1 Bed Stanovanje v srednjem nadstropju in Montemar v Montemar,

1-spalnica Stanovanje v srednjem nadstropju v Montemar

V Montemarju v Malagi se nahaja to prenovljeno stanovanje, ki ponuja sodobno zasnovo in obsežno zasebno teraso. Objekt, ki je oddaljen le streljaj od plaže, združuje udobje mestnega življenja z bližino Sredozemlja. Z dobro povezavo z letališčem in lokalnim prometom je primeren za stalno bivanje ali kot počitniška nepremičnina.

€299,000
1
Spalnice
1
Kopalnice
55 m²
Bivalni prostor
€299,000
Cena
Predaja ključev
Status gradnje

Analiza projekta

Ključne značilnosti lokacije, bivalnih prostorov, faze projekta in pomembne opombe.

Lokacija

Stanovanje je strateško locirano v Montemarju, v bližini plaž, kot sta Playa de la Misericordia in Playa de San Andrés. Urbano okolje zagotavlja enostaven dostop do osnovnih storitev, restavracij in javnega prevoza, kar omogoča udobno bivanje znotraj hoje ali vožnje s kolesom.

Tloris

Ta nepremičnina ustreza željam po sodobnem bivanju z dodatkom zasebne terase za sprostitev na prostem. Bližina plaže in mestnih dobrin zadovoljuje potrebe po aktivnem in priročnem življenjskem slogu, medtem ko parkirni prostor in shramba dodajata funkcionalnost.

Status projekta

Projekt je že dokončan, kar pomeni, da je stanovanje pripravljeno za vselitev. Gre za prenovljeno nepremičnino, ki združuje nove zaključke z obstoječo strukturo. Stanovanje je del manjše soseske z bazenom in urejenimi skupnimi prostori.

Pomembne opombe

Ta nepremičnina ni primerna za tiste, ki iščejo popolno zasebnost v naravi, saj se nahaja v gosto naseljenem urbanem območju. Ne ponuja razgledov na gore ali veliko zelenih površin neposredno ob objektu, prav tako ni primerna za tiste, ki ne želijo koristiti skupnih prostorov.

Življenjski slog in okolica

To stanovanje je primerno za posameznike ali pare, ki iščejo sodobno in lahko vzdrževano domovanje v bližini plaže in mestnih dobrin. Idealno je za tiste, ki cenijo udobje mestnega življenja, vključno z enostavnim dostopom do restavracij, trgovin in javnega prevoza. Dokončana gradnja in vključena parkirna mesta ter shramba ustrezajo kupcem, ki si želijo nemoten nakup in takojšnjo uporabo. Bližina letališča Malaga je prednost za pogoste popotnike ali tiste, ki načrtujejo najem nepremičnine za turistične namene.

Kakovost gradnje in obdelava

Stanovanje je bilo v celoti prenovljeno z uporabo vrhunskih materialov. Sodobna kuhinja je v celoti opremljena, kopalnica pa vključuje visokokakovostne zaključke. Naravna svetloba napolnjuje prostore zaradi dobre orientacije. Lesena tla in premišljeno oblikovani detajli prispevajo k celotni kakovosti bivanja. Zunanja terasa nudi dodaten prostor za bivanje na prostem, kar povečuje vrednost in udobje nepremičnine.

Okolica in življenjski slog

Cena in razpoložljivost

Cena stanovanja je 299.000 €. Ponuja 55 m² bivalne površine z eno spalnico in eno kopalnico. Vključuje tudi parkirni prostor in shrambo, kar je pomembna dodana vrednost v tej urbanizirani coni. Letni davek na nepremičnine (IBI) znaša 405,90 €, mesečni stroški skupnosti pa 71,64 €. Zaradi dokončane gradnje je nepremičnina takoj na voljo za nakup.

€299,000
Cena
1
Spalnice
55 m²
Bivalni prostor
1
Kopalnice

Okolica in življenjski slog

Montemar, območje Torremolinos, ponuja dinamično mestno življenje z neposrednim dostopom do plaže. Lokacija omogoča vsakdanje življenje, kjer so trgovine, restavracije in storitve dosegljive peš. S 32 lokalnimi prazniki na leto je območje živahno skozi vse leto. Bližina letališča Malaga zagotavlja odlično povezljivost za mednarodna potovanja. Stanovanje s svojo teraso nudi zasebni zunanji prostor za uživanje v sredozemskem podnebju, medtem ko skupni bazen in urejeni prostori dopolnjujejo udobje bivanja.

Zahtevajte informacije

Lokacija in okolica: Montemar

Okolica in dostopnost

Življenje v Montemarju pomeni dostop do vseh mestnih ugodnosti, medtem ko je plaža le kratek sprehod stran. V bližini se nahaja več plaž, kot sta Playa de la Misericordia in Playa de San Andrés. V radiju 2 km je na voljo več restavracij, lekarn in kavarn, kar zagotavlja udobje vsakdanjega življenja. Območje podpira aktivni življenjski slog z možnostmi za kolesarjenje in dostopom do športnih centrov. Več kot 24 postaj javnega prevoza v bližini omogoča enostavno mobilnost po regiji.

Zemljevid in lokacija

Projekt se nahaja v Montemarju, znani soseski v Torremolinosu, na obali Malage. Območje je dobro povezano s preostalo Costa del Sol in ponuja bližino plaž, trgovin in restavracij, kar omogoča udobno bivanje.

Aerial view of a coastal city with a beachfront, modern buildings, and a mountainous backdrop.

