3 Bed Esimese korruse korter in Condado de Alhama Golf Resort - Condado de Alhama Golf Resort, Korter

3-magamistuba Esimese korruse korter kohas Condado de Alhama Golf Resort

Condado de Alhama Golf Resortis asub 3 magamistoaga, 1 vannitoaga korter, mis asub Murcia piirkonnas. 68 m² suurune korter asub esimesel korrusel ja on lõuna-edela suunas. Korter asub rannaalal, kus on head golfivõimalused. Korter on valmis ehitatud ja vajab renoveerimist.

€130,000
3
Magamistuba
1
Vannituba
68 m²
Elupinda
€130,000
Hind
Valmis
Ehitusjärk

Kokkuvõte

  • 3 magamistoa ja 1 vannitoaga korter Condado de Alhama golfiresordis
  • Lõuna-edela suunas orientatsioon päiksevalguse maksimeerimiseks
  • Juurdepääs golfiväljakutele, lähim vaid 947 meetri kaugusel
  • Ühine bassein ja aiad lõõgastumiseks
  • Turvaline kompleks 24-tunnise valvega

Piirkondlik võrdlus

Condado de Alhama golfiresort pakub võrreldes teiste piirkondadega, nagu Los Alcazares, mõistlikumat hinnavahemikku. Näiteks GOLDEN GREEN VILLAS Los Alcazaresis algavad hinnad 539 900 eurost, samas kui Condado de Alhamas saab osta korteri juba 130 000 eurost. Peamine erinevus on asukohas - Condado de Alhama asub sisemaal ja keskendub rohkem golfile, samas kui Los Alcazares asub otse rannikul. Condado de Alhama sobib paremini golfientusiastidele, kes hindavad rahu ja head ligipääsu golfiväljakutele, samas kui rannikualad sobivad neile, kes eelistavad mere lähedust ja aktiivset rannaelu.

Korduma kippuvad küsimused

Kas korter vajab renoveerimist?
Jah, korter on heas korras, kuid vajab renoveerimist. Ostja peaks arvestama täiendavate kuludega.
Kas vajan igapäevaseks liikluseks autot?
Jah, auto on vajalik, kuna enamik poodidest ja teenustest asub mõne kilomeetri kaugusel.
Millised kommunaalteenused on korteris olemas?
Korteris on elekter ja joogivesi. Köök on täielikult varustatud, kuid mööbel pole kuulub ostu hulka.
Kas korter on hea investeering?
Korteri hind on mõistlik golfiresordis, mis võib tekitada huvi nii puhkuseks kui elamiseks. Lähedus golfiväljakutele suurendab selle väärtust golfientusiastide seas.
Millised ühised mugavused on resordis saadaval?
Resordis on golfiväljakud, ühine bassein, aiad, supermarket, restoranid ja spordiväljakud. Kompleks on turvaline, sellel on väravaga sissepääs ja 24-tunnine valve.
Mis kulud kuuluvad korteri omanikule?
Omanik peab kandma kinnisvaramaksu, ühiskulud (sh basseini ja aedade hooldus) ning kommunaalteenuste tasud. Renoveerimiskulud tuleb arvestada eraldi.
Kuidas toimub korteri ostmine?
Ostmiseks tuleb sõlmida ostuleping, maksta deposiit ja korraldada notariaalne tehing. Välismaalased võivad vajada NIE-numbrit ja pangakontot Hispaanias.
Kui kaugel on lennujaam ja rannad?
Murcia lennujaam asub umbes 30 minuti autosõidu kaugusel. Lähimad rannad on 18-19 km kaugusel, mis sobib päevareisideks.

Projekti analüüs

Asukoha, kodude, ehitusjärku ja tähelepanu punktide põhiomadused.

Asukoht

Condado de Alhama Golf Resort asub Murcias, sisemaalises maapiirkonnas. Asukohast on ligipääs golfiväljakutele, lähim golfiväljak asub vaid 947 meetri kaugusel. Korter on paigutatud rahulikku ja maalilisse keskkonda, mis vajab eraldi sõiduki kasutamist igapäevaseks liikluseks.

