8 Bed וילה מבודדת in Torrevieja ב- Torrevieja, וילה עצמאית

8-חדר שינה וילה ב- Torrevieja

הוילה העצמאית ממוקמת בשכונת לוס בלקונס בטורבייחה, על שטח אדמה נרחב של 1,300 מ"ר. הנכס כולל 8 חדרי שינה ו-4 חדרי אמבטיה, עם שטח מגורים של 250 מ"ר. הנכס בנוי על שני מפלסים וכולל גם בית אורחים נפרד. הנכס נמצא במרחק הליכה מהים ובסביבה אורבנית עם גישה למתקנים ושירותים שונים, עם גינה פרטית ובריכת שחייה.

€550,000
8
חדרי שינה
4
חדרי אמבטיה
250 m²
שטח דירה
€550,000
מחיר
1 km
מרחק מהים
למגורים
סטטוס בנייה

סיכום

  • וילה עצמאית עם 8 חדרי שינה ו-4 חדרי אמבטיה בשטח של 250 מ"ר
  • מגרש גדול של 1,300 מ"ר עם גינה בוגרת ובריכת שחייה פרטית
  • בית אורחים נפרד עם 2 חדרי שינה, חדר אמבטיה, סלון ומטבח
  • מיקום אסטרטגי בטורבייחה, במרחק הליכה מהחוף ומהמתקנים
  • קרבה למגרשי גולף, מסעדות וחנויות בטווח הליכה

השוואה אזורית

בהשוואה לפרויקטים דומים באזור, וילה זו בטורבייחה מציעה יתרון בולט בגודל המגרש ובמספר החדרים. פרויקטים כמו LAGUNA ROSA VILLAS (החל מ-€424,000) ו-ALEGRIA 25 (החל מ-€440,000) באותו אזור מציעים מחירים נמוכים יותר אך עם פחות חדרי שינה ושטח קרקע קטן יותר. לעומת זאת, SUNSET LAKEVIEWS (החל מ-€595,000) יקר יותר אך עשוי להציע נופים טובים יותר. יתרון משמעותי של הנכס הוא הקרבה לחוף ולמתקנים העירוניים בהשוואה לפרויקטים דומים באזורים כפריים יותר. עם זאת, הנכס עשוי לדרוש השקעה נוספת בשיפוץ בהשוואה לפרויקטים חדשים יותר.

שאלות נפוצות

האם הנכס דורש שיפוץ?
כן, הנכס הוקם לפני מספר שנים וידרש עדכון ומודרניזציה לפי סטנדרטים עכשוויים.
מהי הגישה לנמל התעופה הקרוב?
נמל התעופה אליקנטה-אלצ'ה נמצא במרחק של כ-35 קילומטרים, כ-30 דקות נסיעה בתנאי תעבורה תקינים.
האם קיימת מערכת חימום או מיזוג אוויר בנכס?
הנכס כולל תנור אח בסלון המרכזי, אך לא צוינו פרטים על מערכות מיזוג אוויר מרכזיות.
האם ניתן להשכיר את בית האורחים?
כן, בית האורחים הנפרד מתאים להשכרה לטווח קצר או ארוך כמקור הכנסה נוסף.
האם קיימים מקומות חנייה בנכס?
כן, הנכס כולל חנייה במבנה גראז' כחלק מהמאפיינים המצורפים.
מהן עלויות האחזקה השנתיות המשוערות?
העלויות תלויות בהיקף השימוש והשיפוצים, אך יש לקחת בחשבון את עלויות התחזוקה של הגינה, הבריכה והנכס בכללותו.
כמה זמן לוקח תהליך הרכישה של נכס כזה בספרד?
תהליך הרכישה הסטנדרטי בספרד נמשך בדרך כלל 1-3 חודשים, תלוי בהכנות המסמכים והמימון.
האם האזור פעיל כל השנה או רק בעונת התיירות?
טורבייחה היא עיר מגורים פעילה כל השנה עם אוכלוסייה של כ-98,500 תושבים, לא רק אתר נופש עונתי.

ניתוח הפרויקט

מאפיינים מרכזיים של המיקום, הדירות, שלב הפרויקט ונקודות לדיון.