Lega v regiji

Montemar se nahaja v južnem delu Malage, blizu obale. Je del širšega območja Costa del Sol, znano po svojih plažah in turističnih objektih. Bližina mestne infrastrukture Malage, kot tudi počitniških centrov, kot je Torremolinos, zagotavlja uravnoteženo lokacijo med mestnim življenjem in obmorskim letoviščem.

Dostopnost in infrastruktura

Lokacija zagotavlja odlično dostopnost. Plaže so oddaljene manj kot kilometer ali do 1.8 km. Letališče Malaga je oddaljeno 4.8 km, kar omogoča hiter dostop za potovanja. V neposredni bližini so supermarketi (256 m) in bolnišnica (1.3 km). Za ljubitelje golfa so na voljo igrišča, kot je Club de Golf Málaga Parador (5.0 km). Polnilna postaja za električna vozila je oddaljena 881 m, lekarna pa le 124 m, kar dodatno poudarja priročnost lokacije.

Malaga-Costa del Sol (AGP) 86 km
Gibraltar (GIB) 181 km

Vir: OpenStreetMap, Google Maps

Narava in podnebje

Sredozemsko podnebje v Malagi ponuja prijetne temperature skozi vse leto, z povprečjem med 8°C in 27°C. Povprečna letna temperatura znaša 16.9°C. Plavalna sezona, ko je temperatura vode 20°C ali več, traja približno 4 mesece. Lokacija, čeprav v urbanem okolju, ponuja uživanje v sončnih dneh, značilnih za Costa del Sol, z bližino morja, ki blaži temperature.

4 Kopalna sezona (meseci)
16.9°C Povpr. letna temp.
796m Nadmorska višina

Vir: Open-Meteo (2020, 2025 povprečje)

Plaže in prosti čas

V bližini so številni dostopni plaži, vključno s Playa de la Misericordia (961 m) in Playa de San Andrés (1.8 km). Čeprav v neposredni bližini ni navedenih plaž z modro zastavo, regija Costa del Sol ponuja več takih plaž v bližini. Golf igrišča, kot sta Club de Golf Málaga Parador in Club de Golf de Guadalhorce, so dosegljiva v nekaj kilometrih. V bližini je tudi Circuito de BMX Padul za ljubitelje ekstremnih športov.

Vir: OpenStreetMap

Lega v regiji

Vodič po regiji: Montemar

Ključne podrobnosti

Podnebje

Mesec Povp. temperatura Padavine
Januar 7.6°C 72 mm
Februar 8.0°C 77 mm
Marec 10.9°C 77 mm
April 13.6°C 63 mm
Maj 16.5°C 58 mm
Junij 22.1°C 21 mm
Julij 26.6°C 2 mm
Avgust 26.8°C 6 mm
September 22.0°C 24 mm
Oktober 16.6°C 56 mm
November 11.5°C 89 mm
December 8.1°C 71 mm

Blizu infrastrukture

1 restaurant
2 pharmacy
1 cafe
1 dentist

Nadmorska višina in Teren

796m Nadmorska višina

V bližini

Športni centri

Promet

86 km Malaga-Costa del Sol (AGP)
181 km Gibraltar (GIB)
306 km Alicante-Elche (ALC)

Podrobnosti projekta

Projekt 1 Bed Stanovanje v srednjem nadstropju in Montemar
Mesto Montemar
Regija Costa del Sol
Cena €299,000
Bivalni prostor 55 m²
Cena na m² €5,436 / m²
Terasa 30 m²
Spalnice 1
Kopalnice 1
Parkirišče Ne
Bazen Ne
Vrt Ne
Status gradnje key_ready
Zaključek 1970
Objavljeno 2026-05-16

Ref: VL476404

Vir: Wikipedia, Wikidata, INE, Junta de Andalucía

Povzetek

  • Prenovljeno stanovanje z 1 spalnico in 1 kopalnico v Montemarju, Torremolinos.
  • Velika zasebna terasa (31.42 m²) za uživanje na prostem.
  • Nahaja se v bližini plaže, z vsemi mestnimi storitvami na dosegu roke.
  • Vključuje parkirno mesto in shrambo.
  • Cena: 299.000 €.

Regionalna primerjava

V primerjavi z drugimi projekti v regiji, kot sta Aquamar v Torre del Mar (od 269.950 €), Lantana Residencial v Mijas (od 205.000 €) in Etherna Homes 2 v Esteponi (od 259.000 €), se to stanovanje nahaja v cenovnem razredu med njimi, vendar ponuja pomembno prednost v obliki velike zasebne terase in dokončane, prenovljene gradnje. Medtem ko drugi projekti morda ponujajo več enot ali novejšo gradnjo, to stanovanje izstopa s svojo lokacijo v ustaljenem, urbanem okolju Montemarja, ki je blizu plaže in vseh storitev, kar bi lahko bilo ključno za kupce, ki iščejo praktičnost in takojšnjo uporabnost. Njegova bližina letališča Malaga je tudi pomemben dejavnik, ki ga ločuje od nekaterih bolj oddaljenih lokacij.

Pogosta vprašanja

Je ta nepremičnina primerna za stalno bivanje ali le kot počitniška hiša?
Zaradi svoje lokacije v urbanem območju z vsemi storitvami na dosegu roke in bližine letališča je nepremičnina primerna tako za stalno bivanje kot za počitniško hišo.
Kako je z mobilnostjo in javnim prevozom v okolici?