3 Bed Dvojček in Marbella v Marbella, Dvostanovanjska Hiša

Almazara Views Dvostanovanjske Hiše v Marbelli

Projekt Almazara Views se nahaja v mirni podeželski lokaciji na pobočjih gore La Concha, med občinama Marbella in Istán. Ta razvoj je del kompleksa Almazara Boutique Residences in obsega 23 dvostanovanjskih hiš s tremi spalnicami. Lokacija ponuja panoramski pogled na marbelski zaliv, Maroko in Gibraltar, z poudarkom na naravni integraciji in sodobni arhitekturi.

€625,000 - €640,000
3
Spalnice
2
Kopalnice
197-190 m²
Bivalni prostor
Od €625,000
Začetna cena
0.7 km
Oddaljenost do plaže
V gradnji
Status gradnje

Analiza projekta

Ključne značilnosti lokacije, bivalnih prostorov, faze projekta in pomembne opombe.

Lokacija

Projekt je lociran v celinski obmorski regiji, blizu jezera La Concepción, na nadmorski višini približno 129 metrov. Območje se odlikuje z vaško tremo in starimi gozdovi, ki ponujajo zasebnost stran od mestnega vrveža. Ta položaj zahteva prevoz za dostop do osrednjih storitev in obal.

Tloris

Hiše so zasnovane za trajno bivanje ali počitniško uporabo z poudarkom na zasebnosti. Imajo zunanjih prostorov s panoramskim razgledom in orientacijo, ki favorizira sončno svetlobo. Razporeditev štirih nadstropij ponuja ločene prostore za bivanje in počitek.

Status projekta

Gradnja poteka s predvideno oddajo v četrtem četrtletju leta 2026. Kompleks sestavljajo tri stavba, visoke tri nadstropja, z odprtim tlorisom. Skupni prostori vključujejo bazen in vrtove z avtohtono vegetacijo.

Pomembne opombe

Lokacija ni namenjena pešcem in za vsakodnevno premikanje zahteva zasebni avtomobil. Razdalja do najbližje plaže je približno 5 kilometrov. Zaradi nadmorske višine in odprtega polja je lahko izpostavljenost vetru opaznejša.

Življenjski slog in okolica

Ta hiša je primerna za družine, ki želijo kombinacijo stalnega bivališča in počitka. Je idealna za tiste, ki delajo od doma ali upokojence, ki cenijo tišino in niso ovirani zaradi vožnje za osnovne potrebe. Prav tako lahko služi družinam, ki iščejo počitniško hišo z enostavnim dostopom do mednarodnih šol, saj so le ti približno 10 minut vožnje stran.

Kakovost gradnje in obdelava

Hiše se prodajajo s celotno notranjo opremo in sodobnimi materiali. Kuhinja je odprta z dnevno sobo, so vgrajene omare in dvojna stekla za izolacijo. Prisotnost dvigala v dvostanovanjskih hišah poveča praktičnost, kleti in shrambe pa nudijo dodaten prostor za shranjevanje.

Okolica in življenjski slog

Cena in razpoložljivost

Cene se začnejo od 620.000 € do 640.000 €. Razlike v ceni so lahko zaradi velikosti parcele ali specifičnih razgledov. Cena na kvadraten meter odraža lokacijo z razgledom in dvostanovanjsko naravo hiše v primerjavi s stanovanji.

€625,000
Začetna cena
3
Spalnice
190 m²
Bivalni prostor
2
Kopalnice

Okolica in življenjski slog

Življenje tukaj je določeno z mirujočo naravo. Jutranje ura običajno se začne z razgledom na gore in svetlobo v jugovzhodno orientiranih sobah. Za nakupovanje ali storitve je treba uporabiti avto, saj ni trgovin na dosegu peš. Popoldne sonce na terasi omogoča zunanje aktivnosti z razgledom na Marbello. Področje je primerno za tiste, ki iščejo mir in ne burno nočno življenje mesta.

Zahtevajte informacije

Lokacija in okolica: Marbella

Okolica in dostopnost

Področje ponuja golf igrišča na razdalji približno 4 km, kot je Aloha Golf Club. Za vsakodnevne potrebe je supermarket 4,3 km stran. Dostop do letališča v Malagi zahteva približno 42 km vožnje. Področje nima neposrednega dostopa do javnega prevoza, kar avtomobil naredi za nujnega.

Zemljevid in lokacija

Zemljevid prikazuje razdaljo 5 km od obal in lego projekta blizu naravnega parka Sierra de las Nieves. Upoštevajte, da so prikazane razdalje v zračni črti in je dejanska cestna razdalja večja.

Beachfront dining area with ocean view, outdoor seating, and a lighthouse in the distance.

Lega v regiji

Projekt leži v območju vpliva Marbelle, a je oddaljen od turističnih središč. Povezan z mestom preko Istána in ceste proti jezeru. Je uravnotežena lokacija za tiste, ki želijo hiter dostop do Marbelle in Puerto Banúsa, a živijo v bolj mirnem okolju.

Dostopnost in infrastruktura

Letališče Malaga je na razdalji 42 km. Najbližje šole so v območju Nueva Andalucía, približno 10 minut vožnje. Za medicinsko nego je bolnišnica 5,5 km stran. Dostop do plaže in nakupovalnih centrov poteka predvsem preko ceste A-397 in izvoza na AP-7.

