3 Bed דירה בקומה אמצעית in Estepona ב- Estepona,

3-חדר שינה דירה בקומה אמצעית ב- Estepona

דירה איכותית זו, הממוקמת באסטפונה, מציעה חווית מגורים מודרנית באזור קוסטה דל סול. עם שלושה חדרי שינה ושני חדרי אמבטיה, הנכס משתרע על פני 120 מ"ר ומציג עיצוב מודרני. הדירה מוכנה לאכלוס ומספקת בסיס נוח לחיים באחד האזורים הפופולריים ביותר בספרד, תוך שילוב גישה קלה לשירותים מקומיים ונופי הים התיכון.

€750,000
3
חדרי שינה
2
חדרי אמבטיה
120 m²
שטח דירה
€750,000
מחיר
0.8 km
מרחק מהים
למגורים
סטטוס בנייה

סיכום

  • דירה מוכנה לאכלוס עם 3 חדרי שינה ו-2 חדרי אמבטיה באסטפונה.
  • מיקום מרכזי המאפשר גישה ברגל לחוף, לנמל ולכל השירותים העירוניים.
  • מרחק קצר מסופרמרקטים, בתי מרקחת ותחבורה ציבורית.
  • מתקנים קהילתיים כוללים גינון משותף ו-2 בריכות שחייה.
  • גישה נוחה למסלולי גולף, חופים ושדות תעופה אזוריים.

השוואה אזורית

בהשוואה לפרויקטים כמו 'One Estepona' (החל מ-€685,000) ו-'Capri' (החל מ-€619,000), הדירה הנוכחית, במחיר של €750,000, ממוקמת בטווח מחירים גבוה יותר, המעיד על מיקומה המרכזי והזמינות המיידית. פרויקט 'Natura Estepona' (החל מ-€525,000) מציע אפשרות תקציבית נמוכה יותר, אך ייתכן שעם מיקום פחות מרכזי או פחות מתקנים. אסטפונה עצמה מציעה מגוון רחב של אפשרויות מגורים, החל מבתים צמודי קרקע ועד דירות יוקרה, אך המיקוד כאן הוא על יתרונות המיקום העירוני והקרבה לחוף. בעוד שאזורים אחרים בקוסטה דל סול עשויים להציע נופים פנורמיים או בידוד רב יותר, מיקום זה באסטפונה מדגיש נגישות נוחה לכל צרכי היומיום, תוך שמירה על קשר הדוק עם הים והנמל.

שאלות נפוצות

האם העירייה מספקת שירותי תחבורה ציבורית סדירים?
כן, ישנן 8 קווי תחבורה ציבורית הפועלים באזור, עם 50 תחנות.
מה המרחק המשוער לשדה התעופה הקרוב ביותר?
שדה התעופה מלגה-קוסטה דל סול (AGP) נמצא במרחק של כ-64 ק"מ בקו אווירי.
האם הדירה כוללת מערכת מיזוג אוויר?
כן, המערכת כוללת מיזוג אוויר חם וקר.
מהו סוג הנכס המוצע?
זהו סוג של דירה (Apartment).
האם ישנם מתקני ספורט בקרבת מקום?
כן, ישנם 134 מתקני ספורט באזור, כולל מרכזי ספורט עירוניים.
מה המחיר ההתחלתי של הדירה?
המחיר ההתחלתי הוא €750,000.
מתי הדירה מוכנה לאכלוס?
הדירה מוכנה לאכלוס באופן מיידי.
מהו המרחק ממרכז העיר ההיסטורי של אסטפונה?
מרכז העיר ההיסטורי של אסטפונה נמצא במרחק של כ-15-20 דקות הליכה.

ניתוח הפרויקט

מאפיינים מרכזיים של המיקום, הדירות, שלב הפרויקט ונקודות לדיון.

מיקום

המיקום המרכזי של הדירה באסטפונה מאפשר גישה נוחה ברגל לחוף הים, לנמל התוסס ולמגוון שירותים עירוניים. קרבה זו מבטלת את הצורך ברכב לסידורים יומיומיים, ומקדמת אורח חיים נוח ופעיל בתוך הקהילה.

תוכנית דירה

דירה זו מתאימה למי שמחפש נוחות עירונית לצד קרבה לים. שלושת חדרי השינה מספקים גמישות למשפחות או לאירוח, בעוד שהגישה המהירה לשירותים כמו סופרמרקטים ובתי מרקחת תומכת באורח חיים פרקטי ונגיש.

סטטוס בנייה

הדירה מוכנה לאכלוס, ומספקת יתרון של מעבר מיידי. אין צורך בהמתנה לבנייה או לשלבים נוספים, מה שמאפשר תכנון מהיר יותר של המעבר או השימוש בנכס כבית נופש.

נקודות לדיון

הנכס אינו ממוקם באזור כפרי או מבודד; הוא משולב בסביבה עירונית צפופה. אין בו נוף פנורמי מוחלט של הים מכל החדרים, ואינו מציע גינה פרטית גדולה, אלא מתרכז בנוחות אורבנית ובקרבה לחוף.

