1 Bed Stan na srednjem katu in Fuengirola u Fuengirola,

1-spavaća soba Stan na srednjem katu u Fuengirola

Ovaj stan se nalazi u Fuengiroli, živopisnom gradu na Costa del Sol. Projekt nudi stambenu jedinicu s jednom spavaćom sobom i jednom kupaonicom, površine 71 m². Objekt je dovršen i spreman za useljenje. Lokacija pruža blizinu plaže i svih potrebnih sadržaja, čineći ga pogodnim za različite životne stilove.

€425,000
1
Spavaće sobe
1
Kupaonice
71 m²
Stambena površina
€425,000
Cijena
0.4 km
Udaljenost od plaže
Useljivo
Status gradnje

Analiza projekta

Ključne karakteristike lokacije, stanova, faze projekta i točke pažnje.

Lokacija

Nekretnina je smještena u urbanom području Fuengirole, na pješačkoj udaljenosti od plaže. Okružena je raznim sadržajima kao što su kafići, restorani i supermarketi, što osigurava praktičnost svakodnevnog života. Blizina javnog prijevoza dodatno olakšava kretanje.

Tlocrt

Ovaj stan je pogodan za pojedince ili parove koji traže udoban dom u blizini mora i gradskih pogodnosti. Prilagođen je za one koji cijene praktičnost života na pješačkoj udaljenosti od plaže i usluga, te žele uživati u mediteranskom načinu života.

Status projekta

Projekt je u fazi dovršetka, što znači da je nekretnina spremna za useljenje. Nema daljnjih faza izgradnje ili planiranih proširenja za ovaj konkretni stan. Kupci mogu očekivati potpuno dovršenu jedinicu bez potrebe za dodatnim radovima.

Napomene

Ovaj stan nudi jednu spavaću sobu, što ga čini manje prikladnim za veće obitelji. Također, iako ima terasu, ona nije izravno na razini plaže. Projekt ne nudi privatni bazen, već se oslanja na zajedničke sadržaje i blizinu mora.

Životni stil i okolina

Ovaj stan je prikladan za kupce koji traže dom u aktivnom obalnom gradu s dobrom infrastrukturom. Idealno je rješenje za one koji žele drugi dom za odmor ili kao trajnije prebivalište, gdje su sve dnevne potrebe lako dostupne pješice. Također, blizina zračne luke Málaga čini ga zanimljivim za osobe koje često putuju. Stan je pogodan za parove ili pojedince koji preferiraju životni stil u blizini mora, s mogućnostima za razne vodene sportove i opuštanje na plaži. Oni koji cijene pogodnosti gradskog života, poput restorana, trgovina i javnog prijevoza, pronaći će ovaj stan dobro pozicioniranim.

Kvaliteta gradnje i završni radovi

Stan je opremljen klima uređajem za kontrolu temperature. Ima potpuno opremljenu kuhinju s perilicom posuđa, pećnicom i mikrovalnom pećnicom. Kupaonica je opremljena tušem. Prozori su dvostruki za bolju izolaciju. Stan također ima mogućnost priključka na optički internet. Spavaća soba ima ugradbene ormare. Stan se prodaje potpuno namješten, što znači da su osnovni namještaj i oprema uključeni u cijenu. Odvojeni vešeraj s perilicom rublja i bojlerom dodatno povećava funkcionalnost prostora.

Cijena i kontekst

Cijena i dostupnost

Početna cijena za ovaj stan u Fuengiroli iznosi 425.000 €. Objekt je trenutno dostupan za kupnju. Ponuda uključuje stan s jednom spavaćom sobom i jednom kupaonicom. Cijena odražava lokaciju u blizini plaže i urbanih sadržaja. Detaljnije informacije o specifičnim cjenovnim varijacijama, ako postoje, dostupne su putem upita.

€425,000
Cijena
1
Spavaće sobe
71 m²
Stambena površina
1
Kupaonice
€646
Porez na nekretnine/god
€76
Komunalna naknada/god

Kontekst i okolina

Fuengirola je dinamičan grad koji nudi spoj urbanog života i mediteranske obale. Ovaj stan, smješten u blizini plaže, omogućuje stanovnicima da lako uživaju u morskim aktivnostima i šetnjama uz obalu. Svakodnevni život olakšan je dostupnošću brojnih restorana, kafića i trgovina na pješačkoj udaljenosti. Infrastruktura grada, uključujući javni prijevoz i zdravstvene ustanove, osigurava sve potrebne usluge. Stanovnici mogu očekivati životni ritam koji kombinira opuštenost obalnog mjesta s praktičnošću gradskog života, s mogućnostima za rekreaciju i društvene aktivnosti.