מיקום

הנכס ממוקם באזור מגורים שקט בטורבייחה, במרחק הליכה מהחופים ומהמתקנים העירוניים. המיקום מציע גישה נוחה לחופים כמו פלאיה דל קורה (קילומטר אחד) ומספר מגרשי גולף בטווח של עד 6 קילומטרים. האזור מתאפיין בפיתוח מגורים עם תשתיות מבוססות.

תוכנית דירה

הנכס מתאים למשפחות גדולות הזקוקות למספר רב של חדרי שינה או למי שמעוניין במרחב מחיה רחב. הפריסה על שני מפלסים מאפשרת פרטיות לבני המשפחה, וקיום בית אורחים נפרד מציע גמישות באירוח או השכרה. השטח החיצוני הנרחב מתאים למי שאוהב בילויים בחוץ.

סטטוס בנייה

הנכס כבר הושלם בבנייה ומוכן לאכלוס מיידי. בניגוד לפרויקטים חדשים, הנכס אינו דורש המתנה לתהליכי בנייה או קבלת היתרים. המבנה הקיים עומד לרשות הרוכש לשיפוץ ועדכון לפי צרכיו האישיים, ללא הסיכונים הכרוכים בבנייה חדשה.

נקודות לדיון

הנכס אינו כולל חניית תת-קרקע או מתקני אבטחה מתקדמים. לא קיימת גישה ישירה לחוף, והנכס אינו חלק מקהילה סגורה עם שירותים משותפים כמו מועדון או בריכה משותפת. המרחק לשדה התעופה הבינלאומי דורש תכנון מוקדם לנסיעות.

אורח חיים וסביבה

הנכס מתאים למשפחות גדולות הזקוקות למספר רב של חדרי שינה או למי שמעוניין לארח קרובי משפחה או אורחים לתקופות ארוכות. ניתן להשתמש בבית האורחים הנפרד כיחידת השכרה נפרדת לייצור הכנסה נוספת. המיקום מתאים למי שמחפש אורח חיים של פרבר חופי עם גישה למתקנים עירוניים. הנכס מתאים גם למי שמעוניין להשקיע בנכס עם פוטנציאל להגדלת ערך דרך שיפוץ ועדכון. המרחק למגרשי הגולף הופך אותו למתאים לחובבי גולף המעוניינים במגורים קבועים או נופש תכוף באזור.

איכות בנייה וגימור

הנכס כולל מרפסת מקורה גדולה, מטבח עצמאי עם פנטרי ומחסן כביסה, וחדר אמבטיה עם מקלחת גדולה. המדרגות המרשימות עשויות שיש עם מעקה עץ מגולף. בקומה העליונה קיימת מרפסת מקורה גדולה הצופה לגינה ולאזור. הנכס כולל תנור אח בעיצוב מרשים בחדר המגורים. הגינה כוללת מגוון עצים בוגרים כמו אורנים עתיקים, ז'קרנדות, עצי זית, דקלים, חרובים ועוד, יוצרת סביבה ייחודית עם אופי. הבריכה הפרטית גדולה (בערך 4.20 x 8.20 מטרים) ומוקפת במדרגות שמש נרחבות.

סביבה ואורח חיים

מחיר וזמינות

המחיר המבוקש עומד על €550,000 עבור וילה עצמאית עם 8 חדרי שינה ושטח קרקע של 1,300 מ"ר. בהשוואה לפרויקטים דומים באזור, המחיר נמצא בטווח הממוצע-גבוה, עם פרמיום על הגינה הגדולה ומספר החדרים הרב. המחיר אינו כולל עלויות עדכון ושיפוץ שעשויים להיות נדרשים. בהתחשב בגודל הנכס, המחיר למ"ר נמוך יחסית לוילות חדשות יותר באזור.

€550,000
מחיר
8
חדרי שינה
250 m²
שטח דירה
4
חדרי אמבטיה

סביבה ואורח חיים

המיקום של הוילה בטורבייחה מציע אורח חיים של פרבר חופי עם גישה מלאה למתקנים עירוניים. המרחק הקצר לחוף (כקילומטר אחד) מאפשר טיולים רגליים קבועים לחוף, בעוד המרחק למרכז העיר מציע גישה נוחה למסעדות, חנויות ושירותים. הקרבה למספר מגרשי גולף תומכת בחיי פנאי פעילים. בשל הגידולים הבשלים בגינה, החצר מספקת פרטיות וצל, עם מקומות ישיבה שונים לאורך היום. הקרבה למספר רב של מסעדות ובתי קפה בטווח הליכה מאפשרת חיי חברה עשירים ללא תלות ברכב.

