1 Bed Апартамент на среден етаж in Marbella в Marbella,

1-спалня Апартамент на междинен етаж в Marbella

Представяме апартамент с една спалня, разположен в сърцето на Марбеля, само на кратка пешеходна дистанция от средиземноморския бряг. Този имот е част от емблематична сграда, предлагаща директен достъп до крайбрежната алея и плажа. Имотът съчетава градски удобства с близостта до морския бряг, което го прави привлекателен избор за търсещи целогодишно обитаване или ваканционен дом.

€515,000
1
Спални
1
Банни
65 m²
Жилищна площ
€515,000
Цена
0.7 km
До плажа
Готово за нанасяне
Статус

Анализ на проекта

Основни характеристики на локацията, жилищата, етапа на проекта и важни моменти.

Локация

Имотът се намира в оживена градска среда, на пешеходно разстояние от плажа Ла Бахадия. Близостта до пристанището и централните удобства на Марбеля осигурява лесен достъп до местната инфраструктура, ресторанти и магазини. Разположението предлага градски комфорт, съчетан с близост до морския бряг.

Планове

Този апартамент е подходящ за индивидуални купувачи или двойки, които търсят компактно жилище близо до плажа и всички удобства. Функционалността му включва една спалня с баня, всекидневна с кухненски бокс и тераса. Фокусът е върху удобния достъп до градски живот и крайбрежната зона.

Статус на проекта

Имотът е в категория „готово строителство“, което означава, че е завършен и готов за незабавно нанасяне. Не се предвиждат бъдещи строителни фази или нови разширения към сградата. Това позволява на купувачите да се нанесат веднага след приключване на сделката.

Важни моменти

Този имот не предлага директна гледка към морето от всички стаи, а терасата предоставя частична такава. Въпреки че е близо до плажа, имотът не е директно на първа линия на самия плаж. Паркирането може да изисква използване на общи зони или платени паркинги в близост, поради градското разположение.

Начин на живот и околност

Този апартамент е подходящ за хора, които ценят градския начин на живот и искат да бъдат в центъра на събитията, като същевременно имат лесен достъп до плажа. Идеално решение е за професионалисти, които работят в района или търсят имот за ваканция, който не изисква дълги пътувания до основни удобства. За хора, които предпочитат да се движат пеша или с велосипед, това място е удобно, тъй като много от необходимите услуги са наблизо. Също така, близостта до пристанището и множеството ресторанти и магазини го правят привлекателен за тези, които обичат да се наслаждават на социалния и гастрономически живот на Марбеля.

Качество и завършек

Апартаментът е в добро състояние, което предполага, че е поддържан или реновиран. Характерните елементи включват климатична система за отопление и охлаждане, осигуряваща комфорт през цялата година. Покритата тераса предоставя пространство за отдих на открито, независимо от метеорологичните условия. Големи прозорци и ориентация на изток осигуряват естествена светлина през сутринта. Общите части на сградата включват асансьор за лесен достъп и общ басейн и градина, които допълват удобствата за обитателите. Материалите и финишното покритие отразяват стандарт, който е типичен за жилищни сгради в района.

Околност и начин на живот

Цена и наличност

Предлаганият апартамент е на цена от 515 000 евро. Това е единствен по рода си имот, което означава, че няма други идентични единици в рамките на същия проект или сграда, които да се предлагат на различни ценови нива. Цената отразява неговото местоположение в центъра на Марбеля, близостта до плажа и характеристиките на имота. Поради факта, че е единствен, няма вариации в цената, свързани с различни етажи или изложения.

€515,000
Цена
1
Спални
65 m²
Жилищна площ
1
Банни

Околност и начин на живот

Животът в този апартамент означава ежедневно пребиваване в оживен градски център, с всички предимства на близостта до плажа. Сутрешното кафе може да се пие на терасата, след което следва кратка разходка до плажа или площадката за фитнес. Близостта до магазини, ресторанти и аптеки (на 8 метра) улеснява ежедневните нужди. Градската среда осигурява постоянна активност, но също така и достъп до културни събития и социален живот. Вечер може да се насладите на разходка по крайбрежната алея или в някой от близките ресторанти. Наличието на 11 линии на обществен транспорт и 50 спирки в близост улеснява придвижването без личен автомобил.

Заявете информация

Локация и околност: Marbella

Околност и достъпност

Разположен в сърцето на Марбеля, животът тук е динамичен и удобен. Близостта до плажа (738 м до Playa de la Bajadilla) позволява лесно достъп до морския бряг за разходки или релакс. Градската среда предлага изобилие от ресторанти (138 в радиус от 2 км), магазини, банки и кафенета. Аптеката се намира само на 8 метра, а болницата е на по-малко от 1 км. Наличието на 41 основни и 28 средни училища, както и 5 здравни центъра, покрива нуждите на семейства и жители. Транспортната мрежа с 11 линии и 50 спирки осигурява добра мобилност.

Карта и локация

Този проект се намира в сърцето на Марбеля, оживен град на Коста дел Сол. Централното му разположение осигурява лесен достъп до плажа, пристанището и всички градски удобства, като същевременно е добре свързан с регионалните транспортни мрежи.

Beachfront room with ocean view, featuring a private balcony and lounge chairs.

Локация в региона

Марбеля е част от провинция Малага и Коста дел Сол. Разположена е на 47 км от Малага, по-голям град с международно летище и културни забележителности. Други значими градове в близост са Алхесирас (66 км) и Херес де ла Фронтера (113 км). Позицията на Марбеля предлага баланс между спокойствието на крайбрежния град и близостта до по-големи градски центрове, което я прави привлекателна както за живеене, така и за инвестиция.

