2 Bed דירה בקומה אמצעית in Estepona ב- Estepona,

2-חדר שינה דירה בקומה אמצעית ב- Estepona

דירה זו בת שתי חדרי שינה ממוקמת באסטפונה, מחוז מלאגה, ומציעה חווית מגורים באזור שקט אך נגיש. היא משלבת נוחות עירונית עם קרבה למשאבים חיוניים, ומספקת בסיס פרקטי לחיים באזור קוסטה דל סול. הפרויקט מייצג אפשרות למגורים באזור שמושך אליו מגוון אוכלוסיות המחפשות שילוב של מגורים ופנאי.

€310,000
2
חדרי שינה
1
חדרי אמבטיה
75 m²
שטח דירה
€310,000
מחיר
0.8 km
מרחק מהים
למגורים
סטטוס בנייה

סיכום

  • דירה מוכנה לאכלוס עם 2 חדרי שינה וחדר אמבטיה אחד, בשטח 75 מ"ר.
  • מיקום עירוני נוח באסטפונה, במרחק הליכה מחוף הים (כ-524 מטרים).
  • נגישות טובה לשירותים יומיומיים: סופרמרקט (104 מ'), בתי מרקחת, מסעדות ובתי קפה.
  • קרבה למתקני פנאי: מגרשי גולף (4.1 ק"מ), מרכזי ספורט (0.3 ק"מ) ומרינות (1.6 ק"מ).
  • מציעה מרפסת מקורה, חניה פרטית, חדר אחסון וריהוט מלא.

השוואה אזורית

בהשוואה לפרויקטים אחרים באזור אסטפונה, כגון Etherna Homes 2 (החל מ-259,000 אירו), Etherna Homes 1 (החל מ-304,000 אירו) ו-Celestia Homes (החל מ-290,000 אירו), הדירה הנוכחית מוצעת במחיר של 310,000 אירו. מחיר זה משקף את מיקומה, את מצבה כנכס מוכן ואת התוספות כגון חניה פרטית וחדר אחסון. בעוד שמחירים בפרויקטים אחרים עשויים להיות נמוכים יותר, הדירה הנוכחית מציעה תמורה ישירה ללא צורך בהמתנה לבנייה. כמו כן, היא מתאפיינת במיקום עירוני נגיש, בניגוד לפרויקטים שאולי ממוקמים באזורים מרוחקים יותר או דורשים נסיעה ארוכה יותר לחוף ולשירותים. הנתונים לגבי 3,163 עסקאות נדל"ן באזור מצביעים על שוק פעיל, והמיקום המרכזי של הדירה, עם נגישות גבוהה לשירותים כמו סופרמרקטים ובתי מרקחת, מבדל אותה מפרויקטים הממוקמים באזורים פחות מפותחים.

שאלות נפוצות

האם הדירה ממוקמת ליד חוף הים?
הדירה ממוקמת במרחק הליכה מחוף הים, במרחק של כ-524 מטרים מחוף Playa de Estepona וכ-769 מטרים מחוף La Rada.
מהי הנגישות לשדה התעופה?
שדה התעופה מלאגה-קוסטה דל סול נמצא במרחק של כ-64 ק"מ בקו אווירי. הפרויקט מציין מרחק של 34 ק"מ.
מהם חומרי הגימור העיקריים בדירה?
הדירה כוללת רצפת שיש, ארונות קיר מובנים ומרפסת מקורה.
האם ישנם מגרשי גולף בקרבת מקום?
כן, מגרשי גולף כמו Valle Romano Golf (4.1 ק"מ) ו-Azata Golf (4.4 ק"מ) נמצאים במרחק נסיעה קצר.
אילו שירותים קיימים בטווח הליכה?
בטווח הליכה ניתן למצוא סופרמרקט (104 מ'), בתי מרקחת (236 מ'), מסעדות (50 בטווח 2 ק"מ) ובתי קפה (22 בטווח 2 ק"מ).
מהו המחיר של הדירה?
הדירה מוצעת במחיר התחלתי של 310,000 אירו.
האם הדירה מוכנה לאכלוס?
כן, הדירה במצב בנייה 'מוכן' וזמינה לאכלוס מיידי.
מהו סוג הסביבה בה ממוקמת הדירה?
הדירה ממוקמת בסביבה עירונית באסטפונה, עם גישה נוחה לחוף ולשירותים יומיומיים.

