3 Bed Dom bliźniak in Marbella w Marbella, Dom szeregowy

Szeregowe Almazara Views na sprzedaż w Marbelli

Almazara Views to nowoczesny projekt budowlany zlokalizowany w Marbelli, w prowincji Málaga. Inwestycja znajduje się na zboczach La Conchy i składa się z 23 ekskluzywnych domów w zabudowie szeregowej. Każdy dom oferuje trzy sypialnie i dwie łazienki, rozkładając się na czterech kondygnacjach, w tym piwnicy z garażem i tarasu na dachu. Lokalizacja jest wiejska i spokojna, z widokami na zatokę Marbella. Stan: w budowie, planowane oddanie do użytku to IV kwartał 2026 r.

€620.000 - €640.000
3
Sypialnie
2
Łazienki
197-190 m²
Powierzchnia
Od €620.000
Cena od
0,7 km
Dystans do plaży
W trakcie budowy
Status budowy

Analiza projektu

Kluczowe cechy lokalizacji, domów, etapu budowy i uwagi.

Lokalizacja

Obiekt położony jest w głębi lądu, między Istán a Marbellą, na wysokości około 129 m n.p.m. Otoczenie jest wiejskie i zielone. Najbliższa plaża w linii prostej znajduje się w odległości około 5,0 km, co oznacza, że życie nad morzem wymaga krótkiej jazdy samochodem. Nie jest to typowa lokalizacja 'pierwszej linii plaży'.

Układ

Domy szeregowe są przeznaczone dla osób ceniących przestrzeń i prywatność. Jako nowa inwestycja, budynki spełniają współczesne normy efektywności energetycznej. Projekt kładzie duży nacisk na życie na zewnątrz dzięki dużym tarasom i tarasom na dachu z widokiem. Miejsce parkingowe znajduje się w piwnicy.

Status projektu

Projekt jest w trakcie budowy z planowanym zakończeniem w IV kw. 2026 r. Deweloperem jest Taylor Wimpey España. Jest to część większego kompleksu 'Almazara Boutique Residences', co sugeruje kameralny charakter i dbałość o szczegóły architektoniczne.

Ważne uwagi

Lokalizacja wymaga posiadania samochodu. Nie ma sklepów czy restauracji w zasięgu spaceru. Wystawienie na wiatr na wysokościach może być zauważalne. Nie jest to apartamentowiec z recepcją i usługami hotelowymi, lecz mieszkaniowy zespół domów.

Styl życia i okolica

To odpowiedni wybór dla rodziny lub pary szukającej drugiego domu lub stałego miejsca zamieszkania w Hiszpanii, z dala od tłoku kurortów. Pasuje dla osób ceniących golf i naturę bardziej niż miejski zgiełk. Należy pamiętać o konieczności posiadania samochodu. To także solidna inwestycja w nowy lokal od renomowanej firmy.

Jakość i wykończenie

Taylor Wimpey España to deweloper znany z wysokiej jakości. Materiały wykończeniowe są nowoczesne i trwałe. Układ jest otwarty (open plan) z kuchnią połączoną z salonem. W domach znajduje się klimatyzacja (ciepło/zimno) i podwójne oszklenie. Wysokie parametry izolacji termicznej. Udogodnienia obejmują windę ułatwiającą przemieszczanie się między kondygnacjami.

Okolica i styl życia

Cena i dostępność

Ceny zaczynają się od 620 000 €. Ceny za domy szeregowe są zazwyczaj wyższe niż za mieszkania o podobnej powierzchni użytkowej, ale oferują więcej prywatności i naziemnej przestrzeni. Za tę cenę otrzymuje się nowy dom o dużej powierzchni (ok. 190 m²) od sprawdzonego dewelopera.

