2 Bed Keskmise korruse korter in Fuengirola - Fuengirola,

2-magamistuba Keskmise korruse korter kohas Fuengirola

Fuengirola, asub Costa del Soli keskel, pakub seda kahe magamistoaga korterit. Hoone asub mere lähedal, pakkudes kaasaegset elustiili ja praktilisi lahendusi. Piirkond on tuntud oma elava atmosfääri ja kõikide eluks vajalike mugavuste poolest, muutes selle atraktiivseks nii alaliseks elamiseks kui ka puhkuse veetmiseks. Lähedus lennujaamale ja suurematele linnadele lisab sellele asukohale praktilist väärtust.

€620,000
2
Magamistuba
2
Vannituba
102 m²
Elupinda
€620,000
Hind
0.4 km
Kaugus rannast
Valmis
Ehitusjärk

Kokkuvõte

  • Korter asub Fuengirola keskuses, lühikese jalutuskäigu kaugusel rannast.
  • Ideaalne investeering turismilitsentsiga, pakkudes tõestatud üüritulu ajalugu.
  • Kvaliteetne viimistlus, kaasaegsed mugavused ja lõunapoolne orientatsioon.
  • Suurepärane ligipääs Málaga lennujaama (18 km) ja piirkonna peamistele linnadele.
  • Naudib kõiki linnalisi mugavusi, sealhulgas poed, restoranid ja spordirajatised.

Piirkondlik võrdlus

Võrreldes teiste Fuengirola piirkonna pakkumistega, nagu Unique Infinity (alates 499 000 €) ja Evoque (alates 449 000 €), pakub see korter (alates 620 000 €) kõrgemat kvaliteeti ja paremat potentsiaali üüritulu osas, eriti arvestades turismilitsentsi olemasolu. Horizon36 (alates 785 000 €) esindab kõrgemat hinnasegmenti, mis võib olla seotud suurema pindala, paremate vaadete või eksklusiivsemate mugavustega. Käesolev projekt positsioneerib end keskmise kuni kõrgema hinnaklassi segmenti, pakkudes tasakaalu asukoha, kvaliteedi ja investeerimispotentsiaali vahel. Fuengirola kui tervik pakub konkurentsivõimelisi hindu võrreldes naaberlinnade Marbellaga, samas säilitades kõrge elukvaliteedi ja teenuste taseme. Piirkonna turismikasv ja stabiilne kinnisvaraturg teevad sellest atraktiivse koha investeeringuteks ja püsielamiseks.

Korduma kippuvad küsimused

Kas korteri juures on parkimiskoht?
Parkimisvõimalused sõltuvad hoone spetsiifikast; enamasti on projektides maa-alused parkimiskohad või ühiskasutuses olevad parklad.
Kuidas on ühistranspordi ühendus?
Fuengirolas on hea ühistranspordi võrgustik, sealhulgas bussiliinid ja rongiteenused, mis ühendavad linna teiste piirkondadega.
Milline on korteri energiatõhusus?
Energiatõhususe kohta täpsem info puudub, kuid kaasaegsetes hoonetes kasutatakse üldiselt energiasäästlikke lahendusi.
Kas turismilitsents on tõesti oluline?
Turismilitsents on oluline seaduslikuks lühiajaliseks üüriks, mis võib märkimisväärselt suurendada potentsiaalset üüritulu.
Kas läheduses on golfiväljakuid?
Jah, mitmed golfiväljakud, nagu Campo Los Lagos ja Cerrado del Aguila Golf, asuvad lühikese autosõidu kaugusel.
Millised on lisakulud peale ostuhinna?
Lisakulud sisaldavad kinnisvaramaksu, ühenduse tasusid ja võimalikke ülalpidamiskulusid.
Kui pikk on ostuprotsess Hispaanias?
Ostutsükkel võib varieeruda, kuid tavaliselt võtab see mõnest nädalast mõne kuuni, sõltuvalt lepingu keerukusest.
Kas Fuengirola sobib lastega peredele?
Fuengirola pakub mitmeid koole, parke ja peresõbralikke rannaalasid, mis muudavad selle sobivaks ka lastega peredele.

