5 Bed וילה מבודדת in Altos de los Monteros ב- Altos de los Monteros,

5-חדר שינה וילה ב- Altos de los Monteros

וילה אלגנטית זו ממוקמת באזור הגבוה של לוס אלטוס דה לוס מונטרוס, מרבלה מזרח, ומציעה נופים פנורמיים של הים התיכון וההרים שמסביב. היא תוכננה לפרטיות ונוחות, ומשלבת אדריכלות עכשווית עם פרטים מעודנים ונבנתה מחומרים איכותיים.

€3,700,000
5
חדרי שינה
5
חדרי אמבטיה
415 m²
שטח דירה
€3,700,000
מחיר
4 km
מרחק מהים
למגורים
סטטוס בנייה

ניתוח הפרויקט

מאפיינים מרכזיים של המיקום, הדירות, שלב הפרויקט ונקודות לדיון.

מיקום

הנכס ממוקם באזור לוס אלטוס דה לוס מונטרוס, גבעה המציעה נופים פתוחים. קרבה יחסית לשירותים חיוניים כמו סופרמרקטים ובתי חולים, כמו גם למתקני פנאי כמו חופים ומסלולי גולף, מאפיינים את המיקום.

תוכנית דירה

עם חמישה חדרי שינה ומתקנים כמו סאונה, נכס זה מתאים למשפחות או לקבוצות המחפשות נוחות ופונקציונליות. המרחב הפנימי והחיצוני הרחב, כולל טרסות וגינה, מעודדים אורח חיים שיתופי ומרגיע.

סטטוס בנייה

הווילה מוצעת במצב גמור, כלומר היא מוכנה למגורים ללא צורך בהמתנה נוספת. היעדר שלב בנייה פעיל משמעו שהקונים יכולים לעבור לביתם באופן מיידי לאחר השלמת הרכישה.

נקודות לדיון

הפרויקט אינו מציע שירותים קהילתיים כמו בריכה משותפת או מגרשי ספורט. כמו כן, אין בו חניה תת-קרקעית מוגדרת או דירות נופש, והוא ממוקם באזור שבו רכב פרטי מומלץ לצורך נגישות מיטבית.

אורח חיים וסביבה

נכס זה יכול להתאים למשקיעים המחפשים נכס קיים ויוקרתי באזור מבוקש, או למשפחות המחפשות בית מגורים קבוע או שני עם חמישה חדרי שינה ונופים מרהיבים. אידיאלי עבור אלו המעריכים פרטיות, מרחב חיצוני, וקרבה למתקני נופש כמו מסלולי גולף וחופים, תוך כדי נהנים מנגישות נוחה לשירותים עירוניים. גם עבור מי שמחפש בית עם אפשרויות אירוח, הודות למספר חדרי השינה עם חדרי רחצה צמודים ומרחבי האירוח הפנימיים והחיצוניים.

איכות בנייה וגימור

הווילה בנויה תוך שימוש בחומרים איכותיים, כפי שמתואר בנתוני הפרויקט. הגימור מאופיין באדריכלות עכשווית ופרטים מעודנים. הבית כולל חללי מגורים מרווחים, עם דגש על חיבור בין פנים וחוץ באמצעות דלתות זכוכית גדולות המובילות לטרסות. כל חמשת חדרי השינה מצוידים בחדרי רחצה צמודים, והחדר הראשי כולל חדר ארונות ומרפסת פרטית. בנוסף, מצויד הבית במשרד פרטי, סאונה ואזור מרתף רב-תכליתי. התאמה זו למגורים ואירוח משקפת רמת גימור גבוהה, המיועדת לנוחות ולשימוש יומיומי.

סביבה ואורח חיים

מחיר וזמינות

הווילה מוצעת במחיר התחלתי של 3,700,000 אירו. המחיר משקף את גודל הנכס, שטח הקרקע, מספר החדרים והגימור האיכותי. כפרויקט קיים, זמינות הנכס תלויה במצב המכירות הנוכחי. מידע נוסף על מבנה התמחור, אם קיים, עשוי לכלול הבדלים במחיר בהתאם למיקום הספציפי בתוך המתחם או תוספות אפשריות.

