1 Bed Leilighet i mellometasje in Rincón de la Victoria i Rincón de la Victoria, Leilighet

Leiligheter til salgs i Rincón de la Victoria - Almara Residences

Almara Residences er et boligprosjekt i kommunen Rincón de la Victoria i provinsen Málaga. Prosjektet omfatter byggingen av leiligheter med ett soverom, ca. 545 meter fra havet i fuglefly. Området kjennetegnes av et urbant miljø med viktige fasiliteter innen rekkevidde. Byggingen pågår, med en estimert overlevering i fjerde kvartal 2028. Beliggenheten tilbyr et middelhavsklima med over 3.900 soltimer per år.

€230 000 - €608 000
1-3
Soverom
1-2
Bad
61-172 m²
Boareal
Fra €230 000
Pris fra
1,2 km
Avstand til strand
Under oppføring
Byggestatus

Profilanalyse

Nøkkelegenskaper ved beliggenhet, boliger, byggetrinn og viktige punkter.

Område

Komplekset ligger i Rincón de la Victoria, ca. 22 kilometer fra Málaga-Costa del Sol flyplass målt i fuglefly. Nærmeste strand er Playa Los Claros, ca. 545 meter unna i fuglefly. Det ligger i et konsolidert urbant miljø med direkte tilgang til byens tjenester.

Planløsning

Enhetene er designet for å tilby et bruksareal på 61 kvadratmeter, inkludert ett soverom og ett bad. Planløsningen inkluderer en overbygd terrasse, noe som fremmer kontinuiteten mellom innendørs og utendørs arealer. Enheten inkluderer en privat parkeringsplass og et bod.

Byggestatus

Prosjektet er for tiden i byggefasen. Den estimerte overleveringen er fjerde kvartal 2028. Den moderne arkitekturen integrerer klimakontroll og energimessig bærekraftige overflater.

Viktig å vite

Adkomsten til eiendommen er preget av en bratt stigning. Leilighetene ligger i et boligkompleks, noe som betyr at privatliv og utsikt kan variere fra enheter på øvre etasjer. Nærheten til det urbane området medfører nærvær av trafikk og kommersiell aktivitet i nærheten.

Prosjektdetaljer

Prosjekt Almara Residences
By Rincón de la Victoria
Region Costa del Sol East
Pris fra €230 000
Boareal 61 m²
Pris per m² €3 770 / m²
Terrasse 36 m²
Soverom 1 - 3
Bad 1 - 2
Parkering Ja
Svømmebasseng Ja
Hage Ja
Byggestatus under_construction
Utbygger BySales
Avstand til strand 1,2 km
Ferdigstillelse Q4 2027
Publisert 2026-05-16

Ref: VL487580

Kilde: Wikipedia, Wikidata, INE, Junta de Andalucía

Livsstil & Omgivelser

Denne eiendommen passer for de som søker et sekundærhjem nær havet med direkte tilgang til byens fasiliteter. Det er også egnet for investering i utleie på grunn av turiststrømmen på Costa del Sol. Med bare ett soverom er den egnet for par eller enslige. Den bratte adkomsten kan være en begrensning for personer med nedsatt mobilitet. Overleveringstidspunktet i 2028 krever en langsiktig investeringshorisont.

Kvalitet & Standard

Bygget bruker moderne materialer med fokus på energieffektivitet. Det er inkludert anlegg for varm/kald luftkonditionering og vinduer med isolerglass. Kjøkkenene er utstyrt med integrerte hvitevarer. De indre overflatene er designet for å være funksjonelle og kreve begrenset vedlikehold. Gulv og belegg følger moderne standarder.

Videotur

Omgivelser & Livsstil

Pris & Tilgjengelighet

Prisene for enhetene i dette utviklingsprosjektet starter fra 230 000 euro. Dette beløpet refererer til en basistype leilighet med ett soverom. Prisvariasjoner vil avhenge av eksponering, etasje og spesifikke indre overflater. Ytterligere kostnader som kjøpsavgifter og notargebyrer er ikke inkludert i denne listeprisen.

€230 000
Pris fra
1-3
Soverom
61 m²
Boareal
1-2
Bad

Omgivelser & Livsstil