3 Bed Sorház in Estepona -ben Estepona, Sorház (Sorház)

Eladó Altoasis Residences sorház Esteponában

Az Altoasis Residences egy 87 darab, kész állapotú sorházból (townhouse) álló, zárt lakópark Estepona nyugati részén, közvetlenül a Valle Romano Golfpálya mellett. A háromszintes lakások (két szint és pince) 3 hálószobával és 2 fürdőszobával rendelkeznek. A projekt a Santa María negyedben található, az új nagy teljesítményű kórház közvetlen közelében, amely a város egyik leggyorsabban fejlődő és legprestizsesebb területének számít.

€470,250 - €593,750
3
Hálószoba
2
Fürdőszoba
249-263 m²
Lakótér
Ártól €470,250
Kezdőár
0.8 km
Távolság a strandidő
Kulcskész
Építési státusz

Projekt elemzés

A helyszín, otthonok, projekt fázis és a fontosabb tudnivalók jellemzői.

Elhelyezkedés

A komplexum a Valle Romano Golfpálya első vonalában helyezkedik el. Ez a fekvés biztosítja a nyugodt környezetet, miközben tiszteletben tartja a városi szolgáltatásokhoz való hozzáférést. A tengerpart távolsága mintegy 3 km, míg Estepona központja néhány perc autóútra található.

Alaprajz

A 249 m² lakótér, beleértve a pinceraktárat, elegendő helyet biztosít a családi élethez. A pince szabadon alakítható (pl. edzőterem vagy iroda). A privát teraszok és a tetőteraszok (négynéhány lakásnál) kényelmes kültéri életteret teremtenek.

Fontos tudnivalók

A tengerpart távolsága miatt a strand gyalogosan nehezebben elérhető. A közlekedés nagymértékben függ az autótól, mivel a környék nem a leginkább gyalogosbarát kerület, hanem inkább elővárosias jellegű.

Projekt részletei

Projekt Altoasis Residences
Város Estepona
Régió Costa del Sol
Kezdőár €470,250
Lakótér 249 m²
Ér m² ár €1,888 / m²
Terasz 15 m²
Hálószoba 3
Fürdőszoba 2
Parkolás Igen
Medence Igen
Kert Igen
Építési státusz key_ready
Fejlesztő Gilmar Promociones
Távolság a strandidő 0.8 km
Átadás 2025
Közzétéve 2026-05-16

Ref: VL863196

Forrás: Wikipedia, Wikidata, INE, Junta de Andalucía

Életmód és környék

Ez a projekt megfelelő választás lehet családok számára, akik állandó otthont keresnek biztonságos és tiszta környezetben. Ugyanakkor alkalmas nyaralóként vagy befektetési céllal is, különösen a golfrajongók számára, akik kihasználnák a közvetlen közelséget.

Építési minőség és burkolatok

A lakások márvány padlóval, dupla üvegezésű nyílászárókkal és elektromos redőnyökkel vannak felszerelve. A konyhák modernek, a fürdőszobák pedig igényesek. A házak klimatizálásra előkészítettek, a fűtés és hűtés megoldott.

Környék és életmód

Ár és elérhetőség

Az árak 470 250 € és 593 750 € között mozognak. Ebben a kategóriában a kínált alapterület (249 m²) kiemelkedően nagynak mondható, különösen a pince szinttel kiegészítve.

€470,250
Kezdőár
3
Hálószoba
249 m²
Lakótér
2
Fürdőszoba

Környék és életmód

Itt az élet a golf és a természet közelségéhez kötődik. A reggelek a pályára néző kilátással indulnak, a napokat pedig a közösségi medence vagy a privát terasz hangulata uralja. A közeli kórház és bevásárlási lehetőségek mindennapi kényelmet biztosítanak, míg a nyugodt utcák biztonságos környezetet teremtenek. Ez a hely megfelelő választás azoknak, akik kerülni szeretnék a nyári zsúfoltságot.

Információkérése