2 Bed Vidējā stāva dzīvoklis in Casares rajons: Casares, Dzīvoklis

Dzīvoklis The Place Alcazaba Casares

Projekts The Place Alcazaba atrodas Casares municipalitātē, Malagas provincē. Tas ir daudzdzīvokļu mājas attīstības projekts, kas šobrīd tiek būvēts, ar plānotu pabeigšanu 2026. gada otrajā ceturksnī. Komplekss sastāv no 38 dzīvokļiem un ir daļa no lielākas Alcazaba Lagoon kopsaimniecības. Reģionam raksturīgs mērens klimats ar vidējo gadu temperatūru 18,6°C, un projekts atrodas 66 metrus virs jūras līmeņa.

€600,000 - €1,515,000
2-4
Guļamistabas
2-4
Vannasistabas
122-177 m²
Dzīvojamā platība
No €600,000
Sākumcena
Būvniecībā
Būvstāvoklis

Projekta analīze

Atslēgas informācija par atrašanās vietu, mājām, projekta posmu un uzmanības punktiem.

Atrašanās vieta

Projekts izvietots Casares municipalitātē, apgabalā, kas apvieno mieru ar tuvumu tūrisma infrastruktūrai. Attālums līdz krastam ir neliels (apmēram 3,4 līdz 5 km taisnā līnijā), kas ļauj viegli sasniegt pludmales. Apkaime ir mazāk apbūvēta un iekļauj vairākus zaļās zonas un golfa laukumus.

Plānojumi

Dzīvokļi ir veidoti, lai apmierinātu pastāvīgas dzīvošanas vai atpūtas vajadzības. Telpas ir plānotas kā atvērtas un gaismas, uzsvarot uz dabisko apgaismojumu. Privāto terašu klātbūtne un dienvidu orientācija veicina dzīvi brīvā dabā, savukārt koplietošanas baseini un sporta infrastruktūra nodrošina atpūtas iespējas kompleksa ietvaros.

Projekta status

Projekts šobrīd tiek būvēts. Tā pabeigšana ir plānota 2026. gada otrajā ceturksnī. Būvdarbos ietilpst arī koplietošanas zonas, tostarp dārzi, baseini un sporta objekti, kuri tiks nodoti ekspluatācijā kopā ar dzīvokļiem.

Uzmanības punkti

Kompleksā nav veikalu, tāpēc nepieciešams braukt uz pārtikas preču iegādi. Tā kā netuvu nav metro vai vilciena, privāta auto ir nepieciešama. Turklāt attālums līdz pilsētas centram ir lielāks nekā piekrastes apgabalos.

Dzīvesveids un apkārtne

Šis projekts varētu būt piemērots personām, kas meklē mājokli klusā apkārtnē, bet ar ātru piekļuvi tūrisma infrastruktūrai. Tas ir piemērots investoriem, kuri interesējas par nekustamā īpašuma vērtību Costa del Sol. Tāpat tas varētu būt piemērots ģimenēm, kuras vēlas lielākas telpas un drošību, kā arī pāriem, kuri meklē atpūtas māju netālu no golfa laukumiem un jūras.

Būvniecības kvalitāte

Būvniecības specifikācijas iekļauj armētā betona izmantošanu pamatos un konstrukcijās, ar siltumizolāciju no akmens vates sienās. Grīdas segums ir porcelāna flīzes, dušas apdare ir 60x120 cm. Virtuve ir aprīkota ar iebūvētām ierīcēm. Ārpusē, terases ir klātas ar flīzēm piemērotām ārlietošanai, ar noteces sistēmu un hidroizolāciju.

Apkārtne un dzīvesveids

Cena un pieejamība

Sākuma cena dzīvokļiem ir €585,000. Dzīvokļu platība ir 122 m², ar divām guļamistabām un divām vannas istabām. Šī cena atspoguļo būvniecības līmeni un kompleksa piedāvātās iespējas, tostarp piek�uvi sporta objektiem. Projekta ietvaros pieejami dažādi dzīvokļi.

