2 Bed Stan u prizemlju in Fuengirola u Fuengirola,

2-spavaća soba Stan u prizemlju u Fuengirola

Ovaj suvremeni apartman s 2 spavaće sobe i 2 kupaonice smješten je u Fuengiroli, živopisnom gradu na Costa del Sol. Nalazi se u modernom rezidencijalnom kompleksu, na pješačkoj udaljenosti od plaže i svih potrebnih sadržaja. Objekt nudi spoj udobnosti, sigurnosti i neposredne blizine mora, idealan za one koji traže mediteranski način života s dodatkom praktičnosti i uživanja.

€749,000
2
Spavaće sobe
2
Kupaonice
84 m²
Stambena površina
€749,000
Cijena
0.4 km
Udaljenost od plaže
Useljivo
Status gradnje

Analiza projekta

Ključne karakteristike lokacije, stanova, faze projekta i točke pažnje.

Lokacija

Apartman se nalazi u urbanom središtu Fuengirole, na samo nekoliko stotina metara od plaže i mora. Okruženje nudi obilje gradskih sadržaja, restorana i trgovina, dok je lučki dio s marinama također lako dostupan pješice. Ova pozicija omogućava lagodan život uz sve prednosti gradske lokacije.

Tlocrt

Ovaj apartman zadovoljava potrebe za životom u blizini mora i gradskih sadržaja, nudeći udobnost i funkcionalnost. Sadrži prostrane, svijetle prostore s pogledom na more, idealne za opuštanje i svakodnevni život. Dvije spavaće sobe i dvije kupaonice osiguravaju dovoljan prostor za obitelj ili goste.

Status projekta

Projekt je dovršen i spreman za useljenje. Objekt je korišten minimalno te je u gotovo novom stanju. Prednost je što se prodaje potpuno namješten i opremljen, što omogućava trenutno useljenje bez dodatnih troškova ili čekanja.

Napomene

Ovaj projekt ne nudi izravan pristup privatnoj plaži ili panoramski pogled na cijelu obalu iz svake prostorije. Grijanje cijelog stana putem podnog grijanja je dostupno, ali specifični sustavi za kontrolu temperature u svakoj sobi nisu navedeni kao zasebna značajka. Neke značajke poput wellness centra i saune su zajedničke, a ne privatne.

Detalji projekta

Naziv projekta 2 Bed Stan u prizemlju in Fuengirola
Grad Fuengirola
Regija Costa del Sol
Cijena €749,000
Stambena površina 84 m²
Prosj. cijena po m² €8,916 / m²
Terasa 23 m²
Spavaće sobe 2
Kupaonice 2
Parking Da
Bazen Da
Vrt Da
Status gradnje key_ready
Udaljenost od plaže 0.4 km
Završetak 2023
Porez na nekretnine/god €445
Komunalna naknada/god €56
Objavljeno 2026-05-16

Ref: VL778588

Izvor: Wikipedia, Wikidata, INE, Junta de Andalucía

Životni stil i okolina

Ovaj apartman je prikladan za kupce koji traže nekretninu u blizini plaže s dobrim pristupom gradskim sadržajima. Idealan je kao druga rezidencija za odmor, budući da je u potpunosti opremljen i spreman za korištenje odmah, s mogućnošću turističkog najma. Također odgovara pojedincima ili parovima koji žele trajno preseliti na Costa del Sol i uživati u mediteranskom načinu života tijekom cijele godine, zahvaljujući ugodnoj klimi i bogatoj ponudi aktivnosti. Investitori će prepoznati potencijal zarade zbog važeće turističke licence i popularnosti lokacije.

Cijena i kontekst

Cijena i dostupnost

Cijena ovog apartmana iznosi 749.000 €. Stan je spreman za useljenje i prodaje se potpuno namješten i opremljen. U cijenu su uključena i dva podzemna parkirna mjesta te privatna ostava. Trenutno je dostupna jedna stambena jedinica, nudeći priliku za brzi ulazak na tržište nekretnina u ovom popularnom području Costa del Sol. Cijena odražava lokaciju, kvalitetu gradnje i uključenost namještaja.

€749,000
Cijena
2
Spavaće sobe
84 m²
Stambena površina
2
Kupaonice
€445
Porez na nekretnine/god
€56
Komunalna naknada/god

Kontekst i okolina

Ovo je mjesto za one koji cijene praktičnost gradskog života u kombinaciji s mediteranskim šarmom. Pješačka udaljenost do plaže i raznovrsnih sadržaja poput restorana, trgovina i ljekarni čini svakodnevni život jednostavnim i ugodnim. Jutro možete započeti šetnjom uz more, a popodne provesti istražujući lokalne tržnice ili uživajući u kafićima. Kompleks nudi mir i sigurnost s uređenim vrtovima i bazenima, dok je gradska vrevica Fuengirole nadohvat ruke, pružajući dinamičan, ali i opušten ritam života.