2 Bed Stan na srednjem katu in Marbella u Marbella, Stan

Olivos Palo Apartmani na Prodaju u Marbella

Olivos Palo Alto je mali stambeni projekt smješten u susjedstvu Marbelle. Kompleks uključuje 22 novih stanova i penthousa, dizajniranih s pažnjom na prirodno svjetlo i pogled. Smješten na 129 metara nadmorske visine, projekt nudi panoramski pogled na okolicu. Lokacija osigurava pristup gradske pogodnosti, uz zadržavanje privatnosti.

Od €750,000
2
Spavaće sobe
2
Kupaonice
91 m²
Stambena površina
Od €750,000
Početna cijena
0.7 km
Udaljenost od plaže
Useljivo
Status gradnje

Analiza projekta

Ključne karakteristike lokacije, stanova, faze projekta i točke pažnje.

Lokacija

Projekt se nalazi u općini Marbella, malo izvan gradskog centra. To omogućuje izbjegavanje gradske buke, ali zadržava usluge blizu. Okolina dominira obiteljskim kućama i parcelama, što osigurava miran ritam života u području.

Tlocrt

Stanovi su pogodni za stalni boravak ili vikendicu. Raspored uključuje spavaću sobu s vlastitom kupaonicom, što je prikladno za obitelji ili parove koji trebaju odvojeni radni prostor. Održavanje je olakšano postojanjem zajedničkih dijelova.

Status projekta

Izgradnja je završena, što znači da kupci mogu odmah vidjeti nekretnine na licu mjesta. Svi stambeni prostori su spremni za stanovanje. Prijenos vlasništva se odvija odmah nakon sklapanja ugovora.

Napomene

Projekt je smješten na brdu, što može zahtijevati korištenje automobila za svakodnevna putovanja. Bazen s kemijskim čišćenjem i vrt zahtijevaju pokrivanje troškova od strane zajednice. Lokalne trgovine nalaze se na nekoliko kilometara udaljenosti.

Životni stil i okolina

Ovaj dom je prikladan za one koji žele živjeti u području gdje postoji mogućnost aktivnosti na otvorenom tijekom cijele godine. Budući da se u blizini nalazi nekoliko igrališta za golf (8,2 km), pogodan je za aktivne stanovnike. Obitelji s djecom koja putuju u školu automobilom pronaći će ovdje prikladno okruženje. Također je prilika za one koji traže sigurnu drugu kuću za odmor.

Cijena i kontekst

Cijena i dostupnost

Cijene počinju od 750.000 eura. Ovaj cjenovni razred znači da kupci dobivaju veći prostor (91 m²) zajedno s terasom. Tržište nekretnina u Marbella je stabilno, pa ulaganje može zadržati svoju vrijednost. Cijene mogu varirati ovisno o veličini terase i katu.

€750,000
Početna cijena
2
Spavaće sobe
91 m²
Stambena površina
2
Kupaonice

Kontekst i okolina

Dan u Olivosu obično počinje izlaskom sunca koje osvjetljava jugozapadne terase. Popodne se može otići u trgovine ili restorane koji su na oko 2,2 km. Nakon toga se možete vratiti na terasu kako biste uživali u zalasku sunca nad morem. U večernjim satima moguće je otići u stari grad Marbellu, koji je dostupan kratkom vožnjom automobilom.

Zatraži informacije

Lokacija i okolina: Marbella

Život i okolina

Marbella je turistički centar koji nudi mnoge mogućnosti. U gradu postoji 52 hotela i 12.781 krevet, što ukazuje na aktivan gospodarski život. U blizini nalaze se brojna igrališta za golf (npr. Greenlife Golf, 8,2 km) i plaže (5,0 km). U gradu također postoji 5 zdravstvenih centara i 41 osnovna škola, što osigurava pristup medicinskoj skrbi i obrazovanju.

Karta i lokacija

Karta prikazuje lokaciju Olivos Palo Alto u višem dijelu Marbelle. Zelene površine označavaju park prirode i golf igrališta. Plava linija prikazuje udaljenost do obale i zračne luke.

Aerial view of a coastal city with a marina, mountains, and clear blue water.

Položaj u regiji

Marbella se nalazi u središnjoj dijelu Costa del Sol. To je jedan od najpoznatijih turističkih gradova u Španjolskoj. Olivos Palo Alto je smješten u predgrađu grada, što omogućuje lak pristup kako plaži tako i unutrašnjosti. Regija je poznata po golf igralištima i šetalištima.

Dostupnost i sadržaji

Najbliža trgovina je na 2,2 km. Do plaže se stiže na 5,0 km. Zračna luka Malaga je na 35 km, što traje oko 40 minuta vožnje automobilom. Igrališta za golf su na 8,2 km udaljenosti. Javni prijevoz je zastupljen s 11 autobusnih linija, ali se preporuča korištenje automobila.

Udaljenost od plaže 0.7 km
Malaga-Costa del Sol (AGP) 39 km
Gibraltar (GIB) 58 km

Izvor: OpenStreetMap, Google Maps

Luxury beachfront villa with ocean view, private pool, and mountain backdrop.

