1 Bed דירה בקומה אמצעית in Fuengirola ב- Fuengirola,

1-חדר שינה דירה בקומה אמצעית ב- Fuengirola

דירת פינה מרווחת הממוקמת בקו החוף של פואנגירולה, מחוז מלאגה. נכס זה, המוצע במחיר התחלתי של 425,000 אירו, מציע שילוב של נוחות עירונית וגישה קלה לחוף הים. הדירה כוללת טרסה נרחבת, שטח מגורים משופר, וממוקמת באזור עם מגוון רחב של שירותים ומתקנים זמינים במרחק הליכה, דבר המבטיח סגנון חיים תוסס.

€425,000
1
חדרי שינה
1
חדרי אמבטיה
71 m²
שטח דירה
€425,000
מחיר
0.4 km
מרחק מהים
למגורים
סטטוס בנייה

ניתוח הפרויקט

מאפיינים מרכזיים של המיקום, הדירות, שלב הפרויקט ונקודות לדיון.

מיקום

הנכס ממוקם בסביבה אורבנית בצפון פואנגירולה, קרוב למרכז העיר. המיקום מציע קרבה לחוף הים, למסעדות, בתי קפה וחנויות, עם גישה נוחה לתחבורה ציבורית. הנגישות נוחה הודות לקרבה לכבישים ראשיים ולתחנת רכבת, מה שמקל על התניידות באזור ומחוצה לו.

תוכנית דירה

דירה זו מתאימה לרוכשים המחפשים בית המשלב מגורים עירוניים עם קרבה לים. השיפוץ המודרני, הטרסה הגדולה והסלון המורחב מציעים מרחב מחיה פונקציונלי. האזור מספק גישה נוחה לכל השירותים הנדרשים לחיי יום-יום, כגון סופרמרקטים, בתי מרקחת ושירותי בריאות, וכן אפשרויות בילוי מרובות.

סטטוס בנייה

הבניין בו ממוקמת הדירה כבר בנוי ומסווג כמבנה קיים. העבודות שבוצעו על הדירה כללו שיפוץ של החדרים, כולל הסבתה של חדר שינה נוסף למרחב מגורים מורחב. הדירה נמכרת במצב טוב, מוכנה לאכלוס מיידי, ללא תלות בלוחות זמנים של בנייה חדשה.

נקודות לדיון

הדירה אינה חדשה, ולכן אינה מציעה את היתרונות של בנייה חדשה כגון תקנים עכשוויים של בידוד או טכנולוגיות בנייה מתקדמות. בנוסף, בעוד שהנכס נמכר כיום עם חדר שינה אחד, ניתן היה במקור לחלקו מחדש לשני חדרים. חניה משותפת עשויה להציב מגבלות על זמינות מקומות עבור כל הדיירים.

אורח חיים וסביבה

דירה זו מתאימה לאדם יחיד או לזוג המחפשים בית נופש או מגורים קבע בסביבה אורבנית תוססת על חוף הים. השיפוץ הפנימי, הטרסה המרווחת והקרבה לכל השירותים הופכים אותה לאטרקטיבית עבור מי שמעריך נוחות ונגישות. אנשים המחפשים סגנון חיים המשלב בילויים, מסעדות ופעילויות ימיות, ימצאו כאן בית מתאים. המשפחות שמחפשות יותר מחדר שינה אחד או שטח חיצוני גדול יותר, ייתכן שירצו לשקול אפשרויות אחרות. הקרבה לתחנת הרכבת נוחה לנוסעים שאינם מתכננים להשתמש ברכב באופן קבוע, ומאפשרת נסיעה נוחה לעבודה או לטיולים.

איכות בנייה וגימור

הדירה עברה שיפוץ, כאשר אזור המגורים הורחב על חשבון חדר השינה השני המקורי, ויצר חלל פתוח המשלב סלון, פינת אוכל ומטבח מאובזר. המטבח כולל מדיח כלים, תנור ומיקרוגל. חדר השינה הראשי כולל ארונות מובנים. חדר האמבטיה מצויד במקלחת. בנוסף, ישנו חדר שירות נפרד עם מכונת כביסה. הדירה מצוידת במערכת מיזוג אוויר, חלונות עם זיגוג כפול, וחיבור לסיבים אופטיים, מה שמבטיח נוחות וחיבוריות מודרנית. הטרסה, המשתרעת על פני 34 מ"ר, מציעה נוף לים וחלק ממנה זכוכיתי, הניתן לשימוש כפינת שינה נוספת.