Projekti analüüs

Asukoha, kodude, ehitusjärku ja tähelepanu punktide põhiomadused.

Asukoht

Korter asub Fuengirolas, kõigest mõnesaja meetri kaugusel rannast. See pakub otsest juurdepääsu linna mugavustele, sealhulgas poodidele, restoranidele ja transpordivõimalustele. Ümbruskond on elav ja hästi arenenud, tagades mugava igapäevaelu.

Põhiplaan

See kinnisvara sobib neile, kes otsivad päikeselist elustiili ja mugavust. Korteri funktsionaalne paigutus, kaasaegne disain ja hea asukoht rahuldavad nõudmisi nii püsielanikele kui ka puhkuse veetjatele, kes hindavad lähedust merele ja linna hüvedele.

Olek

Korter on ehitatud ja valmis, mis tähendab, et kohene sissekolimine või rendile andmine on võimalik. See väldib ehitusperioodiga seotud ooteaja ja ebakindluse, pakkudes valmislahendust.

Tähelepanu punktid

Korter ei paku privaatset tervet hoonet ega maatükki. Samuti ei sisaldu projektis eraldi külaliskorterit, kuigi mõned üksused võivad seda funktsiooni pakkuda. Piiratud on ka otseühendused looduslike puhkealade või mägitegevustega, kuna asukoht on linnalik.

Elustiil & ümbrus

See korter sobib ideaalselt inimestele, kes otsivad aktiivset elustiili päikeselises kliimas ja hindavad mugavat ligipääsu kõikidele eluks vajalikele teenustele. See on hea valik nii neile, kes soovivad siin alaliselt elada, kui ka neile, kes otsivad tulusat investeerimisvõimalust turismiturul. Korteri funktsionaalsus ja valmidus muudavad selle sobivaks ka kiire elutempoga inimestele, kes vajavad kodust baasi, mis oleks hästi ühendatud rahvusvaheliste reisivõimalustega. Üürimistegevuse litsentsi olemasolu lisab atraktiivsust investoritele.

Ehituskvaliteet

Kinnisvara seisund on hinnatud kui suurepärane või hea, mis viitab kvaliteetsele ehitusele ja hooldusele. Korteris on kliimaseade (soe ja külm õhk), mis tagab mugavuse aastaringselt. Lisaks on vannitubades põrandaküte, mis suurendab elamismugavust külmematel kuudel. Kasutatud on kaasaegseid materjale ja tehnoloogiaid, et tagada vastupidavus ja esteetiline välimus. Katuse- ja privaatsed terrassid pakuvad täiendavat ruumi välitingimustes viibimiseks.

Ümbrus & elustiil

Hind & saadavus

Korteri hind on alates 620 000 eurost. See hind peegeldab asukohta, kvaliteeti ja kaasaegseid mugavusi. Antud hinnaklassis pakutakse kahte magamistuba ja kahte vannituba, mille elamispind on 102 ruutmeetrit. Turul on piiratud arv sarnaseid objekte, mis teeb sellest piirkonnas atraktiivse pakkumise.

€620,000
Hind
2
Magamistuba
102 m²
Elupinda
2
Vannituba
€950
IBI
€100
Prügimaks

Ümbrus & elustiil

Fuengirola on elav rannikulinn, mis pakub tasakaalustatud elukeskkonda. Korteri asukoht tähendab, et olulised teenused, nagu toidupoed, apteegid ja restoranid, on lühikese jalutuskäigu kaugusel. See linnakeskkond sobib inimestele, kes eelistavad aktiivset sotsiaalset elu ja kiiret juurdepääsu mugavustele. Samal ajal pakub lähedus rannale võimalusi vaba aja veetmiseks ja lõõgastumiseks mere ääres. Piirkond on hästi ühendatud ka ühistranspordiga, muutes liikumise lihtsaks nii linna sees kui ka kaugemale.

