3 Bed Duplex in Benahavís ב- Benahavís,

3-חדר שינה דופלקס ב- Benahavís

דירת דופלקס זו ממוקמת בבנאהביס, הידועה כ'סלון הקולינרי של קוסטה דל סול'. הנכס מציע שילוב של נוחות, פריסה פונקציונלית ונופים פנורמיים של ההרים שמסביב. הבנייה הושלמה, והדירה מוכנה למגורים או להשקעה, ומציעה חווית מגורים באזור כפרי אך נגיש.

€360,000
3
חדרי שינה
2
חדרי אמבטיה
127 m²
שטח דירה
€360,000
מחיר
למגורים
סטטוס בנייה

סיכום

  • דירת דופלקס מוכנה למגורים בבנאהביס, 'סלון הקולינרי של קוסטה דל סול'.
  • פריסה ייחודית עם אזורי שינה בקומה התחתונה ואזורי מגורים בקומה העליונה, המציעה נופים פנורמיים.
  • קרבה למספר מגרשי גולף יוקרתיים, מסעדות מעולות ושירותים חיוניים.
  • סביבה כפרית ושקטה, אך במרחק נסיעה קצר מהחוף ומהעיירות הסמוכות מרבייה ואסטפונה.
  • מתאים כבית קבע, בית נופש או השקעה באזור מבוקש.

השוואה אזורית

בנאהביס מציעה חווית מגורים שונה מפרויקטים הממוקמים ישירות על קו החוף באסטפונה או מרבייה. בעוד שאסטפונה מציעה קרבה מיידית לחוף ורשת שירותים מפותחת, פרויקטים כמו Acqua Gardens (החל מ-418,800 אירו) ממוקמים בקרבה רבה יותר לים. פרויקטים באזורים פנימיים יותר, כמו Aby Upper באסטפונה (החל מ-320,000 אירו), עשויים להציע מחירים נמוכים יותר אך פחות נופים פתוחים. פרויקט Fuente Lirios בבנאהביס (החל מ-400,000 אירו) דומה במיקומו אך עשוי להיות חדש יותר או להציע מאפיינים שונים. הדירה הנוכחית, במחיר של 360,000 אירו, מציעה מיקום ייחודי בכפר המפורסם בקולינריה שלו, במיקום הררי המספק נופים שקטים, המהווה אלטרנטיבה מעניינת לאלו המחפשים שילוב של טבע, גולף ואיכות חיים כפרית, עם נגישות טובה לערים הסמוכות.

שאלות נפוצות

האם יש צורך ברכב פרטי כדי לחיות בבנאהביס?
כן, המיקום הכפרי והמרחקים לשירותים מרכזיים מצביעים על צורך ברכב פרטי לנוחות בתנועה יומיומית.
מהם שעות הפעילות של המסעדות ובתי הקפה המקומיים?
שעות הפעילות משתנות בין העסקים. מומלץ לבדוק ישירות מול כל מקום.
מהי רמת הבידוד התרמי והאקוסטי של הדירה?
הדירה כוללת חלונות עם זיגוג כפול, המספקים בידוד מסוים. מידע נוסף על יעילות אנרגטית אינו זמין.
מה הופך את בנאהביס לייחודית בהשוואה לעיירות חוף אחרות?
בנאהביס ידועה כמרכז קולינרי עם כפר הררי ציורי, המציעה אווירה שונה מהעיירות שלאורך החוף.
אילו מתקני ספורט זמינים בקרבת מקום?
בקרבת מקום קיימים מגרשי גולף, מגרשי טניס ופדל, ואצטדיון ומרכז ספורט עירוניים.
מהם דמי הקהילה (comunidad) הצפויים?
מידע על דמי הקהילה אינו זמין במסגרת הנתונים שסופקו.
האם ישנן מגבלות על השכרת הדירה לטווח קצר?
מידע על מגבלות השכרה לטווח קצר אינו זמין.
האם הכפר בנאהביס נגיש גם מחוץ לעונת התיירות?
כן, בנאהביס הוא כפר קבע עם תושבים מקומיים, ולכן פעיל לאורך כל השנה.