סביבה ואורח חיים

מחיר וזמינות

הדירה מוצעת במחיר התחלתי של 425,000 אירו. מחיר זה משקף את המיקום המרכזי, הקרבה לים ואת הטרסה הנרחבת. הדירה זמינה באופן מיידי, כיוון שהבניין כבר בנוי והדירה במצב טוב. חשוב לציין כי מדובר במחיר עבור יחידה אחת עם חדר שינה אחד, כאשר גודל הטרסה והאפשרות להרחבת אזור המגורים תורמים לערך הנכס. מחירים דומים באזור נעים בטווח רחב, בהתאם לגודל, מיקום מדויק ומצב הנכס.

€425,000
מחיר
1
חדרי שינה
71 m²
שטח דירה
1
חדרי אמבטיה
€646
ארנונה/שנה
€76
אגרה על פסולת/שנה

סביבה ואורח חיים

המיקום בפואנגירולה מציע סגנון חיים המשלב נוחות אורבנית עם גישה לים. מרחק הליכה קצר מפריד בין הדירה לחוף, מה שמאפשר טיולים יומיומיים לאורך החוף. האזור שוקק חיים, עם מגוון רחב של מסעדות, בתי קפה וחנויות במרחק הליכה, המבטיחים שכל הצרכים היומיומיים נענים בקלות. הקרבה לסופרמרקט (112 מ') ולתחנת הרכבת (400 מ') משפרת את הנגישות והניידות. חיי הלילה מפותחים, עם מגוון אפשרויות בילוי. בימים רגילים, התנועה באזור יכולה להיות ערה, אך הגישה הנוחה לחוף ולמרכזי בילוי יוצרת דינמיקה אורבנית אטרקטיבית.

בקש פרטים

מיקום וסביבה: Fuengirola

סביבה ונגישות

פואנגירולה היא עיר חוף מרכזית בקוסטה דל סול, המציעה שילוב של חיי עיר תוססים וגישה לים. מרכז העיר שוקק חיים, עם ריכוז גבוה של מסעדות (205), בתי קפה (63) ובנקים (27) ברדיוס של 2 ק"מ. הקרבה לחוף הים, מרחק של כ-650 מטר מהחופים העיקריים, מאפשרת גישה נוחה לפעילויות ימיות. חיי הקהילה פעילים, עם 15 בתי ספר יסודיים ו-10 בתי ספר תיכוניים, וכן 3 מרכזי בריאות, המספקים שירותים חיוניים לתושבים. בעונת התיירות, העיר הומה מבקרים, עם 25 מלונות ו-8,085 מיטות זמינות.

מפה ומיקום

מפת האזור מציגה את פואנגירולה כעיר חוף מרכזית בקוסטה דל סול, עם מיקום אסטרטגי בין מלאגה למרבייה. ניתן לראות את קרבתה לים, את מיקומה של הדירה במרכז האורבני, ואת הנגישות לתחבורה ציבורית. המפה מדגימה גם את ריכוז השירותים והמתקנים באזור, כולל חופים, מסעדות ומרכזי ספורט.

Aerial view of a coastal city with a sandy beach and clear blue water.

מיקום באזור

פואנגירולה ממוקמת באזור המרכזי של הקוסטה דל סול, פרובינציית מלאגה. היא מהווה חלק מ'קהילת העיריות של קוסטה דל סול אוקסידנטל'. העיר מוקפת בערים מרכזיות אחרות: מרבייה נמצאת במרחק 24 ק"מ צפונה, ומלאגה, עיר הבירה של הפרובינציה, נמצאת במרחק 27 ק"מ מזרחה. מיקום זה מעניק גישה נוחה למרכזי תרבות, עסקים ותיירות גדולים יותר, תוך שמירה על האופי הייחודי של פואנגירולה כעיר חוף תוססת.