ניתוח הפרויקט

מאפיינים מרכזיים של המיקום, הדירות, שלב הפרויקט ונקודות לדיון.

מיקום

הדירה ממוקמת בסביבה עירונית באסטפונה, במרחק הליכה מחוף הים ומגוון שירותים. הקרבה למרכז העיר ולאמצעי תחבורה הופכת אותה לבסיס נוח לגישה ליעדים מקומיים ואזוריים, תוך שמירה על אורח חיים נגיש.

תוכנית דירה

פרויקט זה פונה למי שמחפש דיור פרקטי עם גישה נוחה לשירותים יומיומיים. עם שני חדרי שינה ומתקנים קהילתיים, הוא מיועד לאלו הזקוקים למגורים נוחים ונגישים, תוך מתן אפשרות ליהנות מאורח החיים של קוסטה דל סול.

סטטוס בנייה

הדירה מוצעת כחדשה, מצב הבנייה הוא 'מוכן'. המשמעות היא שהנכס מוכן לאכלוס מיידי, ללא צורך בתקופת בנייה או המתנה. זה מאפשר התחלה מהירה של החיים בנכס.

נקודות לדיון

הפרויקט אינו מציע נוף לים או להרים, והדירה ממוקמת בבניין משותף. הגינה היא קהילתית, ולא פרטית. אין מידע על תכונות מיוחדות כמו קמין או מערכות בית חכם, והדירה אינה ממוקמת ליד מרינה או באזור כפרי.

אורח חיים וסביבה

מגורים בדירה זו מתאימים לאנשים או זוגות המחפשים בית קבע או בית נופש באזור עם גישה נוחה לים ולשירותים. היא אידיאלית למי שמעריך קרבה למרכז העיר, למסעדות ולחנויות, וכן למי שזקוק לנגישות טובה לשדה התעופה (34 ק"מ). הקרבה של 4.1 ק"מ למספר מגרשי גולף הופכת אותה לאופציה נוחה עבור חובבי גולף. למי שמחפש סביבה עירונית תוססת עם אפשרויות בילוי ופנאי, אך גם שקט יחסי, הדירה יכולה להתאים.

איכות בנייה וגימור

הדירה כוללת רצפת שיש, דבר המעיד על גימור איכותי ועמיד. בנוסף, ישנן ארונות קיר מובנים המספקים פתרונות אחסון יעילים. המרפסת המקורה מעניקה אזור חיצוני נוסף לשימוש לאורך השנה. המטבח מצויד, והדירה נמכרת עם ריהוט מלא, כולל מכונת כביסה, מה שמקל על המעבר. הריהוט הוא מעץ, מה שמעניק מראה חם וביתי. כל אלו תורמים לנוחות ולפונקציונליות של הדירה.

סביבה ואורח חיים

מחיר וזמינות

הדירה מוצעת במחיר התחלתי של 310,000 אירו. כנכס מוכן, הוא זמין לאכלוס מיידי. קיימים 3,163 עסקאות נדל"ן באזור, מה שמצביע על שוק פעיל. מבחינת מבנה, הדירה כוללת שני חדרי שינה וחדר אמבטיה אחד, בשטח של 75 מ"ר. בנוסף, ישנה מרפסת מקורה, חניה פרטית וחדר אחסון, המעלים את ערך השימושיות של הנכס.

