5 Bed וילה מבודדת in Torremuelle ב- Torremuelle, וילה נפרדת

5-חדר שינה וילה ב- Torremuelle

וילה דטאשד באזור טורמואלה, בנלמדנה, הממוקמת במרחק הליכה מהים. הנכס, שגודלו 284 מ"ר, כולל 5 חדרי שינה ו-4 חדרי אמבטיה. הבית, שהבנייה הסתיימה, נמצא באזור אורבני עם גישה למתקנים ושירותים. ייחודו של הנכס הוא בבריכת השחייה הפרטית, תכונה נדירה בפרויקט "ביג בלו". הנכס מציע תצפיות ים, טרסות מקורות ואור שמש שמגיע לכל חדרי הבית.

€1,099,000
5
חדרי שינה
4
חדרי אמבטיה
284 m²
שטח דירה
€1,099,000
מחיר
0.8 km
מרחק מהים
למגורים
סטטוס בנייה

ניתוח הפרויקט

מאפיינים מרכזיים של המיקום, הדירות, שלב הפרויקט ונקודות לדיון.

מיקום

הנכס ממוקם בטורמואלה, בנלמדנה, במרחק 762 מטרים מחוף פלאיה בוניטה. הוא שוכן בסביבה אורבנית עם מתקנים במרחק הליכה. הגישה לפרויקט נוחה, עם 5 קווי תחבורה ציבורית ו-50 תחנות אוטובוס בסביבה הקרובה. הבית פונה לדרום-מערב, מה שמאפשר אור שמש רב במהלך היום ותצפית לים.

תוכנית דירה

הנכס מתאים למשפחות הזקוקות למרחב מגורים רחב עם הפרדה בין אזורים פרטיים לציבוריים. הבית כולל 5 חדרי שינה המספקים מקום לינה מספיק למשפחה גדולה או לאורחים. המטבח המודרני עם אי הבר מספק מרכז בישול מרווח, בעוד הטרסות והבריכה הפרטית יוצרות אזורי מנוחה ובילוי חיצוניים נרחבים.

סטטוס בנייה

הבנייה של הפרויקט הושלמה, והנכס מוכן לאכלוס מיידי. הנכס מוצג במצב תצוגה עם ריהוט מעוצב בקפידה. הבית כולל מערכות חימום מרכזי ומיזוג אוויר. בנוסף, קיים פיר היערכות מוקדם להתקנת מעלית ללא צורך בעבודות מבניות גדולות, המאפשר שדרוג עתידי של הנכס לפי הצורך.

נקודות לדיון

הנכס לא כולל מקומות חניה מקורים בשטח הנכס, מה שעלול להיות בעייתי באזור עם צפיפות רכבים. המרחק מבתי ספר מוגבל, עם בית ספר יסודי אחד בלבד בסביבה הקרובה. הגישה למרכזי תעסוקה מרכזיים דורשת שימוש ברכב או תחבורה ציבורית. הנכס אינו מתאים לאלו המחפשים סביבה כפרית או שקטה מוחלטת.

פרטי הפרויקט

פרויקט 5 Bed וילה מבודדת in Torremuelle
עיר Torremuelle
אזור Costa del Sol
מחיר €1,099,000
שטח דירה 284 m²
מחיר למ"ר €3,869 / m²
מרפסת 263 m²
חדרי שינה 5
חדרי אמבטיה 4
חניה כן
בריכה כן
גינה כן
סטטוס בנייה key_ready
מרחק מהים 0.8 km
סיום 2018
אגרה על פסולת/שנה €190
פורסם 2026-05-21

Ref: VL241019

מקור: Wikipedia, Wikidata, INE, Junta de Andalucía

אורח חיים וסביבה

הנכס מתאים למשפחות בינלאומיות המחפשות בית קבוע בספרד, עם דגש על סביבה מאובטחת וקהילתית. גם משפחות עם ילדים ימצאו בבית חמישה חדרי שינה מקום מגורים נוח, במיוחד בשל הקרבה לחוף ולפעילויות בחוץ. בעלי מקצועים העובדים מהבית יכולים ליהנות מהפרטיות של המשרדים בבית ומהקרבה למתקנים אורבניים. גם זוגות פעילים לאחר פרישה ימצאו את המקום מושלם, עם גישה קלה לחוף, מסעדות ומתקני ספורט. הבית מתאים גם לאלו המעוניינים לארח אורחים לתקופות ארוכות, הודות למבנה המתאים לשני דורות עם פרטיות.

איכות בנייה וגימור

הנכס מציג רמת גימור גבוהה עם חומרים באיכות עילית בכל חלקי הבית. המטבח כולל אי מרכזי משובץ עם משטחי עבודה מחומרים עמידים ומכשירי חשמל מובנים בטכנולוגיה עדכנית. חדרי האמבטיה כוללים חיפוי איכותי ואביזרי אמבטיה מעוצבים, עם מקלחות רחבות וכיורים מעוצבים. בכל חדרי השינה מותקנות ארונות הזזה משובצים המספקים אחסון שופע. חלונות הזכוכית הגדולים בקומה האמצעית מאפשרים חדירת אור טבעי רב ותצפית פנורמית לים. המערכת של בקרת אקלים כוללת מיזוג אוויר וחימום מרכזי, המבטיחים נוחות בכל עונות השנה.

סביבה ואורח חיים

מחיר וזמינות

הנכס מוצע למכירה במחיר של 1,099,000 אירו, המשקף את מיקומו היוקרתי בטורמואלה ואת גודלו הרחב. המחיר מתחרה עם נכסים דומים באזור בנלמדנה, אך עם יתרון של בריכה פרטית - תכונה נדירה בפרויקט "ביג בלו". התמחור מבוסס על גודל הקרקע (309 מ"ר בנוי), מספר חדרי השינה, והאיכות הגבוהה של החומרים והסיום. באזור, המחירים לווילות דומות נעים בין 900,000 ל-1,500,000 אירו.