אורח חיים וסביבה

דירה זו מתאימה למי שמעוניין ליהנות מכל העולמות: קרבה לים, חיי עיר תוססים, ונוחות יומיומית. היא אידיאלית עבור זוגות או משפחות קטנות המחפשים בית קבוע או בית נופש פעיל, ללא תלות ברכב. עבור משקיעים, המיקום המרכזי והזמינות המיידית יכולים להוות יתרון. מי שמחפש שילוב של שמש, ים, תרבות קולינרית וגישה קלה לשירותים, ימצא כאן בית מתאים. גם מי שמעריך את האפשרות לטייל ברגל או באופניים לאורך החוף או לנמל, ייהנה מאוד ממיקום זה.

איכות בנייה וגימור

הדירה כוללת מטבח מאובזר עם משטחי גרניט, כיריים אינדוקציה, תנור, מיקרוגל ומקרר-מקפיא. חדרי השינה נוחים, אחד מהם עם חדר רחצה צמוד. ריצוף משופר, ארונות מובנים ומיזוג אוויר (חם/קר) תורמים לנוחות. הקהילה המגודרת מציעה גינון משותף ו-2 בריכות שחייה, אחת מהן ידידותית יותר לילדים, עם שירותי הצלה בעונת הקיץ, מה שמבטיח סטנדרט מגורים גבוה.

סביבה ואורח חיים

מחיר וזמינות

מחיר הדירה מתחיל ב-€750,000, המשקף את מיקומה המבוקש באסטפונה ואת איכות המבנה. הדירה זמינה באופן מיידי, ללא צורך בהמתנה לתום תקופת בנייה. מחיר זה תואם את השוק באזורים מרכזיים של קוסטה דל סול, ומציע תמורה למי שמחפש נכס מוכן לכניסה בסביבה יוקרתית ונגישה.

€750,000
מחיר
3
חדרי שינה
120 m²
שטח דירה
2
חדרי אמבטיה
€514
ארנונה/שנה
€150
אגרה על פסולת/שנה

סביבה ואורח חיים

אסטפונה מציעה שילוב של חיים אורבניים ושלווה ים תיכונית. הדירה ממוקמת בלב אזור פעיל, עם גישה נוחה לחוף, לנמל ולמרכז העיר. מרכזיות זו מאפשרת ליהנות משפע מסעדות, בתי קפה וחנויות במרחק הליכה. קרבה זו לשירותים חיוניים כגון סופרמרקטים ובתי מרקחת, יחד עם תשתיות תחבורה ציבורית נוחות, הופכת את החיים היומיומיים לפשוטים ויעילים. אזור זה מתאים לאנשים המחפשים סביבה תוססת אך נגישה, המאפשרת לחוות את אורח החיים המקומי מבלי להיות תלויים ברכב לכל צורך.

בקש פרטים

מיקום וסביבה: Estepona

סביבה ונגישות

החיים באסטפונה סובבים סביב שילוב של אורח חיים ים תיכוני ונוחות עירונית. הדירה ממוקמת בסביבה אורבנית תוססת, במרחק הליכה קצר מהחוף, הנמל, מסעדות, בתי קפה וחנויות. קרבה זו מבטלת את הצורך ברכב לרוב הפעילויות היומיומיות. התחבורה הציבורית זמינה במרחק של פחות מ-200 מטרים, וכן ישנם שירותי השכרת אופניים, מה שמקל על ניידות וגישה למרכז העיר לאורך טיילת החוף.

מפה ומיקום

הדירה ממוקמת באזור מרכזי באסטפונה, קרוב מאוד לחוף הים ולנמל. המיקום מספק גישה נוחה למגוון שירותים עירוניים, מסעדות ומתקני פנאי, תוך שמירה על קרבה לאזורים ירוקים וחוף הים.

Beachfront room with ocean view, featuring a balcony and modern amenities.

מיקום באזור

אסטפונה ממוקמת במערב קוסטה דל סול, בין מרבייה לאל-ג'זיראס. היא מהווה מרכז מקומי חשוב, ומרוחקת כ-73 ק"מ ממאלגה, הבירה האזורית. המיקום מספק גישה נוחה לערי החוף הגדולות יותר, תוך שמירה על אופי מקומי ייחודי. קרבתה להרים ולאזורים טבעיים מציעה גם אפשרויות לפעילויות מחוץ לעיר.

נגישות ושירותים

המיקום מאפשר גישה נוחה למגוון שירותים. החוף הקרוב ביותר, פלייה דה אסטפונה, נמצא במרחק 524 מטרים. סופרמרקט נמצא במרחק 104 מטרים, ובית מרקחת במרחק 236 מטרים. נמל אסטפונה ממוקם במרחק של 1.7 ק"מ. שדות התעופה של גיברלטר ומלגה נמצאים במרחק של כ-36 ו-64 ק"מ בקו אווירי, בהתאמה. מסלולי גולף כמו ואלה רומאנו גולף נמצאים במרחק של כ-4.1 ק"מ, מה שמספק אפשרויות פנאי מגוונות.

