Ova nekretnina je prodana Pogledajte slične nekretnine u gradu Manilva
2 Bed Kuća u nizu in Manilva u Manilva, Kuća u nizu

2-spavaća soba Kuća u nizu u Manilva

Novi townhouse projekt u Manilvi, pokrajina Málaga, nudi mogućnost stjecanja nekretnine po pristupačnoj cijeni. S dva spavaće sobe i dva kupatila, ovaj objekt je pozicioniran u urbanom okruženju, s praktičnim pristupom lokalnim sadržajima. Projekt predstavlja zanimljivu opciju za one koji traže dom ili povremeni boravak na Costa del Sol, uzimajući u obzir njegovu lokaciju i postojeću infrastrukturu.

€215,000 Prodano
Ova nekretnina više nije dostupna
2
Spavaće sobe
2
Kupaonice
73 m²
Stambena površina
€215,000 Prodano
Cijena
0.5 km
Udaljenost od plaže

Analiza projekta

Ključne karakteristike lokacije, stanova, faze projekta i točke pažnje.

Lokacija

Ovaj townhouse smješten je u podnožju brežuljaka u blizini obale Manilve, integriran u postojeće stambeno naselje. Njegova lokacija omogućava pješačku dostupnost osnovnim uslugama, dok su veći gradovi i turističke atrakcije lako dostupni automobilom.

Tlocrt

Namijenjen kupcima koji traže funkcionalan i udoban životni prostor s naglaskom na praktičnost. Sa dvije spavaće sobe i dva kupatila, te privatnim vanjskim prostorom, objekt je pogodan za manje obitelji, parove ili kao nekretnina za odmor.

Status projekta

Ovaj objekt je dio postojećeg naselja, te se ne radi o novogradnji u klasičnom smislu. Fokus je na dobro održavanoj nekretnini koja nudi modernu udobnost unutar etabliranog okruženja. Detalji o mogućim renovacijama ili nadogradnjama nisu navedeni.

Napomene

Projekt ne nudi izravan pogled na more s razine prizemlja, niti se nalazi na samoj plaži. Nema privatnog bazena, već se koristi zajednički. Također, naglašava se da je za potpunu iskoristivost svih sadržaja u regiji poželjno posjedovanje vozila.

Detalji projekta

Naziv projekta 2 Bed Kuća u nizu in Manilva
Grad Manilva
Regija Costa del Sol
Cijena €215,000 Prodano
Stambena površina 73 m²
Prosj. cijena po m² €2,945 / m²
Terasa 35 m²
Spavaće sobe 2
Kupaonice 2
Parking Ne
Bazen Da
Vrt Da
Status gradnje sold
Udaljenost od plaže 0.5 km
Završetak 1980
Porez na nekretnine/god €250
Objavljeno 2026-05-16

Ref: VL591246

Izvor: Wikipedia, Wikidata, INE, Junta de Andalucía

Životni stil i okolina

Ovaj townhouse je prikladan za pojedince ili parove koji traže pristupačno stalno boravište ili drugu nekretninu u sunčanom dijelu Španjolske. Također, može biti opcija za one koji preferiraju mirnije okruženje izvan najprometnijih turističkih centara, ali i dalje žele blizinu sadržaja. Obitelji s malom djecom mogu pronaći vrijednost u blizini škola i zajedničkog bazena. Za one koji planiraju istraživati širu regiju Costa del Sol, iako je automobil preporučljiv, dobra povezanost javnim prijevozom nudi određenu mobilnost. Ulaganje u ovakav tip nekretnine može biti zanimljivo za osobe koje traže nekretninu za povremeni najam.

Kvaliteta gradnje i završni radovi

Objekt se odlikuje funkcionalnim rasporedom s djelomično opremljenom kuhinjom otvorenog tipa i ugrađenim ormarima u spavaćim sobama. Uključuje klima uređaj za kontrolu klime, te je opremljen optičkim vlaknima za brzi internet. Privatna terasa i solarij pružaju vanjski prostor za uživanje. Podne obloge i završni materijali nisu detaljno specificirani, ali opće stanje nekretnine opisano je kao 'dobro'. Potpuna opremljenost namještajem olakšava useljenje.

Cijena i kontekst

Cijena i dostupnost

Početna cijena ovog townhousa iznosi 215.000 €. Raspored soba uključuje dvije spavaće sobe i dva kupatila, s naglaskom na prostrani dnevni boravak i terasu. Ukupna stambena površina iznosi 73 m², dok je parcela površine 104 m². Navedeni parametri ukazuju na kompaktan, ali dobro organiziran životni prostor. Dostupnost i specifični detalji o drugim jedinicama u naselju, ako postoje, zahtijevaju dodatnu provjeru.