בקש פרטים

מיקום וסביבה: Torrevieja

סביבה ונגישות

הוילה ממוקמת במרחק הליכה קצר מהחוף (כקילומטר אחד) ובסביבה אורבנית מפותחת. מרחק ההליכה למרכז העיר הוא כ-2 קילומטרים, עם גישה נוחה למסעדות, חנויות ושירותים. בתי הספר הקרובים נמצאים בטווח של עד 2 קילומטרים, וקיימות תחנות אוטובוס בסביבה הקרובה. בית החולים הקרוב נמצא במרחק של 7 קילומטרים, ושדה התעופה הבינלאומי אליקנטה-אלצ'ה נמצא במרחק של כ-35 קילומטרים. האזור מספק תשתיות מפותחות עם שירותים ציבוריים ופרטיים זמינים.

מפה ומיקום

המפה מציגה את מיקום הנכס בשכונת לוס בלקונס בטורבייחה. ניתן לראות את הקרבה לחוף הים ולמתקנים העירוניים. הנכס ממוקם באזור מגורים מפותח עם גישה נוחה לדרכים ראשיות. המפה ממחישה את המיקום האסטרטגי בין העיר לבין החוף, עם גישה נוחה למגרשי הגולף ולמתקנים אחרים באזור.

Alt text: Spacious apartment with city view, modern kitchen, and balcony.

מיקום באזור

הנכס ממוקם בטורבייחה, עיר חוף ים תיכונית בפרובינציית אליקנטה, בקהילה האוטונומית ולנסיה. העיר ממוקמת באחד האזורים הדוברים ספרדית בלבד בקהילה הולנסית. טורבייחה נמצאת על קוסטה בלנקה, בין אליקנטה (44 ק"מ) לכיוון צפון ובין קרטחנה ומורסיה (39 ק"מ) לכיוון דרום. העיר משמשת כמרכז תיירותי ומגורים חשוב באזור הדרומי של קוסטה בלנקה.

נגישות ושירותים

החופים הקרובים ביותר הם פלאיה דל קורה (1.0 ק"מ), פלאיה דל קורה (1.1 ק"מ), וקלה דל פלנגרה (1.3 ק"מ). המרכזים העירוניים הקרובים הם אלצ'ה (32 ק"מ), מורסיה (39 ק"מ), ואליקנטה (44 ק"מ). שדה התעופה הבינלאומי אליקנטה-אלצ'ה נמצא במרחק של כ-35 ק"מ. מגרשי הגולף הקרובים הם וילאמרטין (3.6 ק"מ), קמפואמור (5.5 ק"מ), ולאס רמבלס (6.0 ק"מ). עבור תשתיות חשמל, נקודת טעינה לרכב חשמלי נמצאת במרחק של 2 ק"מ.

מרחק מהים 1 km
Alicante-Elche (ALC) 35 km
Valencia (VLC) 168 km

מקור: OpenStreetMap, Google Maps

A spacious apartment with a city view, featuring a balcony and modern amenities.

טבע ואקלים

Alt text: Studio apartment with city view, featuring a balcony and modern decor.

האזור נהנה מאקלים ים תיכוני עם טמפרטורה ממוצעת שנתית של 18.7°C וטווח טמפרטורות בין 11°C ל-27°C. באזור יש כ-3,854 שעות שמש בשנה, מה שהופך אותו לאחד האזורים השמשיים ביותר באירופה. עונת השחייה נמשכת כ-5 חודשים כאשר טמפרטורת המים מעל 20°C. הנכס ממוקם בגובה 22 מטר מעל פני הים, עם שיפוע מתון של 1.9% לכיוון החוף, מה שמקנה לו נוף טוב ללא קושי גישה.