Zatraži informacije

Lokacija i okolina: Fuengirola

Život i okolina

Nalazi se u urbanom središtu Fuengirole, na pješačkoj udaljenosti od plaže, što omogućava jednostavan pristup obalnim aktivnostima. Okružen je brojnim sadržajima kao što su restorani, kafići i supermarketi, s udaljenošću od samo 112 metara do najbliže trgovine. Javni prijevoz je lako dostupan, s 14 linija i 33 stanice u blizini. Najbliža zdravstvena ustanova udaljena je 8.5 km, a ljekarna 226 metara. Ova koncentracija pogodnosti na relativno malom prostoru olakšava svakodnevni život bez potrebe za dugim putovanjima.

Karta i lokacija

Ova karta prikazuje lokaciju projekta u Fuengiroli, ističući njegovu blizinu plaži i ključnim urbanim sadržajima. Prikazuje udaljenosti do obližnjih plaža, trgovačkih centara, prometnih veza i rekreacijskih objekata, pružajući vizualni pregled pogodnosti koje nudi ovo područje.

Aerial view of a coastal city with a sandy beach and clear blue water.

Položaj u regiji

Fuengirola se nalazi na središnjoj obali provincije Málaga, integrirana u regiju Costa del Sol. Pozicionirana je između većih gradova kao što su Marbella (24 km) i Málaga (27 km). Ova lokacija omogućava lak pristup većim urbanim centrima, dok istovremeno nudi prednosti života u manjem obalnom gradu. Udaljenost od 27 km do Malage i njezine međunarodne zračne luke čini Fuengirolu strateški povoljnom za stanovnike koji putuju.

Dostupnost i sadržaji

Nekretnina je udaljena samo 658 metara od plaže Playa de Fuengirola, te slično od susjednih plaža. Zračna luka Málaga-Costa del Sol udaljena je otprilike 18 km zračne linije, što omogućava brzi pristup međunarodnim destinacijama. Najbliži supermarket udaljen je 112 metara, a ljekarna 226 metara. Za ljubitelje golfa, golf tereni poput Campo Los Lagos udaljeni su oko 3.8 km. Željeznički kolodvor Fuengirola udaljen je samo 0.6 km, a dostupno je i 14 linija javnog prijevoza.

Udaljenost od plaže 0.4 km
Malaga-Costa del Sol (AGP) 18 km
Gibraltar (GIB) 79 km
Fuengirola 0.6 km
Carvajal 3.5 km

Izvor: OpenStreetMap, Google Maps

Oceanfront apartment with balcony, city and beach views, modern amenities.

Priroda i klima

Beachfront room with ocean view, featuring a balcony and lounge chairs.

Fuengirola uživa u mediteranskoj klimi s prosječnom godišnjom temperaturom od 18.7°C, krećući se između 12°C i 26°C tijekom godine. Broj sunčanih sati iznosi povijesnih 3.897 godišnje, što pogoduje aktivnostima na otvorenom. Plivačka sezona traje otprilike 4 mjeseca, kada je temperatura vode ugodnih 20°C ili više. Nadmorska visina od 15 metara iznad razine mora osigurava tipično obalni ambijent. Blagi nagib od 3.0% prema plaži olakšava pješačenje do obale.

3897 Sunčani sati/god.
4 Sezona kupanja (mjeseci)
18.7°C Prosj. godišnja temp.
15m Nadmorska visina

Izvor: Open-Meteo (2020, 2025 prosjek)

Plaže i rekreacija

Područje oko Fuengirole nudi pristup nekoliko plaža s oznakom Plava zastava, uključujući Boliches-Gaviotas i Carvajal. Najbliže plaže, poput Playa de San Francisco, udaljene su samo 400 metara. Osim plaža, u blizini se nalaze sportski centri kao što su Pabellón Juan Gómez Juanito i Complejo Deportivo Municipal Elola, oba na 0.6 km. Tu su i razne sportske dvorane i bazeni, uključujući Piscina María Peláez na 0.5 km. Golf tereni su također dostupni u radijusu od nekoliko kilometara.

