2 Bed דירת קרקע in El Paraiso ב- El Paraiso, דירה

2-חדר שינה דירת קרקע ב- El Paraiso

דירה רחבה בת 125 מטר רבוע עם 2 חדרי שינה ו-2 חדרי אמבטיה באזור אל פראיסו, מאלגה. הנכס שוכן בקומפלקס מגורים הסמוך למגרשי גולף ובמרחק הליכה מהחוף. הדירה כוללת מטבח משופץ, סלון עם אח ומיזוג אוויר, ופונה לנוף גולף וגינה. הפרויקט ממוקם באזור אורבני עם גישה קלה למתקנים ושירותים שונים.

€425,000
2
חדרי שינה
2
חדרי אמבטיה
125 m²
שטח דירה
€425,000
מחיר
למגורים
סטטוס בנייה

ניתוח הפרויקט

מאפיינים מרכזיים של המיקום, הדירות, שלב הפרויקט ונקודות לדיון.

מיקום

הנכס ממוקם באל פראיסו, מאלגה, במרחק 1.4 ק"מ מחופי סלדונה, איסדאבה וסלדילו. המיקום האורבני מאפשר גישה רגלית למסעדות, חנויות ומתקני ספורט. מועדוני הגולף אל פראיסו נמצאים במרחק של פחות מקילומטר מהנכס, עם גישה קלה למרכזי הערים מרביה ואסטפונה.

תוכנית דירה

הדירה מתאימה למגורים קבועים או כנכס נופש, עם פריסה פונקציונלית הכוללת 2 חדרי שינה ו-2 חדרי אמבטיה. המיזוג אוויר והאח בסלון מספקים נוחות לאורך כל השנה. המרפסת הפונה לנוף הגולף והגינה מאפשרת מרחב מחיה נוסף והזדמנויות פנאי.

סטטוס בנייה

הפרויקט כבר הושלם ומוכן לאכלוס מיידי. הדירה עברה שיפוץ לאחרונה, כולל המטבח וחדר האמבטיה הראשי הכולל רהיטים מותאמים אישית. מצב הנכס מוגדר כ'טוב' עם חומרים ומערכות מעודכנים, ללא צורך בהשקעות נוספות מיד לאחר הרכישה.

נקודות לדיון

הנכס אינו כולל חניה פרטית מקורה, רק חניה חיצונית משותפת. הגודל עשוי להיות מוגבל עבור משפחות גדולות או הזקקה ליותר משני חדרי שינה. המיקום בקומפלקס מגורים גדול עשוי להיות עמוס בעונות השיא, עם תחרות על מתקנים משותפים כמו הבריכות.

פרטי הפרויקט

פרויקט 2 Bed דירת קרקע in El Paraiso
עיר El Paraiso
אזור Costa del Sol
מחיר €425,000
שטח דירה 125 m²
מחיר למ"ר €3,400 / m²
מרפסת 23 m²
חדרי שינה 2
חדרי אמבטיה 2
חניה כן
בריכה כן
גינה כן
סטטוס בנייה key_ready
סיום 1999
ארנונה/שנה €668
פורסם 2026-05-20

Ref: VL467159

מקור: Wikipedia, Wikidata, INE, Junta de Andalucía

אורח חיים וסביבה

דירה זו מתאימה לזוג או משפחה קטנה המחפשת נכס נופש באזור הקוסטה דל סול עם גישה קלה לגולף וחופים. היא מתאימה גם למגורים קבועים עבור אנשים העובדים מהבית או פרושים המעוניינים באורח חיים פעיל עם אפשרויות פנאי מגוונות. המיקום מתאים לאלה המעריכים נוחות אורבנית אך מעדיפים שכונה שקטה יחסית. הדירה טובה גם כנכס השקעה עם פוטנציאל להשכרת נופשים בעונת הקיץ.

איכות בנייה וגימור

הדירה עברה שיפוץ מקיף לאחרונה, כולל המטבח וחדר האמבטיה הראשי. המטבח מצויד במלואו וכולל גם חדר שירותים נפרד לכביסה. חדר האמבטיה הראשי כולל רהיטים מותאמים אישית ועיצוב מודרני עם דלתות תריס ומראות, כפי שניתן לראות בתמונות הנכס. בדירה מותקנים ארונות מובנים בכל חדרי השינה, מה שמספק פתרונות אחסון נרחבים. האיכות הכללית של החומרים והעיצוב נחשבת לטובה, בהתאם לסטנדרטים המקובלים באזור.

סביבה ואורח חיים

מחיר וזמינות

מחיר הדירה מתחיל מ-€425,000 עבור דירה של 125 מ"ר עם 2 חדרי שינה ו-2 חדרי אמבטיה. המחיר משקף את המיקום המבוקש בקוסטה דל סול, הקרבה למגרשי הגולף והחוף, והשיפוצים האחרונים שבוצעו בנכס. בהשוואה לפרויקטים דומים באזור, המחיר תחרותי בהתחשב בגודל, המיקום והמתקנים המשותפים הכלולים.

€425,000
מחיר
2
חדרי שינה
125 m²
שטח דירה
2
חדרי אמבטיה
€668
ארנונה/שנה

סביבה ואורח חיים

המתחם מציע אורח חיים המשלב בין נופש גולף לחיי חוף. בבוקר, ניתן ליהנות מקפה במרפסת תוך כדי צפייה בשחקני הגולף במגרש הסמוך. לאחר מכן, ניתן ללכת ברגל לחוף הקרוב לשחייה בוקרית או לטייל לאורך הטיילת. הצהריים יכולים לכלול ארוחת צהריים באחת מהמסעדות הסמוכות לפרויקט. בצהרי יום חם, ניתן להשתמש בבריכות המשותפות או ליהנות מהמיזוג אוויר בדירה. בערב, האח בסלון יוצר אווירה נעימה לצד נוף הגולף המואר.