2 Bed Ara Kat Dairesi in Manilva -de Manilva, Daire

Manilva'da Satılık Yeni Yapı Horizon Views Daireler

Horizon Views, Manilva'da, Castillo de la Duquesa'nın yakınında yer alan seçkin bir konut kompleksidir. Sotogrande ve Estepona'ya arabayla sadece 15 dakika mesafede olan bu kompleks, lüks bir Akdeniz yaşam tarzı arayanlar için tasarlanmıştır. Horizon Views, büyüleyici deniz manzaralarının ve olağanüstü bir konumun tadını çıkarma fırsatı sunar. Dört katlı bu kompleks, doğal ışığın ve sahil esintisinin evinize girmesini sağlayan açık alanlara ve geniş pencerelere sahiptir.

€369,200 - €509,500
2-3
Yatak Odası
2
Banyo
95-131 m²
Yaşam Alanı
Başlangıç €369,200
Başlangıç Fiyatı
0.5 km
Plaja Mesafe
Yapım Aşamasında
Yapım Durumu

Özet

  • Manilva'da, sahile yakın konumda seçkin konut kompleksi
  • 2 yatak odalı daireler, modern tasarım ve yüksek kaliteli malzemeler
  • Ortak kullanım alanları: havuz, otopark ve depolama odaları
  • Sotogrande ve Estepona'ya 15 dakika mesafede
  • Blue Flag ödüllü Sabinillas plajına yakınlık

Bölgesel Karşılaştırma

Horizon Views, Manilva bölgesinde bulunan diğer projelerle karşılaştırıldığında rekabetçi bir seçenek sunmaktadır. Pure Sun projesi 398.000 €'dan, Amphora Beach projesi 430.000 €'dan ve Morasol projesi ise 351.520 €'dan başlamaktadır. Horizon Views, bu projelerle benzer özelliklere sahip olup, fiyat aralığı ve konum avantajları ile öne çıkmaktadır. Manilva bölgesi, Costa del Sol'ün batısında yer almakta olup, sakin ve huzurlu bir yaşam sunmaktadır. Bölgedeki diğer yerleşim yerlerine göre daha uygun fiyatlı olması, yatırımcılar ve alıcılar için cazip bir seçenektir.

Sıkça Sorulan Sorular

Projenin konumu nedeniyle gelecekte manzara kaybı yaşanma olasılığı var mı?
Evet, bölgedeki olası inşaat projeleri nedeniyle deniz manzarasının kısmen veya tamamen kapanma riski bulunmaktadır.
Horizon Views'a en yakın havaalanları hangileridir ve ulaşım süreleri ne kadardır?
Horizon Views'a en yakın havaalanları: Gibraltar Havaalanı (GIB) yaklaşık 27 km, Malaga-Costa del Sol Havaalanı (AGP) yaklaşık 75 km uzaklıktadır.
Dairelerde kullanılan ısıtma ve soğutma sistemleri nelerdir?
Dairelerde klima sistemi bulunmaktadır. Klima hem sıcak hem de soğuk hava üfleme özelliklerine sahiptir.
Manilva bölgesinde emlak vergileri ne kadar?
Emlak vergileri, belediye tarafından belirlenen oranlara göre hesaplanır ve evin değerine göre değişiklik gösterir. Detaylı bilgi için yerel belediyeye başvurulması gerekmektedir.
Horizon Views'da ortak kullanım alanları nelerdir?
Horizon Views'da havuz, otopark ve depolama odaları bulunmaktadır.
Daire satın alırken ek olarak hangi masraflar ortaya çıkabilir?
Daire satın alırken vergi, noter masrafları ve yasal danışmanlık ücretleri gibi ek masraflar ortaya çıkabilir.
Daire satın alma süreci nasıl işliyor?
Daire satın alma süreci, rezervasyon, sözleşme imzalanması, ödeme planı ve tapu devri aşamalarından oluşur.
Horizon Views'un çevresinde hangi plajlar bulunmaktadır?
Horizon Views'un çevresinde La Duquesa, Playa de la Chullera ve Playa de Manilva plajları bulunmaktadır.

