייחה מציעה כ-3,854 שעות שמש בשנה, מה שהופך אותה לאחד מהאזורים השמשיים ביותר באירופה
עונת השחייה בים נמשכת כ-5 חודשים כאשר טמפרטורת המים עולה על 20°C
הגובה של הנכס הוא 22 מטר מעל פני הים, עם שיפוע מתון של 1.9% לכיוון החוף
בקש פרטים WhatsApp