1 Bed דירה בקומה אמצעית in Selwo ב- Selwo,

1-חדר שינה דירה בקומה אמצעית ב- Selwo

פרויקט דירות בן חדר שינה אחד ממוקם באזור סלוו, מאלגה, המציע נוף הררי ושקט. הנכס, בשטח בנוי של 71 מ"ר, כולל מרפסת מרווחת של 21 מ"ר הפונה מזרחה, ומקבל אור שמש בוקר. הפרויקט ממוקם בקוממה הרביעית, ומספק תחושה של מרחב ופרטיות. האזור מציע שילוב של קרבה לשירותים יומיים וסביבה טבעית, עם גישה נוחה למתקנים קהילתיים.

€238,000
1
חדרי שינה
1
חדרי אמבטיה
71 m²
שטח דירה
€238,000
מחיר
למגורים
סטטוס בנייה

ניתוח הפרויקט

מאפיינים מרכזיים של המיקום, הדירות, שלב הפרויקט ונקודות לדיון.

מיקום

הפרויקט ממוקם באזור סלוו, מרחק הליכה ממתקנים חיוניים כמו סופרמרקטים ובתי חולים. קרבתו לחוף (כ-3 ק"מ) ולמספר מסלולי גולף (כ-1.7 ק"מ) מדגישה את מיקומו האטרקטיבי. המרחק משדה התעופה במאלגה (כ-41 ק"מ) מאפשר נגישות בינלאומית נוחה.

תוכנית דירה

הדירה מתאימה לרוכשים המחפשים בית נופש או מגורים קבועים באזור שקט עם נגישות טובה. היא מציעה חלל מגורים פונקציונלי עם מרפסת מרווחת, אידיאלי לאירוח או למנוחה. המתקנים הקהילתיים, כולל בריכות וגנים, תומכים באורח חיים פנאי פעיל.

סטטוס בנייה

הבניין במצב טוב, מתוחזק היטב, ומציע דירות מוכנות לאכלוס. הפרויקט מייצג הזדמנות לרכישת נכס קיים באזור מבוקש, ללא צורך בהמתנה לבנייה. הדירה עצמה ממוקמת בקומה הרביעית.

נקודות לדיון

הפרויקט אינו מציע נוף לים ישירות מהדירה, למרות קרבתו לחוף. כמו כן, אין חניה פרטית צמודה לדירה, ונדרשת נסיעה קצרה למרבית השירותים והבילויים. המרחקים מצוינים בקו ישר, וזמני הנסיעה בפועל עשויים להיות ארוכים יותר.

אורח חיים וסביבה

דירה זו מתאימה לאנשים המחפשים בית קיץ באזור שטוף שמש, או למשקיעים המעוניינים בנכס עם פוטנציאל השכרה. למשפחות צעירות או זוגות, היא מציעה סביבה בטוחה ופונקציונלית, עם גישה למתקני פנאי וחינוך. היא עשויה להתאים גם לאנשים המעוניינים לעבור לגור בספרד באופן קבוע, ומחפשים קהילה עם שירותים ופעילויות מגוונים. הנוף ההררי והקרבה לטבע יכולים למשוך חובבי טבע ופעילויות חוץ. האזור שטוף השמש, עם 3,848 שעות שמש בשנה, מתאים לאנשים המחפשים אורח חיים שטוף שמש.

איכות בנייה וגימור

הדירה במצב טוב ומוכנה לאכלוס, כפי שמעידה הבנייה המוגמרת. היא כוללת מערכת מיזוג אוויר (קירור וחימום) המותקנת מראש, המבטיחה נוחות אקלימית לאורך כל השנה. רמת הגימור הכללית, כפי שניתן להתרשם מתיאור הדירה, כוללת חלל מגורים מואר עם גישה למרפסת, חדר שינה נוח וחדר אמבטיה מאובזר. המרפסת המכוסה מספקת אזור חיצוני מוגן. הדירה מאובזרת במעלית לגישה נוחה, ומוקפת בגנים טרופיים מטופחים, המעידים על תשומת לב לפרטים במתקנים הקהילתיים.

סביבה ואורח חיים

מחיר וזמינות

הדירה מוצעת במחיר התחלתי של 238,000 אירו. זוהי דירת חדר שינה אחד בשטח 71 מ"ר, הממוקמת בקומה הרביעית, עם מרפסת של 21 מ"ר. הפרויקט מוכן לאכלוס, מה שמבטל את הצורך בהמתנה. האזור מציע מגוון נכסים, והמחיר לדירה זו משקף את מיקומה ואת המתקנים הקהילתיים הזמינים. נתוני מכירות מצביעים על 3,163 עסקאות נדל"ן באזור, דבר המעיד על פעילות שוק דינמית.