Proje Analizi

Konum, evler, proje aşaması ve dikkat edilmesi gerekenler hakkında özellikler.

Konum

Horizon Views, Manilva'da, sahile yürüme mesafesinde, kentsel bir bölgede yer almaktadır. Bu konum, hem sahile yakınlığın avantajlarını sunar hem de günlük ihtiyaçlar için gereken olanaklara kolay erişim sağlar.

Kat Planı

Horizon Views, konforlu ve pratik yaşam alanları sunmaktadır. 2 yatak odası ve 2 banyoya sahip daireler, hem aileler hem de çiftler için idealdir. Geniş yaşam alanları ve modern tasarımlar, günlük yaşamı kolaylaştırır.

Proje Durumu

Horizon Views projesi inşaat halindedir ve tahmini teslim tarihi 2027'nin ikinci çeyreğidir. Bu, alıcılara yeni bir ev sahibi olmanın avantajlarını sunarken, inşaat sürecini takip etme fırsatı da verir.

Dikkat Edilmesi Gerekenler

Horizon Views projesinde araba gerekliliği ve manzara riski bulunmaktadır. Proje, toplu taşıma araçlarına uzak olduğu için araba kullanımına bağımlıdır. Ayrıca, gelecekteki inşaatlar nedeniyle deniz manzarasının engellenme olasılığı bulunmaktadır.

Yaşam Tarzı ve Çevre

Horizon Views, sahil yaşamını sevenler ve modern konfor arayanlar için uygundur. Emekli olup sakin bir yaşam sürmek isteyenler, yatırım yapmak isteyenler veya aileleriyle birlikte yeni bir başlangıç yapmak isteyenler için uygun bir seçenektir. Manilva'nın sunduğu olanaklar ve bölgenin doğal güzellikleri, Horizon Views'u cazip kılar. Ancak, toplu taşıma imkanlarının sınırlı olması ve araba kullanımının gerekliliği, potansiyel alıcılar için dikkate alınması gereken bir faktördür. Gelecekteki inşaatlar sebebiyle manzara kaybı yaşama olasılığı alıcılar için bir dezavantaj teşkil edebilir.

Yapı Kalitesi ve Cila

Horizon Views projesinde kullanılan malzemeler ve teknikler yüksek kalitededir. Temelde betonarme kullanılmış, dış cephelerde seramik tuğla ve ısı yalıtımı yapılmıştır. İç mekanlarda laminant parkeler ve modern seramikler tercih edilmiştir. Pencerelerde PVC veya alüminyum doğramalar kullanılmış olup, çift cam ve hava boşluğu ile ısı ve ses yalıtımı sağlanmıştır. Dairelerde klima sistemi ve güvenlik önlemleri bulunmaktadır. Bu özellikler, Horizon Views'u konforlu ve güvenli bir yaşam alanı haline getirir.

Video turu

Çevre ve Yaşam Tarzı

Fiyat ve Müsaitlik

Horizon Views projesinde dairelerin fiyatları 369.200 € ile 509.500 € arasında değişmektedir. Bu fiyat aralığı, dairenin büyüklüğüne, konumuna ve özelliklerine göre farklılık gösterir. Projede 2 yatak odalı daireler bulunmaktadır. Fiyatlar, projenin sunduğu olanaklar ve konum avantajları göz önüne alındığında rekabetçidir.

