2 Bed Apartament na środkowym piętrze in Manilva w Manilva, Apartament

Nowe apartamenty Horizon Views na sprzedaż w Manilva

Horizon Views to ekskluzywny kompleks mieszkalny zlokalizowany w Manilvie, w pobliżu uroczego Castillo de la Duquesa i zaledwie 15 minut jazdy od Sotogrande i Estepony. Zaprojektowany z myślą o osobach poszukujących luksusowego śródziemnomorskiego stylu życia, Horizon Views oferuje wyjątkową możliwość korzystania z oszałamiających widoków na morze i wyjątkowej lokalizacji. Kompleks składa się z 38 apartamentów, od parterowych z prywatnymi ogrodami po penthouse'y z tarasami słonecznymi.

€369.200 - €509.500
2-3
Sypialnie
2
Łazienki
95-131 m²
Powierzchnia
Od €369.200
Cena od
0,5 km
Dystans do plaży
W trakcie budowy
Status budowy

Podsumowanie

  • Ekskluzywny kompleks mieszkalny w Manilvie
  • Bliskość plaży i udogodnień miejskich
  • Apartamenty z 2 sypialniami i 2 łazienkami
  • Planowany termin oddania do użytku: Q2 2027
  • Wysoka jakość wykończenia i nowoczesne technologie

Porównanie regionalne

Horizon Views wyróżnia się na tle innych projektów w regionie Manilva, takich jak Pure Sun i Amphora Beach, dzięki swojej lokalizacji blisko plaży i udogodnień miejskich. W porównaniu do Morasol, Horizon Views oferuje bardziej ekskluzywne wykończenia i większy komfort. Ceny są konkurencyjne w stosunku do innych inwestycji, co czyni go atrakcyjną opcją dla osób poszukujących nowoczesnego apartamentu na Costa del Sol. Projekt łączy zalety spokojnego życia w otoczeniu natury z łatwym dostępem do miejskich atrakcji.

Często zadawane pytania

Czy lokalizacja, pomimo bliskości plaży, nie jest zbyt oddalona od głównych atrakcji Costa del Sol?
Horizon Views znajduje się w strategicznym miejscu, zaledwie 15 minut od Sotogrande i Estepony, co zapewnia łatwy dostęp do głównych atrakcji. Autostrada AP-7 umożliwia szybkie połączenie z całym wybrzeżem Malagi.
Jak wygląda dojazd z lotniska do Horizon Views?
Lotnisko w Maladze oddalone jest o 23 km, co zapewnia łatwy i szybki dojazd do kompleksu Horizon Views.
Jakie materiały zostały użyte do budowy i wykończenia apartamentów?
Fundamenty wykonane są z żelbetu, a ściany z płyt gipsowo-kartonowych z izolacją. Okna są dwukomorowe, a wykończenia obejmują tynk cementowy i farby wysokiej jakości.
Czy inwestycja w Horizon Views jest opłacalna w kontekście lokalnego rynku nieruchomości?
Manilva jest atrakcyjną lokalizacją na Costa del Sol, a Horizon Views oferuje konkurencyjne ceny w stosunku do innych inwestycji w regionie.
Jakie udogodnienia oferuje kompleks Horizon Views?
Kompleks oferuje wspólny basen, parking i komórki lokatorskie. Apartamenty posiadają klimatyzację, wbudowane szafy i prywatne tarasy.
Jakie są przewidywane koszty utrzymania apartamentu w Horizon Views?
Koszty utrzymania zależą od metrażu i zużycia mediów. Należy również uwzględnić opłaty wspólnotowe.
Jak wygląda proces zakupu apartamentu w Horizon Views?
Proces zakupu obejmuje rezerwację, podpisanie umowy przedwstępnej i umowy ostatecznej po zakończeniu budowy.
Czy w okolicy znajdują się sklepy i restauracje?
W promieniu 2 km od Horizon Views znajduje się wiele restauracji i sklepów.

Analiza projektu

Kluczowe cechy lokalizacji, domów, etapu budowy i uwagi.

Lokalizacja

Horizon Views znajduje się w strategicznej lokalizacji, blisko plaży i z łatwym dostępem do udogodnień miejskich. Mieszkańcy mogą cieszyć się bliskością sklepów, restauracji i szkół, co sprawia, że codzienne życie jest wygodne i komfortowe. Lokalizacja sprzyja aktywnemu trybowi życia, z możliwością spacerów i jazdy na rowerze.

Układ

Horizon Views spełnia różnorodne potrzeby mieszkaniowe, oferując apartamenty z 2 sypialniami i 2 łazienkami. Powierzchnia mieszkalna wynosi 95 m², co zapewnia przestrzeń i komfort dla rodzin oraz par. Każdy apartament został zaprojektowany z myślą o maksymalnym wykorzystaniu przestrzeni i naturalnego światła.

