3 Bed פנטהאוז Duplex in Estepona ב- Estepona,

3-חדר שינה פנטהאוז דופלקס ב- Estepona

דופלקס פנטהאוז מודרני זה, הממוקם באסטפונה, מאלגה, מציע חווית מגורים יוקרתית בסביבה אורבנית תוססת. הדירה, ששופצה לאחרונה, משלבת עיצוב נקי עם חומרים טבעיים חמים, ויוצרת אווירה של אלגנטיות ושלווה. עם נוף לים וגישה נוחה למגוון שירותים, פנטהאוז זה מהווה נכס אטרקטיבי עבור אלו המחפשים איכות חיים ונוחות בסגנון ים תיכוני.

€995,000
3
חדרי שינה
3
חדרי אמבטיה
186 m²
שטח דירה
€995,000
מחיר
0.8 km
מרחק מהים
למגורים
סטטוס בנייה

ניתוח הפרויקט

מאפיינים מרכזיים של המיקום, הדירות, שלב הפרויקט ונקודות לדיון.

מיקום

הפנטהאוז ממוקם באזור אורבני באסטפונה, במרחק הליכה מחוף הים ומגוון שירותים. קרבתו לשדה התעופה (34 ק"מ) ולמרכזי ערים כמו מרבייה ומאלגה מבטיחה נגישות נוחה, בעוד שהסביבה הקרובה מציעה פארקים, בתי קפה ומסעדות.

תוכנית דירה

נכס זה מתאים לדיירים המחפשים בית מודרני ומאובזר, עם מרחבי מגורים פנימיים וחיצוניים. שלוש קומות המגורים, המרפסות המרווחות, ומתקני הקהילה כגון בריכות ומתקני ספורט, תומכים באורח חיים פעיל ונוח, תוך שמירה על פרטיות.

סטטוס בנייה

הפנטהאוז הושלם ונמצא במצב מצוין לאחר שיפוץ. הבניין משלב עיצוב עכשווי עם פונקציונליות, ומספק חווית מגורים מודרנית. המתקנים הקהילתיים והגישה הנוחה לשירותים משלימים את ההיצע של נכס זה.

נקודות לדיון

הפנטהאוז אינו מציע נוף פנורמי מוחלט, וגישה ישירה לים אינה אפשרית ללא הליכה קצרה. למרות שהוא ממוקם באזור עם גישה נוחה, הוא אינו מבודד לחלוטין מרעש אורבני או תנועת תיירים, במיוחד בחודשי השיא.

אורח חיים וסביבה

פנטהאוז זה מתאים לאנשים או משפחות המחפשים בית יוקרתי המשלב נוחות מודרנית עם אורח חיים ים תיכוני. הוא אידיאלי עבור אלו המעריכים קרבה מיידית לחוף הים (פחות מ-600 מטרים), אך גם נהנים מהנגישות לשירותים אורבניים כמו סופרמרקטים (104 מטרים) ובתי מרקחת (236 מטרים). זוגות או משפחות קטנות שימצאו בו בית קבע, או כאלה המחפשים בית נופש מרווח ומאובזר, ייהנו מ-3 חדרי השינה ו-3 חדרי האמבטיה. אוהבי ספורט ימצאו עניין במתקני הפאדל והטניס בקהילה, ובקרבת מסלולי גולף. עבור מי שמבקר לעיתים קרובות בספרד, הקרבה לשדה התעופה במאלגה (64 ק"מ) מהווה יתרון משמעותי.

איכות בנייה וגימור

הפנטהאוז עבר שיפוץ מקיף, המדגיש עיצוב עכשווי עם קווים נקיים וטקסטורות טבעיות. הגימור מינימליסטי, עם גוונים ניטרליים ופרטים אדריכליים מעוגלים. ריצוף איכותי, חלונות גדולים המשחררים אור טבעי, ומערכת מיזוג אוויר מרכזית מבטיחים נוחות מרבית. המטבח המודרני, המצויד באי מרכזי, משתלב בהרמוניה עם אזורי המגורים והאוכל. חדרי השינה מציעים אווירה שלווה, כמעט כמו במלון בוטיק, וחדרי האמבטיה מעוצבים בפונקציונליות ואלגנטיות. שטחי המרפסות החיצוניות, הכוללות מטבח חיצוני עם ברביקיו ופינת ישיבה, משדרגים את חווית המגורים ומספקים מרחב נוסף לאירוח ופנאי.