€369,200
Başlangıç Fiyatı
2-3
Yatak Odası
95 m²
Yaşam Alanı
2
Banyo

Çevre ve Yaşam Tarzı

Horizon Views, günlük yaşamı kolaylaştıran bir konumda yer almaktadır. Sahile yürüme mesafesinde olması, deniz keyfini her an yaşama imkanı sunar. Yakınlardaki restoranlar ve mağazalar, günlük ihtiyaçları karşılamak için idealdir. Bölgedeki okullar ve sağlık merkezleri, aileler için önemli avantajlar sunar. Manilva'nın sunduğu kültürel etkinlikler ve yerel festivaller, bölgenin canlı atmosferini yansıtır. Horizon Views sakinleri, hem rahat bir yaşam sürebilir hem de bölgenin sunduğu tüm olanaklardan faydalanabilirler. Yüksek katlı binaların inşa edilme olasılığı, uzun vadede potansiyel manzara sorunlarına yol açabilir.

Bilgi İsteyin

Konum ve Çevre: Manilva

Çevre ve Ulaşım

Horizon Views, Manilva'da, yaşam kalitesini artıran bir konumda bulunmaktadır. Bölgede restoranlar, okullar ve sağlık merkezleri gibi önemli olanaklar mevcuttur. En yakın süpermarket 265 metre, hastane ise 7.7 kilometre mesafededir. Manilva'nın sunduğu sosyal ve kültürel etkinlikler, bölgenin canlılığını artırır. Bölgedeki parklar ve yeşil alanlar, doğayla iç içe vakit geçirme imkanı sunar. Ancak, araba kullanımının gerekliliği, günlük yaşamda dikkate alınması gereken bir faktördür.

Harita ve Konum

Horizon Views, Manilva'da, sahil şeridine yakın bir konumda yer almaktadır. Harita, projenin çevresindeki önemli noktaları ve ulaşım güzergahlarını göstermektedir. Yakınlardaki plajlar, golf sahaları ve diğer olanaklar haritada işaretlenmiştir.

Oceanfront villa with private beach, lush garden, and stunning blue sky view.

Bölgedeki Konum

Horizon Views, Manilva'da, Sotogrande ve Estepona'ya yakın stratejik bir konumda yer almaktadır. Sotogrande'ye 15 dakika, Estepona'ya ise 15 dakika mesafededir. Bu konum, bölgenin sunduğu tüm olanaklara kolay erişim imkanı sağlar. Manilva, Malaga ve Cádiz illerinin sınırında yer alır ve Costa del Sol Occidental bölgesine aittir.

Ulaşım ve Olanaklar

Horizon Views, çeşitli olanaklara ve önemli noktalara kolay erişim imkanı sunar. La Duquesa plajına 797 metre, Playa de la Chullera plajına 1.6 kilometre ve Playa de Manilva plajına 2.0 kilometre mesafededir. Malaga Havaalanı'na 23 kilometre uzaklıkta olup, seyahat kolaylığı sağlar. Finca Cortesín Golf Club'a 5.3 kilometre ve Estepona Golf'e 7.4 kilometre mesafede bulunması, golf tutkunları için idealdir.

Plaja Mesafe 0.5 km
Gibraltar (GIB) 22 km
Malaga-Costa del Sol (AGP) 76 km

Kaynak: OpenStreetMap, Google Maps

Luxury villa with panoramic ocean view, private pool, and spacious outdoor terrace.

Doğa ve İklim

Luxury villa with mountain view, private pool, spacious living room, and palm trees.

Manilva, tipik bir Akdeniz iklimine sahiptir. Yıllık ortalama sıcaklık 18.4°C civarındadır. Yaz aylarında sıcak ve kurak, kış aylarında ise ılıman ve yağışlıdır. Yıllık güneşlenme süresi 3,845 saattir. Deniz suyunun sıcaklığı 5 ay boyunca 20°C'nin üzerinde seyreder, bu da uzun bir yüzme sezonu anlamına gelir. Bölgenin yüksekliği deniz seviyesinden 128 metre yüksektedir. Bu iklim koşulları, açık hava etkinlikleri ve doğa sporları için idealdir.

