3 Bed דירה בקומה אמצעית in Arroyo de la Miel ב- Arroyo de la Miel,

3-חדר שינה דירה בקומה אמצעית ב- Arroyo de la Miel

דירת גג באררויו דה לה מייל, השוכנת בלב קוסטה דל סול במחוז מלאגה. הנכס בן 3 חדרי שינה ו-2 חדרי רחצה משתרע על פני 104 מ"ר, ומציע חלל מגורים מודרני. הדירה ממוקמת באזור עירוני תוסס, עם גישה נוחה למתקנים ושירותים, ומציגה שילוב של נוחות עירונית וקרבה לים התיכון.

€395,000
3
חדרי שינה
2
חדרי אמבטיה
104 m²
שטח דירה
€395,000
מחיר
1.5 km
מרחק מהים
למגורים
סטטוס בנייה

ניתוח הפרויקט

מאפיינים מרכזיים של המיקום, הדירות, שלב הפרויקט ונקודות לדיון.

מיקום

המיקום באררויו דה לה מייל מציב את הדירה בסביבה אורבנית, קרוב למרכזי קניות, מסעדות ובתי ספר. קרבה זו למתקנים משפרת את הנגישות היומיומית. העיר ממוקמת בין טורמולינוס לפואנגירולה, ומציעה בסיס נוח לחקר האזור.

תוכנית דירה

דירה זו פונה לאלה המחפשים נוחות עירונית עם גישה קלה לשירותים. 3 חדרי השינה מספקים גמישות למשפחות, אורחים או חללי עבודה. הגישה הנוחה לחוף ולמתקני פנאי עונה על צרכים של סגנון חיים המשלב פעילויות פנאי ונוחות עירונית.

סטטוס בנייה

הנכס מוכן לאכלוס, ומציין כי הבנייה הושלמה. הדבר מבטל את תקופת ההמתנה הכרוכה בפרויקטים חדשים הנמצאים בשלבי בנייה. הקונים יכולים לעבור לדירה באופן מיידי לאחר השלמת הרכישה, ללא צורך בהמתנה לבנייה או גימור.

נקודות לדיון

הדירה אינה מציעה נוף ישיר לים או מיקום על קו החוף, למרות קרבתה לים. היא ממוקמת באזור עירוני, מה שעשוי להשפיע על רמת הרעש או הפרטיות בהשוואה לנכסים הממוקמים באזורים שקטים יותר. חניה אינה פרטית אלא משותפת, כמו גם הבריכה.

פרטי הפרויקט

פרויקט 3 Bed דירה בקומה אמצעית in Arroyo de la Miel
עיר Arroyo de la Miel
אזור Costa del Sol
מחיר €395,000
שטח דירה 104 m²
מחיר למ"ר €3,798 / m²
חדרי שינה 3
חדרי אמבטיה 2
חניה כן
בריכה כן
גינה לא
סטטוס בנייה key_ready
מרחק מהים 1.5 km
סיום 2000
פורסם 2026-05-23

Ref: VL185261

מקור: Wikipedia, Wikidata, INE, Junta de Andalucía

אורח חיים וסביבה

דירה זו מתאימה לקונים המחפשים בית קבע או בית נופש באזור מפותח של קוסטה דל סול, המשלב נוחות עירונית עם קרבה לחוף. היא אידיאלית עבור משפחות או זוגות הזקוקים ל-3 חדרי שינה, המספקים גמישות לשימוש כחדרי ילדים, אורחים או משרד ביתי. קרבתה של הדירה למרכז מסחרי, חנויות, מסעדות ובתי ספר הופכת אותה למתאימה למי שמעדיף שהכל יהיה במרחק הליכה. אנשים שעובדים מרחוק ייהנו מקרבתה למרכזים עירוניים וממתקני התחבורה. עבור חובבי ספורט ימי או חוף, המרחק הקצר לחוף (כ-1.5 ק"מ) הוא יתרון משמעותי. בנוסף, הגישה הנוחה לשדה התעופה במלאגה (8.8 ק"מ) הופכת אותה לאטרקטיבית עבור נוסעים תכופים או מי שמקבל אורחים מחו"ל.

איכות בנייה וגימור

הדירה מתוארת כבמצב מצוין, מה שמרמז על גימור איכותי וטיפול שוטף. עם זאת, המטבח מוגדר כחצי מצויד, מה שמשאיר מקום להתאמה אישית או שדרוג על ידי הבעלים החדשים. אמבטיית שירות (Ensuite Bathroom) בחדר השינה הראשי מוסיפה נוחות ופרטיות. מערכת מיזוג האוויר מבטיחה נוחות תרמית לאורך כל השנה, חיונית באקלים של קוסטה דל סול. הגישה לדירה דרך מעלית משפרת את הנגישות, במיוחד עבור דירות בקומה גבוהה יותר או עבור אנשים עם קשיי ניידות. הריהוט אינו מפורט, אך המצב הכללי 'מצוין' מרמז על איכות טובה.

סביבה ואורח חיים

מחיר וזמינות

הדירה מוצעת במחיר התחלתי של 395,000 אירו. מחיר זה משקף את המיקום באררויו דה לה מייל, עיירה פופולרית בקוסטה דל סול. מספר חדר השינה (3) וחדרי הרחצה (2), יחד עם שטח בנוי של 104 מ"ר, תורמים לערך הנכס. כיוון הבנייה המגוון (צפון, מזרח, דרום, מערב) מאפשר גמישות מסוימת באפשרויות הנוף והאור. הדירה מוכנה לאכלוס, מה שמספק יתרון של זמינות מיידית לקונים.