€310,000
מחיר
2
חדרי שינה
75 m²
שטח דירה
1
חדרי אמבטיה
€840
הוצאות קהילה/שנה
€370
ארנונה/שנה
€99
אגרה על פסולת/שנה

סביבה ואורח חיים

אסטפונה מציעה שילוב של חיים עירוניים ונגישות לחוף. כ-79,621 תושבים גרים בעיר (נתון ל-2025), מה שמעיד על סביבה פעילה אך לא צפופה מדי. קרבתם של 50 מסעדות, 6 בתי ספר ו-18 בתי מרקחת בטווח של 2 קילומטרים מבטיחה שכל הצרכים היומיומיים מסופקים בקלות. יתרון נוסף הוא קרבתה של העיר לשמורות טבע כמו ה-Sierra Bermeja, המציעה אפשרויות לפעילויות בחיק הטבע, וכן 24 מלונות המעידים על פוטנציאל תיירותי.

בקש פרטים

מיקום וסביבה: Estepona

סביבה ונגישות

הסביבה באסטפונה מאופיינת בשילוב של חיים עירוניים ושירותים נגישים. עם 50 מסעדות, 22 בתי קפה, 18 בתי מרקחת ו-4 בנקים בקרבת מקום, הצרכים היומיומיים נענים בקלות. 6 בתי ספר ו-2 מרכזי בריאות תומכים באיכות החיים. 8 קווי תחבורה ציבורית ו-50 תחנות אוטובוס מספקות אפשרויות ניידות נוחות. קרבתה של העיר ל-Sierra Bermeja מציעה הזדמנויות לטיולים וליהנות מהטבע.

מפה ומיקום

המיקום של אסטפונה על קו החוף הדרומי של ספרד, באזור המכונה קוסטה דל סול, מציב אותה בלב אזור המושך תיירים ומתיישבים מכל העולם. הקרבה לאטרקציות מרכזיות ולשדה התעופה תורמת לנגישות ולאפשרויות התרבות והפנאי.

Cozy beachfront apartment with ocean view, balcony, and modern amenities.

מיקום באזור

אסטפונה ממוקמת בדרום-מערב קוסטה דל סול, במחוז מלאגה, אנדלוסיה. היא מהווה חלק מאזור שופע אטרקציות תיירותיות ונופש. מיקומה מספק גישה נוחה לערים אחרות כמו מרבייה (כ-30 ק"מ) וגיברלטר (כ-36 ק"מ בקו אווירי), וכן לשדה התעופה הבינלאומי של מלאגה. הדבר הופך אותה לנקודת מוצא טובה לחקר האזור.

נגישות ושירותים

הדירה ממוקמת במרחק הליכה מחוף הים, כ-524 מטרים מחוף Playa de Estepona וכ-769 מטרים מחוף La Rada. שדה התעופה מלאגה-קוסטה דל סול נמצא במרחק של כ-64 ק"מ בקו אווירי (34 ק"מ לפי נתוני הפרויקט). מרכז העיר, עם חנויות, מסעדות וסופרמרקט (104 מטרים), נגיש בקלות. לטובת חובבי הגולף, מגרשי גולף כמו Valle Romano Golf נמצאים במרחק של כ-4.1 ק"מ.

מרחק מהים 0.8 km
Gibraltar (GIB) 36 km
Malaga-Costa del Sol (AGP) 64 km

מקור: OpenStreetMap, Google Maps

Beachfront room with ocean view, featuring a balcony and modern amenities.

טבע ואקלים

Luxury villa with ocean view, private pool, and tropical landscaping.

אסטפונה נהנית מאקלים ים תיכוני, עם טמפרטורה ממוצעת שנתית של 17.8 מעלות צלזיוס, וטווח נוח של 15-25 מעלות צלזיוס ברוב ימות השנה. עונת השחייה נמשכת כ-4 חודשים, כאשר טמפרטורת המים עולה על 20 מעלות צלזיוס. גובהה של העיר מעל פני הים הוא 19 מטרים, והיא מוקפת אזורים הרריים כמו ה-Sierra Bermeja, המגיעים לגובה של 1,449 מטרים. מישוריות האזור, עם שיפוע מתון של 2.4% לחוף, מקלה על הניידות.

