3 Bed וילה מבודדת in Benahavís ב- Benahavís, וילה נפרדת

וילה נפרדת Be Lagom למכירה בבנהאביס

Be Lagom הוא פרויקט יוקרתי הכולל 13 וילות נפרדות בעיריית בנהאביס, הממוקם בגובה רב ומציע נוף פנורמי לנוף ולים. הפרויקט מתמקד בקיימות, המאוששת על ידי תעודת BREEAM. האזור ידוע בשקט שבו ובקרבה למגרשי גולף וחופי קוסטה דל סול. הדיירים נהנים מפרטיות, בזמן ששירותים חשובים וערים כמו מרביה ואסטפונה נמצאים במרחק נסיעה קצרה.

החל מ- €1,890,000
3
חדרי שינה
2
חדרי אמבטיה
340 m²
שטח דירה
החל מ- €1,890,000
מחיר התחלתי
למגורים
סטטוס בנייה

ניתוח הפרויקט

מאפיינים מרכזיים של המיקום, הדירות, שלב הפרויקט ונקודות לדיון.

מיקום

Be Lagom ממוקם בכפר ההררי בנהאביס, בין מרביה לאסטפונה. המיקום הוא במרחק של כ-7 קילומטרים מהחוף, מציע איזון בין הרוח הקרירה של הים ובין אקלים הררי. החופים הקרובים ביותר, כמו Playa Isdabe, נמצאים במרחק של כ-4 קילומטרים. הסביבה ירוקה וציורית.

תוכנית דירה

הווילות מתוכננות עבור מי שמעריך מרחב ונוחות מודרנית. שלוש חדרי שינה ושתי חדרי אמבטיה מציעים מספיק מקום למשפחה או אורחים. עיצוב פתוח של המטבח וסלון יוצר אזור מחיה רחב המשתלב עם הטרסות והבריכה. גינה ביתית ופארקים משותפים מאפשרים לדיירים לגדל ירקות או פשוט ליהנות מטיולים בטבע.

סטטוס בנייה

Be Lagom הוא פרויקט גמור, מה שאומר שהקונים יכולים להימנע מזמני המתנה וסיכוני בנייה. הווילות נבנו לפי סטנדרטים גבוהים עם תעודת BREEAM ליעילות אנרגטית. הנכסים מוכנים למגורים, מצוידים במיזוג אוויר, חימום תת-רצפתי ומערכת בית חכם (ביומטריה).

נקודות לדיון

מכיוון שהפרויקט ממוקם על גבעה, הוא מיועד לבעלי רכב פרטי שכן הפעילות היומיומית קשה יותר בהליכה. הפיתוח שקט ויוקרתי, מציע שלווה בטבע, אך עשוי שלא להתאים למי שמחפש חיי לילה סוערים ממש בבית. השכנים הם בעיקר לנופש ומגורים, ולא לעסקים.

פרטי הפרויקט

פרויקט Be Lagom
עיר Benahavís
אזור Costa del Sol
מחיר התחלתי €1,890,000
שטח דירה 340 m²
מחיר למ"ר €5,558 / m²
מרפסת 64 m²
חדרי שינה 3
חדרי אמבטיה 2
חניה כן
בריכה כן
גינה כן
סטטוס בנייה key_ready
קבלן/יזם Nvoga
סיום 2022
פורסם 2026-05-16

Ref: VL835031

מקור: Wikipedia, Wikidata, INE, Junta de Andalucía

אורח חיים וסביבה

זה מתאים למשפחות שרוצות לגור בספרד באופן קבוע אך מחפשות פרטיות ומרחב. זה גם מצוין כבית נופש או חורף בדרום. חובבי הגולף יעריכו את הקרבה למגרשים רבים. אם המטרה היא השקעה בנכס עם פוטנציאל להשקעה, המיקום והאיכות הופכים את זה לבחירה יציבה.

סביבה ואורח חיים

מחיר וזמינות

המחירים מתחילים מ-€1,890,000, מה שמשקף את הגודל, המיקום והאיכות של הווילה. הנכס מציע 340 מ"ר של שטח מגורים ו-760 מ"ר של קרקע, מה שמספק מספיק פרטיות. ישנם סוגים שונים של וילות הזמינים, מה שמאפשר התאמה לגודל המשפחה והתקציב. המחירים הם באופן משוער ועשויים להשתנות.

€1,890,000
מחיר התחלתי
3
חדרי שינה
340 m²
שטח דירה
2
חדרי אמבטיה

סביבה ואורח חיים

החיים ב-Be Lagom מתחילים עם זריחת השמש על הבריכה הפרטית או הטרסה שלכם. הבית ממוקם גבוה, שם האוויר נקי והנוף נשקף על פני העמקים הירוקים ומגרשי הגולף. את היום ניתן להתחיל בקפה בכפר הסמוך או בגינה שלכם המנוהלת על ידי מומחים. חובבי הגולף הם רק כמה דקות מכמה מגרשים. אחר הצהריים אפשר לצאת לחוף, שנמצא בנסיעה קצרה. הערב יכול להסתיים בארוחה במסעדות המקומיות.

בקש פרטים

מיקום וסביבה: Benahavís

סביבה ונגישות

הכפר בנהאביס ידוע בגסטרונומיה ובמסעדות הרבות שבו. האזור הררי וירוק, מתאים לטיולים וטיפוס הרים. הגולף זמין כל השנה. בית החולים הקרוב הוא במרחק 5.3 ק

מפה ומיקום

המפה המוצגת מציגה את מיקומו של Be Lagom בבנהאביס בגובה רב, מוקף באזורים טבעיים ומגרשי גולף. הכבישים הראשיים מובילים לחוף ולערים השכנות.