€600,000
Sākumcena
2-4
Guļamistabas
114 m²
Dzīvojamā platība
2-4
Vannasistabas

Apkārtne un dzīvesveids

Ikdienas dzīve Casares rajonā ir lēnāka nekā lielpilsētās. Rīts var sākties ar kafiju uz terases ar skatu uz ainavu, bet pēcpusdiena ir piemērota aktivitātēm koplietošanas ezerā vai pie baseiniem. Auto lietošana ir ieteicama, lai sasniegtu pludmales (Playa Costa Natura, Playa de Casares) vai dotos uz veikalu, kas atrodas 3 km attālumā. Daudz tuvu esošo golfa laukumu (Estepona Golf, Azata Golf) ietekmē apkārtnes raksturu, piedāvājot iespējas sportam un atpūtai.

Pieprasīt informāciju

Atrašanās vieta: Casares

Apkārtne

Projekta apkārtne nodrošina piek�uvi pamatpakalpojumiem. 2 km rādiusā atrodas restorāni (2), aptieka (3,2 km) un veselības centrs (2,3 km). Lielākām izklaides un iepirkšanās iespējām Esteponas un Duquesas ostas ir attālumā 5,3 un 4,7 km. Apgabals ir arī pazīstams ar golfa laukumiem, tuvākais no tiem atrodas tikai 1,1 km attālumā.

Karte un atrašanās vieta

Karte parāda projekta atrašanās vietu Casares, attālumus līdz pludmalēm un lidostai, kā arī tuvumu golfa laukumiem un Duquesas ostai.

Aerial view of a coastal town with a beach, mountains, and a lighthouse.

Novietojums reģionā

Casares atrodas starp Malagu un Gibraltāru. Projekts novietots Costa del Sol rietumu pusē, piedāvājot mieru salīdzinājumā ar centrālajiem tūrisma centros kā Marbellā. Tuvuma Esteponai (apmēram 15 minūšu brauciena attālumā) nodrošina piek�uvi lielākām pakalpojumiem, bet Malagas pilsēta ir aptuveni stundas brauciena attālumā.

Satiksme un infrastruktūra

Malagas lidosta atrodas 31 km attālumā taisnā līnijā. Piekļuve tai galvenokārt notiek ar automašīnu, ar paredzamo brauciena laiku aptuveni 45-60 minūtes. Pludmales, tādas kā Playa Costa Natura un Playa de Casares, atrodas nelielā 3,4 līdz 4,3 km attālumā. Automašīna ir nepieciešama ikdienas pārvietošanās, jo vietējais sabiedriskais transports šajā municipalitātē ir ierobežots (7 līnijas, 32 pieturas).

Gibraltar (GIB) 33 km
Malaga-Costa del Sol (AGP) 74 km

Avots: OpenStreetMap, Google Maps

Luxury villa with private pool, scenic golf course and ocean view.

Daba un klimats

Cozy beachfront apartment with ocean view, balcony, and modern amenities.

Klimats ir mērens ar vairāk nekā 3800 saules stundām gadā. Gaisa temperatūra svārstās vidēji no 12°C līdz 27°C, un aptuveni 5 mēnešos ūdens temperatūra ir piemērota peldēšanai (≥20°C). Projekts atrodas 66 metrus virs jūras līmeņa, piedāvājot skatu, kas apvieno jūru un kalnus.

3836 Saules stundas/gadā
4 Peldsezona (mēneši)
17.8°C Vid. gada temp.
386m Augstums vjl.

Avots: Open-Meteo (2020, 2025 vidēji)

Pludmales un atpūta

Tuvākajā apkārtnē ir dažādas pludmales. Playa Costa Natura (nudistu) atrodas 3,4 km attālumā, Playa de Casares 4,3 km un Playa del Cristo 5,0 km. Ir daudz iespēju sportam, apkārtnē atrodas 14 sporta objektu un daudz golfa laukumu tuvumā. Osta Puerto Deportivo de la Duquesa piedāvā papildu iespējas jūras aktivitātēm.

