נכס זה נמכר צפו בנכסים דומים בMalaga
Garage in Málaga ב- Málaga, חניה

Garage ב- Málaga

הנכס הוא מקום חניה בבניין Torre Atalaya בשכונת Teatinos, מאלגה. הנכס ממוקם בסביבה אורבנית עם שירותים במרחק הליכה. מקום החניה ממוקם בקומה -2, כאשר הגישה אליו מתבצעת באמצעות מעלית עם מפתח, מה שמגביל את הכניסה לבעלים בלבד. במקום קיים מערכת פיקוח וידאו לשמירה רבה יותר.

€20,500 נמכר
נכס זה אינו זמין עוד
28 m²
שטח דירה
€20,500 נמכר
מחיר
1.7 km
מרחק מהים
למגורים
סטטוס בנייה

ניתוח הפרויקט

מאפיינים מרכזיים של המיקום, הדירות, שלב הפרויקט ונקודות לדיון.

מיקום

הנכס ממוקם במאלגה, באזור מעורב של מגורים ועסקים. החוף הקרוב נמצא במרחק של כ-4.6 ק"מ. המבנה העירוני צפוף, מה שמאפשר גישה רגלית לשירותים רבים. בשל המיקום המרכזי, הסביבה פעילה.

תוכנית דירה

מקום החניה מתאים לאנשים המבקרים בעיר לעיתים קרובות וזקוקים לפתרון חניה קבוע. הוא פותר את הבעיה של חניה ברחוב, שלעיתים קרובות קשה למצוא. מכיוון שהחניה נמצאת בחניון תת-קרקעי, הרכב מוגן מפני גורמים חיצוניים.

סטטוס בנייה

זהו חלק מפרויקט חדש הכולל דירות מגורים ומקומות חניה. מקום החניה מוכן לאכלוס מיידי. מתקנים כמו מערכות צילום פעילים כחלק מהתשתית.

נקודות לדיון

מדובר במקום חניה בלבד, ולא בדירת מגורים. אי אפשר לגור בו או לישון בו. מכיוון שהוא נמצא בקומה -2, אין בו חלונות או אור טבעי.

אורח חיים וסביבה

מתאים לבעלי דירות בשכונה הזקוקים לחניה נוספת. כמו כן לאנשים הנוסעים הרבה ורוצים להימנע מחיפוש חניה ברחוב.

סביבה ואורח חיים

מחיר וזמינות

המחיר מתחיל מ-20,500 אירו. זוהי מחירון בסיסי שעשוי להשתנות. הביקוש לחניות במאלגה תלוי באזור. מכיוון שהנכס נמצא במתחם מגורים, השימושיות מובטחת.

€20,500 נמכר
מחיר
28 m²
שטח דירה
€144
הוצאות קהילה/שנה
€26
ארנונה/שנה

סביבה ואורח חיים

החיים ב-Teatinos מציעים גישה לתשתיות העיר מאלגה. רוב הצרכים היומיומיים נמצאים בקרבת מקום. בשל הצפיפות, תנועה היא דבר שבשגרה. בעלות על מקום חניה מקלה על השגרה, ומספקת מקום מאובטח לרכב.

בקש פרטים

מיקום וסביבה: Málaga

סביבה ונגישות

מאלגה היא עיר גדולה עם תחבורה ציבורית מפותחת. תחנות האוטובוס נמצאות במרחק הליכה. העיר מציעה היסטוריה ותרבות עשירה. המיקום מאפשר גישה גם לים וגם למרכז העיר עם החנויות והמסעדות.

מפה ומיקום

המפה מציגה את מבנה העיר מאלגה, שם נמצא Torre Atalaya. הסמן מציין את מיקום החניה מתחת לאדמה. הסביבה מעורבת, מגורים ועסקים.

Aerial view of a cityscape with a large cathedral and surrounding buildings under a clear blue sky.

מיקום באזור

מאלגה ממוקמת ב-Costa del Sol והיא בירת המחוז. זוהי אחת הערים הגדולות באנדלוסיה. המיקום מאפשר גישה מהירה הן לחוף והן לפנים הארץ.

נגישות ושירותים

הסופרמרקט הקרוב נמצא במרחק של כ-703 מטר. בית החולים נמצא במרחק 868 מטר. שדה התעופה נמצא במרחק של כ-5.7 ק"מ, מה שמאפשר נסיעות מהירות. מגרשי גולף רשומים כחלק מהשירותים, אך הם במרחק של כמה קילומטרים.

מרחק מהים 1.7 km
Malaga-Costa del Sol (AGP) 8 km
Gibraltar (GIB) 104 km
Málaga Centro Alameda 0.2 km
Guadalmedina 0.3 km

מקור: OpenStreetMap, Google Maps

Beachfront apartment with ocean view, balcony, and modern amenities.

טבע ואקלים

Beachfront room with ocean view, balcony, and cityscape.

האקלים במאלגה נעים, עם טמפרטורות ממוצעות של בין 12 ל-26 מעלות צלזיוס. ישנם כ-3893 שעות שמש בשנה. עונת השחייה נמשכת כ-6 חודשים. בשל היותה סביבה אורבנית, האזורים הירוקים מרוכזים בפארקים.