€3,700,000
מחיר
5
חדרי שינה
415 m²
שטח דירה
5
חדרי אמבטיה
€139
אגרה על פסולת/שנה

סביבה ואורח חיים

הווילה שוכנת באזור הררי של מרבלה, המציע תחושת רוגע ופרטיות. המיקום בגובה 190 מטר מעל פני הים מבטיח נופים פנורמיים של הים וההרים, ומספק סביבה שלווה הרחק מהמולת החוף. השילוב של נופים טבעיים וקרבה לשירותים חיוניים כמו סופרמרקטים (2.1 ק"מ) ובתי חולים (2.2 ק"מ) מאפשר שילוב של אורח חיים כפרי עם נוחות מודרנית. הנגישות לאזורי בילוי כמו חופים (4.0 ק"מ) ומסלולי גולף (5.3 ק"מ) משלימה את התמונה של אזור המיועד למגורים נוחים ופעילים.

בקש פרטים

מיקום וסביבה: Altos de los Monteros

סביבה ונגישות

הסביבה של לוס אלטוס דה לוס מונטרוס מציעה שילוב של מגורים שקטים עם נגישות נוחה. קרבת הסופרמרקטים (2.1 ק"מ) ובתי החולים (2.2 ק"מ) מבטיחה מענה לצרכים יומיומיים. המרחק למספר חופים (כ-4 ק"מ) מאפשר גישה קלה לפעילויות פנאי ימיות. גם למתקני ספורט וגולף יש נגישות טובה (כ-5 ק"מ). רשת התחבורה הציבורית, עם 11 קווים ו-50 תחנות, מספקת חלופה מסוימת לרכב פרטי, אם כי רכב אישי נחשב נוח יותר לצורך ניצול מיטבי של האזור.

מפה ומיקום

מפה זו מציגה את המיקום של לוס אלטוס דה לוס מונטרוס, אזור מגורים בגבעות מעל מרבלה. היא מדגישה את קרבת הנכס לחופים, מסלולי גולף, שדה התעופה של מלגה, ולציר התחבורה הראשי A-7, המאפשר גישה נוחה לשאר קו החוף.

Cozy beachfront cottage with thatched roof, ocean view, and lush greenery.

מיקום באזור

לוס אלטוס דה לוס מונטרוס ממוקמת במזרח מרבלה, חלק מהחוף הדרומי של ספרד. היא מציעה מיקום יחסית שקט בהשוואה למרכז העיר מרבלה, אך עדיין קרובה מספיק כדי ליהנות מהאטרקציות והשירותים שהיא מציעה. קרבתה לעיר פואנגירולה (כ-26 ק"מ) ולעיר בנאלמדנה (כ-38 ק"מ) מאפשרת גישה נוחה לאזורים נוספים בריביירה הספרדית.

נגישות ושירותים

הווילה ממוקמת במרחק של כ-34 ק"מ משדה התעופה של מלגה (AGP), מה שמבטיח נגישות בינלאומית. החופים הקרובים ביותר, כמו אל אליקטה, נמצאים במרחק של כ-4 ק"מ. ניתן להגיע לסופרמרקטים ולבתי חולים תוך כ-2 ק"מ. מסלולי גולף כמו גרינלייף גולף דריבינג ראנג' נמצאים במרחק של כ-5.3 ק"מ. תחנת טעינה לרכבים חשמליים זמינה במרחק של כ-4.4 ק"מ.

מרחק מהים 4 km
Malaga-Costa del Sol (AGP) 34 km
Gibraltar (GIB) 62 km

מקור: OpenStreetMap, Google Maps

Beachfront villa with sea view, private pool, and lush garden.

טבע ואקלים

Aerial view of a coastal city with a marina, mountains, and clear blue water.

האזור נהנה מאקלים ים תיכוני, עם טמפרטורות ממוצעות שנתיות של כ-18.3 מעלות צלזיוס, הנעות בין 11°C ל-25°C. שעות השמש השנתיות ההיסטוריות עומדות על כ-3,848 שעות, מה שמבטיח ימים בהירים רוב השנה. עונת השחייה, כאשר טמפרטורת המים עולה על 20°C, נמשכת כארבעה חודשים. הווילה ממוקמת בגובה של 190 מטר מעל פני הים, עם שיפוע מתון של 4.8% לכיוון החוף, מה שתורם לנופים הפנורמיים ולזרימת אוויר טובה.

3848 שעות שמש/שנה
4 עונת שחייה (חודשים)
18.3°C טמפ' שנתית ממוצעת
190m גובה

מקור: Open-Meteo (2020, 2025 ממוצע)

חופים ופנאי

קרבת הווילה למספר חופים, כולל אל אליקטה (4.0 ק"מ) ופלאיה דה לה באחאדילה (4.4 ק"מ), מאפשרת גישה נוחה לפעילויות ימיות. האזור מציע גם מגוון אפשרויות פנאי, כולל מספר מסלולי גולף כמו גרינלייף גולף (5.3 ק"מ) וסנטה מריה גולף (6.2 ק"מ). מתקני ספורט כמו אצטדיון אנטוניו סראנו לימה (4.1 ק"מ) ומרכזים נוספים מציעים אפשרויות לפעילות גופנית. בנוסף, המרינות הסמוכות (כ-4 ק"מ) מספקות הזדמנויות לספורט ימי ובילוי.

