2 Bed Pirmo aukšto butas in La Mairena Vietovėje La Mairena,

2-miegamasis Butas pirmame aukšte mieste La Mairena

Šis nekilnojamojo turto objektas yra La Mairena, Malagos provincijoje, siūlantis erdvius apartamentus su 2 miegamaisiais ir 2 vonios kambariais. Su 200 m² gyvenamojo ploto, šie apartamentai yra ideali vieta mėgautis Viduržemio jūros regiono gyvenimo būdu. Objektas pasižymi puikia apdaila ir yra paruoštas gyventi, siūlant ramią aplinką su lengvai pasiekiamomis miesto paslaugomis.

€525,000
2
Miegamieji
2
Vonios kambariai
200 m²
Gyvenamasis plotas
€525,000
Kaina
4.7 km
Iki paplūdimio
Atiduodamas
Statybų statusas

Santrauka

  • Erdvūs 200 m² apartamentai su 2 miegamaisiais ir 2 vonios kambariais.
  • Įsikūrę La Mairena aukštumose, siūlantys ramybę ir gamtos apsuptį.
  • Puiki apdaila, oro kondicionierius ir šildomos vonios grindys.
  • Arti golfo aikštynų ir lengvai pasiekiami pakrantės paplūdimiai bei Malagos oro uostas.
  • Automobilis būtinas dėl gamtos apsupties ir atstumo iki pagrindinių paslaugų.

Regioninis palyginimas

Lyginant su kitais regiono projektais, tokiais kaip Aquamar (Torre del Mar, nuo €269,950), Lantana Residencial (Mijas, nuo €205,000) ar Etherna Homes 2 (Estepona, nuo €259,000), šis objektas La Mairena išsiskiria savo aukštesne kaina, kuri siekia 525 000 € už 200 m² apartamentus. Ši kaina atspindi unikalią vietą, aukštai virš jūros lygio, su plačiais vaizdais, ramesnę aplinką ir didesnį privatumą, palyginti su tankiau apgyvendintomis pakrantės zonomis. Nors kiti projektai siūlo galimybę įsigyti būstą žemesne kaina, jie dažnai yra arčiau jūros, bet ir arčiau didesnio triukšmo bei komercinės veiklos. La Mairena projektas labiau orientuotas į tuos, kurie vertina gamtą, ramybę ir erdvę, net jei tai reiškia šiek tiek didesnį atstumą iki pagrindinių paslaugų ir aukštesnę kainą už kvadratinį metrą.

Dažniausiai užduodami klausimai

Ar automobilis būtinas gyventi La Mairena?
Taip, automobilis yra būtinas kasdienėms kelionėms, nes viešasis transportas yra ribotas ir artimiausi prekybos centrai bei paslaugos yra už kelių kilometrų.
Koks yra atstumas nuo Malagos oro uosto iki objekto?
Tiesioginė atstumas nuo Malagos oro uosto iki La Mairena yra maždaug 28 km.
Kokios klimato kontrolės sistemos įrengtos apartamentuose?
Apartamentuose yra oro kondicionavimo sistema su šildymo ir vėsinimo funkcijomis. Taip pat vonios kambariuose yra grindinis šildymas.
Kokie yra didžiausi privalumai, renkantis būstą La Mairena?
Pagrindiniai privalumai yra rami ir gamtos apsupta aplinka, aukštesnis aukštis virš jūros lygio su vaizdais į jūrą ir kalnus, bei artumas prie golfo aikštynų.
Ar yra netoliese restoranų ir parduotuvių?
Artimiausias restoranas yra už 2 km, o prekybos centras, už maždaug 3.9 km. Didesnės parduotuvės ir paslaugos yra Marbeljoje ar kituose pakrantės miestuose.
Ar yra papildomų mokesčių, susijusių su šiuo projektu?
Be nekilnojamojo turto kainos, gali būti taikomi metiniai bendrijos mokesčiai (comunidad) ir nekilnojamojo turto mokesčiai (IBI), kurių tikslus dydis priklauso nuo konkretaus objekto ir savivaldybės.
Kaip vyksta pirkimo procesas?
Pirkimo procesas paprastai apima sutarties pasirašymą, pradinį įnašą ir galutinį sandorį pas notarą. Rekomenduojama konsultuotis su teisininku, kuris atstovautų jūsų interesus.
Koks yra atstumas iki artimiausio paplūdimio?
Artimiausias paplūdimys, Playa de Artola, yra už maždaug 4.7 km. Atkreipkite dėmesį, kad kelias iki jo yra gana status (8.0% nuolydis).