ניתוח הפרויקט

מאפיינים מרכזיים של המיקום, הדירות, שלב הפרויקט ונקודות לדיון.

מיקום

המיקום הכפרי והשקט של הדירה בבנאהביס, הממוקמת בין מרבייה ואסטפונה, מספק סביבה רגועה. קרבה של 7 קילומטרים מהחוף מציעה גישה נוחה לאפשרויות חוף, בעוד שהמרחק מנמל התעופה הבינלאומי של מלאגה (48 ק"מ) מאפשר נסיעות נוחות.

תוכנית דירה

הפריסה ההפוכה של הדירה, עם חדרי השינה בקומה התחתונה ושטחי המגורים בקומה העליונה, נועדה למקסם את הפרטיות ואת הנוף. שתי טרסות פרטיות, כולל אחת הסמוכה לאזור החניה, מוסיפות פונקציונליות ונוחות לחיי היומיום.

סטטוס בנייה

הבנייה של הדירה הושלמה, מה שמאפשר כניסה מיידית. כנכס קיים, הוא מציע פתרון מגורים מוכן, בניגוד לפרויקטים חדשים שבדרך כלל דורשים תקופת המתנה עד לסיום הבנייה.

נקודות לדיון

הנכס אינו ממוקם על קו החוף, ונדרשת נסיעה קצרה לגישה לים. למרות הקרבה לכבישים ראשיים, התחבורה הציבורית מוגבלת, מה שמצביע על צורך ברכב פרטי לתנועה נוחה באזור.

אורח חיים וסביבה

נכס זה מתאים לאלו המחפשים בית קבע או בית נופש באזור כפרי ושקט, אך עם גישה נוחה למרכזים עירוניים ופעילויות פנאי. הפריסה הדו-מפלסית, עם הפרדה בין אזורי השינה למגורים, יכולה להתאים למשפחות עם ילדים או לאלו המארחים אורחים לעיתים קרובות. אוהבי גולף יעריכו את הקרבה למספר מגרשי גולף ברמה עולמית. בנוסף, חובבי קולינריה ימצאו את עצמם בסביבה אידיאלית, עם מגוון מסעדות מעולות בקרבת מקום. הסביבה השקטה והנופים הפנורמיים מתאימים גם לאלו המחפשים מקום רגוע ומעורר השראה.

איכות בנייה וגימור

הדירה כוללת מטבח מאובזר במלואו, המציע פתרון פונקציונלי למשתמש. חלונות עם זיגוג כפול מסייעים בבידוד תרמי ואקוסטי, ותורמים ליעילות האנרגטית של הנכס. אח הלבנים המרכזי בסלון מוסיף חמימות ואווירה נעימה, במיוחד בשעות הערב ובמהלך החודשים הקרירים יותר. הדירה מוגדרת כ'במצב טוב', מה שמרמז על תחזוקה סדירה ומוכנות למגורים. פירוט נוסף על חומרי הגימור, ריצוף, וסוגי החיפוי אינו זמין, אך נראה כי הדגש הוא על נוחות ופונקציונליות.

סביבה ואורח חיים

מחיר וזמינות

דירת דופלקס זו מוצעת במחיר התחלתי של 360,000 אירו. המחיר משקף את המיקום האטרקטיבי באזור מבוקש, את הפריסה הפונקציונלית ואת הנופים הנשקפים מהנכס. כפרויקט שהבנייה בו הושלמה, הוא זמין למגורים או השקעה מיידיים. המגוון בנכסים דומים באזור, כגון פואנטה ליריוס (מ-400,000 אירו) ואבי אפפר (מ-320,000 אירו), מצביע על טווח מחירים תחרותי.

