3 Bed Casă în șir in Cabo Roig în Cabo Roig,

3-dormitor Casă înșiruită în Cabo Roig

Acest proiect rezidențial se află în Cabo Roig, Alicante, o zonă de coastă recunoscută pentru stilul de viață mediteranean. Proprietățile de tip townhouse oferă o combinație de confort modern și proximitate față de facilități. Cu 3 dormitoare și 2 băi, aceste locuințe sunt concepute pentru a răspunde nevoilor de spațiu și funcționalitate, fiind potrivite atât pentru rezidență permanentă, cât și pentru utilizare ca reședință secundară.

€319,900
3
Dormitoare
2
Băi
139 m²
Suprafață utilă
€319,900
Preț
0.2 km
Distanță până la plajă
Gata de locuit
Stadiu construcție

Analiza Proiectului

Caracteristici cheie ale locației, caselor, fazei proiectului și punctelor de atenție.

Locație

Situat la mică distanță de promenada de pe malul mării, acest proiect beneficiază de o localizare frontală pe coasta Cabo Roig. Este integrat într-un mediu urban unde facilitățile esențiale, plajele și zonele de agrement sunt accesibile pe jos, facilitând un stil de viață activ și convenabil.

Planșă

Această proprietate este adecvată pentru cei care caută o locuință spațioasă, cu 3 dormitoare, ideală pentru familii sau grupuri. Terasele private oferă spații exterioare dedicate relaxării, iar proximitatea față de plaje și facilități satisface dorința de confort și accesibilitate zilnică.

Status Proiect

Proiectul este marcat ca fiind finalizat ('Gereed'), indicând că locuințele sunt disponibile pentru ocupare imediată. Aceasta elimină incertitudinea legată de etapele de construcție și permite cumpărătorilor să se mute rapid în noua lor reședință, fără a aștepta finalizarea lucrărilor.

Puncte de Atenție

Acest proiect nu oferă o vedere panoramică completă asupra mării din toate camerele, deși unele unități au vedere spre mare. De asemenea, nu dispune de un teren extins, având un lot de 112 m², specific pentru proprietăți de tip townhouse, și nu se află în imediata proximitate a unui aeroport major.

Detalii Proiect

Proiect 3 Bed Casă în șir in Cabo Roig
Oraș Cabo Roig
Regiune Costa Blanca
Preț €319,900
Suprafață utilă 139 m²
Preț per m² €2,301 / m²
Dormitoare 3
Băi 2
Parcare Nu
Piscină Da
Grădină Nu
Stadiu construcție key_ready
Distanță până la plajă 0.2 km
Finalizare 1970
Publicat 2026-05-16

Ref: VL983531

Sursă: Wikipedia, Wikidata, INE, Junta de Andalucía

Stil de Viață și Împrejurimi

Această proprietate se adresează persoanelor sau familiilor care caută o reședință permanentă sau o casă de vacanță într-o zonă de coastă bine echipată. Este potrivită pentru cei care preferă accesul facil la plajă și la facilități urbane fără a depinde exclusiv de mijloace de transport private, dat fiind numărul mare de servicii aflate la distanță de mers. De asemenea, persoanele interesate de activități sportive, precum golful, vor găsi un avantaj în proximitatea terenurilor. Fiind un proiect finalizat, este ideal pentru cumpărătorii care doresc să se mute rapid sau să închirieze proprietatea pe termen scurt.

Calitate Construcție și Finisaje

Proprietățile sunt comercializate complet mobilate, ceea ce implică un nivel de finisare gata de locuit. Standardul de construcție include dotări precum aer condiționat pentru climatizare. Deși detaliile specifice despre materialele folosite în construcția pereților, pardoselilor sau instalațiilor nu sunt detaliate în fișa tehnică, faptul că proprietatea este mobilată și dispune de spații de depozitare sugerează un finisaj orientat spre confortul imediat al locatarului. Acoperirea energetică specifică (eticheta) nu este menționată, dar prezența climatizării indică o atenție acordată confortului termic.