2 Bed דירה בקומה אמצעית in Estepona ב- Estepona, דירה

2-חדר שינה דירה בקומה אמצעית ב- Estepona

דירה מודרנית בקו הראשון לים באסטפונה, במלאגה, עם שטח של 105 מטרים רבועים הכוללת שני חדרי שינה ושתי חדרי אמבטיה. הנכס ממוקם בפיתוח הוריזון ביץ' שנבנה על ידי חברת הבנייה טיילור וימפי, במרחק של 524 מטרים בלבד מחוף פלאיה דה אסטפונה. הבניין נמצא בסביבה אורבנית עם גישה ישירה לחוף ונוף לים. הנכס כולל מקום חניה תת-קרקעי וחדר אחסון גדול.

€970,000
2
חדרי שינה
2
חדרי אמבטיה
105 m²
שטח דירה
€970,000
מחיר
0.8 km
מרחק מהים
למגורים
סטטוס בנייה

ניתוח הפרויקט

מאפיינים מרכזיים של המיקום, הדירות, שלב הפרויקט ונקודות לדיון.

מיקום

הנכס ממוקם במרכז העיר אסטפונה, במרחק הליכה קצר מהחוף ומהמתקנים העירוניים העיקריים. האזור מתאפיין בפיתוח מגורים צפוף עם גישה קלה למסעדות, חנויות ושירותים. מיקום זה מספק איזון בין חיי חוף לבין נוחות אורבנית יומיומית.

תוכנית דירה

הדירה מתאימה לזוג או משפחה קטנה המחפשת מגורים קבועים או בית קיץ עם גישה מידית לחוף. גודלה של 105 מטרים רבועים מספק מספיק מקום למחיה נוחה ללא צורך בתחזוקה מורכבת. המתקנים המשותפים כוללים בריכת שחייה מחוממת וגישה ישירה לחוף, המספקים אורח חיים פעיל ליד הים.

סטטוס בנייה

הפרויקט כבר הושלם ומוכן למגורים מיידיים. הבניין נבנה על ידי חברת טיילור וימפי, חברת בנייה בעלת מוניטין באזור הקוסטה דל סול. המבנה מתאפיין בעיצוב עכשווי ובסטנדרטים גבוהים של בנייה, המבטיחים איכות ועמידות לאורך זמן.

נקודות לדיון

הנכס אינו מציע גינה פרטית או חצר צמודה בשל היותו דירה בבניין רב קומות. המיקום האורבני עלול לגרום לרעש ועומס בחודשי הקיץ עקב תיירות מקומית. המרחק משדה התעופה הבינלאומי דורש תכנון מראש לנסיעות ארוכות, והגישה למתקנים מסוימים דורשת שימוש ברכב.

פרטי הפרויקט

פרויקט 2 Bed דירה בקומה אמצעית in Estepona
עיר Estepona
אזור Costa del Sol
מחיר €970,000
שטח דירה 105 m²
מחיר למ"ר €9,238 / m²
מרפסת 42 m²
חדרי שינה 2
חדרי אמבטיה 2
חניה כן
בריכה כן
גינה כן
סטטוס בנייה key_ready
מרחק מהים 0.8 km
סיום 2015
ארנונה/שנה €732
אגרה על פסולת/שנה €148
פורסם 2026-05-19

Ref: VL967179

מקור: Wikipedia, Wikidata, INE, Junta de Andalucía

אורח חיים וסביבה

דירה זו מתאימה לאנשים המחפשים בית קיץ או מגורים קבועים בסביבה חופית עם גישה למתקנים אורבניים. היא אידיאלית לזוגות ללא ילדים או למשפחות קטנות המעריכים אורח חיים פעיל ליד הים. עבור אנשים עובדים המסוגלים לעבוד מרחוק, הדירה מציעה סביבה נעימה עם אינטרנט מהיר וקרבה לשירותים. היא גם מתאימה למשקיעים המחפשים נכס להשכרה לתיירים, בהתחשב בפופולריות של אזור אסטפונה ובקרבה לחוף. דיירים פוטנציאליים צריכים להיות מוכנים לאורח החיים התוסס של עיר חוף תיירותית, במיוחד בחודשי הקיץ.

איכות בנייה וגימור

הדירה מתאפיינת באיכות בנייה גבוהה ובסטנדרטים מודרניים. המטבח מצויד במכשירי חשמל עדכניים וכולל פינת כביסה משולבת. חדר המגורים והאזור הפתוח מעוצבים בסגנון מודרני עם דגש על ניצול מרבי של האור הטבעי והנוף לים. מערכת מיזוג האוויר כוללת קירור וחימום מרכזי, המבטיחים נוחות לאורך כל השנה. החדרים מרוצפים בחומרים עמידים המתאימים לאקלים החופי, עם דגש על קלות תחזוקה. המרפסת מציעה מרחב חיצוני מוגן המתאים לאירוח ולפעילות חברתית.

סביבה ואורח חיים

מחיר וזמינות

מחיר הדירה עומד על €970,000, המשקף את המיקום היוקרתי בקו הראשון לים ואת האיכות הגבוהה של הבנייה. המחיר כולל מקום חניה תת-קרקעי וחדר אחסון גדול - הוספות בעלות ערך משמעותית בשוק הנדל"ן המקומי. בהשוואה לפרויקטים דומים באזור, המחיר גבוה במקצת אך מוצדק בהתחשב בגודל, המיקום והאיכות. הנכס מיועד לקונים עם יכולת מימון גבוהה המחפשים נכס יוקרתי באזור הקוסטה דל סול.