€360,000
מחיר
3
חדרי שינה
127 m²
שטח דירה
2
חדרי אמבטיה
€208
ארנונה/שנה

סביבה ואורח חיים

בנאהביס, המכונה 'חדר האוכל של קוסטה דל סול', מציעה סגנון חיים ייחודי המשלב אווירה כפרית עם תרבות קולינרית עשירה. הכפר הלבנבן מציע שפע של מסעדות ובתי קפה, אך מרוחק מספיק מההמולה של ערי החוף. מיקומו בין הרי סיירה דה לאס נייבס לחוף הים התיכון מספק נופים עוצרי נשימה וגישה למסלולי הליכה וגולף. איכות האוויר והסביבה השקטה תורמים לאיכות חיים גבוהה, אם כי נדרשת מכונית להתניידות נוחה ונגישה לכל השירותים והאטרקציות בסביבה.

בקש פרטים

מיקום וסביבה: Benahavís

סביבה ונגישות

בנאהביס הוא כפר ציורי הממוקם בגבעות, מציע סביבה שקטה ופסטורלית. המרחק הקצר (4 ק"מ) לסופרמרקט מבטיח נוחות לקניות יומיות. בית החולים המקומי נמצא במרחק של 6.7 ק"מ, ומספק גישה מהירה לשירותי בריאות. מיקומו של הכפר, 7 ק"מ מהחוף, מאפשר גישה קלה לחופי הים התיכון. למרות האופי הכפרי, האזור מציע מגוון רחב של מסעדות (14) ובתי קפה (4) בטווח של 2 ק"מ, מה שמעשיר את החוויה הקולינרית והחברתית.

מפה ומיקום

המיקום של בנאהביס, כפר הררי השוכן קרוב לחוף, מציג את השילוב הייחודי של נופים הרריים וקרבה לים התיכון. הגישה הנוחה למסלולי גולף ולמרכזי ספורט, לצד קרבה למסעדות, מדגישה את הרבגוניות של האזור כמרכז למגורים ופנאי.

Uitzicht op een rotsformatie in Benahavís, Spanje, met weelderig groen en een parkeerbord.

מיקום באזור

בנאהביס ממוקמת באופן אסטרטגי בין ערי החוף הפופולריות מרבייה (14 ק"מ) ואסטפונה, וכן העיר ההיסטורית רונדה. מיקום זה מאפשר ליהנות מהשקט והפסטורליות של כפר הררי, תוך שמירה על גישה נוחה לאטרקציות ולשירותים של הערים הגדולות יותר. מרחק של 60 ק"מ ממלאגה, בירת המחוז, מספק קישוריות אזורית וגישה לשדה תעופה בינלאומי גדול.

נגישות ושירותים

הגישה לדירה נוחה, עם חניה צמודה לאזור הכניסה לדירה, מקלה על העמסת מצרכים או מטען. הדירה נמצאת במרחק של 6.9 ק"מ מהחופים הקרובים ביותר, כמו פלייה דל סלאדילו. נמל התעופה של מלאגה, מרחק 48 ק"מ, מספק קישוריות בינלאומית. עבור קניות יומיות, סופרמרקט נמצא במרחק 4.0 ק"מ, ובית חולים במרחק 6.7 ק"מ. חובבי גולף נהנים מקרבה למספר מגרשי גולף, כמו לה זגלטה קאנטרי קלאב במרחק 1.9 ק"מ.

Gibraltar (GIB) 49 km
Malaga-Costa del Sol (AGP) 51 km

מקור: OpenStreetMap, Google Maps

Architectuurdetail van een gebouw met ramen in Benahavis, Spanje.

טבע ואקלים

Aerial view of Benahavís, featuring a coastal road, sandy beach, and lush greenery.

בנאהביס נהנה מאקלים ים תיכוני, עם טמפרטורות ממוצעות שנתיות של 18.3 מעלות צלזיוס, הנעות בין 11°C בחורף ל-26°C בקיץ. כמות שעות השמש השנתית ההיסטורית עומדת על 3,846, מה שמצביע על שפע של אור יום לאורך השנה. עונת הרחצה, עם טמפרטורת מים מעל 20°C, נמשכת כארבעה חודשים. מיקומו בגובה של 174 מטר מעל פני הים, בהרי סיירה דה לאס נייבס, מציע נופים הרריים וטיילות נעימות.