€620.000
Cena od
3
Sypialnie
190 m²
Powierzchnia
2
Łazienki

Okolica i styl życia

Almazara Views oferuje styl życia łączący spokój natury z bliskością wybrzeża. Codzienne życie opiera się na mobilności samochodowej. Rano można cieszyć się widokiem z tarasu, potem udać się samochodem na zakupy lub na plażę. Klimat jest łagodny, a lokalizacja na zboczu zapewnia przewietrzanie w upalne dni. To idealne miejsce dla miłośników golfa (najbliższe pole w 4 km), ale mniej wygodne dla tych, którzy preferują chodzenie pieszo po miasteczku.

Poproś o informacje

Lokalizacja i okolica: Marbella

Okolica i dojazd

Okolica jest spokojna i mieszkalna. Najbliższe większe skupisko sklepów i restauracji znajduje się w Marbelli i Puerto Banús. Najbliższy supermarket jest oddalony o 4,3 km, więc codzienne zakupy wymagają samochodu. Infrastruktura jest nowoczesna, ale drogi w górach mogą być kręte.

Mapa i lokalizacja

Mapa pokazuje lokalizację w górzystym terenie w stronę Istán. Obszar jest zielony i pagórkowaty. Wybrzeże znajduje się na południu. Główne drogi (AP-7, A-7) są łatwo dostępne.

Beachfront dining area with ocean view, outdoor seating, and a lighthouse in the distance.

Położenie w regionie

Almazara Views leży w strategicznej pozycji pomiędzy Marbellą a górską wioską Istán. Jest to część gminy Marbella, ale poza głównym miejskim zgiełkiem. Obszar ten staje się przedłużeniem luksusowej strefy 'Golden Mile', oferując więcej prywatności za cenę konieczności dojazdu do centrum.

Dojazd i udogodnienia

Samochód jest niezbędny. Do plaży (Playa de la Fontanilla) jest w linii prostej 5,5 km (ok. 10-15 min jazdy). Najbliższe pole golfowe (Aloha Golf) to około 4,0 km. Lotnisko w Maladze znajduje się w odległości 42 km (ok. 35-40 min jazdy). Komunikacja publiczna jest ograniczona.

Dystans do plaży 0,7 km
Malaga-Costa del Sol (AGP) 39 km
Gibraltar (GIB) 58 km

Źródło: OpenStreetMap, Google Maps

Cozy beachfront cottage with thatched roof, ocean view, and lush greenery.

Natura i klimat

Beachfront villa with sea view, private pool, and lush garden.

Lokalizacja na zboczu La Conchy oferuje widoki na morze i góry. Ponad 3000 godzin słońca rocznie. Położenie na 129 m n.p.m. sprawia, że noce są chłodniejsze niż na wybrzeżu. Temperatury zimą wahają się średnio od 12 do 26°C, co sprzyja przebywaniu na zewnątrz przez cały rok.

3856 Godziny słoneczne/rok
5 Sezon kąpielowy (miesiące)
19.2°C Śr. roczna temperatura
29m Wysokość n.p.m.

Źródło: Open-Meteo (2020, 2025 średnia)

Plaże i rekreacja

Sezon kąpielowy trwa około 5 miesięcy. W pobliżu znajdują się plaży z Błękitną Flagą. Obszar Marbelli jest znany z pol golfowych (Los Naranjos, Las Brisas), co czyni go atrakcyjnym dla graczy. Inne rekreacje, takie jak tenis czy żeglarstwo, są dostępne w odległości krótkiej jazdy samochodem.

Plaże

  • Playa de la Bajadilla 0,7 km
  • Playa de Casablanca Blue Flag 2,4 km
  • Playa de Nagüeles Blue Flag 3,1 km
  • Cabopino Blue Flag
  • El Cable Blue Flag
  • El Faro Blue Flag

Golf

  • The Range golf lessons 6 km
  • Real Club de Golf Las Brisas 7,5 km
  • Magna Marbella Golf 8,3 km
  • Greenlife Golf Driving Range 9,3 km

Obiekty sportowe

415 Dostępne obiekty

Źródło: Blue Flag 2026, OpenStreetMap, CSD

Aerial view of a coastal city with a marina, mountains, and clear blue water.