4 עונת שחייה (חודשים)
17.8°C טמפ' שנתית ממוצעת
19m גובה

מקור: Open-Meteo (2020, 2025 ממוצע)

חופים ופנאי

הקרבה למספר חופים, כולל Playa de Estepona (524 מטרים) ו-La Rada (769 מטרים), מאפשרת גישה נוחה לפעילויות ימיות. אזור אסטפונה מציע גם 134 מתקני ספורט, כולל מגרשי גולף כמו Valle Romano Golf (4.1 ק"מ) ו-Azata Golf (4.4 ק"מ), וכן מרכזי ספורט כמו Better Bodies (0.3 ק"מ). בנוסף, קיימות 2 מרינות באזור, Puerto Estepona (1.6 ק"מ) ו-Puerto Deportivo (1.8 ק"מ), המציעות אפשרויות לפעילויות ימיות ופנאי.

חופים

  • La Rada 0.8 km
  • Playa del Angel 1.7 km
  • Playa del Cristo 2.2 km
  • Playa de Punta Plata 2.7 km
  • Playa del Padron 4 km
  • Play Costa Natura (Nudist) 4.4 km

Golf

  • Azata Golf 4.9 km
  • Estepona Golf 6.1 km
  • Golf Academy Albayt Resort 6.2 km
  • Club de Golf El Coto de la Serena 7.7 km

מתקני ספורט

134 מתקנים זמינים

מקור: OpenStreetMap, CSD

Oceanfront room with balcony, stunning sea view, and private dock access.

מיקום באזור

מדריך אזור: Estepona

Estepona is a town and municipality in the comarca of the Costa del Sol, southern Spain. It is located in the province of Málaga, part of the autonomous community of Andalusia. Its district covers an area of 137 square kilometers in a fertile valley crossed by small streams and a mountainous areas dominated by the Sierra Bermeja, which reaches an elevation of 1,449 m at the peak of Los Reales.

עובדות מרכזיות

137.0 km² שטח

אקלים

חודש טמפ' ממוצעת משקעים
ינואר °C 82 mm
פברואר °C 72 mm
מרץ °C mm
אפריל °C mm
מאי °C mm
יוני °C 3 mm
יולי 25.4°C 0 mm
אוגוסט °C 1 mm
ספטמבר 23.9°C 13 mm
אוקטובר °C mm
נובמבר °C mm
דצמבר 14.9°C 132 mm

שירותים בסביבה

50 restaurant
6 school
18 pharmacy
4 bank
2 park
22 cafe
5 dentist

גובה ושטח

19m גובה
0.8 km מרחק מהים
2.4% שיפוע לחוף

תחבורה וגישה

36 km Gibraltar (GIB)
64 km Malaga-Costa del Sol (AGP)
455 km Alicante-Elche (ALC)
1.8 km Estación de Autobuses Estepona

פרטי הפרויקט

פרויקט 2 Bed דירה בקומה אמצעית in Estepona
עיר Estepona
אזור Costa del Sol
מחיר €310,000
שטח דירה 75 m²
מחיר למ"ר €4,133 / m²
מרפסת 5 m²
חדרי שינה 2
חדרי אמבטיה 1
חניה כן
בריכה כן
גינה כן
סטטוס בנייה key_ready
מרחק מהים 0.8 km
סיום 1970
הוצאות קהילה/שנה €840
ארנונה/שנה €370
אגרה על פסולת/שנה €99
פורסם 2026-05-23

Ref: VL349849

מקור: Wikipedia, Wikidata, INE, Junta de Andalucía

Noa Shapiro
Noa Shapiro
יועץ נדל"ן

נועה שפירו מלווה באופן אישי לקוחות דוברי עברית ברכישת נכס בספרד. היא מבטיחה תהליך שקוף, מובן ונטול דאגות.

נציג רב-לשוני בסיוע בינה מלאכותית. הפנייה שלך מטופלת על ידי הצוות שמאחורי אתר זה.

מענה תוך 24 שעות

מעוניין?

השאר פרטים וקבל מידע על זמינות, מחירים ותוכניות דירות.

נתונים טכניים
שטח הדירה 75 מ"ר.
הדירה ממוקמת בגובה 19 מטר מעל פני הים.
אזור אסטפונה כולל 3,163 עסקאות נדל"ן.
בקש פרטים WhatsApp