נגישות ושירותים

הדירה ממוקמת באופן נוח במרחק הליכה של כ-650 מטר מחופי הים של פואנגירולה, כולל Playa de Fuengirola ו-Playa de San Francisco. שדה התעופה מלאגה-קוסטה דל סול (AGP) נמצא במרחק של כ-18 ק"מ בקו אווירי, ונגיש בקלות באמצעות רכב או תחבורה ציבורית. תחנת הרכבת של פואנגירולה ממוקמת במרחק של 600 מטר, ומספקת קישוריות נוחה לאורך החוף. סופרמרקט ממוקם במרחק 112 מטר, בית מרקחת ב-226 מטר, ומרכז בריאות ב-8.5 ק"מ. למחפשי גולף, מסלולי גולף כמו Campo Los Lagos נמצאים במרחק של כ-3.8 ק"מ.

מרחק מהים 0.4 km
Malaga-Costa del Sol (AGP) 18 km
Gibraltar (GIB) 79 km
Fuengirola 0.6 km
Carvajal 3.5 km

מקור: OpenStreetMap, Google Maps

Oceanfront apartment with balcony, city and beach views, modern amenities.

טבע ואקלים

Beachfront room with ocean view, featuring a balcony and lounge chairs.

פואנגירולה נהנית מאקלים ים תיכוני, עם טמפרטורות שנתיות ממוצעות הנעות בין 12°C ל-26°C. מספר שעות השמש השנתיות ההיסטורי מגיע ל-3,897, מה שמצביע על שפע של אור שמש לאורך השנה. עונת השחייה נמשכת כ-4 חודשים, כאשר טמפרטורת המים עולה על 20°C. גובה העיר הוא 15 מטר מעל פני הים, והשיפוע לחוף הים מתון (3.0%), מה שמקל על הגישה. האזור נהנה מ-34 ימי חג מקומיים בשנה, המעשירים את החוויה התרבותית.

3897 שעות שמש/שנה
4 עונת שחייה (חודשים)
18.7°C טמפ' שנתית ממוצעת
15m גובה

מקור: Open-Meteo (2020, 2025 ממוצע)

חופים ופנאי

אזור החוף של פואנגירולה מתאפיין בחופים זכים, כאשר ארבעה חופים זכו בדגל כחול: Boliches-Gaviotas, Carvajal, Castillo-Ejido, ו-Fuengirola. החוף הקרוב ביותר, Playa de San Francisco, נמצא במרחק של 400 מטר. בנוסף לפעילויות ימיות, העיר מציעה מגוון רחב של מתקני ספורט, כולל 269 מתקנים זמינים, כגון מרכזי ספורט עירוניים (Pabellón Juan Gómez Juanito, Complejo Deportivo Municipal Elola) ומרכזי ספורט נוספים ברדיוס של קילומטר. מרינת פואנגירולה (Puerto Deportivo de Fuengirola) מציעה אפשרויות נוספות לפעילויות ימיות. מסלולי גולף נחשקים נמצאים בקרבת מקום.

חופים

  • Playa de San Francisco 0.4 km
  • Playa de los Boliches 1 km
  • Playa de Santa Amalia 1.2 km
  • Playa del Castillo 1.9 km
  • Playa Torreblanca-Carvajal Blue Flag 2.1 km
  • Playa Mati 2.8 km

Golf

  • Campo Los Lagos 4 km
  • Cerrado del Aguila Golf 4.5 km
  • Campo Los Olivos 4.7 km
  • El Chaparral Golf Club 5.4 km

מתקני ספורט

269 מתקנים זמינים

מקור: Blue Flag 2026, OpenStreetMap, CSD

Alt text: Bright room with city view, featuring a balcony and modern decor.

מיקום באזור

מדריך אזור: Fuengirola

Fuengirola is a city on the Costa del Sol in the province of Málaga in the autonomous community of Andalusia in southern Spain. It is located on the central coast of the province and integrated into the region of the Costa del Sol and the Commonwealth of Municipalities of the Costa del Sol Occidental.