TaInfot

Asukoht & ümbrus: Fuengirola

Ümbrus & ligipääs

Fuengirola pakub elavat linnakeskkonda, kus enamik igapäevaseid vajadusi on rahuldavad lühikese jalutuskäigu kaugusel. Läheduses on arvukalt restorane (205), kohvikuid (63), poode ja teenuseid, sealhulgas 36 apteeki ja 27 panka. Piirkonnas on ka mitmeid spordikeskusi, nagu Pabellón Juan Gómez Juanito ja Complejo Deportivo Municipal Elola, mis asuvad kõigest 600 meetri kaugusel. Lastele on piirkonnas 15 algkooli ja 10 keskkooli, mis tagavad hea haridusasutuste võrgustiku.

Kaart & asukoht

See kaart näitab korteri asukohta Fuengirolas, rõhutades selle lähedust rannale, ühistranspordile ja linnakeskusele. See annab visuaalse ülevaate piirkonna logistilisest mugavusest ja elustiili võimalustest.

Alt text: Bright room with city view, featuring a balcony and modern decor.

Asukoht piirkonnas

Fuengirola asub Costa del Soli keskel, Malagast 27 km ja Marbellast 24 km kaugusel. See keskne asukoht võimaldab kergesti külastada teisi piirkonna tähtsaid linnu ja turismiobjekte. Málaga pakub kultuurilisi vaatamisväärsusi ja suuremat lennujaama, samas kui Marbella on tuntud oma luksuslike kuurortide poolest. Fuengirola ise on piisavalt suur, et pakkuda oma elanikele kõike vajalikku, olles samal ajal hea baas piirkonna avastamiseks.

Ligipääs & teenused

Korter asub strateegiliselt soodsas asukohas. Lähimad rannad, nagu Playa de San Francisco, asuvad vaid 400-650 meetri kaugusel. Málaga-Costa del Soli lennujaam jääb umbes 18 km kaugusele, mis tagab lihtsa ligipääsu rahvusvahelistele lendudele. Lisaks on lähedal mitmed golfiväljakud, nagu Campo Los Lagos (3.8 km) ja Cerrado del Aguila Golf (3.9 km). Linna transpordivõrgustik on hästi arenenud, sealhulgas 14 ühistranspordiliini ja 33 peatust, ning rongipeatus Fuengirola jääb vaid 600 meetri kaugusele.

Kaugus rannast 0.4 km
Malaga-Costa del Sol (AGP) 18 km
Gibraltar (GIB) 79 km
Fuengirola 0.6 km
Carvajal 3.5 km

Allikas: OpenStreetMap, Google Maps

Beachfront room with ocean view, featuring a private balcony and modern amenities.

Loodus & kliima

Fuengirola kliima on Vahemere tüüpi, kus keskmine temperatuur jääb vahemikku 12-26°C. Piirkonnas on registreeritud keskmiselt 3897 päikesetundi aastas, mis võimaldab nautida päikesepaistet suure osa aastast. Ujumishooaeg kestab umbes 4 kuud, mil veetemperatuur ületab 20°C. Korteri kõrgus merepinnast on 15 meetrit, mis tagab meeldiva ilma ja väldib liigset kuumust või niiskust. Maastik on mõõdukalt kergelt kaldu ranna suunas (3.0%).

3897 Päikesetunde/aasta
4 Ujumishooaeg (kuud)
18.7°C Kesk. aasta temp.
15m Kõrgus

Allikas: Open-Meteo (2020, 2025 keskmine)

Rannad & vaba aeg

Piirkonnas on neli Blue Flag sertifikaadiga randa, sealhulgas Boliches-Gaviotas ja Carvajal, mis tagavad kõrge kvaliteedi ja puhtuse. Lähim rand, Playa de San Francisco, on vaid 400 meetri kaugusel. Lisaks rannategevustele pakub piirkond laialdasi võimalusi spordihuvilistele. Saadaval on arvukalt spordikeskusi (269), sealhulgas basseine nagu Piscina María Peláez (0.5 km). Läheduses asuvad ka mitmed golfiväljakud, mis teevad sellest piirkonnast atraktiivse sihtkoha.

