3 Bed דירת קרקע in Estepona ב- Estepona,

3-חדר שינה דירת קרקע ב- Estepona

דירה מעוצבת להפליא ב-Mirador de Estepona Hills, אסטפונה. הנכס מציע שילוב נדיר של עיצוב פנים מוקפד, מתקני נופש ברמה גבוהה ופוטנציאל השכרה חזק. הפרויקט ממוקם באחת מהקהילות המבוקשות ביותר באזור, ומספק חווית מגורים אלגנטית ונוחה.

€875,000
3
חדרי שינה
3
חדרי אמבטיה
136 m²
שטח דירה
€875,000
מחיר
0.8 km
מרחק מהים
למגורים
סטטוס בנייה

ניתוח הפרויקט

מאפיינים מרכזיים של המיקום, הדירות, שלב הפרויקט ונקודות לדיון.

מיקום

הדירה ממוקמת במרחק הליכה מהחוף וממרכז העיר אסטפונה. היא מוקפת במגוון שירותים עירוניים, לרבות מסעדות, חנויות ובתי ספר, מה שהופך אותה לאטרקטיבית עבור אלו המחפשים נוחות ונגישות.

תוכנית דירה

החללים הפנימיים הנדיבים, המרפסת המקורה והשימוש הבלעדי בגינה פרטית בגודל 154 מ"ר, מעניקים תחושת פרטיות וחיבור לחוץ. הפרויקט מיועד לאלו המחפשים סגנון חיים ים תיכוני, נוחות ואיכות.

סטטוס בנייה

הנכס נמצא בשלב הבנייה (Gereed), מה שאומר שהדירה מוכנה למגורים. אין צורך בתכנון או המתנה נוספים, ומאפשר מעבר מהיר לבית חדש.

נקודות לדיון

הפרויקט אינו ממוקם ישירות על קו החוף או במרכז העיר ההיסטורי. הוא מציע נוף הררי וערוני, ולא נוף ישיר לים. כמו כן, אינו מציע בריכה פרטית לכל דירה, אלא בריכות משותפות.

אורח חיים וסביבה

דירה זו מתאימה לאנשים המחפשים בית נופש קבוע או משני באזור שטוף שמש, או למי שמעוניין לשנות את אורח חייו ולעבור לספרד. היא מתאימה גם למשפחות או זוגות המחפשים סביבת מגורים נוחה ובטוחה עם גישה קלה לשירותים ופעילויות פנאי. המשקיעים ימצאו עניין בפוטנציאל ההשכרה הגבוה, המחוזק על ידי רישיון השכרה קיים. האפשרות ליהנות מגינה פרטית, מרפסות מרווחות ומתקני קהילה מפנקים הופכת אותה לאטרקטיבית עבור אלו המעריכים איכות חיים, פרטיות ונגישות.

איכות בנייה וגימור

הדירה מציגה עיצוב פנים מוקפד, תוצאה של מחשבה של מעצבת פנים. נעשה שימוש בחומרים טבעיים ובגוונים רכים, בשילוב רהיטים נבחרים ואלמנטים אמנותיים, היוצרים אווירה אלגנטית, חמה ובעלת אופי. דלתות הזזה גדולות מחברות את החלל הפנימי למרפסת, ומאפשרות לאור טבעי למלא את החלל ויוצרות זרימה חלקה בין המגורים הפנימיים והחיצוניים. רמת הגימור גבוהה, עם תשומת לב לפרטים הקטנים, ומבטיחה חווית מגורים יוקרתית ונעימה. תכונות נוספות כוללות בקרת אקלים (מיזוג אוויר חם/קר), חימום תת-רצפתי בחדרי האמבטיה, וארונות קיר מובנים.

סביבה ואורח חיים

מחיר וזמינות

הדירה מוצעת במחיר התחלתי של 875,000 אירו. המחיר משקף את המיקום המבוקש, את איכות הבנייה והגימור, ואת המתקנים המוצעים. כנכס הממוקם באזור פופולרי, המחיר יכול להשתנות בהתאם לגודל, מיקום ספציפי בבניין ונוף. קיימת אפשרות לרכישת נכס זה כבית מגורים פרטי, ריטריט נופש או כהשקעה עם פוטנציאל השכרה.

€875,000
מחיר
3
חדרי שינה
136 m²
שטח דירה
3
חדרי אמבטיה
€900
ארנונה/שנה
€141
אגרה על פסולת/שנה

סביבה ואורח חיים

Mirador de Estepona Hills מציעה סביבת מגורים מאובטחת וקהילתית, עם מגוון רחב של מתקנים. כולל גינון מעוצב, בריכות שחייה, חדר כושר מאובזר, מגרשי טניס ופדל, מסעדה ובית קפה במקום, ואזורים משותפים מטופחים. קהילה זו מיועדת לאלו המעריכים פרטיות, נוחות וסגנון חיים דמוי נופש, ללא פשרות על נוחות יומיומית. הדיירים יכולים ליהנות משמש הבוקר במרפסת, טיול ערב לאורך החוף, או פשוט מנוחה בגינה הפרטית. האווירה היא שלווה אך מחוברת, המאפשרת ליהנות מאורח החיים הים תיכוני בנוחות ובסטייל.