3888 שעות שמש/שנה
5 עונת שחייה (חודשים)
18.9°C טמפ' שנתית ממוצעת
8m גובה

מקור: Open-Meteo (2020, 2025 ממוצע)

חופים ופנאי

החוף הקרוב ביותר, Playa de San Andrés, נמצא במרחק של כ-4.6 ק"מ. לחופים יש את דגל הכחול, המעיד על איכות המים. בנוסף לחופים, העיר מציעה מרכזי ספורט ומגרשי גולף.

חופים

  • Playa de San Andrés Blue Flag 1.7 km
  • Playa de la Misericordia Blue Flag 3.1 km
  • Playa de los Baños del Carmen 3.9 km
  • Playa Sacaba Beach 4.5 km
  • Playa de Pedregalejo Blue Flag 4.7 km
  • Caleta Blue Flag

Golf

  • Club de Golf Málaga Parador 8 km
  • Club de Golf de Guadalhorce 9.3 km
  • Campo de Golf Miguel Ángel Jiménez 10.9 km

מתקני ספורט

586 מתקנים זמינים

מקור: Blue Flag 2026, OpenStreetMap, CSD

A spacious room with a cityscape view, featuring large windows and modern decor.

מיקום באזור

מדריך אזור: Málaga

Málaga is a municipality of Spain and the capital of the province of Málaga, in the autonomous community of Andalusia. With a population of 592,346 in 2024, it is the 2nd-largest city in Andalusia and the 6th-largest in the country. It lies in Southern Iberia on the Costa del Sol of the Mediterranean, primarily on the left bank of the Guadalhorce. The urban core originally developed in the space between the Gibralfaro Hill and the Guadalmedina.

עובדות מרכזיות

395.0 km² שטח

אקלים

חודש טמפ' ממוצעת משקעים
ינואר 12.1°C 62 mm
פברואר 12.4°C 64 mm
מרץ 14.4°C 53 mm
אפריל 16.4°C 36 mm
מאי 18.6°C 33 mm
יוני 22.7°C 7 mm
יולי 26.1°C 1 mm
אוגוסט 26.4°C 2 mm
ספטמבר 23.2°C 9 mm
אוקטובר 19.3°C 52 mm
נובמבר 15.4°C 77 mm
דצמבר 12.8°C 71 mm

שירותים בסביבה

379 restaurant
126 pharmacy
71 bank
155 cafe
26 dentist

גובה ושטח

8m גובה
1.7 km מרחק מהים
0.5% שיפוע לחוף

תחבורה וגישה

8 km Malaga-Costa del Sol (AGP)
104 km Gibraltar (GIB)
383 km Alicante-Elche (ALC)
0.2 km Málaga Centro Alameda
0.3 km Guadalmedina
0.3 km Atarazanas
0.5 km Estación de Muelle Heredia
0.8 km Estación de Autobuses de Málaga

פרטי הפרויקט

פרויקט Garage in Málaga
עיר Málaga
אזור Costa del Sol
מחיר €20,500 נמכר
שטח דירה 28 m²
מחיר למ"ר €732 / m²
חניה לא
בריכה לא
גינה לא
סטטוס בנייה key_ready
מרחק מהים 1.7 km
סיום 2002
הוצאות קהילה/שנה €144
ארנונה/שנה €26
פורסם 2026-05-16

Ref: VL506752

מקור: Wikipedia, Wikidata, INE, Junta de Andalucía

סיכום

  • חניה בקומה -2, עם גישה במעלית עם מפתח
  • פיקוח וידאו וביטחון מוגבר
  • מיקום במאלגה, 4.6 ק"מ מהחוף
  • מחיר החל מ-20,500 €
  • גישה נוחה דרך שתי דלתות

השוואה אזורית

בהשוואה לאזורים אחרים במאלגה, Teatinos הוא שכונה פופולרית. הביקוש לחניות שם גבוה יותר מאשר באזורים פחות מאוכלסים. כמו בשאר חלקי העיר כמו Cártama או Álora, החנייה ברחוב קשה. השקעה בחניה במרכז מאלגה שונה מווילות בחוף, שם החניה היא בדרך כלל בחצר. כאן זהו צורך לנוחות עירונית.

שאלות נפוצות

האם זה דירת מגורים?
לא, זהו מקום חניה והוא אינו מיועד למגורים.
איך מגיעים לנכס?
דרך שתי דלתות כניסה ומעלית עם מפתח לקומה -2.
מה האמצעי הביטחון?
פיקוח וידאו וגישה מבוקרת.
מי המשתמשים העיקריים?
תושבי השכונה הזקוקים לחניה.
האם יש עמדת טעינה לרכב חשמלי?
המידע על עמדת טעינה לא צוין בנתונים.
האם החופים רחוקים?
החוף הקרוב נמצא במרחק 4.6 ק"מ.
מהו סוג הבעלות?
בעלות על מקום החניה כחלק מהבניין.
Noa Shapiro
Noa Shapiro
יועץ נדל"ן

נועה שפירו מלווה באופן אישי לקוחות דוברי עברית ברכישת נכס בספרד. היא מבטיחה תהליך שקוף, מובן ונטול דאגות.

נציג רב-לשוני בסיוע בינה מלאכותית. הפנייה שלך מטופלת על ידי הצוות שמאחורי אתר זה.

מענה תוך 24 שעות

מעוניין?

השאר פרטים וקבל מידע על זמינות, מחירים ותוכניות דירות.

נתונים טכניים
שטח החניה הוא 28 מ"ר
ממוקם בקומה -2
המרחק לשדה התעופה הוא 5.7 ק"מ
בקש פרטים WhatsApp