3 Bed Frittstående villa in Benahavís i Benahavís, Enebolig (Frittstående villa)

Villa Be Lagom til Salgs i Benahavís

Beliggende i kommunen Benahavís i provinsen Málaga, presenterer prosjektet Be Lagom et utvalg av nybygde villaer designet rundt balanse og bærekraft. Komplekset ligger i en forhøyet posisjon som tilbyr panoramautsikt over havet og kysten. Den spesifikke eiendommen er en enebolig med et bruksareal på 340 m² og en tomt på 760 m². Byggestatus er oppgitt som ferdig (Gereed), noe som betyr umiddelbar tilgjengelighet.

Fra €1 890 000
3
Soverom
2
Bad
340 m²
Boareal
Fra €1 890 000
Pris fra
Innflytningsklar
Byggestatus

Profilanalyse

Nøkkelegenskaper ved beliggenhet, boliger, byggetrinn og viktige punkter.

Område

Prosjektet er located i Benahavís, et område kjent for sin nærhet til Costa del Sol, men med en mer naturlig og fjellpreget karakter. Beliggenheten tilbyr en balanse mellom privatliv og tilgang til kysttjenester. Avstanden i fugleflukt til havet er ca. 4 kilometer. Høyden på 238 meter over havet garanterer vidstrakte utsikter og naturlig ventilasjon.

Planløsning

Denne villaen er strukturert for å imøtekomme boligønsker som krever velfordelte rom og private utendørsarealer. Med tre soverom og to bad er planløsningen egnet for både mindre familier og fritidsboliger. Tilstedeværelsen av en privat hage og pool styrker valget for dem som søker et miljø dedikert til utendørs avslapning.

Byggestatus

Prosjektet Be Lagom er klassifisert som nybygg med status som ferdig. Dette indikerer at strukturene er ferdige og installasjoner er montert. Overtakelsen er umiddelbar. Bygget inkorporerer bærekraftsertifiseringen BREEAM med fokus på energieffektivitet.

Viktig å vite

Prosjektet Be Lagom tilbyr ikke hotellfasiliteter eller døgnåpen resepsjon innenfor de private enhetene. Den forhøyede posisjonen innebærer bruk av bil for daglige ærender. Det er en enebolig, som garanterer maksimalt privatliv, men krever selvstendig vedlikehold av hage og pool.

Prosjektdetaljer

Prosjekt Be Lagom
By Benahavís
Region Costa del Sol
Pris fra €1 890 000
Boareal 340 m²
Pris per m² €5 558 / m²
Terrasse 64 m²
Soverom 3
Bad 2
Parkering Ja
Svømmebasseng Ja
Hage Ja
Byggestatus key_ready
Utbygger Nvoga
Ferdigstillelse 2022
Publisert 2026-05-16

Ref: VL835031

Kilde: Wikipedia, Wikidata, INE, Junta de Andalucía

Livsstil & Omgivelser

Denne eiendommen er egnet for dem som søker en permanent bolig eller et feriehus av høy kvalitet med privatliv og utendørsarealer. Den passer til familier eller par som verdsetter stillheten og har bil. Planløsningen med soverom på andre etasje fremmer separasjon mellom natt- og dagsliv.

Kvalitet & Standard

Kvaliteten på materialene fremgår av bruken av spesifikke merker. Kjøkkenet er fra Siematic og hvitevarer fra Neff. Gulvene er fliser fra Marazzi. Badene har vegghengte toaletter og armaturer fra Hansgrohe. Klimakontrollen styres via aerotermi med gulvvarme og aircondition.

Omgivelser & Livsstil

Pris & Tilgjengelighet

Startprisen for denne eiendommen er €1.890.000. Dette plasserer prosjektet i den høye enden av markedet i Benahavís. Tilgjengeligheten er umiddelbar.

€1 890 000
Pris fra
3
Soverom
340 m²
Boareal
2
Bad

Omgivelser & Livsstil

Å bo i Be Lagom betyr en livsstil som integrerer hjemliv med det naturlige landskapet i Benahavís. Hverdagen defineres av lyset i de innendørs rommene og tilgangen til den private hagen. Mornings kan tilbringes på den overdekkede terrassen. Det private poolområdet tilbyr et sted å kjøle seg ned om sommeren. Atmosfæren er rolig og reservert.

Be om informasjon

Beliggenhet & Området: Benahavís