Denne eiendommen er solgt Se lignende eiendommer i Atalaya
6 Bed Frittstående villa in Atalaya i Atalaya, Frittstående Villa

6-soverom Frittliggende villa i Atalaya

Denne moderne villaen ligger i La Alquería, et ettertraktet område i Atalaya, Málaga. Boligen er fordelt over fire plan og tilbyr romslighet med seks soverom og seks bad, samt et boareal på 750 m² på en 1500 m² tomt. Den sørvestlige orienteringen gir utsikt over golfbaner, en innsjø, havet og fjellene. Atalaya tilbyr et behagelig klima med en gjennomsnittstemperatur mellom 12-26°C.

€6 600 000 Solgt
Denne eiendommen er ikke lenger tilgjengelig
6
Soverom
6
Bad
750 m²
Boareal
€6 600 000 Solgt
Pris

Profilanalyse

Nøkkelegenskaper ved beliggenhet, boliger, byggetrinn og viktige punkter.

Område

Villaen ligger ca. 4 km fra stranden og 1 km fra butikker, golfklubber og skoler. Beliggenheten kombinerer nærhet til viktige fasiliteter med en tilbaketrukket atmosfære. Området er kjent for å være en kjerne for moderne boliger.

Planløsning

Med seks soverom og seks bad passer denne villaen for familier som ønsker god plass eller for de som ønsker å ha god plass til gjester. De mange fasilitetene som innendørsbasseng og treningsstudio gir mulighet for en aktiv livsstil hjemme.

Byggestatus

Boligen er nybygd og klar for innflytting. Ferdigstillelsen gir muligheten til å flytte rett inn i en moderne bolig med alle fasiliteter. Heisen som betjener alle etasjer, gjør boligen lett tilgjengelig.

Viktig å vite

Eiendommen har ikke direkte strandtilgang, men ligger ca. 4 km unna. Selv om det er mange restauranter i nærheten, krever et større utvalg av butikker og underholdning en kort kjøretur til nærliggende byer.

Prosjektdetaljer

Prosjekt 6 Bed Frittstående villa in Atalaya
By Atalaya
Region Costa del Sol
Pris €6 600 000 Solgt
Boareal 750 m²
Pris per m² €8 800 / m²
Terrasse 200 m²
Soverom 6
Bad 6
Parkering Ja
Svømmebasseng Ja
Hage Ja
Byggestatus sold
Ferdigstillelse 2024
Publisert 2026-05-13

Ref: VL318455

Kilde: Wikipedia, Wikidata, INE, Junta de Andalucía

Livsstil & Omgivelser

Denne villaen passer for de som ønsker en moderne bolig med høy standard og mange fasiliteter. Med seks soverom og seks bad er det god plass for både familier og gjester. Den sentrale beliggenheten gir enkel tilgang til både golfbaner og strender. Hvis du verdsetter privatliv, men likevel ønsker å være nær fasiliteter, kan dette være det rette stedet.

Kvalitet & Standard

Villaen er utstyrt med gulvvarme, klimaanlegg og lydanlegg. De tekniske utvendige snekkerarbeidene er av høy kvalitet, og det er elektriske gardiner og persienner. Kjøkkenet er moderne og funksjonelt, med integrerte apparater og god arbeidsplass. Materialvalgene er gjennomgående av høy kvalitet, noe som gir et eksklusivt preg.

Omgivelser & Livsstil

Pris & Tilgjengelighet

Denne villaen er priset til €6,600,000. Prisen gjenspeiler den høye standarden på materialer, de mange fasilitetene og den ettertraktede beliggenheten. Tilgjengelighet kan variere, og interessenter bør kontakte selger for å få oppdatert informasjon.

€6 600 000 Solgt
Pris
6
Soverom
750 m²
Boareal
6
Bad

Omgivelser & Livsstil

I Atalaya kan man forvente en rolig atmosfære med enkel tilgang til både natur og byliv. En typisk dag kan starte med en svømmetur i innendørsbassenget, etterfulgt av en runde golf på en av de nærliggende banene. Om kvelden kan man nyte solnedgangen fra terrassen med utsikt over havet og fjellene. Området har mange restauranter, men for et større utvalg av butikker og underholdning kreves det en kort kjøretur.