Rannad

  • Playa de San Francisco 0.4 km
  • Playa de los Boliches 1 km
  • Playa de Santa Amalia 1.2 km
  • Playa del Castillo 1.9 km
  • Playa Torreblanca-Carvajal Blue Flag 2.1 km
  • Playa Mati 2.8 km

Golf

  • Campo Los Lagos 4 km
  • Cerrado del Aguila Golf 4.5 km
  • Campo Los Olivos 4.7 km
  • El Chaparral Golf Club 5.4 km

Spordirajatised

269 Saadaolevad rajatised

Allikas: Blue Flag 2026, OpenStreetMap, CSD

Aerial view of a coastal city with a sandy beach and clear blue water.

Asukoht piirkonnas

Piirkonna info: Fuengirola

Fuengirola is a city on the Costa del Sol in the province of Málaga in the autonomous community of Andalusia in southern Spain. It is located on the central coast of the province and integrated into the region of the Costa del Sol and the Commonwealth of Municipalities of the Costa del Sol Occidental.

Peamised faktid

10.4 km² Pindala

Kliima

Kuu Keskmine temp Sademed
Jaanuar 11.9°C 56 mm
Veebruar 12.2°C 57 mm
Märts 14.2°C 46 mm
Aprill 16.1°C 31 mm
Mai 18.3°C 28 mm
Juuni 22.4°C 6 mm
Juuli 25.8°C 1 mm
August 26.2°C 2 mm
September 22.9°C 9 mm
Oktoober 19.1°C 51 mm
November 15.2°C 74 mm
Detsember 12.6°C 66 mm

Lähedalasuvad teenused

205 restaurant
36 pharmacy
27 bank
1 park
63 cafe
9 dentist

Kõrgus ja maastik

15m Kõrgus
0.4 km Kaugus rannast
3.0% Kalle rannani

Transport

18 km Malaga-Costa del Sol (AGP)
79 km Gibraltar (GIB)
407 km Alicante-Elche (ALC)
0.6 km Fuengirola
3.5 km Carvajal
6.2 km Torremuelle
0.7 km Terminal Autobus

Projekti detailid

Projekt 2 Bed Keskmise korruse korter in Fuengirola
Linn Fuengirola
Piirkond Costa del Sol
Hind €620,000
Elupinda 102 m²
Hind/m² €6,078 / m²
Terrass 30 m²
Magamistuba 2
Vannituba 2
Parkimine Jah
Bassein Jah
Aed Jah
Ehitusjärk key_ready
Kaugus rannast 0.4 km
Valmimine 2021
IBI €950
Prügimaks €100
Avaldatud 2026-05-16

Ref: VL534471

Allikas: Wikipedia, Wikidata, INE, Junta de Andalucía

Kristjan Tamm
Kristjan Tamm
Kinnisvaraekspert

Kristjan Tamm kasutab kaasaegseid lahendusi, et aidata Eesti klientidel Hispaania kinnisvaraturul navigeerida. Tema eesmärk on muuta protsess kiireks ja tõhusaks.

Tehisintellekti toega mitmekeelne esindaja. Sinu päringut käsitleb selle saidi tagune meeskond.

Vastus 24 tunni jooksul

Huvitatud?

Jätke oma andmed ja saage infot saadavuse, hindade ja põhiplaanide kohta.

Tehnilised andmed
Korteri pindala on 102 m².
Aktiivne turismilitsents on kaasa arvatud ja üleantav.
Hoone orientatsioon on lõunasse.
TaInfot WhatsApp