Ta nepremičnina je prodana Oglejte si podobne nepremičnine v Estepona
3 Bed Penthouse Duplex in Estepona v Estepona,

3-spalnica Penthouse Dupleks v Estepona

Luksuzno dvojno stanovanje s pogledom na morje v Esteponi ponuja neprimerljivo udobje bivanja na prestižni lokaciji ob Zlati milji. Ta nepremičnina, ki se nahaja v varovanem naselju s pogledom na morje, zagotavlja neposreden dostop do plaže in bližino vrhunskih restavracij ter osnovnih storitev. Zgrajeno z mislijo na sodobno eleganco, združuje osupljive terase s kakovostno notranjo opremo in napredno tehnologijo.

€4,995,000 Prodano
Ta nepremičnina ni več na voljo
3
Spalnice
4
Kopalnice
331 m²
Bivalni prostor
€4,995,000 Prodano
Cena
0.8 km
Oddaljenost do plaže
Predaja ključev
Status gradnje

Analiza projekta

Ključne značilnosti lokacije, bivalnih prostorov, faze projekta in pomembne opombe.

Lokacija

Lokacija tega dvojnega dupleks penthousa v Esteponi je strateško postavljena, saj omogoča enostaven dostop do plaže in mestnih dobrin. Njegova lega v okviru varovanega naselja zagotavlja zasebnost, hkrati pa ohranja povezavo z živahnim obalnim življenjskim slogom, ki ga ponuja Costa del Sol.

Tloris

Ta nepremičnina izpolnjuje želje po prostornem bivalnem prostoru z obsežnimi zunanjimi površinami, ki so idealne za uživanje v Sredozemlju. Z vrhunsko opremo, kot so zasebni jacuzzi in savna na terasi, ter najsodobnejšimi sistemi pametnega doma, je zasnovana za sodobno udobje in razkošje.

Status projekta

Čeprav je objekt nedavno renoviran, je bil zgrajen z mislijo na novo gradnjo, kar zagotavlja sodobne standarde kakovosti in zasnove. Trenutno je v zaključeni fazi, kar omogoča takojšnjo vselitev in uživanje v vseh prednostih tega izjemnega penthousa.

Pomembne opombe

Ta nepremičnina ne ponuja lastnega parkirnega prostora neposredno pred vhodom v stanovanje, saj je dostop do garaže ločen. Zasebnost na strešni terasi je zagotovljena, vendar je kljub temu del skupne soseske z nadzorovano varnostjo.

Podrobnosti projekta

Projekt 3 Bed Penthouse Duplex in Estepona
Mesto Estepona
Regija Costa del Sol
Cena €4,995,000 Prodano
Bivalni prostor 331 m²
Cena na m² €15,090 / m²
Terasa 125 m²
Spalnice 3
Kopalnice 4
Parkirišče Da
Bazen Da
Vrt Da
Status gradnje key_ready
Oddaljenost do plaže 0.8 km
Zaključek 1970
Odpadki/leto €197
Objavljeno 2026-05-23

Ref: VL676535

Vir: Wikipedia, Wikidata, INE, Junta de Andalucía

Življenjski slog in okolica

Ta nepremičnina je primerna za posameznike ali družine, ki iščejo vrhunsko bivališče na obali z neposrednim dostopom do plaže in vseh udobij mestnega življenja. Odlična je za tiste, ki cenijo prostorne zunanje površine, kot so velike terase s pogledom na morje, zasebni jacuzzi in savna, ter želijo uživati v Sredozemskem slogu življenja vse leto. Tudi tisti, ki iščejo popolnoma opremljeno in renovirano domovanje z najnovejšimi tehnološkimi rešitvami, kot so sistem pametnega doma in aerotermalna tehnologija, bodo v tem penthousu našli svoj idealen dom. Zaradi bližine plaže, restavracij in športnih objektov je primeren tudi za aktivne posameznike in pare, ki želijo živeti v živahnem okolju s stalnim dostopom do rekreacijskih dejavnosti.

Kakovost gradnje in obdelava

Ta dvojni dupleks penthouse v Esteponi izkazuje izjemno kakovost obdelave in pozornost do detajlov. Notranjost se ponaša z rafiniranim sodobnim slogom, vključno z vgradnimi omarami po meri in elegantno kuhinjo, opremljeno z vrhunskimi aparati, kot sta Thermomix in dvojni pomivalni stroj. Talne obloge iz porcelana, skriti WC-ji, vinska vitrina in avdio sistem Bang & Olufsen dodatno poudarjajo luksuzno izkušnjo. Vse to je dopolnjeno s sistemom podkrožnega ogrevanja, individualno klimatsko napravo in napredno aerotermalno tehnologijo za optimalno udobje. Strešna terasa z zasebnim jacuzzijem in savno dodatno dviguje standard bivanja na najvišjo raven.