בקש פרטים

מיקום וסביבה: Estepona

סביבה ונגישות

השכונה באסטפונה מציעה שילוב של מגורים עירוניים וקרבה לטבע. המרחק הקצר לחוף (כ-524 מטר לפלייה דה אסטפונה) ולמרכז העיר מאפשר גישה נוחה למגוון רחב של מסעדות, בתי קפה, חנויות ובנקים. בנוסף, הקרבה לשווקים, בתי ספר (19 בתי ספר יסודיים ו-10 תיכוניים בטווח 2 ק"מ) ומרכזי בריאות (2 מרכזי בריאות) תורמת לאיכות החיים היומיומית. קיימות גם 50 תחנות תחבורה ציבורית המפוזרות באזור, מה שמקל על הניידות ללא רכב פרטי.

מפה ומיקום

המיקום על המפה ממחיש את הנגישות של הפרויקט לחוף הים, למרכז העיר אסטפונה ולשירותים חיוניים. קרבה זו, יחד עם היותו חלק מקהילה מבוקסת, מדגישה את היתרונות של מגורים באזור פופולרי זה בקוסטה דל סול.

Cozy beachfront apartment with ocean view, balcony, and modern amenities.

מיקום באזור

אסטפונה ממוקמת במחוז מלאגה, חלק מהקוסטה דל סול, דרום ספרד. היא מהווה עיירה מרכזית באזור, מוקפת בערים גדולות יותר כמו מרבייה (25 ק"מ) ואלג'סירס (42 ק"מ). מיקומה הגיאוגרפי מאפשר גישה נוחה לערים אלו, המציעות מגוון רחב של שירותים, תרבות ופנאי, תוך שמירה על סביבת מגורים שקטה ואיכותית יותר באסטפונה עצמה. נוכחותם של 3,163 עסקאות נדל"ן באזור מעידה על דינמיות השוק.

נגישות ושירותים

הפרויקט נהנה ממיקום אסטרטגי. הוא נמצא במרחק של 34 ק"מ (בקו ישר) משדה התעופה מלאגה-קוסטה דל סול (AGP), שהוא שדה תעופה בינלאומי מרכזי. הקרבה לחוף הים, כמו פלייה דה אסטפונה (524 מטר) ולה ראדה (769 מטר), מאפשרת גישה נוחה לפעילויות ימיות. בנוסף, מספר מסלולי גולף מובילים, כגון ואלה רומנו גולף (4.1 ק"מ) ואזטה גולף (4.4 ק"מ), נמצאים במרחק נסיעה קצר, מה שהופך את המיקום לאטרקטיבי עבור חובבי גולף.

מרחק מהים 0.8 km
Gibraltar (GIB) 36 km
Malaga-Costa del Sol (AGP) 64 km

מקור: OpenStreetMap, Google Maps

Beachfront room with ocean view, featuring a balcony and modern amenities.

טבע ואקלים

Luxury villa with ocean view, private pool, and tropical landscaping.

אסטפונה נהנית מאקלים ים תיכוני נוח, עם טמפרטורות ממוצעות שנתיות של כ-19.2 מעלות צלזיוס, וטווח של 12-28 מעלות צלזיוס במהלך השנה. אזור זה זוכה לכ-3,848 שעות שמש בשנה, מה שמאפשר עונת רחצה של כחמישה חודשים, כאשר טמפרטורת המים נשארת מעל 20 מעלות צלזיוס. הפרויקט ממוקם בגובה של 15 מטר מעל פני הים, עם שיפוע מתון של 1.9% אל החוף, מה שמבטיח גישה נוחה ונוף שטוח בדרך לים. הר סיירה ברמחה הסמוך, המגיע לגובה 1,449 מטר, מספק רקע הררי מרשים.

3848 שעות שמש/שנה
5 עונת שחייה (חודשים)
19.2°C טמפ' שנתית ממוצעת
15m גובה

מקור: Open-Meteo (2020, 2025 ממוצע)

חופים ופנאי

האזור מציע מגוון אפשרויות בילוי ופנאי. החופים הקרובים כוללים את פלייה דה אסטפונה (524 מטר), לה ראדה (769 מטר) ופלייה דל קריסטו (1.6 ק"מ), כאשר חלקם בעלי תו דגל כחול. בנוסף, קיימים מרכזי ספורט מובילים כמו פולידפורטיבו מוניסיפל (0.4 ק"מ) ומרכזי פדל וטניס בתוך הקהילה. עבור חובבי גולף, מסלולי גולף רבים נמצאים במרחק נסיעה קצר, כגון אזטה גולף (4.4 ק"מ) ואסטפונה גולף (6.2 ק"מ). הנמל, פוארטו אסטפונה (1.7 ק"מ), מציע גם הוא אפשרויות בילוי ימי.