מרחק מהים 0.8 km
Gibraltar (GIB) 36 km
Malaga-Costa del Sol (AGP) 64 km

מקור: OpenStreetMap, Google Maps

Luxury villa with ocean view, private pool, and tropical landscaping.

טבע ואקלים

Oceanfront room with balcony, stunning sea view, and private dock access.

אסטפונה נהנית מאקלים ים תיכוני, עם ממוצע שנתי של 19.2 מעלות צלזיוס. כ-3,848 שעות שמש בשנה תורמות לעונת שחייה שנמשכת כ-5 חודשים. גובה העיר, כ-15 מטר מעל פני הים, והקרבה להרים כמו ה-Sierra Bermeja, מספקים סביבה נעימה. אחוז הטיה קל של 1.9% לכיוון החוף מבטיח גישה נוחה לים.

3848 שעות שמש/שנה
5 עונת שחייה (חודשים)
19.2°C טמפ' שנתית ממוצעת
15m גובה

מקור: Open-Meteo (2020, 2025 ממוצע)

חופים ופנאי

האזור מציע מגוון אפשרויות פנאי. חוף לה ראדה, הממוקם במרחק 769 מטרים, הוא אחד מהחופים הקרובים ביותר, לצד פלייה דל כריסטו במרחק 1.6 ק"מ. ישנן 134 מתקני ספורט באזור, כולל מרכזים ספורטיביים עירוניים ומתקני גולף במרחק נסיעה קצר. הנמל, פוארטו אסטפונה, מהווה מוקד לפעילויות ימיות ובילוי.

חופים

  • La Rada 0.8 km
  • Playa del Angel 1.6 km
  • Playa del Cristo 2.4 km
  • Playa de Punta Plata 2.5 km
  • Playa del Padron 3.9 km
  • Play Costa Natura (Nudist) 4.5 km

Golf

  • Azata Golf 5.1 km
  • Estepona Golf 6.2 km
  • Golf Academy Albayt Resort 6.4 km
  • Club de Golf El Coto de la Serena 7.6 km

מתקני ספורט

134 מתקנים זמינים

מקור: OpenStreetMap, CSD

Cozy room with ocean view, featuring a balcony, comfortable seating, and a private beach access.

מיקום באזור

מדריך אזור: Estepona

Estepona is a town and municipality in the comarca of the Costa del Sol, southern Spain. It is located in the province of Málaga, part of the autonomous community of Andalusia. Its district covers an area of 137 square kilometers in a fertile valley crossed by small streams and a mountainous areas dominated by the Sierra Bermeja, which reaches an elevation of 1,449 m at the peak of Los Reales.

עובדות מרכזיות

137.0 km² שטח

אקלים

חודש טמפ' ממוצעת משקעים
ינואר 12.5°C 98 mm
פברואר 12.9°C 97 mm
מרץ 15.0°C 89 mm
אפריל 16.8°C 60 mm
מאי 18.8°C 46 mm
יוני 23.3°C 13 mm
יולי 27.3°C 0 mm
אוגוסט 27.8°C 3 mm
ספטמבר 24.0°C 22 mm
אוקטובר 19.9°C 78 mm
נובמבר 15.9°C 124 mm
דצמבר 13.1°C 106 mm

שירותים בסביבה

50 restaurant
6 school
18 pharmacy
4 bank
2 park
22 cafe
5 dentist

גובה ושטח

15m גובה
0.8 km מרחק מהים
1.9% שיפוע לחוף

תחבורה וגישה

36 km Gibraltar (GIB)
64 km Malaga-Costa del Sol (AGP)
455 km Alicante-Elche (ALC)
1.6 km Estación de Autobuses Estepona

פרטי הפרויקט

פרויקט 3 Bed דירה בקומה אמצעית in Estepona
עיר Estepona
אזור Costa del Sol
מחיר €750,000
שטח דירה 120 m²
מחיר למ"ר €6,250 / m²
מרפסת 26 m²
חדרי שינה 3
חדרי אמבטיה 2
חניה כן
בריכה כן
גינה כן
סטטוס בנייה key_ready
מרחק מהים 0.8 km
סיום 2006
ארנונה/שנה €514
אגרה על פסולת/שנה €150
פורסם 2026-05-16

Ref: VL127322

מקור: Wikipedia, Wikidata, INE, Junta de Andalucía

Noa Shapiro
Noa Shapiro
יועץ נדל"ן

נועה שפירו מלווה באופן אישי לקוחות דוברי עברית ברכישת נכס בספרד. היא מבטיחה תהליך שקוף, מובן ונטול דאגות.

נציג רב-לשוני בסיוע בינה מלאכותית. הפנייה שלך מטופלת על ידי הצוות שמאחורי אתר זה.

מענה תוך 24 שעות

מעוניין?

השאר פרטים וקבל מידע על זמינות, מחירים ותוכניות דירות.

נתונים טכניים
הדירה במרחק 524 מטרים מחוף פלייה דה אסטפונה.
סופרמרקט נמצא במרחק 104 מטרים מהנכס.
ממוצע טמפרטורה שנתי באזור הוא 19.2 מעלות צלזיוס.
בקש פרטים WhatsApp