עובדות מרכזיות

10.4 km² שטח

אקלים

חודש טמפ' ממוצעת משקעים
ינואר 11.9°C 56 mm
פברואר 12.2°C 57 mm
מרץ 14.2°C 46 mm
אפריל 16.1°C 31 mm
מאי 18.3°C 28 mm
יוני 22.4°C 6 mm
יולי 25.8°C 1 mm
אוגוסט 26.2°C 2 mm
ספטמבר 22.9°C 9 mm
אוקטובר 19.1°C 51 mm
נובמבר 15.2°C 74 mm
דצמבר 12.6°C 66 mm

שירותים בסביבה

205 restaurant
36 pharmacy
27 bank
1 park
63 cafe
9 dentist

גובה ושטח

15m גובה
0.4 km מרחק מהים
3.0% שיפוע לחוף

תחבורה וגישה

18 km Malaga-Costa del Sol (AGP)
79 km Gibraltar (GIB)
407 km Alicante-Elche (ALC)
0.6 km Fuengirola
3.5 km Carvajal
6.2 km Torremuelle
0.7 km Terminal Autobus

פרטי הפרויקט

פרויקט 1 Bed דירה בקומה אמצעית in Fuengirola
עיר Fuengirola
אזור Costa del Sol
מחיר €425,000
שטח דירה 71 m²
מחיר למ"ר €5,985 / m²
מרפסת 34 m²
חדרי שינה 1
חדרי אמבטיה 1
חניה כן
בריכה לא
גינה לא
סטטוס בנייה key_ready
מרחק מהים 0.4 km
סיום 1980
ארנונה/שנה €646
אגרה על פסולת/שנה €76
פורסם 2026-05-16

Ref: VL245683

מקור: Wikipedia, Wikidata, INE, Junta de Andalucía

סיכום

  • דירת פינה מרווחת על קו החוף בפואנגירולה, במרחק הליכה מהחוף.
  • טרסה גדולה (34 מ"ר) עם נוף לים, עם אפשרות להרחבת חלל המגורים.
  • מיקום אורבני מרכזי עם גישה נוחה למגוון רחב של שירותים ומתקנים.
  • קרבה לתחנת רכבת (400 מ') ולשדה התעופה מלאגה (18 ק"מ).
  • נמכרת כשהיא מרוהטת במלואה, כולל מטבח מאובזר ומערכת מיזוג אוויר.

השוואה אזורית

פואנגירולה, כמרכז עירוני על חוף הים, מציעה חוויית מגורים שונה מפרויקטים הממוקמים באזורים שקטים יותר או בהרים. בעוד שפרויקטים כמו Residencial Sunhill (החל מ-298,000 אירו), Astra Homes (החל מ-332,000 אירו) ו-Artemisa (החל מ-357,000 אירו) מציעים דירות בפואנגירולה, הנכס הנוכחי מתבלט בשל מיקומו על קו החוף, הטרסה הגדולה שלו, והיותו משופץ ומרוהט במלואו. מחיר התחלתי של 425,000 אירו משקף את היתרונות הללו, וכן את המרחק המינימלי לים ולשירותים עירוניים. בהשוואה לאזורים כמו מרבייה, המתאפיינת במחירים גבוהים יותר ופוקוס על יוקרה, פואנגירולה מציעה גישה יותר נגישה לסטייל חיים של קוסטה דל סול. זאת בניגוד לפרויקטים באזורים פחות מפותחים, בהם הגישה לשירותים יכולה להיות מוגבלת יותר. האופי האורבני של פואנגירולה, בשילוב עם החוף, יוצר שילוב ייחודי המתאים למי שמחפש חיים תוססים ונוחות יומיומית.

שאלות נפוצות

מהם היתרונות והחסרונות העיקריים של מגורים בדירה זו בהשוואה לבית פרטי?
היתרונות כוללים תחזוקה נמוכה יותר, קרבה לשירותים עירוניים וגישה קלה לחוף. החסרונות יכולים להיות שטח מגורים מוגבל יותר, פחות פרטיות וחניה משותפת.