3 Bed Vidurinio aukšto butas in Mijas Vietovėje Mijas, Apartamentai

Nauji apartamentai "Balance" pardavimui Mijas mieste

„Balance“ yra šiuolaikiškas 75 dviejų ir trijų miegamųjų apartamentų kompleksas Mijas mieste, sukurtas mėgautis šiltu, subalansuotu gyvenimo būdu. Projektas įsikūręs gamtos apsuptyje, su įspūdingais jūros ir kalnų vaizdais. Bendrose erdvėse numatytos poilsio, pramogų, sporto ir sveikatingumo zonos. Tai puikus pasirinkimas tiems, kurie vertina ramų šeimos gyvenimą, bet nori būti netoli miesto.

€395,000 - €480,000
2
Miegamieji
2
Vonios kambariai
100-126 m²
Gyvenamasis plotas
Nuo €395,000
Pradinė kaina
3.8 km
Iki paplūdimio
Statoma
Statybų statusas

Projekto analizė

Svarbios vietovės, namų, projekto etapo ir dėmesio punktų charakteristikos.

Vieta

„Balance“ projektas įsikūręs patogioje vietoje Mijas mieste. Iki pakrantės ir kasdienių patogumų galima lengvai nuvykti. Automobilis palengvina susisiekimą, tačiau nėra būtinas norint pasiekti pagrindinius objektus.

Planas

Šiame komplekse siūlomi funkcionalūs apartamentai su erdviais terasais, idealiai tinkantys mėgautis gamta ir atsipalaiduoti. Gyventojai gali mėgautis bendru baseinu, sporto sale ir kitais patogumais, kurie praturtina gyvenimo kokybę.

Projekto būklė

Šiuo metu „Balance“ projektas yra statomas. Planuojama pabaiga, 2026 metų antrasis ketvirtis. Tai suteikia galimybę įsigyti modernų būstą pagal naujausius standartus.

Dėmesio punktai

„Balance“ projekte nesiūlomi apartamentai su daugiau nei trimis miegamaisiais. Taip pat projekte nėra atskirų komercinių patalpų.

Gyvenimas ir apylinkės

Šis projektas puikiai tinka šeimoms, poroms ar pavieniams asmenims, ieškantiems modernaus būsto Costa del Sol regione. „Balance“ tinka tiems, kurie vertina gamtą, bet nori lengvai pasiekti miesto patogumus. Tai vieta tiems, kurie ieško ramybės ir atsipalaidavimo po darbo dienos, bet nori turėti galimybę greitai nuvykti į paplūdimį ar restoraną. Jei svajojate apie rytinę kavą su vaizdu į jūrą ir vakaro pasivaikščiojimus gamtoje, „Balance“ gali būti jūsų nauji namai. Be to, šis projektas tinka tiems, kurie ieško antrojo būsto ar investicijos, nes Mijas yra populiari vieta tarp turistų ir nuomos galimybės yra didelės.

Statybos kokybė ir apdaila

„Balance“ projekte naudojami aukštos kokybės apdailos elementai ir modernios technologijos. Virtuvės yra visiškai įrengtos su buitine technika, įskaitant indukcinę kaitlentę, šaldytuvą, skalbimo mašiną, indaplovę, gartraukį, orkaitę ir mikrobangų krosnelę. Kiekvienas kambarys suprojektuotas taip, kad maksimaliai išnaudotų erdvę ir užtikrintų natūralią ventiliaciją. Orientacija ir išplanavimas skatina ramybę ir atsipalaidavimą. Visuose kambariuose naudojamos kruopščiai parinktos medžiagos, kurios sukuria jaukią ir atpalaiduojančią atmosferą. Didelis dėmesys skiriamas detalėms, kad būstas atitiktų aukščiausius kokybės standartus.

Apylinkės ir gyvenimas

Kaina ir pasiekiamumas

Apartamentų kainos „Balance“ projekte prasideda nuo 385 000 €. Kainos svyruoja priklausomai nuo ploto ir išplanavimo. Šiuo metu yra dviejų miegamųjų apartamentų pasiūla, o maksimali kaina siekia 480 000 €. Kainos atspindi modernų dizainą, aukštos kokybės medžiagas ir patogią vietą.