Priroda i klima

Beachfront room with ocean view, featuring a private balcony and lounge chairs.

Područje je smješteno na 129 metara nadmorske visine. Klima je topla, prosječna godišnja temperatura je 19,0 °C. Godišnje ima 3716 sati sunca. Sezona plivanja traje 5 mjeseci kada je temperatura vode najmanje 20 °C. Zime su blage, ljeta topla.

3856 Sunčani sati/god.
5 Sezona kupanja (mjeseci)
19.2°C Prosj. godišnja temp.
29m Nadmorska visina

Izvor: Open-Meteo (2020, 2025 prosjek)

Plaže i rekreacija

Najbliža plaža je Playa Canina Ventura del Mar (5,0 km). U regiji postoji nekoliko plaža s

Plaže

  • Playa de la Bajadilla 0.7 km
  • Playa de Casablanca Blue Flag 2.4 km
  • Playa de Nagüeles Blue Flag 3.1 km
  • Cabopino Blue Flag
  • El Cable Blue Flag
  • El Faro Blue Flag

Golf

  • The Range golf lessons 6 km
  • Real Club de Golf Las Brisas 7.5 km
  • Magna Marbella Golf 8.3 km
  • Greenlife Golf Driving Range 9.3 km

Sportski objekti

415 Dostupni objekti

Izvor: Blue Flag 2026, OpenStreetMap, CSD

Cozy beachfront room with ocean view, wooden deck, and sunset.

Položaj u regiji

Vodič po području: Marbella

Marbella is a city and municipality in southern Spain, belonging to the province of Málaga in the autonomous community of Andalusia. It is part of the Costa del Sol and is the headquarters of the Association of Municipalities of the region; it is also the head of the judicial district that bears its name.

Ključni podaci

114.3 km² Površina

Klima

Mjesec Prosječna temperatura Padaline
Siječanj 11.9°C 94 mm
Veljača 12.1°C 97 mm
Ožujak 14.2°C 85 mm
Travanj 16.0°C 56 mm
Svibanj 17.9°C 43 mm
Lipanj 22.1°C 11 mm
Srpanj 26.0°C 1 mm
Kolovoz 26.5°C 2 mm
Rujan 22.8°C 19 mm
Listopad 18.9°C 80 mm
Studeni 15.1°C 116 mm
Prosinac 12.4°C 104 mm

Obližnji sadržaji

138 restaurant
29 pharmacy
20 bank
25 cafe
3 dentist

Nadmorska visina i Teren

29m Nadmorska visina
0.7 km Udaljenost od plaže
1.7% Nagib do plaže

Promet

39 km Malaga-Costa del Sol (AGP)
58 km Gibraltar (GIB)
430 km Alicante-Elche (ALC)
1.3 km Estación de autobuses de Marbella

Detalji projekta

Naziv projekta Olivos Palo Alto
Grad Marbella
Regija Costa del Sol
Početna cijena €750,000
Stambena površina 91 m²
Prosj. cijena po m² €8,241 / m²
Terasa 135 m²
Spavaće sobe 2
Kupaonice 2
Parking Da
Bazen Da
Vrt Da
Status gradnje key_ready
Investitor ROEL/PALO ALTO
Udaljenost od plaže 0.7 km
Završetak 2025
Objavljeno 2026-05-16

Ref: VL123685

Izvor: Wikipedia, Wikidata, INE, Junta de Andalucía

Sažetak

  • Mali kompleks od 22 stana koji nudi više privatnosti.
  • Površina stana je 91 m², uključujući prostranu terasu.
  • Smješten na 129 m nadmorske visine s širokim pogledom.
  • Gotovi stanovi omogućuju trenutno useljenje.
  • Zgrada je izgrađena u skladu suvremenim standardima.

Regionalna usporedba

U usporedbi s Almazara Views (od 620.000 €) i Breeze (od 650.000 €), Olivos je u višoj cjenovnoj klasi. Prednost ovog projekta je veća terasa i spremnost za useljenje. Almazara može biti više orijentirana na drugo područje, ali lokacija Olivosa je bliža gradskom centru od mnogih drugih novih projekata u okolici Marbelle.

Često postavljana pitanja

Treba li mi auto ovdje?
Da, mjesto je na brdu i trgovine su na nekoliko kilometara, pa je korištenje automobila praktično.
Koliko je daleko do plaže?
Najbliža plaža je na 5,0 km, što je oko 10-15 minuta vožnje automobilom.
Da li su stanovi namješteni?
Ne, stanovi se prodaju bez namještaja, omogućujući vlasnicima da biraju vlastiti enterijer.
Koliko je velik stan?
Stambena površina je 91 m².
Postoji li bazen?
Da, postoji zajednički bazen i područje za opuštanje u vrtu.
Koliko su visoke naknade zajednice?
Točan iznos ovisi o veličini stana, ali uključuje održavanje bazena i zajedničkih površina.