Oddaljenost do plaže 0.7 km
Malaga-Costa del Sol (AGP) 39 km
Gibraltar (GIB) 58 km

Vir: OpenStreetMap, Google Maps

Cozy beachfront cottage with thatched roof, ocean view, and lush greenery.

Narava in podnebje

Beachfront villa with sea view, private pool, and lush garden.

Področje ima sredozemsko podnebje s povprečno temperaturo od 12 do 26 °C. Nadmorska višina 129 metrov ponuja naravno prezračevanje, zlasti zvečer. Letna sončna svetloba presega 3.700 ur, z glavnim tveganjem izpostavljenosti vetru zaradi lege na pobočju gore.

3856 Sončne ure/leto
5 Kopalna sezona (meseci)
19.2°C Povpr. letna temp.
29m Nadmorska višina

Vir: Open-Meteo (2020, 2025 povprečje)

Plaže in prosti čas

Najbližje plaže so Playa de la Fontanilla in Playa de Casablanca, na razdalji približno 5,5 km. Za golf je Aloha Golf Club oddaljen 4 km. V regiji je na stotine športnih objektov, s poudarkom na golfu in aktivnostih v naravi.

Plaže

  • Playa de la Bajadilla 0.7 km
  • Playa de Casablanca Blue Flag 2.4 km
  • Playa de Nagüeles Blue Flag 3.1 km
  • Cabopino Blue Flag
  • El Cable Blue Flag
  • El Faro Blue Flag

Golf

  • The Range golf lessons 6 km
  • Real Club de Golf Las Brisas 7.5 km
  • Magna Marbella Golf 8.3 km
  • Greenlife Golf Driving Range 9.3 km

Športni objekti

415 Razpoložljivi objekti

Vir: Blue Flag 2026, OpenStreetMap, CSD

Aerial view of a coastal city with a marina, mountains, and clear blue water.

Lega v regiji

Vodič po regiji: Marbella

Marbella is a city and municipality in southern Spain, belonging to the province of Málaga in the autonomous community of Andalusia. It is part of the Costa del Sol and is the headquarters of the Association of Municipalities of the region; it is also the head of the judicial district that bears its name.

Ključne podrobnosti

114.3 km² Površina

Podnebje

Mesec Povp. temperatura Padavine
Januar 11.9°C 94 mm
Februar 12.1°C 97 mm
Marec 14.2°C 85 mm
April 16.0°C 56 mm
Maj 17.9°C 43 mm
Junij 22.1°C 11 mm
Julij 26.0°C 1 mm
Avgust 26.5°C 2 mm
September 22.8°C 19 mm
Oktober 18.9°C 80 mm
November 15.1°C 116 mm
December 12.4°C 104 mm

Blizu infrastrukture

138 restaurant
29 pharmacy
20 bank
25 cafe
3 dentist

Nadmorska višina in Teren

29m Nadmorska višina
0.7 km Oddaljenost do plaže
1.7% Naklon do plaže

Promet

39 km Malaga-Costa del Sol (AGP)
58 km Gibraltar (GIB)
430 km Alicante-Elche (ALC)
1.3 km Estación de autobuses de Marbella

Podrobnosti projekta

Projekt Almazara Views
Mesto Marbella
Regija Costa del Sol
Začetna cena €625,000
Bivalni prostor 190 m²
Cena na m² €3,289 / m²
Terasa 48 m²
Spalnice 3
Kopalnice 2
Parkirišče Da
Bazen Da
Vrt Da
Status gradnje under_construction
Oddaljenost do plaže 0.7 km
Zaključek Q4 2026
Objavljeno 2026-05-16

Ref: VL722662

Vir: Wikipedia, Wikidata, INE, Junta de Andalucía

Povzetek

  • 23 dvostanovanjskih hiš s panoramskim razgledom
  • Tri nadstropja s kletjo/garažo in teraso
  • Bazen in skupni vrtovi
  • Jugovzhodna orientacija za naravno svetlobo
  • Oddaja: Q4 2026

Regionalna primerjava

V primerjavi z 'Breeze' v Marbelli ponuja Almazara Views večji notranji prostor (190 m²), vendar je dlje od morja. Medtem ko 'Breeze' lahko ponuja neposreden dostop do mesta, Almazara Views daje poudarek na razgled in naravno zasebnost. Cena na kvadraten meter tu je konkurenčna glede na hišo v primerjavi s stanovanjem.

Pogosta vprašanja

Ali je projekt preveč oddaljen?
Da, za vse vsakodnevne aktivnosti je potreben avtomobil. Mesto ni dostopno peš.
Kako daleč je plaža?
Najbližje plaže so oddaljene 5,5 km (v zračni črti). Cestna razdalja je večja zaradi celinske lege projekta.
Kaj vključuje cena?
Cena vključuje opremljeno kuhinjo, klimatsko napravo, parkirna mesta in shrambo.
Ali je boljše kot stanovanja v mestu?
Almazara Views ponuja več prostora in zasebnosti kot stanovanja, vendar je dlje od centra in plaže.
Ali je bazen?
Da, obstaja skupni bazen za prebivalce.
Kakšni so skupni stroški?
Stroški še niso končno določeni a se pričakujejo, da bodo nizki zaradi majhnega števila enot (23).
Kdaj bo projekt oddan?
Predvideni datum oddaje je četrto četrtletje 2026.