סביבה ואורח חיים

מחיר וזמינות

הפנטהאוז מוצע במחיר התחלתי של 995,000 אירו. המחיר משקף את מיקומו המבוקש, את גודל הנכס (186 מ"ר פנים, 82 מ"ר מרפסות חיצוניות), ואת איכות השיפוץ העכשווי. הרישום מציג 3 חדרי שינה ו-3 חדרי אמבטיה, וכן 20 מ"ר של שטחים משותפים. מגוון האפשרויות הללו, בשילוב עם מתקני הקהילה, מהווים בסיס למחיר זה. למרות שהפנטהאוז מוצע כנכס קיים, המחיר מייצג את הערך הנוכחי של נכס משופץ באזור פרימיום.

€995,000
מחיר
3
חדרי שינה
186 m²
שטח דירה
3
חדרי אמבטיה
€166
אגרה על פסולת/שנה

סביבה ואורח חיים

אסטפונה, ממוקמת בלב קוסטה דל סול, מציעה שילוב של חיים אורבניים לצד קרבה לים. שכונת הפנטהאוז משלבת את הנוחות של גישה מהירה למסעדות, בתי קפה, חנויות ובתי מרקחת, עם השלווה של קרבה לחוף ולגני אירוח. השילוב של 137 קמ"ר של שטח, הכולל גם אזורים הרריים, מעניק עומק לנוף המקומי. הריכוז של 79,621 תושבים (צפי ל-2025) ושפע של מלונות, מעידים על סביבה תיירותית ותוססת, אך גם על קהילה מקומית מבוססת. 19 בתי ספר יסודיים ו-10 תיכונים, יחד עם 2 מרכזי בריאות, מחזקים את ההיבט המשפחתי והקהילתי של האזור. 3,163 עסקאות נדל"ן בשנה מעידות על שוק פעיל.

בקש פרטים

מיקום וסביבה: Estepona

סביבה ונגישות

הפנטהאוז ממוקם בסביבה אורבנית באסטפונה, המאופיינת בקרבה לים ולשלל שירותים. מרחק הליכה מגיע לסופרמרקטים (104 מ'), בתי מרקחת (236 מ') ובתי קפה (22 בטווח 2 ק"מ). 50 מסעדות בקרבת מקום מציעות מגוון קולינרי. 6 בתי ספר ו-2 מרכזי בריאות באזור מדגישים את היותו של המקום מתאים למשפחות. 8 קווי תחבורה ציבורית ו-50 תחנות באזור, מספקים אפשרויות ניידות נוחות. הקרבה לפארקים (2 בטווח 2 ק"מ) ולמרכזי ספורט (כגון Polideportivo Municipal במרחק 400 מ') תורמת לאיכות החיים.

מפה ומיקום

הפנטהאוז ממוקם באזור החוף הדרומי של ספרד, באסטפונה, מחוז מאלגה. הקישוריות לאזורים שכנים כמו מרבייה ומאלגה, כמו גם קרבתו למסלולי גולף ולחוף הים, ממצבים אותו כנקודה אטרקטיבית באנדלוסיה. מיקום זה מדגיש את השילוב של נופש, ספורט וחיים אורבניים.

Oceanfront room with balcony, stunning sea view, and private dock access.

מיקום באזור

אסטפונה, בה ממוקם הפנטהאוז, היא חלק מקוסטה דל סול במחוז מאלגה. היא ממוקמת בין ערים גדולות יותר כמו מרבייה (25 ק"מ) ואלג'סירס (42 ק"מ), ובירת המחוז, מלאגה (73 ק"מ). מיקומה זה מעניק לה גישה נוחה למרכזי תרבות, קניות ובידור, מבלי לוותר על האופי המקומי שלה. הפרויקט מהווה נקודת מוצא נוחה לחקור את כל האטרקציות של קוסטה דל סול.