€238,000
מחיר
1
חדרי שינה
71 m²
שטח דירה
1
חדרי אמבטיה
€390
ארנונה/שנה
€18
אגרה על פסולת/שנה

סביבה ואורח חיים

סלוו, מאלגה, מציעה סביבת מגורים שלווה עם שפע של שירותים נגישים. המיקום מאפשר ליהנות מקרבה לטבע, עם גנים טרופיים ונוף הררי, לצד נוחות אורבנית. מתקנים קהילתיים הכוללים בריכות שחייה, מגרש כדורגל ומתקני טניס, מקדמים אורח חיים פעיל ומהנים. המרחקים הקצרים לסופרמרקטים, בתי חולים ובתי ספר, הופכים את האזור לנוח למגורים יומיומיים. קרבת הים, כ-3 ק"מ, מאפשרת גישה קלה לחוף, והאזור סביב אסטפונה ומרבלה מציע אפשרויות בילוי מגוונות. שדה התעופה של מלאגה, במרחק של כ-41 ק"מ, מבטיח קישוריות בינלאומית.

בקש פרטים

מיקום וסביבה: Selwo

סביבה ונגישות

הסביבה הקרובה לפרויקט בסלוו, מאלגה, מציעה שילוב של נוחות ופנאי. במרחק של 1.1 ק"מ נמצא בית חולים, ובמרחק 2.9 ק"מ סופרמרקט, מה שמבטיח גישה נוחה לשירותים חיוניים. בטווח של 2 ק"מ בלבד ניתן למצוא מסעדה אחת, ופארק עם בריכות שחייה. לאוהבי ספורט, מגרשי גולף כמו 'Club de Golf El Coto de la Serena' נמצאים במרחק 1.7 ק"מ, ומרכזי ספורט נוספים זמינים בסביבה הקרובה. רשת התחבורה הציבורית כוללת 6 קווי אוטובוס ו-21 תחנות, מה שמקל על התניידות גם ללא רכב פרטי, אם כי רכב מומלץ להגעה לחלק מהיעדים.

מפה ומיקום

המיקום בסלוו, מאלגה, מציב את הפרויקט בלב אזור אטרקטיבי בקאוסטה דל סול. המפה ממחישה את קרבת הפרויקט לחוף הים, למסלולי גולף ולמתקנים עירוניים, תוך הדגשת הגישה הנוחה לערים מרבלה ואסטפונה. נתוני המרחק משדה התעופה של מלאגה מאשרים את נגישותו הבינלאומית.

Narrow alley with white walls, potted plants, wooden bench, and blue sky.

מיקום באזור

הפרויקט ממוקם בין הערים אסטפונה (19 ק"מ) ומרבלה (19 ק"מ), מה שמציע גישה נוחה לשתי הערים התוססות הללו. עיר הנמל אלג'סירס נמצאת במרחק 49 ק"מ, ועיר הבירה של המחוז, מלאגה, עם אוכלוסייה של כ-579,076 תושבים, נמצאת במרחק 66 ק"מ. מיקום זה מספק את היתרונות של מגורים באזור שקט יחסית, אך עם גישה קלה למרכזי תרבות, קניות ובילוי גדולים יותר.

נגישות ושירותים

הפרויקט ממוקם בנוחות, במרחק 3 ק"מ מחוף הים (Playa de Guadalmansa). נמל התעופה של מלאגה (AGP) נמצא במרחק של כ-57 ק"מ בקו ישר (41 ק"מ מוזכרים כגישה נוחה), וגישה זו הופכת את הנסיעות הבינלאומיות לקלות. לאוהבי הגולף, מספר מסלולי גולף יוקרתיים נמצאים בקרבת מקום: Club de Golf El Coto de la Serena (1.7 ק"מ), Flamingos Golf (2.9 ק"מ) ו-Tramores Golf (4.0 ק"מ). תחנת טעינה לרכב חשמלי ממוקמת במרחק 2.2 ק"מ.

Gibraltar (GIB) 42 km
Malaga-Costa del Sol (AGP) 57 km

מקור: OpenStreetMap, Google Maps

Aerial view of a coastal city with a mix of urban and green areas.

טבע ואקלים

Aerial view of a coastal resort with a marina, pool, and sea view.

האזור נהנה מאקלים ים תיכוני, עם טמפרטורה ממוצעת שנתית של 18.8°C, הנעה בין 12°C בחורף ל-27°C בקיץ. כמות שעות השמש השנתית ההיסטורית עומדת על 3,848, מה שמבטיח מזג אוויר נעים במשך רוב השנה. עונת הרחצה נמשכת כ-5 חודשים, כאשר טמפרטורת המים עולה על 20°C. גובה הפרויקט, 80 מטר מעל פני הים, תורם לנוף הפתוח ולזרימת אוויר נעימה. הטופוגרפיה של האזור משלבת מישור חוף עם נוף הררי.