Plaže

  • Playa de San Francisco 0.4 km
  • Playa de los Boliches 1 km
  • Playa de Santa Amalia 1.2 km
  • Playa del Castillo 1.9 km
  • Playa Torreblanca-Carvajal Blue Flag 2.1 km
  • Playa Mati 2.8 km

Golf

  • Campo Los Lagos 4 km
  • Cerrado del Aguila Golf 4.5 km
  • Campo Los Olivos 4.7 km
  • El Chaparral Golf Club 5.4 km

Sportski objekti

269 Dostupni objekti

Izvor: Blue Flag 2026, OpenStreetMap, CSD

Alt text: Bright room with city view, featuring a balcony and modern decor.

Položaj u regiji

Vodič po području: Fuengirola

Fuengirola is a city on the Costa del Sol in the province of Málaga in the autonomous community of Andalusia in southern Spain. It is located on the central coast of the province and integrated into the region of the Costa del Sol and the Commonwealth of Municipalities of the Costa del Sol Occidental.

Ključni podaci

10.4 km² Površina

Klima

Mjesec Prosječna temperatura Padaline
Siječanj 11.9°C 56 mm
Veljača 12.2°C 57 mm
Ožujak 14.2°C 46 mm
Travanj 16.1°C 31 mm
Svibanj 18.3°C 28 mm
Lipanj 22.4°C 6 mm
Srpanj 25.8°C 1 mm
Kolovoz 26.2°C 2 mm
Rujan 22.9°C 9 mm
Listopad 19.1°C 51 mm
Studeni 15.2°C 74 mm
Prosinac 12.6°C 66 mm

Obližnji sadržaji

205 restaurant
36 pharmacy
27 bank
1 park
63 cafe
9 dentist

Nadmorska visina i Teren

15m Nadmorska visina
0.4 km Udaljenost od plaže
3.0% Nagib do plaže

Promet

18 km Malaga-Costa del Sol (AGP)
79 km Gibraltar (GIB)
407 km Alicante-Elche (ALC)
0.6 km Fuengirola
3.5 km Carvajal
6.2 km Torremuelle
0.7 km Terminal Autobus

Detalji projekta

Naziv projekta 1 Bed Stan na srednjem katu in Fuengirola
Grad Fuengirola
Regija Costa del Sol
Cijena €425,000
Stambena površina 71 m²
Prosj. cijena po m² €5,985 / m²
Terasa 34 m²
Spavaće sobe 1
Kupaonice 1
Parking Da
Bazen Ne
Vrt Ne
Status gradnje key_ready
Udaljenost od plaže 0.4 km
Završetak 1980
Porez na nekretnine/god €646
Komunalna naknada/god €76
Objavljeno 2026-05-16

Ref: VL245683

Izvor: Wikipedia, Wikidata, INE, Junta de Andalucía

Sažetak

  • Apartman s 1 spavaćom sobom i 1 kupaonicom na 71 m² u Fuengiroli.
  • Lokacija u urbanom centru, na pješačkoj udaljenosti od plaže i svih sadržaja.
  • Potpuno namješten, s klima uređajem i opremljenom kuhinjom.
  • Udaljenost od 18 km od zračne luke Málaga i 658 m od najbliže plaže.
  • Dostupno odmah, s naglaskom na praktičnost i mediteranski način života.

Regionalna usporedba

Fuengirola se pozicionira kao atraktivna lokacija na Costa del Sol, nudeći kombinaciju urbanih pogodnosti i obalnog načina života. U usporedbi s obližnjim gradovima, nudi dobru ravnotežu između dostupnosti sadržaja i cijene. Primjerice, Residencial Sunhill u Fuengiroli počinje od 298.000 €, Astra Homes od 332.000 €, a Artemisa od 357.000 €. Ovaj projekt, s početnom cijenom od 425.000 €, nudi nešto viši cjenovni rang, što može biti povezano s specifičnom lokacijom, kvalitetom gradnje ili dodatnim značajkama poput veće terase ili pogleda. Dok su veći gradovi poput Malage (27 km) ili Marbelle (24 km) veći centri s više ponude, Fuengirola nudi intimniju atmosferu uz zadržavanje izvrsne povezanosti, uključujući blizinu zračne luke Málaga (18 km). U usporedbi s manje razvijenim obalnim područjima, Fuengirola nudi razvijeniju infrastrukturu, više mogućnosti za rekreaciju (uključujući 4 plaže s Plavom zastavom) te širu ponudu restorana i trgovina. Ovaj stan se ističe svojom pozicijom unutar grada, omogućavajući pješačku dostupnost mnogim ključnim točkama, što je prednost u odnosu na projekte koji zahtijevaju korištenje vozila.