3854 שעות שמש/שנה
5 עונת שחייה (חודשים)
18.7°C טמפ' שנתית ממוצעת
22m גובה

מקור: Open-Meteo (2020, 2025 ממוצע)

חופים ופנאי

באזור קיימים 7 חופים המחזיקים בדגל כחול, המעיד על איכות מים ושירותים גבוהה. החופים הקרובים ביותר הם קבו סרברה, קלה דה לאס פיטראס, אל קורה, לה מאטה (אנטיגואה לה) ולוס לוקוס. באזור קיימים שלושה מגרשי גולף במרחק של עד 6 ק"מ מהנכס: וילאמרטין, קמפואמור ולאס רמבלס. מתקני הספורט באזור כוללים את הארמון לספורט אינפנטה כריסטינה (1.3 ק"מ) ומועדון הכדורגל טורבייחה (1.5 ק"מ).

חופים

  • Platja del Cura Blue Flag 1 km
  • Playa del Cura Blue Flag 1.1 km
  • Cala del Palangre 1.3 km
  • Playa de Los Locos Blue Flag 1.5 km
  • Cala Higuera 2.1 km
  • La zorra 2.3 km

Golf

  • Club de Golf Villamartín 8.8 km
  • Real Club de Golf Campoamor 10.6 km
  • Club de Golf Las Ramblas de Orihuela 11.1 km
  • Las Colinas Golf & Country Club 13.2 km

מקור: Blue Flag 2026, OpenStreetMap

Cozy apartment with city view, featuring a balcony and modern decor.

מיקום באזור

מדריך אזור: Torrevieja

Torrevieja is a Mediterranean-seaside city and municipality on the Costa Blanca, in the province of Alicante, Valencian Community, in southeastern Spain. The city is in one of the only Spanish-speaking areas of the Valencian Community.

עובדות מרכזיות

71.8 km² שטח

אקלים

חודש טמפ' ממוצעת משקעים
ינואר 11.3°C 31 mm
פברואר 11.8°C 21 mm
מרץ 14.4°C 27 mm
אפריל 16.5°C 27 mm
מאי 19.5°C 26 mm
יוני 23.5°C 9 mm
יולי 26.4°C 3 mm
אוגוסט 26.9°C 3 mm
ספטמבר 24.1°C 23 mm
אוקטובר 19.8°C 40 mm
נובמבר 15.4°C 37 mm
דצמבר 11.9°C 30 mm

שירותים בסביבה

168 restaurant
3 school
26 pharmacy
24 bank
45 cafe
27 dentist

גובה ושטח

22m גובה
1 km מרחק מהים
1.9% שיפוע לחוף

תחבורה וגישה

35 km Alicante-Elche (ALC)
168 km Valencia (VLC)
368 km Malaga-Costa del Sol (AGP)

פרטי הפרויקט

פרויקט 8 Bed וילה מבודדת in Torrevieja
עיר Torrevieja
אזור Costa Blanca
מחיר €550,000
שטח דירה 250 m²
מחיר למ"ר €2,200 / m²
חדרי שינה 8
חדרי אמבטיה 4
חניה כן
בריכה כן
גינה כן
סטטוס בנייה key_ready
מרחק מהים 1 km
סיום 1970
פורסם 2026-05-19

Ref: VL501952

מקור: Wikipedia, Wikidata, INE, Junta de Andalucía

Noa Shapiro
Noa Shapiro
יועץ נדל"ן

נועה שפירו מלווה באופן אישי לקוחות דוברי עברית ברכישת נכס בספרד. היא מבטיחה תהליך שקוף, מובן ונטול דאגות.

נציג רב-לשוני בסיוע בינה מלאכותית. הפנייה שלך מטופלת על ידי הצוות שמאחורי אתר זה.

מענה תוך 24 שעות

מעוניין?

השאר פרטים וקבל מידע על זמינות, מחירים ותוכניות דירות.

נתונים טכניים
הנכס כולל בריכה פרטית במידות 4.20 x 8.20 מטרים
שטח הגג של הנכס הוא 250 מ"ר על מגרש של 1,300 מ"ר
הנכס נמצא בגובה 22 מטר מעל פני הים עם שיפוע מתון של 1.9% לכיוון החוף
בקש פרטים WhatsApp