נגישות ושירותים

הפנטהאוז ממוקם באסטפונה, במרחק הליכה מהחוף (Playa de Estepona במרחק 524 מ'). נמל התעופה של מלאגה, AGP, נמצא במרחק של כ-64 ק"מ בקו אווירי, וגיברלטר (GIB) במרחק של כ-36 ק"מ. מסלולי גולף כמו Valle Romano Golf (4.1 ק"מ) ו-Azata Golf (4.4 ק"מ) נגישים בקלות. שפע של מתקנים, כולל 50 מסעדות, 18 בתי מרקחת, 4 בנקים, 2 פארקים ו-22 בתי קפה, נמצאים בטווח של 2 ק"מ, מה שמבטיח נוחות אורבנית מלאה.

מרחק מהים 0.8 km
Gibraltar (GIB) 36 km
Malaga-Costa del Sol (AGP) 64 km

מקור: OpenStreetMap, Google Maps

Cozy room with ocean view, featuring a balcony, comfortable seating, and a private beach access.

טבע ואקלים

Narrow alley with white walls, potted plants, wooden bench, and blue sky.

אסטפונה נהנית מאקלים ים תיכוני, עם ממוצע שנתי של 19.2 מעלות צלזיוס וטווח טמפרטורות בין 12-28 מעלות צלזיוס. עם 3,848 שעות שמש בשנה, עונת השחייה נמשכת כ-5 חודשים (טמפרטורת מים מעל 20 מעלות צלזיוס). הפרויקט ממוקם בגובה של 15 מטר מעל פני הים, עם שיפוע קל של 1.9% לכיוון החוף, המבטיח גישה נוחה וידידותית. האזור ההררי של סיירה ברמחה (Sierra Bermeja) מתנשא לגובה של 1,449 מטר, ומציע נופים מרהיבים וטבע מגוון.

3848 שעות שמש/שנה
5 עונת שחייה (חודשים)
19.2°C טמפ' שנתית ממוצעת
15m גובה

מקור: Open-Meteo (2020, 2025 ממוצע)

חופים ופנאי

הפנטהאוז ממוקם בקרבת מספר חופים, כולל Playa de Estepona (524 מ') ו-La Rada (769 מ'), הידועים כחופי דגל כחול. מעבר לים, הפרויקט מוקף במתקני ספורט, הכוללים 134 מתקני ספורט בסך הכל. בתוך הקהילה עצמה, האורחים והדיירים נהנים משלוש בריכות שחייה משותפות, מגרשי טניס ופאדל. בנוסף, ניתן למצוא בטווח של 2 ק"מ את נמלי התענוגות Puerto Estepona ו-Puerto Deportivo, ואתרי תצפית כמו Mirador del Carmen de Estepona.

חופים

  • La Rada 0.8 km
  • Playa del Angel 1.6 km
  • Playa del Cristo 2.4 km
  • Playa de Punta Plata 2.5 km
  • Playa del Padron 3.9 km
  • Play Costa Natura (Nudist) 4.5 km

Golf

  • Azata Golf 5.1 km
  • Estepona Golf 6.2 km
  • Golf Academy Albayt Resort 6.4 km
  • Club de Golf El Coto de la Serena 7.6 km

מתקני ספורט

134 מתקנים זמינים

מקור: OpenStreetMap, CSD

Aerial view of a coastal city with a mix of urban and green areas.

מיקום באזור

מדריך אזור: Estepona

Estepona is a town and municipality in the comarca of the Costa del Sol, southern Spain. It is located in the province of Málaga, part of the autonomous community of Andalusia. Its district covers an area of 137 square kilometers in a fertile valley crossed by small streams and a mountainous areas dominated by the Sierra Bermeja, which reaches an elevation of 1,449 m at the peak of Los Reales.

