Ta nieruchomość została sprzedana Zobacz podobne nieruchomości w Monda
3 Bed Dom szeregowy in Monda w Monda, Szeregowiec

3-sypialnia Szeregowiec w Monda

Nieruchomość położona jest w gminie Monda, w prowincji Málaga, około 30 km od wybrzeża. Jest to szeregowiec z trzema sypialniami i dwiema łazienkami, o powierzchni całkowitej 237 m². Budynek jest gotowy do zamieszkania, zorientowany na południe, oferując widoki na góry i krajobraz wiejski. Teren jest płaski, co ułatwia poruszanie się. Posiadanie samochodu jest niezbędne do codziennych dojazdów, ponieważ najbliższy supermarket znajduje się w odległości 8 km.

€349.000 Sprzedane
Ta nieruchomość nie jest już dostępna
3
Sypialnie
2
Łazienki
237 m²
Powierzchnia
€349.000 Sprzedane
Cena
Do odbioru kluczy
Status budowy

Analiza projektu

Kluczowe cechy lokalizacji, domów, etapu budowy i uwagi.

Lokalizacja

Nieruchomość znajduje się w inlandzie, w pobliżu Sierra de las Nieves. Najbliższym ośrodkiem miejskim jest Monda, oferująca podstawowe usługi. Do plaż i lotniska jest około 14, 30 km. Okolica jest wiejska i cicha.

Układ

Dom nadaje się dla osób ceniących przestrzeń i wydzielenie stref funkcjonalnych. Na parterze znajduje się część dzienna i taras, na piętrze sypialnie, a w suterenie dodatkowa przestrzeń do pracy lub hobby.

Status projektu

Obiekt jest gotowy do odbioru. Budynek jest użytkowany, a obecny właściciel przeprojektował układ, aby zwiększyć ilość światła. Powierzchnie są potwierdzone w dokumentacji.

Ważne uwagi

Nieruchomość nie znajduje się w odległości spacerowej od plaży ani dużych centrów handlowych. Brak informacji o komunikacji publicznej, co czyni samochód koniecznością. Działka jest dzielona z sąsiadami.

Styl życia i okolica

To rozwiązanie dla pary lub rodziny szukającej przestrzeni poza zgiełkiem turystycznym. Sprawdza się jako dom do pracy zdalnej (suterena) lub jako rezydencja wakacyjna z większą prywatnością. Nadaje się również dla inwestora szukającego gotowej nieruchomości w inlandzie.

Jakość i wykończenie

W domu znajduje się kominek w części dziennej i klimatyzacja. Kuchnia jest w pełni umeblowana. Sypialnie posiadają wbudowane szafy. Suterena jest przestronna i oświetlona, nadając się na wiele celów. Standard wykończenia jest funkcjonalny.

Okolica i styl życia

Cena i dostępność

Cena zaczyna się od 349 000 €. W tej cenie otrzymuje się 237 m² powierzchni i trzy sypialnie. Cena obejmuje miejsce parkingowe. W porównaniu z innymi projektami w regionie, cena jest konkurencyjna biorąc pod uwagę metraż.

€349.000 Sprzedane
Cena
3
Sypialnie
237 m²
Powierzchnia
2
Łazienki
€252
Czynsz wsp./rok
€335
Podatek od nieruch./rok

Okolica i styl życia

Życie w tym obiekcie toczy się w rytmie inlandu. Poranne kawy wypija się na słonecznych tarasach. W ciągu dnia można wykorzystać przestrzeń w suterenie jako biuro lub pracownię. Wieczory spędza się na grillu w ogrodzie. Monda oferuje lokalne usługi, ale większe zakupy i wyjazd na plażę wymagają samochodu. Zimą wnętrza ogrzewają kominek i klimatyzacja.

Poproś o informacje

Lokalizacja i okolica: Monda

Okolica i dojazd

Monda to małe miasteczko z około 2000 mieszkańców. Infrastruktura obejmuje szkołę, aptekę i restauracje. Pola golfowe znajdują się w odległości 13, 14 km. Okolica jest rolnicza i górzysta, co wpływa na krajobraz.

Mapa i lokalizacja

Mapa pokazuje lokalizację w górzystym regionie w pobliżu Mondy. Wybrzeże i większe miasta znajdują się na południu w krótkiej odległości jazdy samochodem.

Alt text: "Luxurious castle room with panoramic mountain view, featuring stone walls and arched windows.

Położenie w regionie

Monda znajduje się w inlandzie, na północny zachód od Malagi. Jest to część regionu Sierra de las Nieves. Lokalizacja oferuje spokój wiejski, a jednocześnie szybki dojazd do wybrzeża i Marbelli (około 20, 30 minut autem).

Dojazd i udogodnienia

Najbliższy supermarket to 8 km. Plaża (Playa de la Bajadilla) to 14 km. Lotnisko w Maladze jest oddalone o 30 km. Pole golfowe Campo Europa znajduje się 13 km od domu. Apteka jest blisko, w odległości 3,2 km. Komunikacja wymaga samochodu.