Põhiplaan

Korter sobib neile, kes eelistavad rahulikku elu golfiväljaku läheduses. Kolm magamistuba pakuvad piisavalt ruumi peredele või külaliste vastuvõtmiseks. Korter on lõuna-edela suunas, mis tagab päiksevalguse pikemat aega. Ühised piirkonnad pakuvad võimalusi lõõgastumiseks ja suhtlemiseks.

Olek

Korter on täielikult valmis ehitatud ja olemas. Korter on heas korras, kuid vajab renoveerimist. Välised ühised alad, sealhulgas bassein ja aiad, on hooldatud ja valmis kasutamiseks. Korter on ostmiseks kohe saadaval.

Tähelepanu punktid

Korter asub sisemaal, mis tähendab, et rand on vähemalt 18 km kaugusel. Igapäevaseks liikluseks on vajalik auto, kuna ühistranspordi võimalused on piiratud. Korter vajab renoveerimist, mis võib nõuda täiendavaid investeeringuid pärast ostmist.

Elustiil & ümbrus

See korter sobib peredele, kes otsivad puhkusekorteri või püsiva eluasemena Hispaanias. Golfientusiastid leiavad siit endale kodus, kuna korter asub golfiväljaku läheduses. Samuti sobib see korter investeerijatele, kes soovivad osta korteri edasimüügiks või üüriks. Korter sobib ka inimestele, kes eelistavad rahulikku elu ja head ligipääsu golfiväljakutele, kuid on valmis kasutama autot igapäevaste vajaduste rahuldamiseks.

Ehituskvaliteet

Korter on heas korras, kuid vajab renoveerimist. Korteris on konditsioneer ja laepuhmid, mis tagavad mugavust kuumadel suvekuudel. Köök on täielikult varustatud, kuid mööbel pole kuulub ostu hulka. Korteris on sisseehitatud garderoobid ja privaatne terrass. Välised piirkonnad on hästi hooldatud, kuhu kuulub ühine bassein ja aiad. Kompleks on turvaline, sellel on väravaga sissepääs ja 24-tunnine valve.

Ümbrus & elustiil

Hind & saadavus

Korteri hind algab 130 000 eurost. See on üks mõistlikumaid võimalusi Condado de Alhama golfiresordis, arvestades kolme magamistuba ja hea asukohaga golfiväljaku läheduses. Korter on saadaval kohe, kuid ostja peaks arvestama renoveerimiskuludega, kuna korter vajab täiendavaid parandusi.

€130,000
Hind
3
Magamistuba
68 m²
Elupinda
1
Vannituba

Ümbrus & elustiil

Condado de Alhama Golf Resort on rahulik elukoht, kus igapäevane elu keskendub golfile ja lõõgastusele. Hommikul saate maitsta kohvi oma väikesel eesaial, enne kui lähete golfiväljakule või ühisele basseinile. Pärastlõunal võite nautida lõunaeani päikset oma tagaterassil. Õhtul saate kõndida hooldatud aedades või külastada kohalikke restorane. Korter sobib inimestele, kes hindavad rahu ja puutumatust, kuid soovivad juurdepääsu golfiväljakutele ja ühisele elule.

TaInfot

Asukoht & ümbrus: Condado de Alhama Golf Resort

Ümbrus & ligipääs

Elu Condado de Alhamas nõuab autot, kuna enamik igapäevaseid vajadusi asub mõne kilomeetri kaugusel. Lähim supermarket asub 6,1 km kaugusel, apteek 14 km ja haigla 27 km kaugusel. Rand on ligikaudu 18-19 km kaugusel, mis sobib päevareisideks. Golfiväljakud on aga väga lähedal, lähim asub vaid 947 meetri kaugusel. Resordis on ka oma mugavused, sealhulgas supermarket, restoranid ja spordiväljakud.

Kaart & asukoht

Kaart näitab Condado de Alhama golfiresorti asukoha Murcia piirkonnas. Korter asub Jardine 4 piirkonnas, mis on üks soovitatumaid kohta resorts. Piirkond on planeeritud nii, et elamispindadeks on juurdepääs golfiväljakutele ja ühisele alale, kus on basseinid ja aiad.

