3 Bed Квартира на середньому поверсі in New Golden Mile в Estepona, Квартира

Квартири Balcon del Mediterraneo у Марбельї

«Балькон дель Медітерранео», це розкішний проєкт новобудов у районі Сельво (Естепона), що розташований між містами Марбелья та Естепона. Ця квартира має площу понад 205 м², включаючи 3 спальні та 3 ванні кімнати. З його терас відкривається панорамний вид на Середземне море та гори. Проєкт зараз будується, здача запланована на 3-й квартал 2026 року. Жителі матимуть доступ до басейнів, спортзалу та спа-центру.

Від €1,372,710
3-5
Спальні
3-5
Ванні кімнати
202-297 m²
Житлова площа
Від €1,372,710
Ціна від
0.8 km
Відстань до моря
Будується
Статус будівництва

Аналіз проекту

Основні характеристики локації, будинків, етапу будівництва та важливі нюанси.

Розташування

Розташування у Сельво-Естепона пропонує баланс між природою та зручністю. Знаходячись на «Новому Золотому миль», об'єкт оточений полями для гольфу, але водночас знаходиться близько до повсякденних потреб. Пряма відстань до моря становить близько 3 км.

Планування

Три спальні та простора площа 205 м² задовольняють потреби сімей або покупців, які шукають просторе житло. Усі спальні мають власні ванні кімнати, що забезпечує приватність для всіх мешканців.

Статус проекту

Статус будівництва, «в процесі», з очікуваним завершенням у 2026 році. Купівля на цьому етапі дозволяє отримати нове житло з сучасними інженерними комунікаціями та можливістю контролювати етапи оздоблення.

Важливі нюанси

Доступ до об'єкта може включати підйом по крутій ділянці. Район орієнтований на використання автомобіля: найближчий супермаркет знаходиться на відстані 2,7 км, а до пляжу, близько 3 км, що робить піші прогулянки менш зручними для повсякденного життя.

Деталі проекту

Проект Balcon del Mediterraneo
Місто Estepona
Регіон Costa del Sol
Ціна від €1,372,710
Житлова площа 205 m²
Ціна за м² €6,696 / m²
Тераса 27 m²
Спальні 3 - 5
Ванні кімнати 3 - 5
Паркінг Так
Басейн Так
Сад Так
Статус будівництва under_construction
Забудовник ON3 ASESORAMIENTO INMOBILIARIO SL
Відстань до моря 0.8 km
Здача Q3 2026
Опубліковано 2026-05-20

Ref: VL477444

Джерело: Wikipedia, Wikidata, INE, Junta de Andalucía

Стиль життя та оточення

Ця квартира підійде покупцям, які цінують простір та високу якість життя. Наприклад, для сімей, які люблять гольф та морські прогулянки, або для професіоналів, які працюють віддалено і потребують тихого робочого простору. Це також гарний варіант для тих, хто бажає бути посередині між Марбельєю та Естепоною. Важливо врахувати необхідність мати власний автомобіль для комфортного життя.

Якість будівництва

Новобудова характеризується сучасними матеріалами та фасадами. Вітальня обладнана великими панорамними вікнами, що забезпечують plenty світла та прямий вихід на терасу. Кухня обладнана побутовою технікою преміум-класу, а ванні кімнати оздоблені мармуром. Передбачено систему кондиціювання та опалення для комфорту протягом усього року.

Відеоогляд

Оточення та стиль життя

Ціна та наявність

Ціна стартує від €1 372 710, що відповідає квартирам площею 205 м². У порівнянні з іншими новобудовами на узбережжі, ціна відображає баланс між простором та високим рівнем зручностей. Вартість варіюється залежно від поверху та виду.

€1,372,710
Ціна від
3-5
Спальні
205 m²
Житлова площа
3-5
Ванні кімнати

Оточення та стиль життя

Цей проєкт пропонує життя в тихому районі з доступом до активностей Коста-дель-Соль. Вранці можна насолоджуватися сонцем на терасі, а ввечері, споглядати захід сонця. Наявність критого басейну та спортзалу на території дозволяє підтримувати активний спосіб життя, не виходячи за межі комплексу, навіть у пік туристичного сезону. Для любителів гольфу поруч є кілька полів, а до пляжів та ресторанів Естепони можна доїхати за кілька хвилин. Хоча для покупок та медичних послуг потрібен автомобіль, це забезпечує тишу та усамітнення, яких важко досягти в центрі міст.