2 Bed Keskmise korruse korter in Marbella - Marbella, Korter

Olivos Palo Alto Korterite Müük Marbella

Olivos Palo Alto on väike elamuprojekt, mis asub Marbella linna naabruses. Kompleksis on 22 uut korteriž ja penthouse'i, mis on projekteeritud rõõdu rõõduga looduslikele vaadetele. Projekt asub kõrgusel 129 meetrit üle merepinna, mis pakub panoraamvaateid ümbruskonnale. Asukoht ühendab ligipääsu linnamugavustega, säilitades ühtlasi residentsiaalse iseloomu.

Alates €750,000
2
Magamistuba
2
Vannituba
91 m²
Elupinda
Alates €750,000
Alates
0.7 km
Kaugus rannast
Valmis
Ehitusjärk

Projekti analüüs

Asukoha, kodude, ehitusjärku ja tähelepanu punktide põhiomadused.

Asukoht

Projekt asub Marbella omavalitsuse piires, linnakeskusest veidi eemal. See asend võimaldab jääda linna müra eemal, kuid hoida teenused kättesaadavana. Lähiümbruses domineerivad pereelamud ja maa-alad, mis tagab piirkonnas rahuliku perioodi.

Põhiplaan

Kortelid on loodud neile, kes otsivad püsivat elamist või suvilat. Planeeringus on rõõdurõõkud eraldi magamistuba, mis on sobilik peredele või paaridele, kes vajavad eraldatud tööruumi. Majapidamislihtsus tagab ühisteenuste olemasolu.

Olek

Ehitus on lõppenud, mis tähendab, et ostjad saavad kohapealseid vaateid teha kohe. Kõik elamispinnad on valmis ja võetud kasutusele. Omandiüleviis toimub kohe pärast tehingu sõlmimist.

Tähelepanu punktid

Projekt asub mäenõlval, mis võib nõuda autokasutust igapäevaste sõitude jaoks. Keemilise puhastuse bassein ja aed vajavad kogukonnakulude katmist. Kohalikud poed asuvad mõne kilomeetri kaugusel.

Elustiil & ümbrus

See kodu sobib neile, kes soovivad elada piirkonnas, kus on aastaringselt võimalik tegeleda vabaõhu tegevustega. Kuna läheduses on mitmed golfiväljakud (8,2 km), sobib see aktiivsetele elanikele. Pered, kellel on autosõiduga koolilapsed, leiavad siin sobiva keskkonna. Samuti on see võimalus neile, kes otsivad turvalist teist kodu puhkuseks.

Ehituskvaliteet

Korterites on kasutatud kaasaegseid materjale. Köögid on varustatud sisseehitatud seadmetega. Rõdud on suured ja pakuvad vaateid. Kütte- ja jahutussüsteem on olemas, mis tagab mugavuse aastaringselt. Aknad on topeltklaasitud, mis vähendab müratase. Majas on ka lift, mis lihtsustab liikumist korruste vahel.

Ümbrus & elustiil

Hind & saadavus

Hinnad algavad 750 000 eurost. See hinnaklass tähendab, et ostjad saavad omandada suurema pinna (91 m²) koos rõduga. Kinnisvaraturg Marbellas on stabiilne, mistõttu investeering võib säilitada oma väärtuse. Hinnad võivad erineda sõltuvalt rõdu suurusest ja korrusest.

€750,000
Alates
2
Magamistuba
91 m²
Elupinda
2
Vannituba

Ümbrus & elustiil

Päevakava Olivoses algab tavaliselt hommikuse päikesetõusuga, mis valgustab edelapoolse rõdude. Peale lõunat saab minna lõunasse toidupoesse või restoranidesse, mis asuvad umbes 2,2 km kaugusel. Pärast päikest paistab, on võimalik naasta rõdule, et jälgida päikeseloojangut mere kohal. Õhtul on võimalik sõita Marbella vanalinna, mis on ligipääsetav lühikese automaatoga.

TaInfot

Asukoht & ümbrus: Marbella

Ümbrus & ligipääs

Marbella on turismikeskus, mis pakub palju võimalusi. Linnas on 52 hotelli ja 12 781 voodikohta, mis viitab aktiivsele majanduselule. Läheduses on mitmed golfiväljakud (nt Greenlife Golf, 8,2 km) ja rannad (5,0 km). Linnas on ka 5 tervisekeskust ja 41 algkooli, mis tagab perearste ja hariduse kättesaadavuse.

Kaart & asukoht

Kaart näitab Olivos Palo Alto asukohta Marbella kõrgemas osas. Rohealad tähistavad looduspargi ja golfiväljakuid. Sinine joon näitab kaugust rannajoone ja lennujaama vahel.

Aerial view of a coastal city with a marina, mountains, and clear blue water.

Asukoht piirkonnas

Marbella asub Costa del Soli keskosas. See on üks tuntumaid kuurortlinnu Hispaanias. Olivos Palo Alto asub linna ümbruses, mis võimaldab lihtsat ligipääsu nii rannale kui ka sisemaale. Regioon on tuntud oma golfiväljakute ja patrullide poolest.

Ligipääs & teenused

Lähim supermarket asub 2,2 km kaugusel. Rannani jõuab 5,0 km. Málaga lennujaam on 35 km kaugusel, mis võtab autoga ligikaudu 40 minutit. Golfiväljakud on 8,2 km kaugusel. Ühistransport on esindatud 11 bussiliiniga, kuid auto kasutamine on siin soovitatav.