Alt text: "Cozy bedroom with city view, featuring large windows and modern decor.

Asukoht piirkonnas

Condado de Alhama asub Murcia piirkonnas, sisemaalises osas. See on osa suuremast Condado de Alhama golfiresordist, mis pakub elanikele ja külastajatele mitmeid mugavusi. Võrreldes rannikualadega, nagu Los Alcazares, on Condado de Alhama rahulikum ja keskendub rohkem golfile ja lõõgastusele. Piirkond on populaarne nii kohalike kui välismaalaste seas, kes otsivad rahulikku elu golfikeskkonnas.

Ligipääs & teenused

Condado de Alhama asub sisemaal, mistõttu rand on 18-19 km kaugusel. Lähimad rannad on Playa de Piedra Mala, Playa de Cueva Lobos ja Playa del Rincón. Suurimad linnad asuvad mõnemaaalja kaugusel. Murcia lennujaam asub umbes 30 minuti autosõidu kaugusel. Golfiväljakud on aga väga lähedal, lähim asub vaid mõne sammu kaugusel. EV-laadimisjaam asub 10 km kaugusel.

Alt text: "Spacious living room with large windows offering a scenic view of the city skyline.

Loodus & kliima

Murcia piirkonnas on valdavalt vahemereline kliima rohkete päiksepaistega aastas. Suved on kuumad ja kuivad, talved pehmed. Condado de Alhama asub sisemaal, mis tähendab, et temperatuurid võivad olla kuumemad kui rannikul, kuid samas on ööd jaheimad. Piirkond sobib hästi välistingimustes tegevusteks, sealhulgas golfi mängimiseks, mis on võimalik aastaringselt. Piirkonnas on mõõdukalt niiske kliima, mis sobib hästi puhkuseks ja lõõgastumiseks.

Allikas: Open-Meteo (2020, 2025 keskmine)

Rannad & vaba aeg

Kuigi korter asub sisemaal, on rand ikkagi ligikaudu 18-19 km kaugusel. Lähimad rannad on Playa de Piedra Mala, Playa de Cueva Lobos ja Playa del Rincón. Need rannad sobivad päevareisideks ja merevee nautimiseks. Peamine puhkevõimalus on aga golf, kuna Condado de Alhamas on mitu golfiväljakut, sealhulgas Jack Nicklause disainitud golfiväljak. Resordis on ka spordiväljakud ja ühised alad, kus saab aktiivselt puhata.

Allikas: OpenStreetMap

Asukoht piirkonnas

Projekti detailid

Projekt 3 Bed Esimese korruse korter in Condado de Alhama Golf Resort
Linn Condado de Alhama Golf Resort
Piirkond Costa Calida
Hind €130,000
Elupinda 68 m²
Hind/m² €1,911 / m²
Magamistuba 3
Vannituba 1
Parkimine Ei
Bassein Jah
Aed Jah
Ehitusjärk key_ready
Valmimine 2004
Avaldatud 2026-05-20

Ref: VL861973

Allikas: Wikipedia, Wikidata, INE, Junta de Andalucía

Kristjan Tamm
Kristjan Tamm
Kinnisvaraekspert

Kristjan Tamm kasutab kaasaegseid lahendusi, et aidata Eesti klientidel Hispaania kinnisvaraturul navigeerida. Tema eesmärk on muuta protsess kiireks ja tõhusaks.

Tehisintellekti toega mitmekeelne esindaja. Sinu päringut käsitleb selle saidi tagune meeskond.

Vastus 24 tunni jooksul

Huvitatud?

Jätke oma andmed ja saage infot saadavuse, hindade ja põhiplaanide kohta.

Tehnilised andmed
Korter asub 947 meetri kaugusel Condado de Alhama golfiväljakust
Korteril on privaatne ees- ja tagaterass
Kompleksis on 24-tunnine turvalisus ja väravaga sissepääs
TaInfot WhatsApp