3 Bed Byt na strednom poschodí in Estepona v Estepona,

3-spálňa Byt na strednom poschodí v Estepona

Tento byt sa nachádza v Estepone, provincii Málaga, na pobreží Costa del Sol. Ponúka bývanie v mestskej časti s dobrou dostupnosťou k pláži a službám. Projekt je navrhnutý pre moderné bývanie s dôrazom na funkčnosť a pohodlie. S rozlohou 108 m² a tromi spálňami poskytuje dostatok priestoru pre rodiny alebo páry hľadajúce dlhodobé bývanie alebo investičnú príležitosť.

€290,000
3
Spálne
2
Kúpeľne
108 m²
Obývacia plocha
€290,000
Cena
0.8 km
Vzdialenosť k moru
Kúrené (k odovzdaniu)
Stav výstavby

Analýza projektu

Kľúčové vlastnosti lokality, domov, fázy projektu a body pozornosti.

Lokalita

Nehnuteľnosť je situovaná v Estepone, v mestskej zástavbe, ktorá umožňuje pešiu dostupnosť k pláži. Okolie poskytuje kompletnú občiansku vybavenosť, vrátane obchodov, reštaurácií a škôl, čo znižuje potrebu celodenného spoliehania sa na automobilovú dopravu.

Pôdorys

Tento byt s tromi spálňami a dvoma kúpeľňami zodpovedá potrebám rodín alebo osôb, ktoré vyžadujú dodatočný priestor pre hosťov alebo domáce kancelárie. Funkčné rozloženie a dostatok denného svetla sú navrhnuté pre komfortné bývanie.

Stav projektu

Projekt je v štádiu dokončenia, čo znamená, že nehnuteľnosť je pripravená na okamžité nasťahovanie. Tento stav eliminuje dlhé čakanie spojené s výstavbou a umožňuje rýchle presťahovanie alebo začatie prenájmu.

Body pozornosti

Projekt sa nachádza v mestskej oblasti, ktorá môže generovať určitú úroveň mestského hluku. Nie je tu priamy výhľad na more z každej izby. Predajná cena nezahŕňa parkovacie miesto a sklad, ktoré sú dostupné na dokúpenie samostatne.

Podrobnosti projektu

Projekt 3 Bed Byt na strednom poschodí in Estepona
Mesto Estepona
Región Costa del Sol
Cena €290,000
Obývacia plocha 108 m²
Cena za m² €2,685 / m²
Terasa 4 m²
Spálne 3
Kúpeľne 2
Parkovanie Nie
Bazén Nie
Záhrada Nie
Stav výstavby key_ready
Vzdialenosť k moru 0.8 km
Dokončenie 2003
Spoločenstvo/rok €600
IBI/rok €425
Odpady/rok €60
Publikované 2026-05-16

Ref: VL296272

Zdroj: Wikipedia, Wikidata, INE, Junta de Andalucía

Štýl života a okolie

Táto nehnuteľnosť je vhodná pre medzinárodných kupujúcich, ktorí hľadajú druhý domov v stabilnom a rozvinutom regióne Costa del Sol. Je ideálna pre rodiny s deťmi vďaka blízkosti škôl a bezpečnostným prvkom ako je gated complex a entry phone. Vďaka dokončenej výstavbe je vhodná aj pre tých, ktorí nechcú čakať na dokončenie projektu. Investori ocenia potenciál prenájmu v obľúbenej turistickej destinácii. Jednotlivci alebo páry, ktorí uprednostňujú aktívny životný štýl s ľahkým prístupom k službám, plážam a športovým aktivitám, tiež nájdu v tomto byte vhodné bývanie.

Kvalita stavby a povrchové úpravy

Byt je dokončený v štandarde, ktorý zodpovedá súčasným požiadavkám na bývanie. Podlahy sú pokryté mramorom, čo dodáva interiéru eleganciu a ľahko sa udržiava. Kúpeľne sú vybavené vaňou a sprchou, s dôrazom na funkčnosť. V celom byte je zavedená optická kabeláž pre rýchly internet. Okná sú navrhnuté tak, aby maximalizovali prísun prirodzeného svetla. V rámci komplexu je k dispozícii výťah pre pohodlný prístup na poschodie. Bezpečnostný systém zahŕňa vstupný telefón a celý komplex je oplotený, čo zvyšuje pocit súkromia a bezpečnosti.

Okolie a štýl života

Cena a dostupnosť

Byt s tromi spálňami a dvoma kúpeľňami je ponúkaný za cenu od 290 000 €. Táto cena predstavuje základnú ponuku pre daný typ nehnuteľnosti. Vzhľadom na lokalitu a veľkosť bytu spadá do strednej cenovej kategórie v rámci Estepony. Spolu s bytom je možné zakúpiť parkovacie miesto a sklad za dodatočný poplatok 35 000 €, čo zvyšuje celkovú investičnú hodnotu a praktickosť bývania.