עובדות מרכזיות

137.0 km² שטח

אקלים

חודש טמפ' ממוצעת משקעים
ינואר 12.5°C 98 mm
פברואר 12.9°C 97 mm
מרץ 15.0°C 89 mm
אפריל 16.8°C 60 mm
מאי 18.8°C 46 mm
יוני 23.3°C 13 mm
יולי 27.3°C 0 mm
אוגוסט 27.8°C 3 mm
ספטמבר 24.0°C 22 mm
אוקטובר 19.9°C 78 mm
נובמבר 15.9°C 124 mm
דצמבר 13.1°C 106 mm

שירותים בסביבה

50 restaurant
6 school
18 pharmacy
4 bank
2 park
22 cafe
5 dentist

גובה ושטח

15m גובה
0.8 km מרחק מהים
1.9% שיפוע לחוף

תחבורה וגישה

36 km Gibraltar (GIB)
64 km Malaga-Costa del Sol (AGP)
455 km Alicante-Elche (ALC)
1.6 km Estación de Autobuses Estepona

פרטי הפרויקט

פרויקט 3 Bed פנטהאוז Duplex in Estepona
עיר Estepona
אזור Costa del Sol
מחיר €995,000
שטח דירה 186 m²
מחיר למ"ר €5,349 / m²
מרפסת 111 m²
חדרי שינה 3
חדרי אמבטיה 3
חניה כן
בריכה כן
גינה כן
סטטוס בנייה key_ready
מרחק מהים 0.8 km
סיום 1999
אגרה על פסולת/שנה €166
פורסם 2026-05-16

Ref: VL082524

מקור: Wikipedia, Wikidata, INE, Junta de Andalucía

סיכום

  • פנטהאוז דופלקס מודרני, משופץ, 3 חדרי שינה, 3 חדרי אמבטיה.
  • מיקום אורבני באסטפונה, במרחק הליכה מהחוף ומהשירותים.
  • מרפסות מרווחות, מטבח חיצוני, נוף לים.
  • מתקני קהילה: 3 בריכות, טניס, פאדל, גנים.
  • גישה נוחה לשדה התעופה, מסלולי גולף ומרכזי ערים.

השוואה אזורית

בהשוואה לפרויקטים כמו Bayside Homes (החל מ-739,000 אירו), San Lorenzo 52 (החל מ-699,000 אירו) ו-Las Mesas Blue Horizon (החל מ-705,000 אירו) באזור אסטפונה, פנטהאוז זה, המוצע החל מ-995,000 אירו, מייצג קטגוריה יוקרתית יותר. הוא מציע שטחי מגורים חיצוניים נרחבים יותר (111 מ"ר לעומת ממוצע של כ-50-70 מ"ר בפרויקטים דומים), הכוללים מטבח חיצוני מאובזר. בנוסף, הוא מתאפיין בשיפוץ עדכני יותר ובמיקום אורבני המדגיש קרבה מיידית לחוף (524 מ' לעומת 800 מ' ואילך בפרויקטים אחרים). בעוד שהפרויקטים האחרים עשויים להציע מחיר נמוך יותר, פנטהאוז זה מציע חבילה שלמה של מרחב, עיצוב עכשווי, ומיקום פרימיום המצדיקים את המחיר הגבוה יותר, במיוחד עבור קונים המחפשים את השילוב בין מגורים פנימיים וחיצוניים ברמה גבוהה.

שאלות נפוצות

מהי המשמעות של 'פנטהאוז דופלקס'?
פנטהאוז דופלקס הוא דירה הממוקמת בדרך כלל בקומה העליונה של בניין, ומשתרעת על פני שתי קומות המחוברות על ידי מדרגות פנימיות. לרוב כוללת מרפסת גג גדולה או טרסה.
מהי המרחק המדויק לנמל התעופה הקרוב ביותר?
נמל התעופה מלאגה-קוסטה דל סול (AGP) נמצא במרחק של כ-64 ק"מ בקו אווירי. נמל התעופה גיברלטר (GIB) נמצא במרחק של כ-36 ק"מ בקו אווירי.