3848 שעות שמש/שנה
5 עונת שחייה (חודשים)
18.8°C טמפ' שנתית ממוצעת
80m גובה

מקור: Open-Meteo (2020, 2025 ממוצע)

חופים ופנאי

הקרבה לחופים היא יתרון משמעותי, כאשר Playa de Guadalmansa נמצאת במרחק 3.0 ק"מ. חובבי גולף ייהנו מקרבה למספר מסלולי גולף מובילים, כולל Club de Golf El Coto de la Serena (1.7 ק"מ) ו-Flamingos Golf (2.9 ק"מ). בנוסף, ישנם מתקני ספורט מגוונים באזור, כגון מגרשי פיינטבול וטניס. מרכזי ספורט נוספים כמו 'Club de Tenis' נמצאים במרחק של פחות מ-4 ק"מ. נמלי יאכטות, Puerto Estepona ו-Puerto Deportivo, נמצאים במרחק של כ-8.3 ק"מ, ומציעים אפשרויות פנאי ימיות נוספות.

חופים

  • Playa de Guadalmansa 3 km
  • Playa del Padron 3.3 km
  • Playa del Sol Villacana 3.5 km
  • Playa del Saladillo 3.9 km
  • Playa de Punta Plata 4.6 km

Golf

  • Club de Golf El Coto de la Serena 1.7 km
  • Flamingos Golf 2.9 km
  • Tramores Golf 4 km
  • El Paraiso Golf Clubhouse 4.8 km

מקור: OpenStreetMap

Beachfront room with ocean view, featuring a sandy beach, rocky shore, and lush greenery.

מיקום באזור

מדריך אזור: Selwo

עובדות מרכזיות

אקלים

חודש טמפ' ממוצעת משקעים
ינואר 12.2°C 96 mm
פברואר 12.5°C 99 mm
מרץ 14.6°C 89 mm
אפריל 16.4°C 60 mm
מאי 18.5°C 47 mm
יוני 22.8°C 12 mm
יולי 26.8°C 1 mm
אוגוסט 27.3°C 2 mm
ספטמבר 23.5°C 20 mm
אוקטובר 19.5°C 82 mm
נובמבר 15.5°C 119 mm
דצמבר 12.8°C 106 mm

שירותים בסביבה

1 restaurant
1 pharmacy

גובה ושטח

80m גובה

תחבורה וגישה

42 km Gibraltar (GIB)
57 km Malaga-Costa del Sol (AGP)
448 km Alicante-Elche (ALC)

פרטי הפרויקט

פרויקט 1 Bed דירה בקומה אמצעית in Selwo
עיר Selwo
אזור Costa del Sol
מחיר €238,000
שטח דירה 71 m²
מחיר למ"ר €3,352 / m²
מרפסת 21 m²
חדרי שינה 1
חדרי אמבטיה 1
חניה כן
בריכה כן
גינה כן
סטטוס בנייה key_ready
סיום 2005
ארנונה/שנה €390
אגרה על פסולת/שנה €18
פורסם 2026-05-23

Ref: VL384522

מקור: Wikipedia, Wikidata, INE, Junta de Andalucía

סיכום

  • דירת חדר שינה אחד (71 מ"ר) עם מרפסת מרווחת (21 מ"ר) ונוף הררי.
  • ממוקם באזור סלוו, מאלגה, עם גישה נוחה לחוף (3 ק"מ) ולמסלולי גולף.
  • מתקנים קהילתיים מקיפים: בריכות, גנים, מגרשי ספורט, אבטחה 24/7.
  • מוכן לאכלוס, מחיר התחלתי 238,000 אירו.
  • קרבה לשירותים חיוניים: בית חולים (1.1 ק"מ), סופרמרקט (2.9 ק"מ).

השוואה אזורית

הפרויקט בסלוו, מאלגה, מציע אלטרנטיבה אטרקטיבית לאפשרויות רבות יותר באזורים כמו טור דל מאר או מיחס. בעוד שאקוומאר בטור דל מאר (החל מ-269,950 אירו) מציע מחירים גבוהים יותר, לנטנה רזידנסיאל במיחס (החל מ-205,000 אירו) ממוקמת בטווח מחירים נמוך יותר, אך ייתכן שאינה מציעה את אותם מתקני קהילה. את'רנה הומס 2 באסטפונה (החל מ-259,000 אירו) קרובה יותר במחיר ומיקום, אך הפרויקט הנוכחי מציע יתרון במחיר ובגודל המרפסת. האזור סביב סלוו מאופיין בקרבה לשירותים, כולל בתי חולים ובתי ספר, לצד נגישות נוחה למסלולי גולף וחוף הים, מה שמקנה לו יתרון של איזון בין מגורים ושלווה לפעילות ובילוי, בהשוואה לאזורים מרוחקים יותר או כאלה המתמקדים רק בפעילות תיירותית.

שאלות נפוצות

האם הפרויקט מתאים למגורים קבועים לאורך כל השנה?
כן, הפרויקט מציע מתקנים כגון בריכה מחוממת ומערכות מיזוג אוויר, המתאימים למגורים בכל עונות השנה. האזור שקט גם מחוץ לעונת התיירות.
האם נדרש רכב פרטי כדי לחיות בפרויקט?
רכב פרטי מומלץ להתניידות נוחה, אך לא הכרחי לחלוטין. קיימות 6 קווי אוטובוס ו-21 תחנות אוטובוס באזור, והשירותים הבסיסיים כמו סופרמרקט ובתי מרקחת נגישים במרחק הליכה קצר.