חופים

  • El Alicate 4 km
  • Playa de la Bajadilla 4.4 km

Golf

  • Greenlife Golf Driving Range 5.3 km
  • Greenlife Golf Marbella 5.6 km
  • Santa María Golf & Country Club 6.2 km
  • El Soto Golf 8.6 km

מקור: OpenStreetMap

Luxury beachfront villa with ocean view, private pool, and mountain backdrop.

מיקום באזור

מדריך אזור: Altos de los Monteros

עובדות מרכזיות

אקלים

חודש טמפ' ממוצעת משקעים
ינואר 10.9°C 60 mm
פברואר 11.1°C 64 mm
מרץ 13.1°C 59 mm
אפריל 14.9°C 43 mm
מאי 16.8°C 35 mm
יוני 20.9°C 9 mm
יולי 24.8°C 1 mm
אוגוסט 25.3°C 2 mm
ספטמבר 21.7°C 15 mm
אוקטובר 17.9°C 57 mm
נובמבר 14.1°C 79 mm
דצמבר 11.5°C 67 mm

גובה ושטח

190m גובה
4 km מרחק מהים
4.8% שיפוע לחוף

תחבורה וגישה

34 km Malaga-Costa del Sol (AGP)
62 km Gibraltar (GIB)
425 km Alicante-Elche (ALC)

פרטי הפרויקט

פרויקט 5 Bed וילה מבודדת in Altos de los Monteros
עיר Altos de los Monteros
אזור Costa del Sol
מחיר €3,700,000
שטח דירה 415 m²
מחיר למ"ר €8,915 / m²
מרפסת 108 m²
חדרי שינה 5
חדרי אמבטיה 5
חניה לא
בריכה כן
גינה כן
סטטוס בנייה key_ready
מרחק מהים 4 km
סיום 2006
אגרה על פסולת/שנה €139
פורסם 2026-05-23

Ref: VL823758

מקור: Wikipedia, Wikidata, INE, Junta de Andalucía

סיכום

  • וילה פרטית עם 5 חדרי שינה ו-5 חדרי רחצה, ממוקמת בגבעות של מרבלה מזרח.
  • נופים פנורמיים של הים התיכון וההרים, נהנים מכיוון דרום-מזרח.
  • גישה נוחה לחופים (4 ק"מ), מסלולי גולף (5.3 ק"מ) ושדה התעופה של מלגה (34 ק"מ).
  • בנויה מחומרים איכותיים, עם גינה פרטית, בריכה, סאונה ואזור מרתף.
  • נכס גמור, מוכן למגורים, המציע פרטיות ומרחב.

השוואה אזורית

לוס אלטוס דה לוס מונטרוס מציעה חוויית מגורים יוקרתית יותר בהשוואה לאזורים כמו טור דל מר (Aquamar, החל מ-€269,950) או מיחס (Lantana Residencial, החל מ-€205,000), הממוקמים במרחק גדול יותר ממרכז מרבלה ומציעים לרוב נכסים קטנים או דירות. אף על פי שפרויקטים כמו Etherna Homes 2 באסטפונה (החל מ-€259,000) מציעים מחירים נגישים יותר, הם לרוב אינם מציעים את אותו שטח קרקע, פרטיות ונופים פנורמיים כמו וילה זו. המחיר של 3,700,000 אירו ממצב את הנכס בשוק היוקרתי, ומדגיש את האיכות, הגודל והמיקום המבוקש שלו באחת האזורים המבוקשים ביותר בקוסטה דל סול, המושך קהל בינלאומי המחפש איכות חיים גבוהה, קרבה למתקני נופש יוקרתיים ונופים עוצרי נשימה.

שאלות נפוצות

האם המיקום מבודד או שיש בו חיי קהילה?
המיקום מציע פרטיות ושקט, אך קרבתו לעיר מרבלה (כ-4 ק"מ) מבטיח גישה נוחה לשירותים, מסעדות ופעילויות תרבותיות. ישנן 50 תחנות תחבורה ציבורית באזור.
מהי הנגישות לשדה התעופה של מלגה?
שדה התעופה של מלגה (AGP) נמצא במרחק של כ-34 ק"מ בקו אווירי, מה שמבטיח נגישות טובה לטיסות בינלאומיות.