2 Bed Таунхаус in San Javier в San Javier,

2-спальня Таунхаус в San Javier

Цей проєкт розташований у місті Сан-Хав'єр, провінція Мурсія, і пропонує таунхаус із 2 спальнями та 2 ванними кімнатами. Нерухомість, збудована площею 90 м², готова до заселення. Проєкт поєднує зручне міське розташування з близькістю до узбережжя Мар-Меннор, що робить його привабливим для тих, хто шукає спокійного способу життя.

€185,000
2
Спальні
2
Ванні кімнати
90 m²
Житлова площа
€185,000
Ціна
3.2 km
Відстань до моря
Здача ключів
Статус будівництва

Аналіз проекту

Основні характеристики локації, будинків, етапу будівництва та важливі нюанси.

Розташування

Розташування в Сан-Хав'єр забезпечує міський комфорт із легким доступом до прибережних зон. Близькість до основних транспортних шляхів полегшує пересування, тоді як місцеві зручності знаходяться в межах пішої доступності, створюючи зручну житлову среду.

Планування

Цей будинок підходить для людей, які шукають функціональне житло з усіма необхідними зручностями. Наявність двох спалень і двох ванних кімнат, а також спільного басейну задовольняє потреби як для постійного проживання, так і для відпочинку.

Статус проекту

Проєкт представлений як завершений об'єкт, що означає, що будівництво та оздоблення вже виконані. Це дозволяє потенційним покупцям одразу ж оселитися, уникнувши тривалого періоду очікування, пов'язаного з новобудовами.

Важливі нюанси

Цей проєкт не пропонує панорамних видів на море безпосередньо з вікон, оскільки він розташований у міській забудові. Також відсутній приватний басейн, натомість надається доступ до спільного басейну. Відсутня система кондиціонування повітря, попередньо встановлена.

Деталі проекту

Проект 2 Bed Таунхаус in San Javier
Місто San Javier
Регіон Costa Calida
Ціна €185,000
Житлова площа 90 m²
Ціна за м² €2,055 / m²
Спальні 2
Ванні кімнати 2
Паркінг Ні
Басейн Ні
Сад Ні
Статус будівництва key_ready
Відстань до моря 3.2 km
Здача 1970
Опубліковано 2026-05-16

Ref: VL879631

Джерело: Wikipedia, Wikidata, INE, Junta de Andalucía

Стиль життя та оточення

Цей об'єкт є привабливим вибором для пар або невеликих сімей, які шукають зручне та доступне житло біля моря. Він підходить для тих, хто цінує міську інфраструктуру, маючи можливість дістатися до пляжу за короткий проміжок часу. Якщо ви шукаєте житло для відпочинку або місце для переїзду, де можна насолоджуватися середземноморським кліматом та спокійним ритмом життя, цей будинок може стати відповідним варіантом. Також це може бути вигідною пропозицією для інвестицій, враховуючи його готовність до заселення та потенціал для оренди.

Якість будівництва

Будинок має два рівні комфорту, що підкреслюється наявністю двох ванних кімнат та двох спалень. Кухня, хоч і зберігає оригінальний стиль, доповнена сучасними елементами, що забезпечує функціональність. Тераса, розташована в кутовому стилі, пропонує простір для відпочинку на свіжому повітрі, а приватний солярій на даху є ідеальним місцем для засмаги. Загальне оздоблення спрямоване на забезпечення комфортного проживання, з акцентом на практичність.

Оточення та стиль життя

Ціна та наявність

Цей таунхаус пропонується за ціною від 185 000 євро. Нерухомість із 2 спальнями та 2 ванними кімнатами має житлову площу 90 м². Ціна відображає готовність об'єкта до заселення та його розташування в міській зоні з доступом до спільних зручностей, таких як басейн. Додаткові витрати, такі як меблі та особисті облаштування, не включені в зазначену ціну.