3 Bed וילה מבודדת in Arboleas ב- Arboleas,

3-חדר שינה וילה ב- Arboleas

וילה נפרדת בת 3 חדרי שינה ו-2 חדרי רחצה, הממוקמת בארבולאז, אלמריה. הנכס משלב נוחות, פונקציונליות ומרחבי חוץ, עם בריכה פרטית וגישה נוחה. נבנה על ידי קבלן מוכר, הבית מציע איכות בנייה גבוהה, בידוד בקירות, ועיצוב חיצוני אטרקטיבי. המרחק מהים משפיע על אופי החיים, ומציע סביבה כפרית ושקטה יותר.

€285,000
3
חדרי שינה
2
חדרי אמבטיה
89 m²
שטח דירה
€285,000
מחיר
למגורים
סטטוס בנייה

ניתוח הפרויקט

מאפיינים מרכזיים של המיקום, הדירות, שלב הפרויקט ונקודות לדיון.

מיקום

הוילה ממוקמת באזור כפרי ושקט בארבולאז, אלמריה. היא מציעה סביבת מגורים רגועה, מנותקת מהמולת החוף. מיקומה מצריך שימוש ברכב לגישה לשירותים, אך מספק שלווה ופרטיות.

תוכנית דירה

נכס זה פונה לרוכשים המחפשים בית נופש או מגורי קבע באזור שקט, הרחק מקו החוף. הוא מתאים למי שמעריך מרחב חיצוני פרטי, בריכה, ומוכן להסתמך על רכב לגישה נוחה לשירותים ומתקני פנאי.

סטטוס בנייה

הנכס הושלם ונבנה על ידי חברת הבנייה Lakes Vega. ההשלמה מצביעה על כך שהבנייה תקינה ומוכנה למגורים, ללא צורך בהמתנה לשלבי בנייה עתידיים. הדבר מאפשר כניסה מיידית לבית.

נקודות לדיון

הנכס ממוקם בפנים הארץ, במרחק ניכר מהחוף ומהאטרקציות התיירותיות המרכזיות. גישה לשירותים כמו סופרמרקטים, בתי חולים ומתקני פנאי דורשת שימוש ברכב. אין כאן שירותי תחבורה ציבורית זמינים.

פרטי הפרויקט

פרויקט 3 Bed וילה מבודדת in Arboleas
עיר Arboleas
אזור Costa Almería
מחיר €285,000
שטח דירה 89 m²
מחיר למ"ר €3,202 / m²
חדרי שינה 3
חדרי אמבטיה 2
חניה כן
בריכה כן
גינה לא
סטטוס בנייה key_ready
סיום 1970
פורסם 2026-05-23

Ref: VL423608

מקור: Wikipedia, Wikidata, INE, Junta de Andalucía

אורח חיים וסביבה

נכס זה מתאים לאנשים המחפשים בית מגורים קבוע או בית נופש באזור שקט ופנימי, הרחק מהמולת החוף. הוא פונה למי שמעריך פרטיות, חלל חיצוני מרווח הכולל בריכה, ומוכן להסתמך על רכב לגישה נוחה לכל צרכיו. משפחות המחפשות בית עם גינה ובריכה, זוגות המעוניינים במקום שקט לחיות בו, או רוכשים המחפשים בית ללא צורך בשיפוצים מיידיים, ימצאו כאן התאמה. גם מי שמחפש מקום שקט יותר, עם גישה נוחה לשירותים בסיסיים ולמרכזים רפואיים, אך מעדיף את השלווה של אזור כפרי, ימצא את מבוקשו.

איכות בנייה וגימור

הוילה, שנבנתה על ידי Lakes Vega, מציגה רמת גימור גבוהה. הקירות החיצוניים מבודדים, וישנם אלמנטים דקורטיביים בחלונות ובסיס האבן של המבנה, המשפרים הן את המראה והן את היעילות האנרגטית. חלונות גדולים מאפשרים כניסת אור טבעי. המטבח מאובזר בשפע משטחי עבודה ואחסון, וחדרי השינה כוללים ארונות מובנים. מיזוג אוויר מותקן בכל הבית, ומבטיח נוחות לאורך כל השנה. השילוב של חומרים איכותיים, עיצוב פונקציונלי ופתרונות נוחות כמו מיזוג אוויר, מצביע על בנייה קפדנית.

סביבה ואורח חיים

מחיר וזמינות

הוילה מוצעת למכירה במחיר התחלתי של 285,000 אירו. המחיר משקף את גודל הנכס, המגרש הפרטי, הבריכה והגימור. בהתחשב במחיר, הבית מציע תמורה טובה לשטח ולמתקנים, במיוחד בהשוואה לנכסים באזורי חוף מבוקשים יותר. לא הוצגה זמינות ספציפית, אך מכיוון שהבנייה הושלמה, ניתן להניח שהנכס זמין באופן מיידי או בטווח הקצר.

€285,000
מחיר
3
חדרי שינה
89 m²
שטח דירה
2
חדרי אמבטיה