€395,000
Pradinė kaina
2
Miegamieji
73 m²
Gyvenamasis plotas
2
Vonios kambariai

Apylinkės ir gyvenimas

Gyvenimas „Balance“ komplekse Mijas mieste reiškia kasdieninį ryšį su gamta ir patogumais. Vietovė leidžia lengvai derinti ramų poilsį ir aktyvų gyvenimo būdą. Netoliese esantys restoranai ir kavinės suteikia galimybę mėgautis vietine virtuve ir socialiniu gyvenimu. Gyventojai gali lengvai pasiekti prekybos centrus, vaistines ir bankus, kurie užtikrina patogų kasdienį gyvenimą. Be to, artumas prie paplūdimių leidžia greitai pasimėgauti jūra ir saule. Ši vieta idealiai tinka tiems, kurie ieško ramybės, bet nenori atitolti nuo miesto patogumų. Dėl puikaus susisiekimo galima greitai nuvykti į Mijas Pueblo, garsėjantį savo tradicine Andalūzijos architektūra ir nuostabiais vaizdais.

Prašyti informacijos

Vieta ir apylinkės: Mijas

Apylinkės ir susisiekimas

Gyvenimas „Balance“ komplekse suteikia galimybę mėgautis patogia aplinka. Paplūdimiai yra vos už 10 minučių kelio automobiliu, o Malagos tarptautinis oro uostas pasiekiamas per maždaug 20 minučių. Netoliese esantis Gran Parque de la Costa del Sol siūlo didelę žaliąją zoną su sodais, amfiteatru, bėgimo ir dviračių takais, riedlenčių parku, laipiojimo sienele ir net ežeru. Golfo aikštynai, restoranai ir kasdieniai patogumai yra lengvai pasiekiami, todėl ši vieta ypač patraukli. Aplinkui yra 44 restoranai, 7 vaistinės, 5 bankai ir 19 kavinių, todėl viskas, ko reikia, yra šalia.

Žemėlapis ir vieta

Žemėlapyje pavaizduota „Balance“ projekto vieta Mijas mieste. Galima matyti artumą prie paplūdimių, golfo aikštynų ir kitų svarbių objektų.

Alt text: Panoramic view of a mountainous landscape with a small town below.

Vieta regione

„Balance“ projektas yra strategiškai patogioje vietoje Mijas mieste, kuris priklauso Costa del Sol regionui. Mijas Pueblo, tradicinis baltas Andalūzijos kaimas, yra netoliese ir siūlo nuostabius vaizdus bei kultūrinę patirtį. Fuengirola yra už 8.5 km, o Marbella, už trumpo važiavimo automobiliu.

Susisiekimas ir infrastruktūra

„Balance“ projektas yra patogioje vietoje, netoli įvairių patogumų. Artimiausias paplūdimys, Playa El Bombo - Cabo Rocoso, yra už 300 metrų. Iki Malagos oro uosto yra 22 km kelio. Golfo mėgėjai įvertins artumą Cerrado del Aguila Golf aikštynui (356 m) ir El Chaparral Golf Club (1.1 km). Supermarketas ir vaistinė yra už 2 km. Artimiausia elektromobilių įkrovimo stotelė yra už 2.2 km, o ligoninė, už 12 km.

Iki paplūdimio 3.8 km
Malaga-Costa del Sol (AGP) 18 km
Gibraltar (GIB) 78 km
Fuengirola 3.6 km
Carvajal 5.1 km

Šaltinis: OpenStreetMap, Google Maps

White-walled building with terracotta roof, balconies, and potted plants.

Gamta ir klimatas

Cozy balcony with sea view, blue planters, and lush greenery.

Mijas mieste vyrauja malonus klimatas su vidutine metine temperatūra 18.7°C. Saulėtų valandų per metus skaičius siekia 3889, o maudymosi sezonas trunka 5 mėnesius. Vietovė yra 36 metrai virš jūros lygio. Šiame regione galima mėgautis ilgomis saulėtomis dienomis ir švelniomis žiemomis, todėl tai puiki vieta tiek nuolatiniam gyvenimui, tiek atostogoms.

3886 Saulėtos valandos/m.
4 Maudymosi sezonas (mėn.)
17.9°C Vid. metinė temp.
106m Aukštis virš jūros lygio

Šaltinis: Open-Meteo (2020, 2025 vidurkis)

Paplūdimiai ir poilsis

Mijas mieste yra keletas „Blue Flag“ sertifikatą turinčių paplūdimių, įskaitant Calahonda (Riviera), Calahonda I (Royal Beach-La Luna), El Bombo ir El Chaparral. Šie paplūdimiai garsėja savo švara ir puikia infrastruktūra. Sporto mėgėjai gali mėgautis įvairiomis sporto šakomis, o golfo entuziastai ras daugybę golfo aikštynų, tokių kaip El Chaparral Golf Club ir Cabopino golf. Mieste yra 266 sporto įrenginiai, todėl aktyvus laisvalaikis garantuotas.