Status projektu

Projekt Horizon Views jest w trakcie budowy, z planowanym terminem oddania do użytku w drugim kwartale 2027 roku. Nowoczesne techniki budowlane i wysokiej jakości materiały gwarantują trwałość i komfort użytkowania. Zakup nieruchomości na etapie budowy daje możliwość personalizacji wykończeń.

Ważne uwagi

Ze względu na lokalizację, dojazd do niektórych miejsc może wymagać korzystania z samochodu. Istnieje również ryzyko ograniczenia widoków w przyszłości z powodu potencjalnych nowych inwestycji w okolicy. Kompleks nie oferuje prywatnych basenów dla wszystkich jednostek, ale posiada wspólny basen.

Styl życia i okolica

Horizon Views jest odpowiedni dla osób, które cenią sobie bliskość morza i udogodnienia miejskie. To idealne miejsce dla rodzin z dziećmi, par oraz osób poszukujących drugiego domu na Costa del Sol. Jest to również atrakcyjna opcja dla entuzjastów golfa, ze względu na bliskość renomowanych pól golfowych. Jeżeli cenią sobie Państwo komfort, nowoczesność i bliskość natury, Horizon Views może być idealnym wyborem.

Jakość i wykończenie

Horizon Views charakteryzuje się wysoką jakością wykończenia. Fundamenty wykonane są z użyciem stóp lub płyty żelbetowej, a ściany oporowe na parkingu są żelbetowe. Izolacja termiczna, dwukomorowe okna oraz system mikro wentylacji zapewniają komfort termiczny i akustyczny. Wykończenia zewnętrzne obejmują tynk cementowy i odpowiednią farbę, a wewnętrzne ściany działowe wykonane są z płyt gipsowo-kartonowych z wełną mineralną.

Video Tour

Okolica i styl życia

Cena i dostępność

Ceny apartamentów w Horizon Views zaczynają się od 369 200 €. Dostępne są różne opcje, w tym apartamenty z prywatnymi ogrodami i penthouse'y z tarasami słonecznymi. Cena zależy od metrażu, układu i lokalizacji w budynku. Inwestycja w Horizon Views to szansa na zakup nowoczesnego apartamentu w atrakcyjnej lokalizacji.

€369.200
Cena od
2-3
Sypialnie
95 m²
Powierzchnia
2
Łazienki

Okolica i styl życia

Horizon Views to miejsce, gdzie można cieszyć się spokojnym życiem w otoczeniu natury i z dostępem do miejskich udogodnień. Bliskość plaży umożliwia codzienne spacery i relaks nad morzem. Mieszkańcy mogą korzystać z lokalnych restauracji i sklepów, a także spędzać czas na grze w golfa na pobliskich polach. W Horizon Views można prowadzić aktywny tryb życia, korzystając z licznych sportowych atrakcji w okolicy.

Poproś o informacje

Lokalizacja i okolica: Manilva

Okolica i dojazd

Horizon Views oferuje dogodną lokalizację z dostępem do licznych udogodnień. W promieniu 2 km znajduje się wiele restauracji, co ułatwia codzienne życie. Bliskość szkół (3 podstawowe, 1 średnia) jest dodatkowym atutem dla rodzin z dziećmi. Dostęp do transportu publicznego (6 linii, 36 przystanków) ułatwia poruszanie się po okolicy. Horizon Views łączy komfort życia w spokojnej okolicy z łatwym dostępem do miejskich udogodnień.

Mapa i lokalizacja

Horizon Views znajduje się w Manilvie, strategicznej lokalizacji na Costa del Sol, z łatwym dostępem do udogodnień i atrakcji turystycznych. Bliskość plaż i pól golfowych sprawia, że jest to idealne miejsce dla miłośników aktywnego wypoczynku.

Oceanfront villa with private beach, lush garden, and stunning blue sky view.

Położenie w regionie

Horizon Views położony jest w strategicznym miejscu na Costa del Sol, zaledwie 15 minut od Sotogrande i Estepony. Ta uprzywilejowana lokalizacja oferuje łatwy dostęp do najlepszych pól golfowych w regionie. Autostrada AP-7 zapewnia szybkie i bezpieczne połączenie z całym wybrzeżem Malagi. Jest to doskonała baza wypadowa do odkrywania uroków Andaluzji.

Dojazd i udogodnienia

Horizon Views znajduje się w odległości krótkiego spaceru od plaż La Duquesa (797 m) i Playa de la Chullera (1.6 km). Lotnisko oddalone jest o 23 km, co zapewnia łatwy dostęp do międzynarodowych połączeń. Supermarket znajduje się w odległości 265 m, a szpital w odległości 7.7 km. Miłośnicy golfa docenią bliskość renomowanych klubów golfowych, takich jak Finca Cortesín Golf Club (5.3 km).