Projekto analizė

Svarbios vietovės, namų, projekto etapo ir dėmesio punktų charakteristikos.

Vieta

Šis projektas įsikūręs La Mairena aukštumose, siūlant ramią ir gamtos apsuptą aplinką. Jis yra arti pakrantės, tačiau pakankamai nutolęs, kad išvengtų didelio turistinio judėjimo. Aplinkinė vietovė yra žinoma dėl savo kraštovaizdžių ir ramybės, su lengva prieiga prie svarbių susisiekimo mazgų.

Planas

Šie apartamentai skirti tiems, kurie vertina erdvę, ramybę ir gamtos artumą, tačiau nenori atsisakyti miesto patogumų. Su galimybe įrengti papildomą miegamąjį ir erdvia terasa, jie atitinka šeimų ar porų, ieškančių komforto ir privatumo, poreikius.

Projekto būklė

Šis objektas yra baigtas statyti ir paruoštas gyventi. Tai reiškia, kad nėra laukimo laikotarpio, susijusio su statybomis, ir pirkėjai gali nedelsdami įsikurti. Nors projektas yra naujas, jo statybos darbai jau baigti, užtikrinant greitą įsikūrimą.

Dėmesio punktai

Šis projektas siūlo bendrą baseiną, tačiau neturi privataus baseino. Nors yra bendras sodas, privatumas gali būti ribotas tam tikrose zonose. Nors yra parkavimo vietų, jos gali būti bendro naudojimo. Atkreipkite dėmesį, kad viešasis transportas yra ribotas, todėl automobilis yra būtinas.

Gyvenimas ir apylinkės

Šis objektas puikiai tiks asmenims ar šeimoms, ieškantiems ramių atostogų namų ar nuolatinės gyvenamosios vietos, kurioje dera gamtos apsuptis ir patogus susisiekimas. Tai tinkamas pasirinkimas tiems, kurie vertina privatumą, erdvius būstus ir mėgsta mėgautis vaizdais į kalnus ir jūrą. Jei planuojate gyventi visus metus, svarbu turėti omenyje automobilio būtinybę ir savaitgalio ramybę, kuri gali būti šiek tiek didesnė nei judriose pakrantės zonose. Taip pat tai gali būti patraukli galimybė tiems, kurie dirba nuotoliniu būdu ir ieško įkvepiančios aplinkos darbui.

Statybos kokybė ir apdaila

Šie apartamentai pasižymi aukšta apdailos kokybe, atitinkančia šiuolaikinius standartus. Virtuvės yra pilnai įrengtos, o vonios kambariuose gali būti grindinis šildymas. Objektas aprūpintas oro kondicionavimo sistema su šildymo ir vėsinimo funkcijomis, užtikrinančia komfortą ištisus metus. Atsižvelgiant į tai, kad tai yra baigtas statyti objektas, galima apžiūrėti realius medžiagų ir apdailos pavyzdžius. Didelis dėmesys skiriamas detalėms, pavyzdžiui, įrengtos spintos miegamuosiuose, suteikiančios papildomos vietos daiktams laikyti.

Apylinkės ir gyvenimas

Kaina ir pasiekiamumas

Šiuo metu siūlomi apartamentai su 2 miegamaisiais ir 2 vonios kambariais kainuoja nuo 525 000 €. Ši kaina atspindi 200 m² gyvenamąjį plotą, aukštą apdailos kokybę ir unikalų La Mairena regione esantį kraštovaizdį. Dėl riboto pasiūlos šioje vietovėje, kainos gali svyruoti priklausomai nuo konkretaus objekto lokacijos, vaizdo ir papildomų ypatybių.

