4 Bed בית דו-משפחתי in Nerja ב- Nerja, בית צמוד-למחצה

4-חדר שינה בית דו-משפחתי ב- Nerja

פרויקט דיור זה ממוקם בריו דה לה מיאל, נרחה, ומציע נוף להרים ולים רחוק. זהו בית צמוד-למחצה הדורש שיפוץ, הממוקם באזור כפרי עם שכנים פזורים. שטח הנכס הוא 79 מ"ר והוא מיועד למגורים עם 4 חדרי שינה.

€265,000
4
חדרי שינה
2
חדרי אמבטיה
79 m²
שטח דירה
€265,000
מחיר
4.1 km
מרחק מהים

ניתוח הפרויקט

מאפיינים מרכזיים של המיקום, הדירות, שלב הפרויקט ונקודות לדיון.

מיקום

הנכס ממוקם באזור כפרי במזרח נרחה, במרחק של כ-63 ק"מ מנמל התעופה מאלגה. הסביבה הררית וטבעית, מספקת פרטיות. החופים הקרובים נמצאים במרחק של כ-4 ק"מ, אך הדרך בעלת שיפוע ניכר

תוכנית דירה

הבית מחולק לשתי רמות, המאפשרות הפרדה בין אזורי המגורים. כיום יש בנכס 4 חדרי שינה ו-2 חדרי אמבטיה. המיקום באזור כפרי מחייב רכב פרטי לנסיעות יומיומיות

סטטוס בנייה

זהו נכס קיים הדורש שיפוץ מקיף. הבניין הושלם, אך הפנים דורש שיפורים

נקודות לדיון

הפרויקט נמצא באזור כפרי, מה שאומר שאין חנויות ומסעדות במרחק הליכה. הגישה לבית היא דרך כביש הררי. הנכס דורש עבודות תיקון משמעותיות

פרטי הפרויקט

פרויקט 4 Bed בית דו-משפחתי in Nerja
עיר Nerja
אזור Costa del Sol East
מחיר €265,000
שטח דירה 79 m²
מחיר למ"ר €3,354 / m²
מרפסת 20 m²
חדרי שינה 4
חדרי אמבטיה 2
חניה לא
בריכה כן
גינה כן
סטטוס בנייה for_sale
מרחק מהים 4.1 km
סיום 1990
פורסם 2026-05-16

Ref: VL980731

מקור: Wikipedia, Wikidata, INE, Junta de Andalucía

אורח חיים וסביבה

זה מתאים לאדם המחפש בית גדול באזור כפרי ומוכן להשקיע בשיפוצו. נדרש עניין בסביבה טבעית והבנה שהפעילויות היומיומיות דורשות נסיעה. זה גם מתאים למי שרוצה לחלק את הבית לשני חלקים

איכות בנייה וגימור

התקנות הפנימיות חלקיות, למשל המטבח מאובזר חלקית. קיימים תוכניות לחדרי שינה וחדרי אמבטיה. עם זאת, הבית זקוק לשיפוץ

סביבה ואורח חיים

מחיר וזמינות

המחיר המשוער הוא €265,000. מכיוון שמדובר בפרויקט שיפוץ, העלויות הסופיות עלולות לעלות בהתאם להיקף העבודות. המחיר הוא ממוצע עבור קטגוריה זו של נכסים באזור

€265,000
מחיר
4
חדרי שינה
79 m²
שטח דירה
2
חדרי אמבטיה

סביבה ואורח חיים

החיים במקום זה מתאימים לאלה המעדיפים שקט וקרבה לטבע. שגרת היומיום דורשת נסיעה ברכב, מכיוון שהסופרמרקטים הקרובים נמצאים במרחק של כ-4.5 ק"מ. הערבים יכולים להתבלות במרפסת עם נוף לים ולהרים. האזור שקט ומתאים לשהות ארוכה

בקש פרטים

מיקום וסביבה: Nerja

סביבה ונגישות

הערים הקרובות הן נרחה ומאלגה. בנרחה ישנם מספר בתי ספר ומרכז רפואי. הכבישים הרריים, מה שמקשה על התניידות

מפה ומיקום

המפה מציגה את המיקום במזרח נרחה, אזור ריו דה לה מיאל. הפצת הבתים היא דלילה והסביבה פראית

Beachfront apartment with ocean view, balcony, and modern amenities.

מיקום באזור

הנכס ממוקם ליד הגבול עם מחוז גרנדה, במזרח נרחה. זהו אחד הנקודות המזרחיות ביותר בקוסטה דל סול

נגישות ושירותים

נמל התעופה הקרוב הוא מאלגה (בערך 63 ק"מ). ניתן לבקר בחופים במרחק של כ-4 ק"מ, אך הדרך תלולה