Dystans do plaży 0,5 km
Gibraltar (GIB) 22 km
Malaga-Costa del Sol (AGP) 76 km

Źródło: OpenStreetMap, Google Maps

Luxury villa with panoramic ocean view, private pool, and spacious outdoor terrace.

Natura i klimat

Luxury villa with mountain view, private pool, spacious living room, and palm trees.

Manilva, gdzie zlokalizowany jest Horizon Views, charakteryzuje się śródziemnomorskim klimatem z średnimi temperaturami w zakresie 12-26°C. Region ten może poszczycić się wysoką liczbą godzin słonecznych w roku (3845), co sprzyja aktywności na świeżym powietrzu. Sezon kąpielowy trwa 5 miesięcy, a średnia roczna temperatura wynosi 18.4°C. Lokalizacja na wysokości 137 m n.p.m. zapewnia świeże powietrze i piękne widoki.

3845 Godziny słoneczne/rok
5 Sezon kąpielowy (miesiące)
18.4°C Śr. roczna temperatura
30m Wysokość n.p.m.

Źródło: Open-Meteo (2020, 2025 średnia)

Plaże i rekreacja

W okolicy Horizon Views znajdują się liczne plaże oznaczone Błękitną Flagą, w tym Sabinillas. Miłośnicy golfa mogą korzystać z pobliskich pól golfowych, takich jak Finca Cortesín Golf Club i Estepona Golf. Okolica oferuje również wiele sportowych atrakcji, z 34 obiektami sportowymi do dyspozycji mieszkańców. Rejon ten stwarza idealne warunki do aktywnego spędzania czasu na świeżym powietrzu.

Plaże

  • Playa de la Chullera 0,5 km
  • La Duquesa 2,4 km
  • Sabinillas Blue Flag

Golf

  • Real Club de Golf de Sotogrande 7,4 km
  • Club de Golf La Cañada 7,5 km
  • Golf Academy Albayt Resort 7,9 km
  • La Reserva Golf Club 8,8 km

Obiekty sportowe

34 Dostępne obiekty

Źródło: Blue Flag 2026, OpenStreetMap, CSD

Cozy villa with ocean view, private pool, and lush garden.

Położenie w regionie

Przewodnik po regionie: Manilva

Manilva, gmina w Hiszpanii, w prowincji Malaga, w Andaluzji, o powierzchni 35,58 km². W 2011 roku gmina liczyła 14 391 mieszkańców.

Kluczowe fakty

35.0 km² Powierzchnia

Klimat

Miesiąc Średnia temperatura Opady
Styczeń 11.5°C 98 mm
Luty 11.9°C 105 mm
Marzec 13.6°C 88 mm
Kwiecień 15.6°C 55 mm
Maj 17.8°C 44 mm
Czerwiec 21.8°C 10 mm
Lipiec 25.1°C 1 mm
Sierpień 25.5°C 3 mm
Wrzesień 22.6°C 14 mm
Październik 18.8°C 70 mm
Listopad 14.9°C 127 mm
Grudzień 12.3°C 109 mm

Udogodnienia w okolicy

2 restaurant

Wysokość i Teren

30m Wysokość n.p.m.
0,5 km Dystans do plaży
4.8% Nachylenie do plaży

Transport

22 km Gibraltar (GIB)
76 km Malaga-Costa del Sol (AGP)
468 km Alicante-Elche (ALC)

Szczegóły projektu

Projekt Horizon Views
Miasto Manilva
Region Costa del Sol
Cena od €369.200
Powierzchnia 95 m²
Cena za m² €3.886 / m²
Taras 25 m²
Sypialnie 2 - 3
Łazienki 2
Parking Nie
Basen Tak
Ogród Tak
Status budowy under_construction
Deweloper S4les
Dystans do plaży 0,5 km
Zakończenie Q2 2027
Opublikowano 2026-05-13

Ref: VL730812

Źródło: Wikipedia, Wikidata, INE, Junta de Andalucía

Anna Kowalska
Anna Kowalska
Ekspert nieruchomości

Anna Kowalska zapewnia polskim klientom profesjonalne wsparcie na hiszpańskim rynku nieruchomości. Dba o to, by cały proces zakupu był zrozumiały i bezpieczny.

AI-assisted multilingual representative. Your inquiry is handled by our real support team.

Odpowiedź w ciągu 24h

Zainteresowany?

Zostaw dane, a otrzymasz informacje o dostępności, cenach i planach.

Dane techniczne
Kompleks składa się z 38 apartamentów.
Powierzchnia mieszkalna wynosi 95 m².
Termin oddania do użytku planowany jest na Q2 2027.
Lokalizacja znajduje się 137 m n.p.m.
W okolicy znajdują się 34 obiekty sportowe.
Poproś o informacje WhatsApp