Położenie w regionie

Przewodnik po regionie: Marbella

Marbella is a city and municipality in southern Spain, belonging to the province of Málaga in the autonomous community of Andalusia. It is part of the Costa del Sol and is the headquarters of the Association of Municipalities of the region; it is also the head of the judicial district that bears its name.

Kluczowe fakty

114.3 km² Powierzchnia

Klimat

Miesiąc Średnia temperatura Opady
Styczeń 11.9°C 94 mm
Luty 12.1°C 97 mm
Marzec 14.2°C 85 mm
Kwiecień 16.0°C 56 mm
Maj 17.9°C 43 mm
Czerwiec 22.1°C 11 mm
Lipiec 26.0°C 1 mm
Sierpień 26.5°C 2 mm
Wrzesień 22.8°C 19 mm
Październik 18.9°C 80 mm
Listopad 15.1°C 116 mm
Grudzień 12.4°C 104 mm

Udogodnienia w okolicy

138 restaurant
29 pharmacy
20 bank
25 cafe
3 dentist

Wysokość i Teren

29m Wysokość n.p.m.
0,7 km Dystans do plaży
1.7% Nachylenie do plaży

Transport

39 km Malaga-Costa del Sol (AGP)
58 km Gibraltar (GIB)
430 km Alicante-Elche (ALC)
1,3 km Estación de autobuses de Marbella

Szczegóły projektu

Projekt Almazara Views
Miasto Marbella
Region Costa del Sol
Cena od €620.000
Powierzchnia 190 m²
Cena za m² €3.263 / m²
Taras 52 m²
Sypialnie 3
Łazienki 2
Parking Tak
Basen Tak
Ogród Tak
Status budowy under_construction
Dystans do plaży 0,7 km
Zakończenie Q4 2026
Opublikowano 2026-05-13

Ref: VL722662

Źródło: Wikipedia, Wikidata, INE, Junta de Andalucía

Podsumowanie

  • Nowe domy szeregowe na zboczu góry.
  • 3 sypialnie i duże tarasy z widokiem.
  • Bliskość Marbelli i pól golfowych.
  • Wymagany samochód; plaża blisko autem.
  • Cicha, naturalna okolica.

Porównanie regionalne

W porównaniu z apartamentami w centrum (np. Medblue), ten projekt oferuje więcej przestrzeni i prywatności w podobnym przedziale cenowym (620k, 640k €). Projekty takie jak Breeze czy Be Aloha są tańsze (od 475k €), ale są zazwyczaj mniejszymi mieszkaniami. Almazara Views jest droższy za metr kwadratowy ze względu na charakter domu szeregowego i lokalizację na wzgórzu.

Często zadawane pytania

Czy muszę mieć samochód?
Tak. Najbliższy sklep jest ponad 4 km dalej. Codzienne życie bez samochodu jest trudne.
Jak daleko jest na plażę?
Około 10, 15 minut jazdy samochodem. W linii prostej 5,5 km.
Jak wygląda układ domu?
3 sypialnie, 2 łazienki, 4 poziomy. Garaż w piwnicy, salon na 1. piętrze, sypialnie wyżej, taras na dachu.
Jaki jest charakter okolicy?
Spokojna dzielnica mieszkaniowa, mieszanka lokalnych i cudzoziemców. Bez tłumów turystów.
Czy jest basen?
Tak, wspólnotowy basen i ogród.
Jak daleko na lotnisko?
Málaga (AGP) to około 42 km (ok. 35, 40 min autem).
Anna Kowalska
Anna Kowalska
Ekspert nieruchomości

Anna Kowalska zapewnia polskim klientom profesjonalne wsparcie na hiszpańskim rynku nieruchomości. Dba o to, by cały proces zakupu był zrozumiały i bezpieczny.