€525,000
Kaina
2
Miegamieji
200 m²
Gyvenamasis plotas
2
Vonios kambariai

Apylinkės ir gyvenimas

La Mairena yra įsikūrusi ant kalvos, netoli Elviria pakrantės gyvenvietės, Marbeljos rytiniame pakraštyje. Aukštis virš jūros lygio (apie 400 m) suteikia kvapą gniaužiančius vaizdus į Siera Nevados kalnus, Viduržemio jūrą, Gibraltaro uolą ir Afrikos pakrantę. Gyvenimas čia pasižymi ramybe, gamtos apsuptimi ir erdviais kraštovaizdžiais, tačiau svarbu paminėti, kad automobilis yra būtinas kasdieniams poreikiams, nes viešasis transportas yra ribotas. Artimiausias restoranas yra už 2 km, o didesni prekybos centrai, už maždaug 4 km.

Prašyti informacijos

Vieta ir apylinkės: La Mairena

Apylinkės ir susisiekimas

Gyvenimas La Mairena siūlo ramią aplinką su nuostabiais kraštovaizdžiais. Tiesa, kad restoranas yra už 2 km, o didžiausias prekybos centras, už maždaug 4 km, todėl automobilis yra būtinas kasdieniam apsipirkimui ir paslaugų pasiekimui. Artimiausias sveikatos centras yra už 6.8 km, o tarptautinės mokyklos, apie 5 km. Nors artimiausių paslaugų atstumai didesni nei įprastai, ramybė ir gamtos artumas kompensuoja šį nepatogumą.

Žemėlapis ir vieta

Šiame žemėlapyje matyti La Mairena vieta Malagos provincijoje, Andalūzijoje. Pabrėžiama jos aukštesnė padėtis, atskirianti nuo judrios pakrantės zonos, ir artumas prie svarbių kelių bei gamtos objektų, tokių kaip Siera Blanca kalnai.

Luxury beachfront villa with ocean view, private pool, and mountain backdrop.

Vieta regione

La Mairena yra strateginėje vietoje, rytinėje Marbeljos dalyje, maždaug 5 km nuo Elviria pakrantės. Tai suteikia galimybę mėgautis ramybe ir gamta, tuo pačiu išliekant arti didesnių miestų, tokių kaip Marbella (apie 15 km) ir Fuengirola (apie 30 km). Artumas prie pakrantės suteikia lengvą priėjimą prie jūros, o aukštesnė padėtis, vaizdus į kalnus ir jūrą.

Susisiekimas ir infrastruktūra

Pagrindinis privalumas yra netoliese esantys golfo laukai: El Soto Golf (1.5 km), Santa María Golf & Country Club (2.6 km). Artimiausias paplūdimys, Playa de Artola, yra už 4.7 km, o Puerto Cabopino prieplauka, už 5.2 km. Malagos oro uostas yra maždaug 28 km atstumu (tiesioginė linija), o tai užtikrina patogų susisiekimą tarptautiniu mastu. Svarbu paminėti, kad atstumas iki paplūdimio yra 8.0%, o tai reiškia gana statų šlaitą.

Iki paplūdimio 4.7 km
Malaga-Costa del Sol (AGP) 28 km
Gibraltar (GIB) 68 km

Šaltinis: OpenStreetMap, Google Maps

Beachfront room with ocean view, featuring a private balcony and lounge chairs.

Gamta ir klimatas

Cozy beachfront room with ocean view, wooden deck, and sunset.

La Mairena yra įsikūrusi maždaug 400 metrų aukštyje virš jūros lygio, todėl oras čia yra gaivesnis, o vaizdai į jūrą ir kalnus, įspūdingesni. Vidutinė metinė temperatūra siekia 17.4°C, o saulės spindulių per metus, apie 3,840 valandų. Tai leidžia mėgautis švelniu klimatu ištisus metus. Nors vidutinė temperatūra svyruoja nuo 10°C žiemą iki 24°C vasarą, maudynių sezonas, kai vandens temperatūra viršija 20°C, trunka apie 4 mėnesius.

