Ova nekretnina je prodana Pogledajte slične nekretnine u gradu Estepona
2 Bed Stan na srednjem katu in Estepona u Estepona,

2-spavaća soba Stan na srednjem katu u Estepona

Ovaj projekt, smješten u dinamičnom gradu Estepona na Costa del Sol, nudi apartmane s 2 spavaće sobe i 2 kupaonice, površine 119 m². Nekretnine su dovršene i spremne za useljenje, pružajući priliku za uživanje u mediteranskom načinu života. Projekt je pozicioniran za one koji traže spoj udobnosti, praktičnosti i potencijala za ulaganje u popularnoj regiji Costa del Sol.

€140,000 Prodano
Ova nekretnina više nije dostupna
2
Spavaće sobe
2
Kupaonice
119 m²
Stambena površina
€140,000 Prodano
Cijena
0.8 km
Udaljenost od plaže
Useljivo
Status gradnje

Analiza projekta

Ključne karakteristike lokacije, stanova, faze projekta i točke pažnje.

Lokacija

Projekt se nalazi na pješačkoj udaljenosti od plaže, integriran u urbanu sredinu Estepone. Ova lokacija omogućuje lak pristup lokalnim sadržajima, dok je istovremeno dovoljno blizu obale za uživanje u morskom povjetarcu i plaži. Nudi se ravnoteža između gradskog života i blizine prirode.

Tlocrt

Ove nekretnine su namijenjene pojedincima ili obiteljima koji traže udoban dom s dobrim pristupom osnovnim uslugama. Sadrži dva apartmana i dvije kupaonice, nudi funkcionalnost za svakodnevni život. Blizina plaže i sadržaja zadovoljava potrebe za aktivnim i opuštenim stilom života.

Status projekta

Ovaj projekt je završen i spreman za useljenje. Kao gotova nekretnina, kupci mogu odmah useliti ili započeti s iznajmljivanjem bez čekanja na završetak izgradnje. Ova značajka smanjuje rizik i omogućuje brzu integraciju u lokalni život ili početak ostvarivanja povrata ulaganja.

Napomene

Projekt ne nudi vlastite vrtove ili privatne bazene, budući da su apartmani pozicionirani u urbanom okruženju. Nema izravnog pristupa velikim otvorenim zelenim površinama unutar samog objekta, a naglasak je na zajedničkim sadržajima i gradskim pogodnostima. Nije namijenjen za samostojeći život.

Detalji projekta

Naziv projekta 2 Bed Stan na srednjem katu in Estepona
Grad Estepona
Regija Costa del Sol
Cijena €140,000 Prodano
Stambena površina 119 m²
Prosj. cijena po m² €1,176 / m²
Terasa 25 m²
Spavaće sobe 2
Kupaonice 2
Parking Da
Bazen Da
Vrt Da
Status gradnje key_ready
Udaljenost od plaže 0.8 km
Završetak 2010
Porez na nekretnine/god €582
Komunalna naknada/god €124
Objavljeno 2026-05-23

Ref: VL782664

Izvor: Wikipedia, Wikidata, INE, Junta de Andalucía

Životni stil i okolina

Ova nekretnina je prikladna za one koji traže praktičan životni prostor u aktivnom urbanom okruženju s prednostima blizine plaže i sadržaja. Osobe koje cijene pogodnost pješačke udaljenosti do trgovina, restorana i plaže pronaći će ovu lokaciju atraktivnom. Također je prikladna za investitore koji žele steći nekretninu u popularnoj turističkoj regiji s potencijalom za najam, s obzirom na to da je projekt već završen. Kupci koji žele izbjeći fazu izgradnje i odmah započeti uživanje u svom domu ili ostvarivati prihod od najma, također će smatrati ovu opciju privlačnom.

Kvaliteta gradnje i završni radovi

Iako specifični detalji završnih obrada nisu navedeni, projekti u regiji Costa del Sol često uključuju moderne materijale i tehnike. Očekuje se da će stanovi imati ugrađenu kuhinju, kupaonice i klima uređaj. Budući da su nekretnine u hotelskom naselju, vjerojatno će održavati standarde kvalitete u skladu s hotelskim uslugama, uključujući redovito održavanje kako bi se osiguralo da objekti ostanu u dobrom stanju. Posebna pozornost vjerojatno će biti posvećena osiguravanju ugodnog životnog prostora.

Cijena i kontekst

Cijena i dostupnost

Apartmani s 2 spavaće sobe i 2 kupaonice dostupni su od 140.000 €. Ovaj cjenovni rang pozicionira projekt kao pristupačnu opciju unutar tržišta nekretnina na Costa del Sol. Budući da su nekretnine dovršene, kupci mogu potencijalno preuzeti vlasništvo i koristiti ih odmah, čime se izbjegavaju dugi periodi čekanja povezani s izgradnjom. Dostupnost može varirati ovisno o prodaji.