Pludmales

  • Ancha Blue Flag

Golf

  • Estepona Golf 6.4 km
  • Azata Golf 6.7 km
  • Golf Academy Albayt Resort 8 km

Sporta objekti

14 Pieejamie objekti

Avots: Blue Flag 2026, OpenStreetMap, CSD

A stone tower on a rocky beach with ocean views and a clear blue sky.

Novietojums reģionā

Vietas gids: Casares

Casares may refer to:

Galvenie fakti

160.0 km² Platība

Klimats

Mēnesis Vidējā temperatūra Nokrišņi
Janvāris 10.2°C 98 mm
Februāris 10.6°C 97 mm
Marts 12.6°C 89 mm
Aprīlis 14.5°C 60 mm
Maijs 16.4°C 46 mm
Jūnijs 20.9°C 13 mm
Jūlijs 25.0°C 0 mm
Augusts 25.4°C 3 mm
Septembris 21.6°C 22 mm
Oktobris 17.7°C 78 mm
Novembris 13.6°C 124 mm
Decembris 10.8°C 106 mm

Tuvākie objekti

11 restaurant
1 pharmacy
1 bank
1 cafe

Augstums un reljefs

386m Augstums vjl.

Tuvumā

Skatu punkti

Golfa laukumi

Transports

33 km Gibraltar (GIB)
74 km Malaga-Costa del Sol (AGP)
464 km Alicante-Elche (ALC)

Projekta informācija

Projekts The Place Alcazaba
Pilsēta Casares
Reģions Costa del Sol
Sākumcena €600,000
Dzīvojamā platība 114 m²
Cena par m² €5,263 / m²
Terase 96 m²
Guļamistabas 2 - 4
Vannasistabas 2 - 4
Autostāvvieta
Baseins
Dārzs
Būvstāvoklis under_construction
Developers Prime Invest
Pabeigšana Q3 2028
Publicēts 2026-05-16

Ref: VL286060

Avots: Wikipedia, Wikidata, INE, Junta de Andalucía

Kopsavilkums

  • Dzīvoklis 122 m² ar 2 guļamistabām un 2 vannas istabām.
  • Alcazaba Lagoon kopsaimniecības daļa ar koplietošanas baseiniem.
  • Dienvidu orientācija ar skatu uz jūru un kalniem.
  • Tuvu golfa laukumiem (Estepona Golf 1,1 km) un pludmalēm.
  • Plānots pabeigšanas laiks: Q2 2026.

Reģionālā salīdzinājuma

Salīdzinot ar citiem projektiem Casares apkārtnē, piemēram, Solemar (no €545,000) un Abril Doña Julia (no €411,000), The Place Alcazaba atrodas augstākā cenas kategorijā, galvenokārt dēļ ezera un dizaina iespējām. Kamēr Amarante Living (no €446,000) piedāvā pieejamu variantu, The Place Alcazaba atšķiras ar uzsvaru uz augstas kvalitātes koplietošanas rekreācijas zonām.

Bieži uzdotie jautājumi

Vai man ir nepieciešams auto?
Jā, apkārtne ir vāji savienota ar sabiedrisko transportu, un lielākā daļa pakalpojumu atrodas tālāk par 2 km.
Kāds ir attālums līdz lidostai?
Malagas lidosta atrodas 31 km taisnā līnijā.
Kad tiks pabeigts projekts?
Plānotais pabeigšanas laiks ir 2026. gada otrais ceturksnis.
Cik tālu ir jūra?
Tuvākā pludmale (Playa Costa Natura) ir 3,4 km taisnā līnijā.
Vai tuvu ir golfa laukumi?
Jā, Estepona Golf ir 1,1 km attālumā un Azata Golf 2,0 km.
Kāda ir sākuma cena?
Cenas sākas no €585,000 par dzīvokli 122 m².