חופים

  • La Rada 0.8 km
  • Playa del Angel 1.6 km
  • Playa del Cristo 2.4 km
  • Playa de Punta Plata 2.5 km
  • Playa del Padron 3.9 km
  • Play Costa Natura (Nudist) 4.5 km

Golf

  • Azata Golf 5.1 km
  • Estepona Golf 6.2 km
  • Golf Academy Albayt Resort 6.4 km
  • Club de Golf El Coto de la Serena 7.6 km

מתקני ספורט

134 מתקנים זמינים

מקור: OpenStreetMap, CSD

Oceanfront room with balcony, stunning sea view, and private dock access.

מיקום באזור

מדריך אזור: Estepona

Estepona is a town and municipality in the comarca of the Costa del Sol, southern Spain. It is located in the province of Málaga, part of the autonomous community of Andalusia. Its district covers an area of 137 square kilometers in a fertile valley crossed by small streams and a mountainous areas dominated by the Sierra Bermeja, which reaches an elevation of 1,449 m at the peak of Los Reales.

עובדות מרכזיות

137.0 km² שטח

אקלים

חודש טמפ' ממוצעת משקעים
ינואר 12.5°C 98 mm
פברואר 12.9°C 97 mm
מרץ 15.0°C 89 mm
אפריל 16.8°C 60 mm
מאי 18.8°C 46 mm
יוני 23.3°C 13 mm
יולי 27.3°C 0 mm
אוגוסט 27.8°C 3 mm
ספטמבר 24.0°C 22 mm
אוקטובר 19.9°C 78 mm
נובמבר 15.9°C 124 mm
דצמבר 13.1°C 106 mm

שירותים בסביבה

50 restaurant
6 school
18 pharmacy
4 bank
2 park
22 cafe
5 dentist

גובה ושטח

15m גובה
0.8 km מרחק מהים
1.9% שיפוע לחוף

תחבורה וגישה

36 km Gibraltar (GIB)
64 km Malaga-Costa del Sol (AGP)
455 km Alicante-Elche (ALC)
1.6 km Estación de Autobuses Estepona

פרטי הפרויקט

פרויקט 3 Bed דירת קרקע in Estepona
עיר Estepona
אזור Costa del Sol
מחיר €875,000
שטח דירה 136 m²
מחיר למ"ר €6,433 / m²
מרפסת 42 m²
חדרי שינה 3
חדרי אמבטיה 3
חניה כן
בריכה כן
גינה כן
סטטוס בנייה key_ready
מרחק מהים 0.8 km
סיום 2021
ארנונה/שנה €900
אגרה על פסולת/שנה €141
פורסם 2026-05-16

Ref: VL262453

מקור: Wikipedia, Wikidata, INE, Junta de Andalucía

סיכום

  • דירה מעוצבת ב-Mirador de Estepona Hills, אסטפונה.
  • מציע גינה פרטית, מרפסת ומתקני קהילה יוקרתיים (בריכות, חדר כושר, טניס).
  • במרחק הליכה מהחוף, מרכז העיר, מסעדות ושירותים.
  • ממוקם בנוחות ליד מסלולי גולף ושדה התעופה מלאגה.
  • בעל פוטנציאל השכרה חזק עם רישיון השכרה קיים.

השוואה אזורית

בהשוואה לפרויקטים אחרים באסטפונה, כגון One Estepona (החל מ-685,000 אירו), קאפרי (החל מ-619,000 אירו) וביי סייד הומס (החל מ-739,000 אירו), Mirador de Estepona Hills מציע תמורה גבוהה יחסית למחיר, במיוחד בהתחשב בשטח הגינה הפרטית ובאיכות הגימור. בעוד פרויקטים אחרים עשויים להיות קרובים יותר לחוף או להציע מחירים נמוכים יותר, נכס זה בולט בשילוב של נוחות עירונית, מתקני נופש, ומרחב חיצוני פרטי. האזור סביב אסטפונה מתאפיין בשוק נדל"ן פעיל, עם 3,163 עסקאות נדל"ן, ומוקף בעיירות כמו מרבייה ואלג'סירס. מחירי הנכסים באזור נעים בטווח רחב, אך Mirador de Estepona Hills ממצב עצמו כבחירה אטרקטיבית עבור אלו המחפשים איכות חיים ופוטנציאל השקעה באזור מבוקש.

שאלות נפוצות

האם הנכס מתאים למגורים כל השנה או רק כבית נופש?
הנכס מתאים למגורים כל השנה. השכונה מציעה שירותים מלאים וקהילה פעילה גם מחוץ לעונת התיירות.
האם יש צורך ברכב פרטי כדי ליהנות מהאזור?
הנכס ממוקם במרחק הליכה מהחוף ומהעיר, וקיימות 50 תחנות תחבורה ציבורית באזור. רכב פרטי אינו חובה, אך יכול להקל על גישה למסלולי גולף או אזורים מרוחקים יותר.