3840 Saulėtos valandos/m.
4 Maudymosi sezonas (mėn.)
17.4°C Vid. metinė temp.
395m Aukštis virš jūros lygio

Šaltinis: Open-Meteo (2020, 2025 vidurkis)

Paplūdimiai ir poilsis

Nors La Mairena yra kalnuota vietovė, artimiausi paplūdimiai, tokie kaip Playa de Artola, yra pasiekiami per 4.7 km. Šis regionas garsėja savo golfo aikštynais; vos už 1.5 km yra El Soto Golf, o arčiau, Santa María Golf & Country Club (2.6 km). Taip pat yra įvairių sporto centrų, tokių kaip Club del Sol (4.3 km), siūlančių papildomas laisvalaikio praleidimo galimybes.

Paplūdimiai

  • Playa de Artola 4.7 km

Golf

  • El Soto Golf 1.5 km
  • Santa María Golf & Country Club 2.6 km
  • Campo América 2.7 km
  • Par 3 Course 3.1 km

Šaltinis: OpenStreetMap

Wooden deck with ocean view, palm trees, and mountain backdrop.

Vieta regione

Vietovės gidas: La Mairena

La Mairena is a hill top residential resort on the Costa del Sol, just 5 km (3 mi) from the coastal ruralisation of Elviria, on the eastern outskirts of Marbella, Spain. At 400 m (1300 ft) above sea level, the village has views towards the Sierra Nevada Mountains, the Mediterranean Sea, the Rock of Gibraltar and the African coast.

Pagrindiniai faktai

Klimatas

Mėnuo Vid. temperatūra Krituliai
Sausis 9.6°C 60 mm
Vasaris 9.8°C 64 mm
Kovas 11.8°C 59 mm
Balandis 13.6°C 43 mm
Gegužė 15.5°C 35 mm
Birželis 19.6°C 9 mm
Liepa 23.5°C 1 mm
Rugpjūtis 24.0°C 2 mm
Rugsėjis 20.4°C 15 mm
Spalis 16.6°C 57 mm
Lapkritis 12.7°C 79 mm
Gruodis 10.1°C 67 mm

Artimos paslaugos

1 restaurant

Aukštis ir reljefas

395m Aukštis virš jūros lygio
4.7 km Iki paplūdimio
8.0% Nuolydis iki paplūdimio

Transportas

28 km Malaga-Costa del Sol (AGP)
68 km Gibraltar (GIB)
419 km Alicante-Elche (ALC)

Projekto detalės

Projektas 2 Bed Pirmo aukšto butas in La Mairena
Miestas La Mairena
Regionas Costa del Sol
Kaina €525,000
Gyvenamasis plotas 200 m²
Kaina už m² €2,625 / m²
Miegamieji 2
Vonios kambariai 2
Parkavimas Taip
Baseinas Taip
Sodas Taip
Statybų statusas key_ready
Iki paplūdimio 4.7 km
Pabaiga 2004
Skelbta 2026-05-16

Ref: VL862399

Šaltinis: Wikipedia, Wikidata, INE, Junta de Andalucía

Ruta Petrauskas
Ruta Petrauskas
NT ekspertas

Rūta Petrauskas kruopščiai ir atidžiai padeda Lietuvos klientams Ispanijos nekilnojamojo turto rinkoje. Ji užtikrina, kad kiekvienas žingsnis būtų saugus ir apgalvotas.

Dirbtinio intelekto remiamas daugiakalbis atstovas. Jūsų užklausą tvarko šios svetainės komanda.

Atsakymas per 24 valandas

Dominuojate?

Palikite savo duomenis ir gaukite informacijos apie pasiekiamumą, kainas ir planus.

Techniniai duomenys
Projekto aukštis virš jūros lygio yra 395 metrai.
Artimiausias prekybos centras yra už 3.9 km.
Objektas yra orientuotas į rytus.
Prašyti informacijos WhatsApp