Достъпност и удобства

Имотът е на 39 км от летище Малага (AGP), което осигурява добра свързаност с международни дестинации. Плажовете като Playa de la Bajadilla са на 738 метра, а други като Playa de Casablanca на 2.4 км. В рамките на 2 км има 138 ресторанта, 29 аптеки и 20 банки. Най-близката голф игрище, Golf Los Naranjos, е на 6.0 км. EV зарядна станция е на 2.1 км. Тези разстояния подчертават удобството за достъп до разнообразни услуги и възможности за отдих.

До плажа 0.7 km
Malaga-Costa del Sol (AGP) 39 km
Gibraltar (GIB) 58 km

Източник: OpenStreetMap, Google Maps

Cozy beachfront room with ocean view, wooden deck, and sunset.

Природа и климат

Wooden deck with ocean view, palm trees, and mountain backdrop.

Марбеля се радва на средиземноморски климат със средна годишна температура от 19.2°C, варираща между 12°C и 26°C. Благодарение на над 3856 слънчеви часа годишно, комфортният плувен сезон продължава около 5 месеца, когато температурата на водата е над 20°C. Имотът се намира на 29 метра надморска височина, а наклонът към най-близкия плаж е само 1.7%, което означава равен терен. Този климат благоприятства целогодишни дейности на открито.

3856 Слънчеви часове/год.
5 Сезон за плуване (мес.)
19.2°C Ср. годишна темп.
29m Надм. височина

Източник: Open-Meteo (2020, 2025 средно)

Плажове и отдих

В района на Марбеля има 10 плажа с отличие „Син флаг“, включително Кабопино, Касабланка и Ла Фонтания. Най-близкият до имота е Playa de la Bajadilla на 738 метра. За любителите на голфа, игрища като Golf Los Naranjos са на 6.0 км. Градът разполага с богат избор от спортни съоръжения, включително 415 общо, както и басейни като Supera Miraflores на 700 метра. Близостта до пристанища като Puerto Deportivo Virgen del Carmen (600 м) допълва възможностите за водни спортове и развлечения.

Плажове

  • Playa de la Bajadilla 0.7 km
  • Playa de Casablanca Blue Flag 2.4 km
  • Playa de Nagüeles Blue Flag 3.1 km
  • Cabopino Blue Flag
  • El Cable Blue Flag
  • El Faro Blue Flag

Golf

  • The Range golf lessons 6 km
  • Real Club de Golf Las Brisas 7.5 km
  • Magna Marbella Golf 8.3 km
  • Greenlife Golf Driving Range 9.3 km

Спортни съоръжения

415 Налични съоръжения

Източник: Blue Flag 2026, OpenStreetMap, CSD

Beachfront dining area with ocean view, outdoor seating, and a lighthouse in the distance.

Локация в региона

Ръководство за района: Marbella

Marbella is a city and municipality in southern Spain, belonging to the province of Málaga in the autonomous community of Andalusia. It is part of the Costa del Sol and is the headquarters of the Association of Municipalities of the region; it is also the head of the judicial district that bears its name.

Основни факти

114.3 km² Площ

Климат

Месец Средна температура Валежи
Януари 11.9°C 94 mm
Февруари 12.1°C 97 mm
Март 14.2°C 85 mm
Април 16.0°C 56 mm
Май 17.9°C 43 mm
Юни 22.1°C 11 mm
Юли 26.0°C 1 mm
Август 26.5°C 2 mm
Септември 22.8°C 19 mm
Октомври 18.9°C 80 mm
Ноември 15.1°C 116 mm
Декември 12.4°C 104 mm

Удобства наблизо

138 restaurant
29 pharmacy
20 bank
25 cafe
3 dentist

Височина и Терен

29m Надм. височина
0.7 km До плажа
1.7% Наклон към плажа

Транспорт

39 km Malaga-Costa del Sol (AGP)
58 km Gibraltar (GIB)
430 km Alicante-Elche (ALC)
1.3 km Estación de autobuses de Marbella

Детайли за проекта

Проект 1 Bed Апартамент на среден етаж in Marbella
Град Marbella
Област Costa del Sol
Цена €515,000
Жилищна площ 65 m²
Цена на м² €7,923 / m²
Тераса 7 m²
Спални 1
Банни 1
Паркинг Не
Басейн Да
Градина Да
Статус key_ready
До плажа 0.7 km
Завършване 1970
Публикувано 2026-05-16

Ref: VL832488

Източник: Wikipedia, Wikidata, INE, Junta de Andalucía

Обобщение

  • Апартамент с 1 спалня в сърцето на Марбеля.
  • Пешеходно разстояние до плажа и градските удобства.
  • Частична морска гледка от терасата.
  • Достъп до общ басейн и градина.
  • Готов за нанасяне имот в добре поддържана сграда.

Регионално сравнение

В сравнение с проекти като The Grove (от €408,050), Nikki Living (от €450,000) и Residencial Albatros XV (от €471,000), този апартамент в Марбеля е позициониран на по-висок ценови сегмент, започващ от €515,000. Това се дължи на неговата централна локация в космополитен район, директния достъп до крайбрежната алея и емблематичния характер на сградата. Докато другите изброени проекти могат да предложат нови строителства или различни типове имоти, този апартамент акцентира върху удобството на градския живот, съчетано с морска близост. Цената отразява утвърдената стойност на имотите в този престижен район на Коста дел Сол, където близостта до плажа и централните удобства са ключови фактори за оценка.

Често задавани въпроси

Какви са основните предимства и потенциални недостатъци на този имот?
Предимствата включват централно местоположение, близост до плажа, градски удобства на пешеходно разстояние и достъп до общи басейн и градина. Потенциални недостатъци могат да бъдат ограничената площ, частична морска гледка и липсата на собствено паркомясто, което е типично за градски имоти.