Paplūdimiai

  • Playa de los Boliches 3.8 km
  • Playa de San Francisco 3.8 km
  • Playa Torreblanca-Carvajal 4.1 km
  • Playa de Santa Amalia 4.2 km
  • Playa del Castillo 4.6 km
  • Calahonda (Riviera) Blue Flag

Golf

  • Campo Los Lagos 2.2 km
  • Campo Los Olivos 2.4 km
  • Cerrado del Aguila Golf 4.6 km
  • Santana Golf & Country Club 5 km

Sporto įrenginiai

266 Turimi įrenginiai

Šaltinis: Blue Flag 2026, OpenStreetMap, CSD

White-walled room with arched windows, blue flower pots, and a tiled roof.

Vieta regione

Vietovės gidas: Mijas

Mijas is a municipality in the Province of Málaga, in the autonomous community of Andalusia. Located on the southeastern coast of Spain, Mijas belongs to the region of Costa del Sol Occidental. Its center is a typical Andalusian white-washed village, Mijas Pueblo, located on a mountainside about 430 metres or 1,476 feet above sea level, in the heart of the Costa del Sol region.

Pagrindiniai faktai

Klimatas

Mėnuo Vid. temperatūra Krituliai
Sausis 11.3°C 61 mm
Vasaris 11.7°C 64 mm
Kovas 13.8°C 53 mm
Balandis 15.8°C 37 mm
Gegužė 18.1°C 34 mm
Birželis 22.3°C 7 mm
Liepa 25.8°C 1 mm
Rugpjūtis 26.1°C 2 mm
Rugsėjis 22.7°C 10 mm
Spalis 18.7°C 54 mm
Lapkritis 14.7°C 78 mm
Gruodis 12.0°C 69 mm

Artimos paslaugos

6 restaurant
1 pharmacy
1 cafe

Aukštis ir reljefas

106m Aukštis virš jūros lygio
3.8 km Iki paplūdimio
2.7% Nuolydis iki paplūdimio

Transportas

18 km Malaga-Costa del Sol (AGP)
78 km Gibraltar (GIB)
409 km Alicante-Elche (ALC)
3.6 km Fuengirola
5.1 km Carvajal
7.7 km Torremuelle
3.7 km Terminal Autobus

Projekto detalės

Projektas Balance
Miestas Mijas
Regionas Costa del Sol
Pradinė kaina €395,000
Gyvenamasis plotas 73 m²
Kaina už m² €5,410 / m²
Terasa 15 m²
Miegamieji 2
Vonios kambariai 2
Parkavimas Taip
Baseinas Taip
Sodas Taip
Statybų statusas under_construction
Developerys Grupo Insur
Iki paplūdimio 3.8 km
Pabaiga Q2 2026
Skelbta 2026-05-16

Ref: VL252291

Šaltinis: Wikipedia, Wikidata, INE, Junta de Andalucía

Santrauka

  • Modernus 75 apartamentų kompleksas Mijas mieste.
  • Įspūdingi jūros ir kalnų vaizdai.
  • Bendros poilsio, pramogų ir sporto zonos.
  • Visiškai įrengtos virtuvės su modernia buitine technika.
  • Patogi vieta netoli paplūdimių ir kitų patogumų.

Regioninis palyginimas

Lyginant su kitais projektais Mijas regione, „Balance“ išsiskiria savo moderniu dizainu ir patogia vieta. Célere Delmar 2 siūlo panašias kainas (nuo 357 700 €), tačiau gali skirtis išplanavimas ir bendros erdvės. Celere Sunrise kainos prasideda nuo 412 100 €, o Hacienda El Sueño, nuo 339 000 €. „Balance“ siūlo subalansuotą kainos ir kokybės santykį, atsižvelgiant į komplekso patogumus ir artumą prie paplūdimių ir kitų svarbių objektų. Regionas pasižymi dideliu susidomėjimu naujais būstais, todėl „Balance“ yra patraukli investicija tiek nuolatiniam gyvenimui, tiek nuomai.

Dažniausiai užduodami klausimai

Ar projekte numatytos automobilių stovėjimo vietos?
Taip, projekte numatytos privačios automobilių stovėjimo vietos.
Kiek laiko trunka kelionė iki artimiausio oro uosto?
Kelionė iki Malagos oro uosto trunka apie 20 minučių.
Ar apartamentuose įrengta oro kondicionavimo sistema?
Taip, apartamentuose įrengta oro kondicionavimo sistema su šildymo ir vėsinimo funkcijomis.