4 Bed בית עירוני in Nueva Andalucía ב- Nueva Andalucía,

4-חדר שינה בית טורי ב- Nueva Andalucía

טאונהאוס בסגנון דופלקס, ממוקם בנואבה אנדלוסיה, אזור מבוקש בסמוך למרכזים עירוניים ושירותים. הנכס מציע גישה נוחה למגוון רחב של מתקנים, כולל חנויות, מסעדות ובתי ספר, וממוקם במרחק הליכה מחוף הים ומרינת פוארטו באנוס. המיקום המרכזי מספק שילוב של אורח חיים עירוני עם קרבה לאזורי פנאי וטבע.

€900,000
4
חדרי שינה
4
חדרי אמבטיה
145 m²
שטח דירה
€900,000
מחיר
2.2 km
מרחק מהים
למגורים
סטטוס בנייה

ניתוח הפרויקט

מאפיינים מרכזיים של המיקום, הדירות, שלב הפרויקט ונקודות לדיון.

מיקום

המיקום באזור נואבה אנדלוסיה, מערבית למרבייה, מציב את הנכס בסביבה אורבנית תוססת. קרבה מיידית למתקנים כמו סופרמרקטים ובתי מרקחת, יחד עם גישה נוחה לנמל התעופה, תורמים לנוחות התושבים. המרחק הקצר מהחוף ומרינות מוסיף לאטרקטיביות של האזור.

תוכנית דירה

הנכס מתאים למשפחות או לאנשים המחפשים מרחב נוסף, עם ארבעה חדרי שינה וארבעה חדרי אמבטיה. הפריסה הדו-קומתית כוללת טרסות וגינה, המאפשרות ליהנות מאורח חיים נוח ופתוח. הפונקציונליות של החדרים, כולל אפשרות לשימוש כחדר אורחים או משרד ביתי, עונה על צרכים מגוונים.

סטטוס בנייה

הטאונהאוס במצב בנייה 'גמור', מה שמעיד על כך שהפרויקט הושלם ומוכן לאכלוס. מצב זה מאפשר כניסה מיידית לנכס ללא צורך בהמתנה לבנייה או לשיפוצים. המשמעות היא שהרוכשים יכולים להתחיל ליהנות מהבית ומהסביבה באופן מיידי.

נקודות לדיון

הנכס אינו מציע נוף ישיר לים מכל החדרים, למרות קרבתו החלקית. כמו כן, הוא ממוקם בסביבה אורבנית, כך שלא מדובר במיקום מבודד או בטבע פראי. למרות שיש טרסות וגינה, גודלם מוגבל יחסית לעומת נכסים גדולים יותר.

פרטי הפרויקט

פרויקט 4 Bed בית עירוני in Nueva Andalucía
עיר Nueva Andalucía
אזור Costa del Sol
מחיר €900,000
שטח דירה 145 m²
מחיר למ"ר €6,206 / m²
מרפסת 30 m²
חדרי שינה 4
חדרי אמבטיה 4
חניה כן
בריכה כן
גינה כן
סטטוס בנייה key_ready
מרחק מהים 2.2 km
סיום 1983
פורסם 2026-05-16

Ref: VL911652

מקור: Wikipedia, Wikidata, INE, Junta de Andalucía

אורח חיים וסביבה

נכס זה מתאים למשפחות המחפשות בית מרווח באזור פופולרי המשלב קרבה לים, מגרשי גולף ושירותים עירוניים. הוא מתאים גם לאנשי עסקים או פנסיונרים המחפשים בית נופש או מגורים קבועים באזור עם איכות חיים גבוהה וגישה נוחה למתקני פנאי וספורט. האפשרות לשימוש באחד החדרים כמשרד ביתי או חדר אורחים תורמת לגמישות. כמו כן, הנכס יכול להתאים למשקיעים המעוניינים להשכיר אותו, בשל המיקום המבוקש והאטרקטיביות של האזור לאורך כל השנה. הגישה הנוחה למרינה ולמסעדות הופכת אותו לאטרקטיבי גם עבור חובבי יאכטות וסגנון חיים יוקרתי.

איכות בנייה וגימור

הנכס מתואר כבמצב מצוין, מה שמרמז על איכות בנייה וגימור גבוהה. התיאורים של טרסות עם פינות ברביקיו ופינות ישיבה, לצד רצפות עץ בחדרי השינה, מעידים על תשומת לב לפרטים. המטבח עם ארונות עץ וריצוף משובץ, וסלון עם קמין ומרפסת, מוסיפים לאופי הנכס. מערכת בקרת אקלים (מיזוג אוויר קר/חם) המותקנת מראש מבטיחה נוחות מרבית בכל עונות השנה. הארונות המובנים בחדרי השינה מספקים פתרונות אחסון יעילים. למרות שלא פורטו כל החומרים, התיאור הכללי מצביע על סטנדרט גימור גבוה המותאם לאזור יוקרתי.

סביבה ואורח חיים

מחיר וזמינות

הטאונהאוס מוצע במחיר התחלתי של 900,000 אירו. מחיר זה משקף את המיקום היוקרתי בנואבה אנדלוסיה, קרבתו למתקנים רבים, ולמרינת פוארטו באנוס. המחיר מתייחס לנכס במצב בנייה גמור, עם 4 חדרי שינה ו-4 חדרי אמבטיה, ושטח מגורים של 145 מ"ר. העובדה שהנכס מוכן לאכלוס מבטלת את הצורך בהמתנה נוספת, אך גם משפיעה על תמחורו לעומת פרויקטים בשלבי בנייה. המחיר הינו 'החל מ-' ואינו כולל עלויות נוספות כגון מיסים, עמלות והוצאות נלוות.