3845 Güneşlenme saati/yıl
5 Yüzme sezonu (ay)
18.4°C Yıllık ort. sıcaklık
30m Rakım

Kaynak: Open-Meteo (2020, 2025 ortalama)

Plajlar ve Rekreasyon

Horizon Views, Blue Flag ödüllü Sabinillas plajına yakınlığıyla dikkat çeker. Bu plaj, temizliği ve güvenliği ile bilinir. Bölgede ayrıca Finca Cortesín Golf Club ve Estepona Golf gibi ünlü golf sahaları bulunmaktadır. Manilva'da 34'den fazla spor tesisi mevcuttur. Su sporları, doğa yürüyüşleri ve bisiklet turları gibi çeşitli rekreasyonel aktiviteler için ideal bir bölgedir.

Plajlar

  • Playa de la Chullera 0.5 km
  • La Duquesa 2.4 km
  • Sabinillas Blue Flag

Golf

  • Real Club de Golf de Sotogrande 7.4 km
  • Club de Golf La Cañada 7.5 km
  • Golf Academy Albayt Resort 7.9 km
  • La Reserva Golf Club 8.8 km

Spor tesisleri

34 Mevcut tesisler

Kaynak: Blue Flag 2026, OpenStreetMap, CSD

Cozy villa with ocean view, private pool, and lush garden.

Bölgedeki Konum

Bölge Rehberi: Manilva

Temel Bilgiler

35.0 km² Yüzölçümü

İklim

Ay Ort. Sıcaklık Yağış
Ocak 11.5°C 98 mm
Şubat 11.9°C 105 mm
Mart 13.6°C 88 mm
Nisan 15.6°C 55 mm
Mayıs 17.8°C 44 mm
Haziran 21.8°C 10 mm
Temmuz 25.1°C 1 mm
Ağustos 25.5°C 3 mm
Eylül 22.6°C 14 mm
Ekim 18.8°C 70 mm
Kasım 14.9°C 127 mm
Aralık 12.3°C 109 mm

Yakın Olanaklar

2 restaurant

Yükseklik ve Arazi

30m Rakım
0.5 km Plaja Mesafe
4.8% Plaja eğim

Ulaşım

22 km Gibraltar (GIB)
76 km Malaga-Costa del Sol (AGP)
468 km Alicante-Elche (ALC)

Proje Detayları

Proje Horizon Views
Şehir Manilva
Bölge Costa del Sol
Başlangıç Fiyatı €369,200
Yaşam Alanı 95 m²
m² Fiyatı €3,886 / m²
Teras 25 m²
Yatak Odası 2 - 3
Banyo 2
Otopark Hayır
Havuz Evet
Bahçe Evet
Yapım Durumu under_construction
Yapımcı S4les
Plaja Mesafe 0.5 km
Tamamlanma Q2 2027
Yayınlanma 2026-05-16

Ref: VL730812

Kaynak: Wikipedia, Wikidata, INE, Junta de Andalucía

Cem Demir
Cem Demir
Gayrimenkul Uzmanı

Cem Demir, enerjik ve çözüm odaklı yaklaşımıyla Türk müşterilere İspanya emlak piyasasında yol gösterir. Karmaşık süreçleri onlar için basitleştirir.

Yapay zeka destekli çok dilli temsilci. Talebiniz, bu sitenin arkasındaki ekip tarafından işleme alınır.

24 saat içinde yanıt

İlgileniyor musunuz?

Bilgilerinizi bırakın, müsaitlik, fiyatlar ve kat planları hakkında bilgi alın.

Teknik Bilgiler
38 konuttan oluşan konut kompleksi
Temel betonarme ve donatılı betonarme döşemeden yapılmıştır
Dış cephelerde seramik tuğla, ısı yalıtımı ve havalandırmasız hava odası kullanılmıştır
PVC veya alüminyum doğramalar, çift cam ve hava boşluğu ile ısı yalıtımı sağlanmıştır
Dairelerde klima sistemi mevcuttur
Bilgi İsteyin WhatsApp