3846 שעות שמש/שנה
4 עונת שחייה (חודשים)
18.3°C טמפ' שנתית ממוצעת
174m גובה

מקור: Open-Meteo (2020, 2025 ממוצע)

חופים ופנאי

הקרבה לחופים, כגון פלייה דל סלאדילו במרחק של כ-7 ק"מ, מאפשרת גישה נוחה לפעילויות ימיות. חובבי גולף ימצאו את עצמם במיקום אידיאלי, עם מספר מגרשי גולף יוקרתיים בקרבת מקום, כולל לה זגלטה קאנטרי קלאב (1.8 ק"מ) ומארבייה קלאב גולף ריזורט (2.6 ק"מ). בנוסף, ישנם מתקני ספורט מקומיים כמו אצטדיון עירוני (0.6 ק"מ) ומרכזי ספורט נוספים, המציעים מגוון אפשרויות לפעילות גופנית.

Golf

  • La Zagaleta Country Club - La Zagaleta Course 1.8 km
  • Marbella Club Golf Resort 2.6 km
  • El Higueral Golf 2.6 km
  • Driving Range / German Golf Academy 4.3 km

מתקני ספורט

25 מתקנים זמינים

מקור: OpenStreetMap, CSD

Wooden walkway with scenic view of lush green hills and clear blue sky.

מיקום באזור

מדריך אזור: Benahavís

Benahavís is a Spanish town (pueblo) and municipality in the province of Malaga. It is a mountain village between Marbella, Estepona, and Ronda, 7 kilometers (4.3 mi) from the coast.

עובדות מרכזיות

145.0 km² שטח

אקלים

חודש טמפ' ממוצעת משקעים
ינואר 11.0°C 96 mm
פברואר 11.3°C 99 mm
מרץ 13.4°C 89 mm
אפריל 15.2°C 60 mm
מאי 17.2°C 47 mm
יוני 21.4°C 12 mm
יולי 25.4°C 1 mm
אוגוסט 25.8°C 2 mm
ספטמבר 22.2°C 20 mm
אוקטובר 18.2°C 82 mm
נובמבר 14.3°C 119 mm
דצמבר 11.6°C 106 mm

שירותים בסביבה

14 restaurant
1 school
1 pharmacy
3 bank
4 cafe

גובה ושטח

174m גובה

תחבורה וגישה

49 km Gibraltar (GIB)
51 km Malaga-Costa del Sol (AGP)
442 km Alicante-Elche (ALC)

פרטי הפרויקט

פרויקט 3 Bed Duplex in Benahavís
עיר Benahavís
אזור Costa del Sol
מחיר €360,000
שטח דירה 127 m²
מחיר למ"ר €2,834 / m²
מרפסת 12 m²
חדרי שינה 3
חדרי אמבטיה 2
חניה לא
בריכה כן
גינה לא
סטטוס בנייה key_ready
סיום 1979
ארנונה/שנה €208
פורסם 2026-05-16

Ref: VL281833

מקור: Wikipedia, Wikidata, INE, Junta de Andalucía

Noa Shapiro
Noa Shapiro
יועץ נדל"ן

נועה שפירו מלווה באופן אישי לקוחות דוברי עברית ברכישת נכס בספרד. היא מבטיחה תהליך שקוף, מובן ונטול דאגות.

נציג רב-לשוני בסיוע בינה מלאכותית. הפנייה שלך מטופלת על ידי הצוות שמאחורי אתר זה.

מענה תוך 24 שעות

מעוניין?

השאר פרטים וקבל מידע על זמינות, מחירים ותוכניות דירות.

נתונים טכניים
הדירה ממוקמת בגובה של 174 מטר מעל פני הים.
קיימת נקודת טעינה לרכב חשמלי במרחק 296 מטר מהנכס.
בנאהביס מונה 9,472 תושבים (לפי תחזית 2025).
בקש פרטים WhatsApp