Kaugus rannast 0.7 km
Malaga-Costa del Sol (AGP) 39 km
Gibraltar (GIB) 58 km

Allikas: OpenStreetMap, Google Maps

Luxury beachfront villa with ocean view, private pool, and mountain backdrop.

Loodus & kliima

Beachfront room with ocean view, featuring a private balcony and lounge chairs.

Piirkond asub 129 meetri kõrgusel merepinnast. Kliima on soe, aastane keskmine temperatuur on 19,0 °C. Aastas on 3716 päikesetundi. Ujumishooaeg kestab 5 kuud, kui veetemperatuur on vähemalt 20 °C. Talved on pehmed, suved soojad.

3856 Päikesetunde/aasta
5 Ujumishooaeg (kuud)
19.2°C Kesk. aasta temp.
29m Kõrgus

Allikas: Open-Meteo (2020, 2025 keskmine)

Rannad & vaba aeg

Lähim rand on Playa Canina Ventura del Mar (5,0 km). Piirkonnas on mitu Blue Lipu statusega randu, nagu Casablanca ja La Fontanilla. Golfivõimalusi on piisavalt, lähimad väljakud asuvad 8,2 km kaugusel. Sportimisvõimalusi on rohkem kui 415 objekti linna piires.

Rannad

  • Playa de la Bajadilla 0.7 km
  • Playa de Casablanca Blue Flag 2.4 km
  • Playa de Nagüeles Blue Flag 3.1 km
  • Cabopino Blue Flag
  • El Cable Blue Flag
  • El Faro Blue Flag

Golf

  • The Range golf lessons 6 km
  • Real Club de Golf Las Brisas 7.5 km
  • Magna Marbella Golf 8.3 km
  • Greenlife Golf Driving Range 9.3 km

Spordirajatised

415 Saadaolevad rajatised

Allikas: Blue Flag 2026, OpenStreetMap, CSD

Cozy beachfront room with ocean view, wooden deck, and sunset.

Asukoht piirkonnas

Piirkonna info: Marbella

Marbella is a city and municipality in southern Spain, belonging to the province of Málaga in the autonomous community of Andalusia. It is part of the Costa del Sol and is the headquarters of the Association of Municipalities of the region; it is also the head of the judicial district that bears its name.

Peamised faktid

114.3 km² Pindala

Kliima

Kuu Keskmine temp Sademed
Jaanuar 11.9°C 94 mm
Veebruar 12.1°C 97 mm
Märts 14.2°C 85 mm
Aprill 16.0°C 56 mm
Mai 17.9°C 43 mm
Juuni 22.1°C 11 mm
Juuli 26.0°C 1 mm
August 26.5°C 2 mm
September 22.8°C 19 mm
Oktoober 18.9°C 80 mm
November 15.1°C 116 mm
Detsember 12.4°C 104 mm

Lähedalasuvad teenused

138 restaurant
29 pharmacy
20 bank
25 cafe
3 dentist

Kõrgus ja maastik

29m Kõrgus
0.7 km Kaugus rannast
1.7% Kalle rannani

Transport

39 km Malaga-Costa del Sol (AGP)
58 km Gibraltar (GIB)
430 km Alicante-Elche (ALC)
1.3 km Estación de autobuses de Marbella

Projekti detailid

Projekt Olivos Palo Alto
Linn Marbella
Piirkond Costa del Sol
Alates €750,000
Elupinda 91 m²
Hind/m² €8,241 / m²
Terrass 135 m²
Magamistuba 2
Vannituba 2
Parkimine Jah
Bassein Jah
Aed Jah
Ehitusjärk key_ready
Arendaja ROEL/PALO ALTO
Kaugus rannast 0.7 km
Valmimine 2025
Avaldatud 2026-05-16

Ref: VL123685

Allikas: Wikipedia, Wikidata, INE, Junta de Andalucía

Kokkuvõte

  • Väike, 22 korteriga komplekt, mis pakku rohkem privaatsust.
  • Korteri suurus on 91 m², millega on ruumlik rõdu.
  • Asukoht 129 meetri kõrgusel merepinnast pakku laia vaadet.
  • Valmis korterid, mis võimaldavad kohest sisse kolimist.
  • Maja on ehitatud tänapäevaste standardite järgi.

Piirkondlik võrdlus

Võrreldes Almazara Views-ga (alates 620 000 €) ja Breeze-ga (alates 650 000 €), asub Olivos kõrgemal hinnaklassis. Selle projekti eelis on suurem rõdu ja valmisolek. Almazara võib olla pigem orienteeritud erinevasse piirkonda, kuid Olivose asukoht on lähem linnakeskusele kui paljud teised uued projektid Marbella ümbruses.

Korduma kippuvad küsimused

Kas autot on siin vaja?
Jah, asukoht on nõlvak ja poed asuvad mõne kilomeetri kaugusel, mistõttu autokasutus on praktiline.
Kauge on see rannast?
Lähim rand on 5,0 km kaugusel, mis on autoga umbes 10-15 minutilise sõidu kaugusel.
Kas korterid on möbleeritud?
Ei, korterid müüakse ilma mööblita, võimaldades omanikel sisustust ise valida.
Kui suur on korter?
Korteri pindala on 91 m².
Kas bassein on olemas?
Jah, on ühine bassein ja aiapiirkond.
Kui kõrge on kogukonnatasu?
Täpne summa sõltub korteri suurusest, kuid hõlmab basseini hooldust ja üldisi alasid.
Millal saab võtmed?