Malaga-Costa del Sol (AGP) 30 km
Gibraltar (GIB) 71 km

Źródło: OpenStreetMap, Google Maps

A medieval castle with multiple towers and a scenic view of the surrounding landscape.

Natura i klimat

Alt text: Spacious room with panoramic castle view, featuring a balcony and modern amenities.

Lokalizacja na wysokości 378 m n.p.m. Klimat jest kontynentalny: lata gorące, zimy chłodniejsze niż na wybrzeżu. Roczna liczba godzin słonecznych wynosi około 3289. Sezon kąpielowy trwa 3 miesiące. Dominującym widokiem są góry Sierra Blanca i Sierra de las Nieves.

3289 Godziny słoneczne/rok
3 Sezon kąpielowy (miesiące)
12.6°C Śr. roczna temperatura
378m Wysokość n.p.m.

Źródło: Open-Meteo (2020, 2025 średnia)

Plaże i rekreacja

Plaże znajdują się około 14, 15 km od domu. Najbliższe pole golfowe to Campo Europa. W okolicy Mondy znajdują się lokalne obiekty sportowe i szlaki turystyczne w górach. Punkt widokowy Mirador Cruz Caravaca jest oddalony o 200 m.

Golf

  • Campo Europa 13,5 km
  • Campo América 13,6 km
  • Greenlife Golf Driving Range 14,1 km
  • El Soto Golf 14,3 km

Obiekty sportowe

14 Dostępne obiekty

Źródło: OpenStreetMap, CSD

A medieval castle with multiple towers and a lush green forest view.

Położenie w regionie

Przewodnik po regionie: Monda

Monda is a town and municipality in the province of Málaga, part of the autonomous community of Andalusia in southern Spain. It is located near Sierra Blanca and Sierra de las Nieves in the comarca of Sierra de las Nieves. The municipality is situated approximately 44 kilometres from the provincial capital of Málaga and 10 from Coín. Monda has an altitude of 427 metres. It has a population of approximately 2,000 residents. The natives are called Mondeños.

Kluczowe fakty

17.4 km² Powierzchnia

Klimat

Miesiąc Średnia temperatura Opady
Styczeń 1.7°C 43 mm
Luty 2.0°C 41 mm
Marzec 6.1°C 52 mm
Kwiecień 10.1°C 64 mm
Maj 15.7°C 77 mm
Czerwiec 19.1°C 101 mm
Lipiec 23.0°C 27 mm
Sierpień 23.0°C 26 mm
Wrzesień 18.2°C 34 mm
Październik 12.8°C 45 mm
Listopad 6.6°C 52 mm
Grudzień 1.5°C 50 mm

Udogodnienia w okolicy

1 restaurant
1 school
1 pharmacy
1 bank

Wysokość i Teren

378m Wysokość n.p.m.

W pobliżu

Punkty widokowe

Pola golfowe

Transport

30 km Malaga-Costa del Sol (AGP)
71 km Gibraltar (GIB)
420 km Alicante-Elche (ALC)

Szczegóły projektu

Projekt 3 Bed Dom szeregowy in Monda
Miasto Monda
Region Costa del Sol
Cena €349.000 Sprzedane
Powierzchnia 237 m²
Cena za m² €1.472 / m²
Taras 32 m²
Sypialnie 3
Łazienki 2
Parking Tak
Basen Nie
Ogród Tak
Status budowy key_ready
Zakończenie 2001
Czynsz wsp./rok €252
Podatek od nieruch./rok €335
Opublikowano 2026-05-16

Ref: VL935904

Źródło: Wikipedia, Wikidata, INE, Junta de Andalucía

Podsumowanie

  • Gotowy szeregowiec w inlandzie, 237 m²
  • Taras na południe z widokiem na góry
  • Przestronna sutereniana do wielu celów
  • Krótki czas jazdy na pole golfowe i plażę
  • Spokojna okolica mieszkaniowa blisko Mondy

Porównanie regionalne

W porównaniu do projektów nadmorskich w Mijas czy Fuengirola, ta nieruchomość oferuje więcej przestrzeni za tę samą cenę (349 tys. € vs 364 tys. €+). Projekty plażowe są droższe za metr kwadratowy. Ten projekt jest odpowiedni dla kupujących preferujących przestrzeń i spokój zamiast bezpośredniej lokalizacji nad morzem.

Często zadawane pytania

Czy potrzebuję samochodu?
Tak, samochód jest niezbędny do codziennego funkcjonowania i dostępu do usług.
Jak daleko jest do plaży?
Najbliższa plaża znajduje się w odległości około 14 km, co zajmuje około 20 minut jazdy.
Jaki jest stan domu?
Dom jest gotowy do zamieszkania. Posiada klimatyzację i kominek.
Czy w okolicy są podobne nieruchomości?
W okolicy znajdują się inne szeregówki, ale ten projekt jest konkurencyjny cenowo i pod względem wielkości.
Czy w pobliżu są sklepy?
Najbliższy supermarket znajduje się w odległości 8 km w Mondzie.
Jakie są dodatkowe koszty?
Podatek od nieruchomości i koszty utrzymania są typowe dla regionu.